Oğlak Burcu Haftalık Yorum

OĞLAK BURCU

22 Aralık / 21 Ocak

  • Mottosu: Emek olmadan yemek olmaz!
  • Yönetici Gezegeni: Satürn
  • Elementi: Toprak
  • PAYLAŞ

  • Hürriyet Twitter

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, 4 Aralık'ta Venüs'ün Akrep burcuna geçiş yapmasıyla kendiniz için yeni planlar yapabilir, hayatı başka yönleriyle de ele alabilirsiniz. Para kazanmak kadar kendinizi de kazanmak isteyebilirsiniz. Bunun için hayatınıza alacağınız insanlar da önemli olacaktır. Yeni seçimler yapabilir, farklı ortamlara girebilir, güveneceğiniz yeni insanlar bulmak isteyebilirsiniz. Güvenmek ve bağ kurmak sizin için zor olsa da, bu zoru nasıl kolaylaştırabileceğinizi düşünebilir veya bu zorluğa değecek insanlarla olmayı hedefleyebilirsiniz. İçinde bulunduğunuz dönemde bir diğer hedefiniz de maddi açıdan yeni güvenceler bulmak olabilir. Yatırım planları, ticari işler, deneyiminizi konuşturacağınız projeler gündeminize gelebilir. Bir sistemin kurucusu, öncüsü, destekçisi olabilirsiniz. Araştırma ve bilgi edinme konularındaki yeteneklerinizi kullanabilirsiniz. Kendinizi geliştirdikçe bunu kullanma isteğiniz daha da artacaktır. Çizdiğiniz bu yeni çizgi size bir yol olduğu kadar aynı zaman bir sınır olabilir. Toksikleşen, sizi yalnızlaştıran, yanlış anlamanıza ya da anlaşılmanıza sebep olan konuları bu sınırın dışında bırakmaya başlıyorsunuz. Bazı ilişkilerin, arkadaşlıkların veya ortaklıkların bitmesi başta üzücü, kabul edilemez gelse de hayatınız için elzem olduğunu fark edebilirsiniz. Kazanımlarınızı arttırmak varken bile bile kaybedeceğiniz bir durumun içinde kalmamalısınız. Yeni olandan, yenileyenden korkmayın.

6 Aralık'ta Neptün'ün Balık burcunda ileri hareketine geçmesiyle beraber bazı kuralları ve görüşleri esnetmeyi öğrenebilir, öğrendiklerinizi uygulamaya başlayabilirsiniz. Kontrol etme ve bir hizada tutma isteğinizi sınırlandırmalı, farklı görüşlere ve deneyimlere fırsat tanımalısınız. Bu sizin hayata bakış açınızı hep bir ölçüde tutmaktan öteye götürecek, insanları ve konuları daha iyi değerlendirmenizi sağlayacaktır. İletişimde dalgınlıklar, yanlış anlaşılmalar, uzun bekleyişler sona eriyor. Giden zamanı telafi edemeseniz de kalan ve akan zamana neler katabileceğinizi yeniden düşünmelisiniz. Eğitimlerinize devam etmek, aracınızı ve kullandığınız cihazları yenilemek, yeni yerler görmek, farklı işlere dahil olmak, beklentileriniz kadar hayatın sunduklarını da deneyimlemek konusunda yeni fırsatlarınız olabilir. Sizi gerçekten rahatlatan insanların varlığını görüyorsunuz.

Motivasyon Sözü: “Düşüncelerinizin soyut ve görünmez bir gücü vardır, bırakın size huzur ve mutluluk getirsin.”

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz, doğduğumuz anda ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Dolayısıyla yükselen burç, kendi burcumuz kadar önemlidir ve görünüşü temsil eder. Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

DOĞUM SAATİNİZ
DOĞUM TARİHİNİZ
Lütfen boş alanları doldurunuz!

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinize olan uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.
KADIN
ERKEK
BURÇ UYUMUNU GÖSTER