Aslan Burcu Aylık Yorum

ASLAN BURCU

23 Temmuz / 22 Ağustos

  • Mottosu: Benim dediklerim sonunda her zaman doğru çıkar!
  • Yönetici Gezegeni: Güneş
  • Elementi: Ateş
  • PAYLAŞ

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, Yönetici gezegeniniz Güneş’in Oğlak burcuna geçmesiyle günlük yaşantınıza şekil verecek bazı planlar yapmaya başladınız. 2 Ocak’taki Oğlak yeniayı ile de bu kararları uygulamaya koyuyorsunuz. Kendinizi yoğun bir tempoya hazırlayın. Hem yeni iş alanlarınız hem de bugüne kadar üzerinde çalıştığınız konularla ilgili sonuçlar, veriler elde edebilirsiniz. Eğer iş arayan ya da istediği şekilde bir çalışmanın içinde olmayan biriyseniz, yeniaydan sonraki hafta itibariyle adım atmaktan ve kendi kurallarınızı koymaktan geri durmayın. Yeni yıla, yeni ve gerçekçi bir “siz” olarak girebilirsiniz.

Merkür’ün aynı tarihte Kova burcuna geçmesiyle birlikte, ilişkilerinizi ve hayatınızdaki insanları daha fazla konuşmaya başlayabilirsiniz. Eğer bir birlikteliğiniz varsa bazı kararlar alabilir, ortaklıklar kurabilirsiniz. Mevcut durumunuza yenilikler getireceğiniz bir sürecin içindesiniz. Size ayak uyduracağını düşündüğünüz insanlarla bir araya gelebilir, anlaşmalarınızı da yine bu insanlarla yapabilirsiniz. Satürn’ün de burada ilerliyor olması, konuşmalarınıza ve iş birliklerinize yeni bir düzen getirdiği için daha öncekilerden daha sağlam ilişkiler kurmanız mümkün olacaktır. 14 Ocak’ta Merkür’ün geri hareketi, sizi bu anlamda bir sağlamlık testine tabii tutabilir. Söylemleriniz ve eylemleriniz arasındaki tutarlılığı gözden geçirmeniz gerekecektir. Yarım kalan işlerinizi tamamlamak, henüz tam anlamıyla çözülmemiş sorunlara eğilmek bu süreçte önceliğiniz olacaktır.

18 Ocak’ta Uranüs Boğa burcundaki ileri hareketi, ay düğümlerinin de Boğa Akrep hattına geçecek olması kariyerinizdeki önemli ve sürprizli günlerin kapısını aralıyor. Beklentilerinizin dışında ilerleyen kariyer öykünüzde, işler sizin için daha verimli olabilir. Elde etmeye çalıştığınız konumlar, karşılaştığınız insanlar ve sorunlar konusunda karar almak artık daha kolay ve önemli hale geliyor. Değişime zorlandığınız konulara uyum sağlamanız daha kolay olabilir, yaşam alanınızdan ya da çalışma ortamınızdan ayrılmak gibi düşüncelerinize yeniden yoğunlaşabilirsiniz. Bu aşama, hayatınızın geri kalanına da önemli derecede etki edecektir. Aniden gelen teklifler ve ilişkiler, geçmişte yaptığınız hataların gölgesinde kalmadığınız müddetçe hayatınızı farklı bir konfor alanına taşıyabilir.

Yönetici gezegeniniz Güneş’in 20 Ocak’ta Kova burcuna geçmesi, 23 Ocak’ta da Merkür ile kavuşması, ilişkileriniz konusundaki tutumlarınızı ve geldiğiniz yeri size daha net bir şekilde gösterecektir. Yalnızsanız yalnızlığınız son bulabilir, birlikteliğiniz varsa bunu ileri götürebilirsiniz. Kendinizi daha mutlu ve etkin hissedebilir, insan içine karışmak, fikirlerinizi paylaşmak ve yeni insanlarla tanışmak konusunda daha istekli olabilirsiniz. Var olan sorunların çözümüne ilişkin gökyüzünden aydınlık destekler alıyorsunuz.

24 Ocak’ta Mars’ın Oğlak burcuna geçmesiyle birlikte sizi oldukça yoğun bir gündem bekliyor olacaktır. Günlük hayatınızda sorumluluklarınız artabilir, çalışma alanınızda yeni işleri üzerinize alabilir veya bununla ilgili tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Yoğun çalışmanın ve stresin etkisiyle özellikle üstlerinizle gireceğiniz diyaloglarda temkinli olmalısınız. Zira önemli figürlerle tanışabilirsiniz, bulduğunuz fırsatları doğru değerlendirmek için sakin ve makul kalmanızda fayda var. Bu süre zarfında sağlığınıza da dikkat etmelisiniz. Kaza ve yaralanmalara açık olabileceğiniz gibi, yorgunluğun verdiği etkiyle bağışıklık sorunları yaşayabilirsiniz.

Motivasyon Sözü: “Hayatta 2 kural vardır: Kural 1: Asla vazgeçmeyin. Kural 2: Bir numaralı kuralı asla unutmayın.”

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz, doğduğumuz anda ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Dolayısıyla yükselen burç, kendi burcumuz kadar önemlidir ve görünüşü temsil eder. Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

DOĞUM SAATİNİZ
DOĞUM TARİHİNİZ
Lütfen boş alanları doldurunuz!

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinize olan uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.
KADIN
ERKEK
BURÇ UYUMUNU GÖSTER