Yay Burcu Haftalık Yorum

YAY BURCU

22 Kasım / 21 Aralık

  • Mottosu: İyi bakarsan iyi görürsün.
  • Yönetici Gezegeni: Jüpiter
  • Elementi: Ateş
  • PAYLAŞ

  • Hürriyet Twitter

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar, 20 Mayıs'ta Güneş'in İkizler burcuna geçişi ile beraber aşk, ilişkiler, sosyalleşme ve kişisel gelişim alanlarında büyük bir etki altına giriyorsunuz. Bu süreçte kendinizi daha iyi ifade etme cesareti bulacak, yeni fikirlerinizi paylaşma konusunda daha özgüvenli hissedeceksiniz. Duygusal konularda tamamlayıcı ve sevindirici gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni insanlarla tanışacağınız, işbirliğine açık olacağınız bir dönemdesiniz. Kapınızı pek çok fırsat çalabilir. 23 Mayıs'ta Venüs'ün, 26 Mayıs'ta da yönetici gezegeniniz Jüpiter'in İkizlere gelişiyle beraber bu ihtimallerin gerçekliğiyle karşılaşabilirsiniz. Heyecanlı, hızlı bir dönem olacağı için kafa karışıklığı yaşamanız da muhtemeldir. Ne istediğinizi bilmekte zorlanacak kadar yoğun olabilirsiniz ama bu dönemin püf noktası bu kilidi açmaktır. İş kurmak, yeni sektörler ve deneyimler konusunda bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz. Özgüven ve hazırlık konusunda eksiğinizin olmamasına dikkat etmelisiniz. Emin olmadığınız, yeterliliği sağlayamadığınız konularda yanlış anlaşılabilir ve sorun yaşayabilirsiniz. Hukuksal ve sosyal anlamda bunlara açık olduğunuzu unutmayın. Geniş çevre sadece iyi ve geliştirici insanlarla değil zıt düşeceğiniz insanlarla da kurulabilir. Saygı ve empatiyi elden bırakmamalı, örnek teşkil etmelisiniz. Hedefinizi şaşırmayın.

23 Mayıs'ta burcunuzda gerçekleşecek dolunay size önemli hatırlatmalar yapabilir. Kendinize verdiğiniz emeği sorgulayabilirsiniz. Yalnız kaldığınız ya da kalmanız gereken konularla yüzleşmeniz gerekebilir. Bu konuda çevrenizin etkisi kadar sizin bu etkiye karşılık sunduğunuz tepkileri de gözden geçirmenizde fayda var. Rövanş almak isterken elinizdekileri de yitirmemeye dikkat etmelisiniz. Yeni bir başlangıç yapmak için öncesinde eski alışkanlıklarınızı, tutumlarınızı bırakmalısınız. Duygusal dalgalanmalar, iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz. Sosyal ortamlarda kendinizi zor durumda bırakacak hareketlerden kaçınmanız, sizi manipüle edecek durumlara da aldırış etmemeniz önemlidir. Tamamen yönünüzü kendinize çevirmeli, bedeniniz ve beyninizle ilgilenmelisiniz. Diyete başlamak, yeni bir tarz denemek, sağlıklı alışkanlıklar ve rutinler oluşturmak, duygularınızı kontrol edebilmeyi geliştirmek adına önemli bir dönemdesiniz. Ayı kapatmaya hazırlanırken kendinizi açacağınızı unutmayın.

Motivasyon Sözü: “İmkansızı hayal ederek başlıyorum. Ve imkansızı başararak bitiriyorum.”

 

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz, doğduğumuz anda ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Dolayısıyla yükselen burç, kendi burcumuz kadar önemlidir ve görünüşü temsil eder. Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

DOĞUM SAATİNİZ
DOĞUM TARİHİNİZ
Lütfen boş alanları doldurunuz!

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinize olan uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.
KADIN
ERKEK
BURÇ UYUMUNU GÖSTER