Terazi Burcu Aylık Yorum

TERAZİ BURCU

23 Eylül / 22 Ekim

  • Mottosu: Lütfen benim dengemi bozmayınız!
  • Yönetici Gezegeni: Venüs
  • Elementi: Hava
  • PAYLAŞ

Sevgili Teraziler; bu ay yönetici gezegeniniz Venüs burç değiştiriyor. 7 Eylül'den sonra Venüs’ün Aslan burcuna geçmesiyle hayatınızda yeni görev sorumluluklar ediniyor olabilirsiniz. Bu zamanı, aşırı sorumluluk duygunu hafifletmek için kullanın. İşinizi sevemiyorsanız, sevgiyle çalışmaya çalışın. Yapabildiğiniz her yerde üzerinizdeki baskıyı kaldırın. Kendinizi daha rahat ve özel hissettirmek için evde bir şeyler yapın. Kendinize ve neye değer verdiğinize ilişkin algılarınız değişiyor.

Parasal konularda ayın sonunda gerçekten hak ettiğiniz şeyleri elde etmeye açıksınız. Akrabalarınızla ilişkilerinizde öfkeli konuşmalar yapmayın. Yöneticileriniz sizi yetersiz ve değersiz hissettiriyor olabilir. Bu böyle olduğunuz anlamı taşımaz. Sizler işinizi en iyi şekilde yapın ve kendinize yatırım yapacağınız işlerin peşinde olun. Geçmişte yaptığınız hatalar bu ay önünüze gelebilir. Bunlardan ders alarak hayatını yeniden inşa etme fırsatını görebileceksiniz. Arkanızdan konuşanlarla yüz yüze gelebilirsiniz.

20 Eylül’den sonra Merkür gezegeni sizin burcunuzdan Satürn, Plüton ve Jüpiter’e sert kareler yapacak. Hayatınıza yeni planlar ekleyeceksiniz ve yeni fikirlerini hayata geçireceksiniz. Ama bunları yaparken birileri sizi engelliyormuş gibi hissedebilirsiniz. Bu duyguya kapılmadan tüm özverinizle ilerleyin. Herkesin hayatında bir aşamadan geçtiğini ve hayatın denemelerini içinde olduğunu fark etmelisiniz.

Bazı alışkanlıklarınızın kötü alışkanlıklar olduğunu ve çok daha sağlıklı, daha verimli bir rutin yaratmanın zamanının geldiğini fark ediyor olabilirsiniz. Harekete geçin, çünkü verdiğiniz her olumlu karar sonunda büyük bir şeye dönüşecektir!

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz, doğduğumuz anda ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Dolayısıyla yükselen burç, kendi burcumuz kadar önemlidir ve görünüşü temsil eder. Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

DOĞUM SAATİNİZ
DOĞUM TARİHİNİZ
Lütfen boş alanları doldurunuz!

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinize olan uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.
SENİN BURCUN
ONUN BURCU
BURÇ UYUMUNU GÖSTER