Oğlak Burcu Haftalık Yorum

OĞLAK BURCU

22 Aralık / 21 Ocak

  • Mottosu: Emek olmadan yemek olmaz!
  • Yönetici Gezegeni: Satürn
  • Elementi: Toprak
  • PAYLAŞ

Haftaya 3 Ağustos Pazartesi günü 18:58’de gerçekleşecek olan Kova dolunayı ile başlıyoruz. Aşk ve sevgide kazanan olmaya adaysınız. İçinizden "yok artık" diyorsunuz. Oldukça yorucu günler geçirdiniz ama artık bu enerji değişiyor. Tabi bu enerjinin değişmesi için sizlerin de buna katkısı olması gerekiyor. Kendinize bu hafta bir toparlanma şansı tanıyın. Olaylara bakış açınız değiştirin ve ilişkileriniz adına yeni kararlar alın. Sosyal çevrede popülariteniz artıyor olacak. Aynı zamanda vereceğiniz yeni kararlarla yakın çevrenizi mutlu edebilirsiniz.

İletişimsel anlamda yaşadığınız sorunlar ufak tefek denge bulma sorunlarına yol açabilir. Rekabete dayalı problemleri kişisel ego ve hırsınızla birleştirmemeye özen göstermelisiniz. Bu zaman diliminden sonra kendinize bir söz verin ve artık belirsiz yollarda olmayın. İş hayatınızda çok önemli gelişmeler ve şaşırtıcı durumlarla karşılaşabilirsiniz. Buna kendinizi hazırlayın. Kararlarınızda daha sağduyulu olun.

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz, doğduğumuz anda ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Dolayısıyla yükselen burç, kendi burcumuz kadar önemlidir ve görünüşü temsil eder. Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

DOĞUM SAATİNİZ
DOĞUM TARİHİNİZ
Lütfen boş alanları doldurunuz!

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinize olan uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.
SENİN BURCUN
ONUN BURCU
BURÇ UYUMUNU GÖSTER