Yengeç Burcu Aylık Yorum

YENGEÇ BURCU

23 Haziran / 22 Temmuz

  • Mottosu: Merhametsiz insanları hayatım boyunca anlamayacağım!
  • Yönetici Gezegeni: Ay
  • Elementi: Su
  • PAYLAŞ

Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar; bu ay sizler için oldukça önemli ve büyük değişimleri önünüze getirebilecek bir ay olduğunu söyleyebiliriz. 11 Nisan’a kadar Merkür’ün Balık burcunda olmasıyla ve Neptün'le kavuşmasıyla, ay boyunca hayatı özellikle hayat felsefenizi, görüşünüzü sorgulayıp, gözden getirdiğiniz bir dönem içinde olabilirsiniz. Mars’ın ay boyunca Kova burcunda ve Venüs’ün İkizler burcunda olmasıyla birlikte geri dönen işlerinizin tekrar iyileşmesi ve parasal iyileşmeleri gündeminize getirebilir. Bu ay iyi odaklanmalı ve zihninizi boşaltmalısınız. Mahkeme ticari yazışmalar veya ilişkilerle, uzak çevreyle ilgili konular, evliliğiniz gibi konular gündeminizde olabilir.

8 Nisan’da Terazi burcundaki dolunay ile ortaklık veya evlilik ile ilgili konuların bazı bitiş ya da başlangıçlarınızı değerlendirmenize neden olabilir. Yaratıcılığınızın zirve yaptığı bu dönemde hobilerinize ya da yapmak istediğiniz şeylere veya yaratıcı bir eğitime yönelebilirsiniz. 19 Nisan’da güneşin Boğa burcuna geçmesiyle birlikte kariyer ve toplumsal statünüz konusunda oldukça dikkat çekici olacaksınız. Ayın büyük bir bölümünde kariyer konusunda oldukça önem kazanacaktır. Yeni anlaşmalar, sözleşmeler vs. olabilir. Ailevi konularda veya yaşam alanınızla ilgili konularda bazı netleşmeler olabilir. Taşınma, evlilik, boşanma, çocuk sahibi olma gibi konular dikkat çekiyor. Bu dolunay ve bu ay sizin için oldukça önemli bir ay. Hayatınızla ilgili önemli kararlar aldığınız bir ay diyebiliriz. İş hayatında bazı değişimler yaşayabilirsiniz özellikle kariyer çevresinde oldukça dikkat çekiyorsunuz.

Ayın tamamında Mars’ın Kova burcunda olması ve Satürn’ün Kova’ya geçip Mars-Satürn kavuşumu olması para ve sağlıkla ilgili konularda efor sarf edeceğimizi gösterir. Özellikle ay boyunca maddi konular dikkat çekici olacak, bu konuda sizi biraz yorabilir. Hırslı olmayın. Ayın tamamında Venüs İkizler burcunda olacak. Sağlıkla ilgili konularda iyileştirici gücü olacaktır. Yaratıcı tarafınız ön plana çıkacaktır. Yeni bir eğitime sizi yönlendirebilir. Gizli, platonik aşklar dikkat çekici olacaktır. Nisan ve mayıs ayındaki Jüpiter ve Plüton kavuşumunun Oğlak burcunda olmasıyla birlikte size ilişkiler konusunda önemli değişimler ve fırsatlar sunacak. Hayatınızın aşkıyla karşılaşabilir, yeni bir başlangıç yapabilir ya da var olan ilişkinizi bitirebilirsiniz. Bu hikayenize göre değişim gösterecektir. Aşk hayatınızda önemli değişim ve dönüşümler var. Artık bir şeyleri karara bağlayabilirsiniz. Finansal konularla ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Evinizde kalmayı ve sağlınız için tedbirler almayı ise lütfen ihmal etmeyin. Unutmayın her şeyin başı sağlık. Keyifli bir ay dilerim.

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz, doğduğumuz anda ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Dolayısıyla yükselen burç, kendi burcumuz kadar önemlidir ve görünüşü temsil eder. Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

DOĞUM SAATİNİZ
DOĞUM TARİHİNİZ
Lütfen boş alanları doldurunuz!

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinize olan uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.
SENİN BURCUN
ONUN BURCU
BURÇ UYUMUNU GÖSTER
KOÇ
BOĞA
İKİZLER
YENGEÇ
ASLAN
BAŞAK
TERAZİ
AKREP
YAY
OĞLAK
KOVA
BALIK

KOÇ BURCU BUGÜN

Finansal konularda ani iniş ve çıkışlar söz konusu olabilir.Devamı

BOĞA BURCU BUGÜN

Kariyerinizle ilgili beklemediğiniz bazı gelişmeler söz konusu olabilir.Devamı

İKİZLER BURCU BUGÜN

İlişkilerde yeni başlangıçlara yelken açabilirsiniz.Devamı

YENGEÇ BURCU BUGÜN

Yakın çevrenizle ilgili istenmeyen birtakım sorunlar yaşayabilirsiniz.Devamı

ASLAN BURCU BUGÜN

Hayatınızda yeniliklere yer açarak enerjinizi yeniden güçlendirmek isteyebilirsiniz.Devamı

BAŞAK BURCU BUGÜN

Unutkanlıklara karşı dikkat etmeniz gereken bir gün.Devamı

TERAZİ BURCU BUGÜN

Yaşamınızda sizi yoran bütün olaylardan uzaklaşıp kafa dinlemek istediğiniz bir gün olabilir.Devamı

AKREP BURCU BUGÜN

Ailenizle üzerinize düşen sorumluluklarınız yüzünden bazı tartışmalar yaşayabilir.Devamı

YAY BURCU BUGÜN

Ebeveynlerle olan ilişkinizde önemli gelişmeler yaşanırken üzerinizdeki gerginliği onlara yansıtmamalısınız.Devamı

OĞLAK BURCU BUGÜN

Geçmişte yaşadığınız ilişkinizin gündeme gelmesi söz konusu olabilir.Devamı

KOVA BURCU BUGÜN

Olayları gereğinden fazla abartmayın ve sakinlikle dinleyin.Devamı

BALIK BURCU BUGÜN

Size karşı dürüst olmayan bazı arkadaşlarınızdan önemli itiraflar duyabilirsiniz.Devamı