Yay Burcu Haftalık Yorum

YAY BURCU

22 Kasım / 21 Aralık

  • Mottosu: İyi bakarsan iyi görürsün.
  • Yönetici Gezegeni: Jüpiter
  • Elementi: Ateş
  • PAYLAŞ

  • Hürriyet Twitter

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar, 29 Şubat'taki Güneş Satürn kavuşumuyla beraber ailenizin problemleri ya da istekleriyle ilgilenebilirsiniz. Bir değişikliğe gitmek, bir sorunu çözmek, bir konuyu netleştirmek gibi gündemleriniz olabilir. Soruna sorunla karşılık vermek kadar tepkisiz kalmak da size bir fayda sağlamayacaktır. Hayatınızın devamını yaşayacağınız bir ortam için elinizden geleni yapmanın önemini unutmayın. Daha önceden gündeme gelen, ilgilenilmeyen her şeye artık kesin bir çözüm bulmanız gerekebilir. Taşınma, ev içindeki değişikliler gibi konularda askıya alınan gelişmeleri tekrar plana dahil edebilirsiniz. Ailevi ve ekonomik koşullarınızın farkında olmanız, bunları nasıl değerlendireceğinizi bulmanızı kolaylaştıracaktır. Dolayısıyla açık ve şeffaf bir iletişim önem kazanıyor. Bunu sağlama görevi size düşebilir ya da sizin uyum sağlamanız beklenebilir. Bireysel düşünceleriniz ve istekleriniz ağır basabilir. Karşılıklı olarak sınırlarınızı ve yapabileceklerinizi konuşmanız, belirsizlikleri ve birbirinize karşı doğacak hayal kırıklıklarını önleyebilir. İşinizin gerekleri özel alanlarınızda zorluk yaşamanıza neden oluyorsa ikisi arasındaki dengeyi kurmak için yeni bir zaman ve sorumluluk planı oluşturmanız gerekebilir.

Motivasyon Sözü: “Mevcut koşullarınız nereye gidebileceğinizi belirlemez; onlar sadece nereden başlayacağınızı belirler.”

 

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz, doğduğumuz anda ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Dolayısıyla yükselen burç, kendi burcumuz kadar önemlidir ve görünüşü temsil eder. Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

DOĞUM SAATİNİZ
DOĞUM TARİHİNİZ
Lütfen boş alanları doldurunuz!

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinize olan uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.
KADIN
ERKEK
BURÇ UYUMUNU GÖSTER