Akrep Burcu Haftalık Yorum

AKREP BURCU

23 Ekim / 21 Kasım

  • Mottosu: Herkes bu dünyaya yalnız gelir, yalnız gider!
  • Yönetici Gezegeni: Mars, Pluton
  • Elementi: Su
  • PAYLAŞ

  • Hürriyet Twitter

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, Güneş'in 20 Mayıs'ta İkizler burcuna geçişi ile beraber dönüşüm ve yenilenme odaklı bir sürece giriyorsunuz. İçe dönük bir atmosferden çıkıp daha sosyal, dışarıya odaklanmış ve hayatı yakalamaya çalışan bir ruh haline bürünebilirsiniz. Bilgi güvenliği, ruhsal iyileşme, ek iş gibi konular gündeminizde yer bulabilir ve bunlarla ilgili araştırmalar yapabilirsiniz. 23 Mayıs'ta Venüs, 26 Mayıs'ta Jüpiter de İkizler burcuna geçerek size emek verdikçe kazanmanın yolunu açabilir. Finansal açıdan destek bulacağınız, hakkınızı alacağınız bir sürece girebilirsiniz. Hem kendi çalışmalarınızı değerlendirebileceğiniz hem de ailenizden/eşinizden ya da kadın figürlerden destek göreceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Derinleşmek kadar bunları yüzeyde kullanmanın önemini fark edebilirsiniz. Hayatınızda kullanamayacağınız, işinizi kolaylaştırmayacak, akışınızı hızlandırmayacak hiçbir şey için kendinizi yormamanız gerektiğini unutmayın. Duygusal iniş çıkışlarınızın sizi zorlayacağı süreçlerde, bu detay yardımınıza koşabilir. Bilmediğiniz sulardan, yabancı ya da ne yaptığı belli olmayan kişilerden, kullanmakta yetkinliğinizin olmadığı araçlardan yana şansınızı zorlamamanızda fayda var. Ruhsal ve bedensel sağlığınız için merakınızı da dizginlemeniz gerektiğini unutmayın.

23 Mayıs'ta Yay burcunda gerçekleşecek dolunay ile beraber imkanlarınızı ne için, kim için kullandığınızı değerlendirebilirsiniz. Bazı çabaların boşa gittiğini görebilir, insanların gerçek yüzleriyle karşılaşabilirsiniz. Yeni hayaller ve planlardan önce, eskilerinin neden gerçekleşmediğine odaklanın ve bunları çözmeye gayret edin. Ekonomik sorumluluklarınızı, hesaplarınızın kontrolünü tamamlamak adına iyi bir dönem olabilir. Kemer sıkmanız gereken noktalarda, harcama dağılımı yapmanız ve öncelik sıralaması belirlemeniz size yol gösterecektir. Bankalarla ilgili işlemler, alım satım süreçleri, borçlanma, alacak verecek, işlerinizin ekonomik dönüşleri gibi konularla ilgilenebilirsiniz. Alternatifler bulmak değil, bunları akıllıca ve gerçekçi bir plan dahilinde kullanmak önemlidir. İyi niyetinizi bir süre kendinize saklamanızda fayda var.

Motivasyon Sözü: “Yapman gerekeni hemen yap! Kendini o anda güçlü hissedeceksin.”

 

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz, doğduğumuz anda ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Dolayısıyla yükselen burç, kendi burcumuz kadar önemlidir ve görünüşü temsil eder. Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

DOĞUM SAATİNİZ
DOĞUM TARİHİNİZ
Lütfen boş alanları doldurunuz!

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinize olan uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.
KADIN
ERKEK
BURÇ UYUMUNU GÖSTER