Oğlak Burcu Haftalık Yorum

OĞLAK BURCU

22 Aralık / 21 Ocak

  • Mottosu: Emek olmadan yemek olmaz!
  • Yönetici Gezegeni: Satürn
  • Elementi: Toprak
  • PAYLAŞ

  • Hürriyet Twitter

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, 29 Şubat'ta Balık burcundaki Güneş Satürn kavuşumuyla ne konuştuğunuz, nasıl konuştuğunuz ve bunun etkileri üzerine düşünebilirsiniz. Bu anlamda kendinizi geliştirmeniz gereken ya da bu yetilerinizi kullanarak yapmanız gereken işleri araştırabilirsiniz. Zorlansanız ya da istemeseniz bile bunun size katabileceği faydaları düşünerek ilerlemelisiniz. Duygularınızı, tecrübelerinizi, fikirlerinizi paylaşmaktan çekinmeyin. Başkalarını bu yönde destekleyerek kendinizi bir kenarda tutma alışkanlığınızı kırmalısınız. Çevrenizdeki insanlarla ilişkinizi bu bağlamda yeniden düşünebilir, gerçek dost kavramını yeniden tanımlayabilirsiniz. İyi zamanınızda sizinle birlikte sevinmeyen, sizi gerçekten anlamayıp benimsemeyen kişilere karşı yeni bir tutum sergilemelisiniz. Kendinizi ve hedeflerinizi koruyun. Trafikte yaşanabilecek durumlar, araç gereçlerle ilgili arızalar, yapılması gereken işlemler ve bakımlar konusunda planlı ve dikkatli olmanızda fayda var. Bazı ilişkilerinizi iş ilişkisine dönüştürebileceğiniz gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

Motivasyon Sözü: “Hayaller gerçeğe dönüşür; bu olasılık olmasaydı, doğa onlara sahip olmamız için bizleri teşvik etmezdi.”

 

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz, doğduğumuz anda ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Dolayısıyla yükselen burç, kendi burcumuz kadar önemlidir ve görünüşü temsil eder. Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

DOĞUM SAATİNİZ
DOĞUM TARİHİNİZ
Lütfen boş alanları doldurunuz!

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinize olan uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.
KADIN
ERKEK
BURÇ UYUMUNU GÖSTER