Yay Burcu Haftalık Yorum

YAY BURCU

22 Kasım / 21 Aralık

  • Mottosu: İyi bakarsan iyi görürsün.
  • Yönetici Gezegeni: Jüpiter
  • Elementi: Ateş
  • PAYLAŞ

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar, Venüs’ün Aslan burcuna geçmesi size sevdiğiniz ve ilginizi çeken konulara yönelme isteği verebilir. Bu isteği normalden daha yoğun hissedeceğiniz bir dönemdesiniz. Kendinizi kişisel gelişim ve duygusal açıdan tatmin edeceğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Uzun bir tatil planı, yurtdışı bağlantılı görüşme ve projeler gündeminize gelebilir. Sınırlarınızı aşmak ve farklı alanlara yönelmek size hem kazanç hem de çevre getirebilir. Yalnız bir Yay burcuysanız için aşka kapılarınız açık olabilir, uzak ilişkiler ilginizi çekebilir.

12 Ağustos’taki Kova dolunayı ile yakın çevrenizdeki insanlar ve bazı aile üyelerinizle ilgili yeni kararlar üzerinde düşünebilirsiniz. Yanlış anlaşıldığınız, kendinizi ve isteklerinizi doğru ifade edemediğiniz ya da uygulayamadığınız yerlerde bulunmak konusunda ısrarcı olmamalısınız. Kendiniz için vazgeçmeniz ya da tutunmanız gereken konuların altını daha belirgin bir şekilde çiziyorsunuz. Bu süreci daha verimli ve hasarsız geçirmek, önyargılarınızın kurbanı olmamanızla doğru orantılı olacaktır. Her şeyi sizin bildiğiniz gibi ilerletemeyeceğinizi kabul etmelisiniz.

Motivasyon Sözü: "Arkamda bıraktığım köprüleri yıkarım ki, ilerlemekten başka çarem kalmasın."

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz, doğduğumuz anda ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Dolayısıyla yükselen burç, kendi burcumuz kadar önemlidir ve görünüşü temsil eder. Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

DOĞUM SAATİNİZ
DOĞUM TARİHİNİZ
Lütfen boş alanları doldurunuz!

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinize olan uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.
KADIN
ERKEK
BURÇ UYUMUNU GÖSTER