Boğa Burcu Aylık Yorum

BOĞA BURCU

21 Nisan / 21 Mayıs

  • Mottosu: İyi bir hayat için huzur gerekir!
  • Yönetici Gezegeni: Venüs
  • Elementi: Toprak
  • PAYLAŞ

Bu ay hedeflerinize oldukça aceleci bir tavır içinde olabilirsiniz bu konuda biraz yavaşlamalısınız. Gezegenlerin itici gücü sizi ilerlemeye zorlasa da bu ayın 18'ine kadar yavaşlamalısınız. Kendi fikirlerinizi özgürce söyleyebileceğiniz bir süreçtesiniz. Bir takım yeni fikirler içinde olabilirsiniz. Bu konuda iç sesinizi dinlemeli ve tüm zorlukların üstesinden gelebileceğiniz bu ayı iyi değerlendirmelisiniz.06 ocak civarlarında başlayan Satürn-Plüton kavuşumu sizleri oldukça güçlü ve başarılı etkiler getirecektir.

10 Ocak Cuma günü saat 21:13’te Yengeç burcunda halkalı Ay tutulması gerçekleşecek.

Yenilikçi düşüncelerinizi harekete geçirirken sabırlı olmanız size yarar sağlayacaktır. Sosyal aktivitelerin ve kariyer konusundaki hedeflerinizin bu tutulma ile sizi üst sıralara taşıması mümkün olabilir. Eğitim hayatınız, ticari bağlantılarınız, kariyeriniz oldukça değer kazanacaktır.

11 Ocak Cumartesi günü saat 05:17’de Uranüs, Boğa burcunda ileri hareketine başlayacak. Bu durum sizler için oldukça iyi haber. Özellikle aşk ilişkinizde uzun zamandır sabırla ilerlediğiniz her şeye netlik kazandırıyorsunuz. Ani aldığınız kararların sonuçları sizi oldukça zorlamıştı. Şimdi bunların telafilerinin bir nebze olduğu bir döneme gireceksiniz.  

16 Ocak’ta Merkür’ün Kova burcunda hareket edecek olması ilişkilerinizde hoş davranışlar içinde olmaya özen göstermeniz gerektiğine dair ufak bir mesaj veriyor. Aile büyüklerinizle ilgili birtakım sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Yaklaşımınızda diplomatik olun ve bir uyum yakalamaya çalışın. Bu ay harcamalarınıza oldukça dikkat etmelisiniz. Bütçeyi dengelemek için iyi bir planlama yapmanız gerekecektir. Bu ay sağlık konusunda ve kariyer konusunda yapacağınız konuşmalarda oldukça dikkatli olmalısınız. İş seyahatleri beklentilerinizin istenen sonuçları vermeyebilir.

25 Ocak Cuma 01:30’da Kova burcunda yeni ay gerçekleşecek, Finansal anlamda planlamalarınızı yaparken gelir gider dengesini iyi kurmalısınız. Bu ay eğitim konularıyla ilgili biraz motivasyonunuz düşebilir ama bunun sizi üzmesine izin vermemelisiniz. Biraz daha çabayla işin üstesinden gelebilirsiniz. Seyahat için bu ayı es geçmeli şartlarınızın uygun olduğu zaman bu seyahatleri gerçekleştirmeyi seçmelisiniz. Çocuklarınız varsa onların sorumlulukları ya da ihtiyaçları sizleri biraz yorabilir. Bu konuda daha organize ve planlı olmalısınız.

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz, doğduğumuz anda ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Dolayısıyla yükselen burç, kendi burcumuz kadar önemlidir ve görünüşü temsil eder. Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

DOĞUM SAATİNİZ
DOĞUM TARİHİNİZ
Lütfen boş alanları doldurunuz!

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinize olan uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.
SENİN BURCUN
ONUN BURCU
BURÇ UYUMUNU GÖSTER
KOÇ
BOĞA
İKİZLER
YENGEÇ
ASLAN
BAŞAK
TERAZİ
AKREP
YAY
OĞLAK
KOVA
BALIK

BOĞA BURCU BUGÜN

Biraz daha anlayışlı ve empati içinde hareket etmeniz doğru olacaktır.Devamı

İKİZLER BURCU BUGÜN

Hayatınız içinde herhangi bir konuda yeni bir adım atmak bugün size çok iyi gelecektir.Devamı

ASLAN BURCU BUGÜN

Sizi zorlayan maddi koşullar için hareket etmek durumunda kalabilirsiniz.Devamı

BAŞAK BURCU BUGÜN

Ailevi gerginliklere dikkat etmelisiniz.Devamı

TERAZİ BURCU BUGÜN

Etrafınızdaki insanların size olan yaklaşımını iyi analiz edip, daha sakin ilerlemelisiniz.Devamı

AKREP BURCU BUGÜN

Kendinize zaman ayırın ve biraz da kendinizi düşünmeyi seçin.Devamı

YAY BURCU BUGÜN

Kendinize odaklanın.Devamı

OĞLAK BURCU BUGÜN

Özgüveninizi yüksek hissetmeniz ilişkilerinizde var olan sıkıntılarınızı çözüyor olacaktır.Devamı