Aslan Burcu Aylık Yorum

ASLAN BURCU

23 Temmuz / 22 Ağustos

  • Mottosu: Benim dediklerim sonunda her zaman doğru çıkar!
  • Yönetici Gezegeni: Güneş
  • Elementi: Ateş
  • PAYLAŞ

Sevgili Aslanlar; bu ay 7 Eylül'den sonra sizin döneminiz başlıyor diyebiliriz. Venüs’ün Aslan burcuna geçiş yapmasıyla sosyal ilişkilerinizde karizmanız ve ikna kabiliyetiniz ortaya çıkıyor. İşlerinizde yaşadığınız aksamalar ve emek verdiğiniz halde bir türlü karşılığını alamadığınız ne varsa bu ay alabilirsiniz. Kendinizi daha fazla hoşgörü çemberi içinde tutmalısınız. Kendinizi yaratıcı bir şekilde coşkulu hissediyorsunuz, yeni bir yetenek veya kim olduğunuzun yönünü doğurmaya hazırsınız. Bu, işinizde veya kariyer alanınızda kapılar açıldığı için tam olarak iyi bir zamandır. Ayın başlarında fazla kaygılı olabilirsiniz. Bunu sizin hedeflerinizi umutsuzca etkilemesine izin vermeyin.

17 Eylül’de gerçekleşecek olan yeni ay ile birlikte riskli yatırımlardan ve hızlı kazançlardan uzak durmanız gerekmektedir. İşlerinizde istikrarlı olmalı ve sorumluluklardan asla kaçmamalısınız. Özellikle 14-15-16 Eylül günlerinde bağışıklık sistemini güçlendirmeli ve sağlığına daha fazla önem vermelisiniz. Bu ay en iyi yapacağınız şey sosyal medya ya da iletişim üzerinden başlatacağınız işler olabilir. Bu noktada iyi para kazanabilirsiniz. Hayatınız da kendinizi gereğinden fazla yorduğunuz bir ilişkiyi sona erdiriyor olabilirsiniz. Bu sizi hemen kaygılandırmasın.

Bazı aldanışlara veya yanılgılara artık sessiz kalmak istemeyeceksiniz. Bu ay 9 Eylül'de koç burcunda başlayacak olan Mars gerilemesi en çok sizin işinize yarayacak. Eski alamadığınız haklarınızı almanız ya da eski bir ilişkinizin gündeme tekrar gelmesi söz konusu olabilir.14 Kasım’a kadar yeni şeyler başlatmaktansa problemlerinizin üzerine kuluçkaya yatıp onlara daha köklü çözümler geliştirmenizdir.

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz, doğduğumuz anda ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Dolayısıyla yükselen burç, kendi burcumuz kadar önemlidir ve görünüşü temsil eder. Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

DOĞUM SAATİNİZ
DOĞUM TARİHİNİZ
Lütfen boş alanları doldurunuz!

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinize olan uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.
SENİN BURCUN
ONUN BURCU
BURÇ UYUMUNU GÖSTER