GeriBurçlar Akrep Burcu Erkeği
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Hürriyet Twitter
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Akrep Burcu Erkeği

Akrep Burcu Erkeği

"Akrep burcu erkeği, su elementinden olan bir burcu taşır ve bunun özelliklerini yansıtır. Size bu yazımızda akrep burcu erkeğinin özellikleri nelerdir? Akrep burcu temel ve fiziksel özellikleri, iş, aşk ve cinsel hayatı ile birlikte olumlu ve olumsuz yanları hakkında sizler için pek çok bilgiyi bir araya getirdik."

Akrep burcu erkeği, Mars ve Plüton gezegenlerinin etkisi altındadır. Bu gezegenlerin hareketleri, akrep burçlarını doğrudan etkiler.

Akrep burcu Erkeği Temel Özellikleri Nelerdir?

Akrep burcu erkeği, her bakımdan güvenilir, güçlü, ayakları üzerinde durabilen bir kişiliğe sahiptir. Sürekli hareket halindedir ve yerinde duramaz. İçlerinde bir küçük çocuğun heyecanını barındırır. Yapmak istediği her şeyi gerçekleştirmek için sonuna kadar çabalar ve asla vazgeçmez. Meraklıdır ve sürekli yeni şeyler öğrenmek ister. Aynı zamanda çok duygusal ve merhametlidir. Özgürlüğüne çok düşkündür ve yapacağı şeylere kimsenin karışmasını istemez.

Akrep Burcu Erkeği Fiziksel Özellikleri

Akrep burcu erkeğinin en belirgin fiziksel özelliği çekici bakışlarıdır. Gözleri ile hiç konuşmadan pek çok şeyi anlatabilir. Yüz hatları çok orantılıdır. İnce telli saçları, belirgin dudakları, orantılı burun ve açık alın yapısı ile çok yakışıklı kişilerdir. Akrep burcu erkeği, mükemmel bir vücut yapısına sahiptir. Çok kısa ya da çok uzun olmazlar ve çok kilo almazlar.

Akrep Burcu Erkeği Olumlu Özellikleri

Akrep burcu erkeği, her konuda kararlı yapısı ile pek çok alanda kolay başarı yakalar. Ayakları üzerinde sağlam basmayı ve adımlarını temkinli atmayı sever. Kimseye körü körüne güvenmez. Meraklı ve araştırmacı bir yapısı vardır. Eğlenceli ve yerinde karakteri sayesinde aktif bir hayatı vardır. Lider ruhludur ve yöneticilik yapmak için doğmuştur. Kimseye minnet etmek istemez.

Akrep Burcu Erkeğinin Olumsuz Özellikleri

Akrep burcu erkeği dış dünyaya göre ne kadar dışa dönük ve aktif olsa da aslında iç dünyasında karamsardır. Sevdiklerini çok koşmanız ve asla paylaşmak istemez. Bir şeye karar verirken üzerinde çok fazla düşünür ve sürekli beynini kemiren düşüncelerle yaşar. Bazı konularda çok ketumdur. Kızdığı birini hayatından çok kolay siler ve intikam duygusu barındırır. Onu kızdırmaz akıl işi değildir. Aşırı kuşkucudur ve kimseye güvenmez.

Akrep Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Akrep burcu erkeği, sahiplenici, tutkulu ve romantik bir aşıktır. Karşı cinsi kendine aşık etmekte çok başarılıdır. Etkileyici bakışları ile herkesi nasıl etkileyebileceğini iyi bilir. Sadakat onun için olmazsa olmazdır. Fakat gençlik döneminde hayatına çok fazla kadın girer ve çıkar. Ciddi ilişkiye girmek istemez ve güvenmediği biri ile asla ilişki yaşamaz.

Akrep Burcu Erkeği İş Hayatı

Akrel burcu erkeği iş hayatının aranan ismidir. Çok çalışkan, araştırmacı, disiplinli, işkolik bir kişiliğe sahiptir. Emir almayı sevmez. Tüm liderlik vasıflarını kendisinde bulundurur. Her işin en iyi şekilde yürümesini ister.

Akrep Burcu Erkeğinin Cinsel Hayatı ve Cinsellik

Akrep burcu erkeği için ten uyumu çok önemlidir. Tutkulu, ateşli ve romantik bir kişiliğe sahiptir. Birlikte olduğu kişiyi benimser ve her hücresinde onu hissetmek ister. Derin duygular barındırır.

Akrep Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır?

Akrep burcu erkeği, gezmeyi, yeni yerler keşfetmeyi ve sevdikleri ile huzurlu vakit geçirmeyi çok sever. Evde vakit geçirmeyi çok sever.

Akrep Burcu Erkeği Hoşlandığını Nasıl Belli Eder?

Akrep erkeği ile arkadaş olmak çok zordur. Önce güvenini kazanmanız gerekir. Fakat arkadaşı olduğunuzda sizin her zaman yanınızda olur. Aşık olduğu kişinin kendisinden etkilenmesi için cazibesini kullanır ve yakınlaşır.

Akrep Burcu Erkeği Kıskanç Mıdır?

Akrep burcu erkeği, sevdiği birini çok kıskanır. Benimseyici ve sahiplenici yapısı vardır. Fakat kıskandırmaya çalıştığınızı hissederse bir anda tüm bağınızı tek kalemde silebilir.

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Affeder ve Barışır?

Akrep burcu erkeği kızdığı birini kolay kolay affetmez. Affetmiş gibi yapsa bile size bir daha eskisi gibi davranmaz ve asla güvenmez. Zamanı geldiğinde de hiç düşünmeden intikam alır.

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Geri Döner?

Akrep burcu erkeği, ayrıldığı birine ancak onu çok seviyorsa döner. Fakat eskisi kadar size güvenle bağlı olmayabilir.

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Giyinir?

Akrep burcu erkeği, rahat ve spor giyinmeyi sever. Fakat uyumlu giyinmek onun için önemlidir. Modayı takip etmez ama kıyafetleri konusunda özenlidir.

Akrep Burcu Erkeği Nasıl İkna Edilir?

Akrep burcu erkeğini mantıklı şeylerle ancak ikna edebilirsiniz. Yoksa kuşkucu tavrı sizi bezdirebilir. Kolay kolay ikna olmaz. Bir şeye ikna olması için sunduğunuz fikrin aklına yatması gerekir.

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Sever?

Akrep burcu erkeği severse sevdiği kişiyi her şeyin merkezine koyar. Sadakat onun için çok önemlidir. İlişkisi için elinden geleni yapar ve sevdiği kadının dert ortağı olur.

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Aşık Olur?

Akrep burcu erkeğinin aşık olacağı kadına güvenmesi gerekir. Aşık olmak için çok etkilenmesi ve her bakımdan karşısındaki kişiye bağlanması gerekir. Karşı cinsin sadık olmadı onun için çok önemlidir.

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Akrep burcu erkeği için özgürlüğü çok önemlidir. Özgürlüğünü kısıtlamayacak, sadık, dürüst, tutkulu, kıskanç ve güvenilir kadınlardan hoşlanır.

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Hediyelerden Hoşlanır?

Akrep burcu erkeği, manevi değeri olan Hediyelerden hoşlanır. Aynı zamanda deri eşyaları çok sever. Onun için hediyenin değeri değil onun için emek verilmesi önemlidir.

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Affeder?

Akrep burcu erkeği, kolay kolay kızdığı birini affetmez. Özellikle de önemsediği kişilerin kendisine yaptığı yanlışları affetmez ve o kişileri tek kalemde siler. Affetse bile bu yaptığınızı unutmaz ve sürekli başınıza kakar. Çok inat bir kişiliğe sahiptir. Akrep erkeği ile ters düşmek bu hayatta yapmamanız gerekenler listesinin ilk sıralarında yer alır.

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Pişman Olur?

Akrep burcu erkeği gerçekten hatalı olduğunu düşündüğü bir şeyde pişman olur ve bunu söyleyerek özür dilemekten çekinmez. Fakat bir şeyde inat ettiyse hatalı olduğunu bilse bile bunu asla kabul etmez. Verdiği sözden asla dönmez.

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Mutlu Olur?

Akrep burcu erkeği, sevdikleri ile vakit geçirmekten çok mutlu olur. Yeni yerler keşfetmek ve bir şeyler öğrenmek ister. Ailesi ile vakit geçirmek en sevdiği şeydir. Akrep erkeğini mutlu etmek kolaydır. Ona küçük sürprizler yaparak nasıl çocuk gibi mutlu olduğunu görebilirsiniz.

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Bir Baba Olur?

Akrep burcu erkeği ketum fakat çok ilgili bir baba olur. Çocuğuna doğruluğu, dürüstlüğü ve güzel ahlaklı olmayı öğretir. Korumacı ve öğretici bir baba olmak için çabalar. Akrep burcu erkeği, çocuğunun her şeyiyle yakından ilgilenir. En iyi şartlarda okuması ve yetişmesi için tüm imkanını kullanır.

Akrep Burcu Erkeği Hangi Renkleri Sever?

Akrep burcu erkeği, siyah ve mor renkleri sever. Kıyafetlerinde de genellikle siyah kullanmayı tercih eder. Dolabına baktığınızda neredeyse bütün kıyafetlerinin siyah olması muhtemeldir.

Akrep Burcu Erkeği Hangi Yemeği Sever?

Akrep burcu erkeği, börek, hamur işi, pilav ve balık sever. Boğazına düşkünlüğü ile bilinen akrep burcu erkeği, her şeyin en güzelini ve en kalitelisini yemek ister. Mangala gitmek, onun için en güzel sosyalleşme faaliyetidir.

False