Boğa Burcu Aylık Yorum

BOĞA BURCU

21 Nisan / 21 Mayıs

  • Mottosu: İyi bir hayat için huzur gerekir!
  • Yönetici Gezegeni: Venüs
  • Elementi: Toprak
  • PAYLAŞ

Sevgili Boğalar ve Yükselen burcu Boğa olanlar; birçok meseleyi çözüme kavuşturacağınız bir Ağustos ayına giriyorsunuz. Kendiniz ve aileniz arasında kaldığınızı, ne yapmanız gerektiği bilmediğinizi hissettiğiniz günlerde Aslan burcunda Güneş ve Merkür bir araya geliyor. Bu birlik, sizin önünüzü açabilir. Ailenizle ilgili ya da onlarla aranızda geçen sorunlara ilişkin bazı gerçekler konuşulabilir. Günyüzü’ne çıkacak konular, geçmişten gelen omuz yüklerinizi hafifletebilir. Bu hafifleme ve sorun çözme sürecinde, en çok sesi çıkacak ve olaylara yön verecek kişi sizsiniz. Bu etkiyi iyi değerlendirmenizde fayda var. Alım satım ve bunları tetikleyen bazı gelişmeler söz konusu olabilir. Kendiniz ya da aileniz için bir imza gündeme geldiğinde, istekleriniz göz kamaştırıcı bir nitelik taşıyabilir. Bunun etkisinde kalarak sizi ileride sıkıntıya sokacak anlaşma ve harcamalar yapmamaya dikkat etmelisiniz. 

Aslan burcunda gerçekleşecek yeniay, ayın geri kalan günlerinde de aynı gündemleri size getirebilir. Sağlam bir temele oturtmak istediğiniz bazı hedefleriniz varsa, onları dikkat çekecek düzeyde hayata geçirebilirsiniz. Özellikle kendinize ait bir alan kurma konusundaki girişimleriniz sizi fazlasıyla memnun edebilir. Ailedeki erkek figürleriyle bazı anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Bunların size engel mi fırsat mı olduğuna, tepkileriniz karar verecektir.

Merkür’ün yöneticisi olduğu Başak burcuna geçmesiyle birlikte, sosyal çevrenize ve özel hayatınıza ilişkin konularda daha temkinli olabilirsiniz. Hayattan keyif almanıza neden olan konular ve ilişkilerle ilgili düzenlemeler yapabilirsiniz. İki düşünüp bir konuşmak kurtarıcınız olabilir. Fazla detaycı olabileceğiniz bu dönemde, bir yandan da daha aklı selim ve ayakları yere basan fikirlere açıksınız. Aklınızdan geçen sadeliği hayatınıza taşıyorsunuz.

Ayın ikinci yarısında yönetici gezegeniniz Venüs, Terazi’de seyahatine başlıyor. Günlük hayatınızdaki ve çalışma alanınızdaki ilişkileriniz büyük ölçüde iyileşebilir. İşlerinizi daha özenli bir şekilde yapabilir, kuracağınız iş birlikleriyle yeteneklerinizi destekleyebilirsiniz. Herkes için eşit koşullar ve sonuçlar çıkarmak için çalışabilirsiniz. Bu süreç içerisinde, aynı ortamda çalıştığınız bazı kişilerle aranızda etkileşimler olabilir. İş arkadaşlığından doğan dostluk ve aşk hikayeleriyle karşılaşabilirsiniz.

Burcunuzda ilerleyen ve sizi aklınıza gelmeyen ihtimallere taşıyan Uranüs, ay sonuna doğru geri hareketine başlıyor. Sabit düşüncelerinizi ve bırakmak istemedikleriniz yeniden teste tabi tutulabilir. Modern çağın gerektirdiklerini benimsemeye odaklanacaksınız. Dış görünüşünüz, fikirleriniz ve insanlara karşı olan tutumlarınızda bugüne kadar direnç gösterdiğiniz ya da aniden aldığınız her karar, bu kez tüm sonuçlarıyla yeniden önünüze geliyor.

Kova burcunda gerçekleşecek dolunay ile geleceğinizi şekillendirmek adına son kararı veriyorsunuz. Özgürlük ve bağımlılık arasında seçim sizlerin yönünüzü çizmenizi sağlayacaktır. Bir süredir mücadelesini verdiğiniz çalışmalarınız başarıyla sonuçlanabilir, kendinize ait alanların ve yeni statülerin belirlenmesi konusunda destek görebilirsiniz. Kendinizle çeliştiğinizi düşüneceğiniz bazı iş fırsatları ya da insanlar karşınıza çıktığında, yapacağınız değişikliklerin sizi tahmininizden daha memnun edeceği ihtimalini göz ardı etmeyin.

Ağustos’un son haftasına girerken Güneş Başak burcuna geçiyor. Aşk hayatınız ve mutluluğunuza mani olan konularda karanlıktan aydınlığa çıktığınız bir dönem başlıyor. Karşınızdaki kişiler ve hayaller için kendini adama noktasına gelen fedakarlıklar yapabilirsiniz. Çocuk sahibi iseniz, onların geleceğine dair kararlarda koşulları onlar için iyi hale getirmek isteyebilirsiniz. Bu kapsamda neler yapabileceğinizi bilmek, herkesin hayatını kolaylaştırır.

Motivasyon Sözü: "İyimser bir ruh her ateş böceğini bir yıldıza dönüştürür."

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz, doğduğumuz anda ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Dolayısıyla yükselen burç, kendi burcumuz kadar önemlidir ve görünüşü temsil eder. Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

DOĞUM SAATİNİZ
DOĞUM TARİHİNİZ
Lütfen boş alanları doldurunuz!

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinize olan uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.
KADIN
ERKEK
BURÇ UYUMUNU GÖSTER
KOÇ
BOĞA
İKİZLER
YENGEÇ
ASLAN
BAŞAK
TERAZİ
AKREP
YAY
OĞLAK
KOVA
BALIK

KOÇ BURCU BUGÜN

İkili ilişkilerinizde duygusal davranışlar sergileyebilirsiniz. Farkında olmadan kırıcı kelimeler kullanmamaya dikkat etmelisiniz.Devamı

BOĞA BURCU BUGÜN

Kelimelerinizin yükseklerde gezmesi çevrenizdeki kişilerin eleştirilerine sebep olabilir.Devamı

İKİZLER BURCU BUGÜN

Haklı sebeplerinizin kabul edilmesi, bulunduğunuz çevreyi değiştirmekle ilgili planlarınızı hızlandırabilir.Devamı

YENGEÇ BURCU BUGÜN

İkili görüşmeler gerçekleştirebilir, kimlerle ve nasıl bir çevreyle hareket etmeniz konusunda araştırmalar yapabilirsiniz.Devamı

ASLAN BURCU BUGÜN

Yeni tanıştığınız kişilere agresif davranabilirsiniz. Güven alanınızın geçilmemesine dikkat edeceksiniz.Devamı

BAŞAK BURCU BUGÜN

Aşk hayatınız hareketleniyor. İsteklerinizi ve düşüncelerinizi açıkça dile getireceksiniz.Devamı

TERAZİ BURCU BUGÜN

Elinizde olmadan gerçekleşen olaylar karşısında şansınızın desteği ile çözüme kısa sürede kavuşacaksınız.Devamı

AKREP BURCU BUGÜN

Toplum yararına bazı konulara değinebilir, bununla ilgili çalışmalar yapabilirsiniz. Devamı

YAY BURCU BUGÜN

Yeteneklerinizi kazanca dönüştürmek ve yeni bir alan kurmak için seyahat planları yapabilirsiniz.Devamı

OĞLAK BURCU BUGÜN

Şimdiye kadar zihninizde olmayan ya da ertelenen bir konuyla ilgili hızlı kararlar alabilir, bağlantılarınızı kurmaya başlayabilirsiniz.Devamı

KOVA BURCU BUGÜN

Bugün yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Derin düşüncelerle çevrenizde olanı biteni sorgulayabilirsiniz.Devamı

BALIK BURCU BUGÜN

Yarım bıraktığınız günlük işlerinizi toparlamak için harekete geçebilirsiniz.Devamı