Yay Burcu Haftalık Yorum

YAY BURCU

22 Kasım / 21 Aralık

  • Mottosu: İyi bakarsan iyi görürsün.
  • Yönetici Gezegeni: Jüpiter
  • Elementi: Ateş
  • PAYLAŞ

  • Hürriyet Twitter

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar, 4 Aralık'ta Venüs'ün Akrep burcuna geçişi sizi arınmanız gereken konularla yüzleştirebilir. Sosyal hayatın içinde yer almak size iyi hissettiriyor olsa da bu durumun olumsuz bir getirisi de kendinizi unutmanızdır. Bu süreç içerisinde unuttuklarınıza, ihmal ettiklerinize, görmezden geldiklerinize odaklanmalısınız. Yanlış ilişkiler, toksik alışkanlıklar, her şeyi kurma ve kendi içinizde çözme hissiyatı gibi durumlardan kurtulmak için şanslı bir dönemdesiniz. Ayak direttikçe gitmeniz gereken yollardan daha fazla uzaklaşacağınızı bilmelisiniz. Kendinizle bu şekilde yüzleştiğinizde ya da çevrenizden olumsuz eleştiriler aldığınızda artık bu değişimin vaktinin geldiğini görebilirsiniz. Eğitiminiz, özel hayatınız, gündelik alışkanlıklarınız, sorumluluklarınız ve planlarınız için iyi bir program hazırlayabilirsiniz. Bu program size bazı önceliklerin değişmesi gerektiğini fark ettirebilir. İhtiyacın ne olduğunu bildiğinizde, neyin bunu karşılayacağını ve karşılamayacağını da göreceksiniz. Bu da arınmanızın önünü açacaktır. Gizli ilişkiler, çevrenizdeki insanlardan öğreneceğiniz sürpriz bilgiler, bir haksızlığın önünüze gelmesi gibi konularla karşılaşabilirsiniz. Yapıcı bir sorgulama ve araştırma ile her şeyi daha net ve doğru bir şekilde öğrenebilirsiniz. Bu sizi kuruntu ve takıntılardan koruyacaktır. Farklı insanlarla görüşerek ve ihtiyaç sahibi kişilerle bir araya gelerek hem insanlara olan yaklaşımlarınızı değiştirebilir hemde mevcut imkanlarınızı kullanarak nasıl ve hangi konularda fayda sağlayacağınızı görebilirsiniz. Emin olmadığınız, garanti altına almadığınız ve somut bir şekilde elde etmediğiniz hiçbir şey için heveslenmemeye dikkat etmeli, ağzınızdan çıkacak sözlere ve bu sözleri duyuracağınız yerlere özen göstermelisiniz.

6 Aralık'ta Neptün'ün Balık burcunda ileri hareketine başlamasıyla kendinizin ve tutumlarınızın farkında olduğunuz kadar kazanım elde edeceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Koşulsuz kabul ettiğiniz, sevdiğiniz saydığınız kişilerin size aynı şekilde yaklaşmadığını gördüğünüzde bunu halının altına atmamalısınız. Ailevi konulardaki sorumluluğu tek başınıza üstlenmemelisiniz. Bu sizi bir ayrışmaya değil, tam tersi bir arada olmaya ve beraber hareket edebilmeye teşvik etmelidir. Bu yüzden birbirinizin düşüncelerini bilerek ilerlemenizde fayda var. İş ve ev düzeniniz hakkında bazı sorgulamalar yapabilirsiniz. Aldığınız kararların neticelerini daha iyi göreceğiniz bir dönemdesiniz. Bir değişikliğe gitmeniz gerekenleri noktalara daha rahat odaklanabilirsiniz. Taşınma, alım satım gibi yaşam düzeninizi etkileyecek konular hız kazanabilir, önünüzdeki engellerin kalktığını, maddi ve manevi olarak daha rahat hazırlanabileceğinizi görebilirsiniz. Hiçbir şeyin boşu boşuna ve gecikmeli olmadığını, her şeyin bir sebeple ve belli bir zamanda hayatınızda yer aldığını fark edeceksiniz.

Motivasyon Sözü: “Hiçbir zaman hiçbir şeye vakit bulamayacaksınız; eğer zaman istiyorsanız, yaratmalısınız.”

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz, doğduğumuz anda ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Dolayısıyla yükselen burç, kendi burcumuz kadar önemlidir ve görünüşü temsil eder. Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

DOĞUM SAATİNİZ
DOĞUM TARİHİNİZ
Lütfen boş alanları doldurunuz!

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinize olan uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.
KADIN
ERKEK
BURÇ UYUMUNU GÖSTER