Oğlak Burcu Haftalık Yorum

OĞLAK BURCU

22 Aralık / 21 Ocak

  • Mottosu: Emek olmadan yemek olmaz!
  • Yönetici Gezegeni: Satürn
  • Elementi: Toprak
  • PAYLAŞ

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, Mars’ın Boğa burcundaki hareketiyle planlarınızın sınırlarını kesinleştiriyorsunuz. Gayrimenkul yatırımları, bazı zevklerinizi maddi gelire dönüştürecek iş imkanları ilginizi çekebilir. İlerleyen zamanlarınızda rahat edeceğiniz bir sistem kurmak isteyebilirsiniz. Bunun yanısıra sürpriz aşklar da kapınızı çalabilir. Fazla düşünmek ya da beklemek yaşayacağınız mutluluğu erteleyebilir. Hayatı yakalamaya çalışmalısınız. Toprak ve bahçe işleri, doğada geçireceğiniz bir tatil ya da kamp olanları gündeminize gelebilir. Burcunuzda gerileyen Plüton’un Neptün ile kuracağı üçgen açı, size eski hayallerinizi hatırlatabilir. Bu durum karşısında bir sebepten gerçekleştiremediğiniz planlarınız için gücünüzü ortaya koymak isteyebilirsiniz. Mevcut durumları kendinize göre uyarlamak için fırsat beklemek yerine kendi fırsatınızı yaratabilirsiniz.

Merkür’ün Yengeç burcuna geçmesiyle birlikte ikili ilişkilerinizle ilgili konular, kararlar zihninizde yer edinebilir. Duygusal hayatınızı etkileyecek yönde kararlar alabilirsiniz. Bu aile kurmak ya da hayatınıza yeni insanlar almak şeklinde olabilir. Çevrenizdeki insanlarla aranızdaki buzları eritebilir, daha samimi ilişkiler kurabilirsiniz. Ticari ortaklıklar konusunda da yüzünüz gülüyor. Eksik duyduğunuz konuları ve yatırımları tamamlayacak insanlarla tanışabilirsiniz. Yengeç burcundaki Güneş’in Uranüs’le uyumlu görüntüsü bu konuda önemli sürprizleri ve kendinizi ortaya koyacağınız gelişmeleri beraberinde getirebilir.

Motivasyon Sözü: “Sahip olduğunuz tek şey bir fikir olduğunda, hiçbir şey ondan daha tehlikeli olamaz.”

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz, doğduğumuz anda ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Dolayısıyla yükselen burç, kendi burcumuz kadar önemlidir ve görünüşü temsil eder. Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

DOĞUM SAATİNİZ
DOĞUM TARİHİNİZ
Lütfen boş alanları doldurunuz!

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinize olan uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.
KADIN
ERKEK
BURÇ UYUMUNU GÖSTER