Akrep Burcu Haftalık Yorum

AKREP BURCU

23 Ekim / 21 Kasım

  • Mottosu: Herkes bu dünyaya yalnız gelir, yalnız gider!
  • Yönetici Gezegeni: Mars, Pluton
  • Elementi: Su
  • PAYLAŞ

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, Aslan burcunda seyahat etmeye başlayan Venüs’ün etkisiyle kariyerinizde hem maddi hem de manevi kazanımlar elde edeceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Kendinizi ve işinizi daha iyi gösterebilir. Özgüveninizin ve motivasyonunuzun yükselmesi sizi her konuda bir adım öne taşıyor. Yaptıklarınızın dikkat çekmesi, popüler hale gelmeniz hem duygusal hem de parasal açıdan mutlu edebilir. Yeni iş ve evlilik gündemleri, terfi gibi konularla ilgilenebilirsiniz. Yöneticilerinizin takdirini kazanmak, üst düzey kişilerle tanışmak bu dönemde karşılaşacağınız durumlar olabilir.

Kova burcunda 12 Ağustos’ta gerçekleşecek dolunay, aile ilişkilerinizi mercek altına alıyor. Aile meclisinizde önemli konuşmalar yapılabilir, kendinize ait bir düzen ve alana dair kararlarınızı açıklayabilirsiniz. Bu kararlara evlilik ve iş değişikliği gibi konular da dahil olabileceği gibi aile ilişkilerinize yönelik yeni tutumlar da dahil olabilir. Bu durumun gerginliğini atmak ve istediğiniz sonucu elde etmek adına empatik ve yapıcı tutumlar sergilemek işinizi kolaylaştırabilir.

Motivasyon Sözü: "Hayatınızda neler yapabileceğiniz konusunda, aklınızdaki sınırlar dışında hiçbir sınırlama yoktur."

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz, doğduğumuz anda ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Dolayısıyla yükselen burç, kendi burcumuz kadar önemlidir ve görünüşü temsil eder. Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

DOĞUM SAATİNİZ
DOĞUM TARİHİNİZ
Lütfen boş alanları doldurunuz!

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinize olan uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.
KADIN
ERKEK
BURÇ UYUMUNU GÖSTER