Başak Burcu Aylık Yorum

BAŞAK BURCU

23 Ağustos / 22 Eylül

  • Mottosu: Planları uyguladığımda başarılıyımdır.
  • Yönetici Gezegeni: Merkür
  • Elementi: Toprak
  • PAYLAŞ

Başak burçları, kasım ayına yönetici gezegeni Merkür’ün gerileme hareketi ile başlıyor. Alacağın kararlar veya yeni yapacağın girişimlerde mümkün oldukça 20 Kasım sonrasında harekete geçiyor olmalısın. Bu yüzden bunu en başından kendine not almalısın. Bu durum böyle olacak diye de otur, bekle demiyorum. Aksine gidişatın farkında olmalı ve nerede durman gerektiğini belki de nerede harekete geçmen gerektiğini en iyi fark etmen gereken bir ay içinde olduğunu hissetmelisin. Aynı zamanda gökyüzünde birçok gezegenlerin yay burcunda hareket ediyor olması ile her şeyi kurallarınıza göre yapman gerektiğini gösteriyor. Sana kaygı veren şeylerin üzerine gitmek yerine daha uzlaşmacı olmalısın. Kariyeriniz ile ilgili beklentilerin karşılık bulmuyor ve üzerine engel gördüğünü düşünüyor olabilirsin. Kendini hemen bazı kalıplara sokmamalısın. Mümkün oldukça hukuksal işler konusunda hızlı kararlar vermemelisin. Aceleci kararlar vermemek için duygusal korkularınızı yenmek zorundasın. Ayın 20’sine kadar yaşamın mevcut yolunun analizine ve kişiler arası becerilerinin kullanımına odaklanmalısın.

12 Kasım tarihinde Boğa burcunda gerçekleşecek olan dolunay seni bambaşka biri yapıyor ve finansal anlamda gücünü ortaya çıkartıyor. Yeni biri ile tanışabilirsin ve bu yeni kişi yaşamında seni bambaşka bir noktaya taşıyabilir. İlişkilerin içerisine asla üçüncü bir kişiyi sokmamalısın. Başkası için kendini hiçe sayarak yaptığın fedakarlıkların sonucunda nankörlükle karşılaşabilirsin. Biraz daha sakin kalmalı ve anlık kararlar vermemelisin. Mümkün oldukça iş yerinde veya aile hayatında sorumluluklarını gerçekleştirirken oldukça dürüst ve etik kurallar içinde hareket etmelisin. Ben bu satırları yazarken içinden “Anladık iyi bir şey olmayacak" diye geçirdiğini duyuyorum. Lütfen bunu bu şekilde değerlendirme. Aksine planlarını yapman ve daha tedbirli olman için bunlardan bahsediyorum. Bu Boğa yeni ayı ile belki çocuk sahibi olmak istiyorsun ve bununla ilgili bazı tedavi süreçleri başlatabilirsin.

26 Kasım tarihinde Yay burcunda gerçekleşecek olan yeni ay ile biraz daha gerçekleri görüp verdiğin mücadelelerinde ne kadar haklı olduğunu göstereceksin. Çevren seni anlamaya ve dinlemeye başlayacak. İlişkindeki kırgınlıkları ya da küslükleri telafi edeceksin. İş alanında bir terfi veya bir yer değişikliği önüne gelebilir. Sadece 23-24-25 Kasım tarihlerinde Venüs-Jüpiter sana son hediyesini verecek. Buna hazırlıklı ol. Olan ne varsa senin için ne kadar hayırlı olduğunu unutma. Bu ay en iyi yapacağın şeyin bol bol spor ve sağlıklı beslenmedir. Bunların sonuçlarını ay sonunda muhteşem bir şekilde alabilirsin.

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz, doğduğumuz anda ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Dolayısıyla yükselen burç, kendi burcumuz kadar önemlidir ve görünüşü temsil eder. Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

DOĞUM SAATİNİZ
DOĞUM TARİHİNİZ
Lütfen boş alanları doldurunuz!

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinize olan uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.
SENİN BURCUN
ONUN BURCU
BURÇ UYUMUNU GÖSTER
KOÇ
BOĞA
İKİZLER
YENGEÇ
ASLAN
BAŞAK
TERAZİ
AKREP
YAY
OĞLAK
KOVA
BALIK

KOÇ BURCU BUGÜN

Parasal konularda belli iyileşmeler yaşayacaksınız.Devamı

BOĞA BURCU BUGÜN

Evliliğinizde ya da ilişkilerinizde şüpheci tutumunuz yanılgılara sebebiyet verebilir.Devamı

İKİZLER BURCU BUGÜN

İlişkinizde güven sorunu yaşayabilirsiniz.Devamı

YENGEÇ BURCU BUGÜN

Çok istediğiniz bir aşk hikayesi yeniden gündeminizde olabilir.Devamı

ASLAN BURCU BUGÜN

İnsanların sizi eleştirmesine karşı sabırlı olun.Devamı

BAŞAK BURCU BUGÜN

Hayatınızı idealize edebilir ve motive edici başlangıçlar yapabilirsiniz.Devamı

TERAZİ BURCU BUGÜN

İkili ilişkilerde heyecan verici gelişmeler gündemde olabilir.Devamı

AKREP BURCU BUGÜN

Uzun süren anlaşmazlıklara karşı tavrınızı koymanız gerekmektedir.Devamı

YAY BURCU BUGÜN

Aşk hayatınız ve ilişkilerinizle ilgili önemli gelişmeler meydana gelebilir.Devamı

OĞLAK BURCU BUGÜN

Kariyerinizle ilgili olmasını istediğiniz planlar beklediğiniz doğrultuda gerçekleşmeyebilir.Devamı

KOVA BURCU BUGÜN

Bugün önemli olan senin ne düşündüğündür.Devamı