Boğa Burcu Aylık Yorum

BOĞA BURCU

21 Nisan / 21 Mayıs

  • Mottosu: İyi bir hayat için huzur gerekir!
  • Yönetici Gezegeni: Venüs
  • Elementi: Toprak
  • PAYLAŞ

Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar; yönetici gezegeniniz Venüs bu ay boyunca İkizler burcunda hareketine devam edecek. Aynı zamanda Satürn gezegenin Kova burcunda ilerlemesi ile sizleri değişime zorlayan bazı şeyler önünüze getirebilir. 11 Nisan’a kadar Merkür’ün Balık burcunda olmasıyla ve Neptün'le kavuşmasıyla ilk on gün yüksek bir çaba ve gayret göstermeniz gerekebilir. Belki de bu bir uyum yakalama zamanı olacaktır. Yeni planlar, yeni hedefler, kariyer değişimi hayata dair kararlar alma içerisinde olabilirsiniz.

7 Nisan’da Terazi burcunda gerçekleşecek dolunay ile sosyal çevre ilişkileriniz biraz yoğun iletişim içinde olabilir ama biliyorsunuz ki sosyal mesafeyi bu ayda dengede tutmalıyız. Sağlıktan daha önemli hiçbir şeyimiz yok. Bu ay kariyerinizde hızlı ve acele kararlar içinde olmamalısınız. İnsanlara gereğinden fazla bir anlam yüklememelisiniz. 19 Nisan’da güneşin Boğa burcuna geçmesiyle karar veremediğiniz konularda karar vermeniz ve kendinize daha fazla güven duymanız mümkün olacaktır. Sağlık konusunda dikkatli olmalısınız.

19 Nisan’dan sonra daha güçlü olacaksınız. 8 Nisan’daki Terazi burcundaki dolunayla birlikte kariyeri sağlık ve günlük rutinlerinizle ilgili bazı değişiklikler yapabilirsiniz, bazı netliklere kavuşabilirsiniz. Dış görünümünüzle ilgili bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Kariyer, hayat amacınızla ilgili bazı sürpriz gelişmeler olabilir. Sağlığınıza ve aile büyüklerinizin sağlığı konusunda dikkatli olmalısınız. Ailevi ve yer değiştirme gibi konular gündeminizde olabilir.

Mars'ın Kova burcunda olması ve Satürn ile temasta olmasıyla birlikte toplumsal statünüz ve kariyer konunuzla ilgili efor içinde olabilir ve otoriter figürlerle bazı gerilimler yaşayabilirsiniz, dikkatli olmalısınız. İnatlaşma içinde olmamalısınız. Aile ilişkileriniz, kariyeriniz ve üstlerinizle olan ilişkilerde hırslı bir yapı içinde olabilirsiniz. Bu süreçte finans ve kariyer konularında bazı fırsatlar yakalayabilirsiniz. Para ve dönüşümlerle ilgili güzel gelişmeler gündeminizde olabilir. Evinizde kalmayı ve sağlınız için tedbirler almayı ise lütfen ihmal etmeyin. Unutmayın her şeyin başı sağlık. Keyifli bir ay dilerim.

 

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz, doğduğumuz anda ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Dolayısıyla yükselen burç, kendi burcumuz kadar önemlidir ve görünüşü temsil eder. Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

DOĞUM SAATİNİZ
DOĞUM TARİHİNİZ
Lütfen boş alanları doldurunuz!

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinize olan uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.
SENİN BURCUN
ONUN BURCU
BURÇ UYUMUNU GÖSTER
KOÇ
BOĞA
İKİZLER
YENGEÇ
ASLAN
BAŞAK
TERAZİ
AKREP
YAY
OĞLAK
KOVA
BALIK

KOÇ BURCU BUGÜN

Gerçek bir başarı sizlerin olabilir.Devamı

BOĞA BURCU BUGÜN

Sorumluluklar size hayatınızda kısıtlandığınız hissini yaşatabilir.Devamı

İKİZLER BURCU BUGÜN

Ailenizden destek alarak finansal sorunlarınızı çözümleyebilirsiniz.Devamı

YENGEÇ BURCU BUGÜN

Sosyal medya ve iletişim bugün hayatınızda ön planda olabilir.Devamı

ASLAN BURCU BUGÜN

Yalnız başına adım atmak sizleri korkutmasın.Devamı

BAŞAK BURCU BUGÜN

Bazı restleşmelere gidiyor olmanız geri dönüşü olmayan durumları beraberinde getirebilir.Devamı

TERAZİ BURCU BUGÜN

Duygusal açıdan daha olgun davranmayı seçin.Devamı

AKREP BURCU BUGÜN

Çalışkan yapınızı umutsuzlukla köreltmemelisiniz.Devamı

YAY BURCU BUGÜN

Geçmişte yarım kalan sorumluluklarınıza odaklanmalısınız.Devamı

OĞLAK BURCU BUGÜN

Duygusal anlamda kendinizi yalnızlaşmış hissetmeyin.Devamı

KOVA BURCU BUGÜN

İnsanlarla gereksiz bir ego savaşı içine girmeyin.Devamı

BALIK BURCU BUGÜN

İlişkilerde çatışmalara karşı daha dikkatli olmalısınız.Devamı