Boğa Burcu Aylık Yorum

BOĞA BURCU

21 Nisan / 21 Mayıs

  • Mottosu: İyi bir hayat için huzur gerekir!
  • Yönetici Gezegeni: Venüs
  • Elementi: Toprak
  • PAYLAŞ

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, Mars ve Uranüs’ün Boğa burcunda kavuşmasıyla yaşamınız ve kendiniz hakkında radikal kararlar alabilirsiniz. Direnmek ve devam etmek arasında seçim yaparken öfke hissedebilirsiniz. Hareketlerinizden emin olun. İlişkilerinizle ilgili yeni konular ortaya çıkarken dinlenmeye özen gösterin. Aydınlanıyorsunuz.

Merkür’ün Başak burcundaki seyriyle geçmişten ders alıyorsunuz ve ilişkilerinizde daha dikkatlisiniz; eleştirel olmayın. Çocuğunuzla tatil planı düşünebilirsiniz.

Yönetici gezegeniniz Venüs’ün Aslan burcuna geçmesiyle evinizde keyifli olmak için alışveriş yapabilirsiniz; harcamalarınıza dikkat edin. Maddi konularda dikkatli olun. Birikimlerinizi gayrimenkul sahibi olmak inin kullanabilirsiniz. Tüm aileyi bir araya getirebilirsiniz. Konfor alanınızı terk ediyor ve yeni kazanç elde ediyorsunuz.

12 Ağustos’taki Kova Dolunay’ı ile kariyerinizde kırılma anı yaşayabilirsiniz; adaptasyonunuzu geliştirin. İş arkadaşlarınızdan destek görebilir, kalıpların dışına çıkarak yeni teklifler alabilirsiniz. Yapacağınız planlama, ev ve iş dengesini kurmanıza yardımcı olabilir.

Mars’ın İkizler burcuna geçişi ile ekonomik durumunuzu iyileştirebilirsiniz. Yolunuzda kararlı olun. Bu süreçten fayda elde etmek için düşüncelerinizi kontrol edin. Yeni iş konusunda aileniz ve ortaklarınızdan destek görüyorsunuz. Çevrenizden aldığınız destekle birlikte tecrübelerinizi kazanca dönüştürebilir, güvenilir kişilerden fikir alabilirsiniz.

Burcunuzda ilerleyen Kuzey Ay Düğümü ile Merkür üçgeni, iş koşullarınızda fırsat yakalamanızı ve kalıcı değişikliğe gitmenizi sağlayabilir. Yaşamınızı değiştirmek uzun vadede kazandırabilir.

23 Ağustos’ta Güneş Başak burcuna geçtikten sonra rahatlıyor ve yeni aktivitelere katılıyorsunuz. İsteğinizi doğru tespit ederek vaktinizi doğru değerlendirin ve yeni kazanımlar elde edin. Doğada vakit geçirin. Burada 27 Ağustos’ta gerçekleşecek Yeni Ay ile özellikle duygusal başlangıçlar yapabilir, öğrendiklerinizi yararınıza kullanabilirsiniz.

Uranüs’ün Boğa burcunda retro olması, sağlığınıza dikkat etmeniz gerektiğini gösteriyor. Hayatınızda yaptığınız değişikliklerde eksikliklerinizi gidermeye gayret etmeniz olumlu sonuç doğuracaktır. Ani kararların sağlığınızı riske atmaması için geçmişten ders çıkarın.

Merkür’ün Terazi burcuna geçişiyle hayatınızı güzelleştirmek istiyorsunuz ve hayatınız hız kazanıyor. Alışkanlıklarınızı değiştirmeniz ihmal ettiğiniz konularda alan açabilir. Artan enerjinizle çalışma ortamınızda yeni başlangıçlar gündeme gelebilir. Estetik operasyonlara sıcak bakabilirsiniz.

Motivasyon Sözü: "Bir gün aradığın kahramanın kendin olduğunu anlayacaksın."

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz, doğduğumuz anda ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Dolayısıyla yükselen burç, kendi burcumuz kadar önemlidir ve görünüşü temsil eder. Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

DOĞUM SAATİNİZ
DOĞUM TARİHİNİZ
Lütfen boş alanları doldurunuz!

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinize olan uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.
KADIN
ERKEK
BURÇ UYUMUNU GÖSTER