GeriBurçlar Koç Burcu Erkeği
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Hürriyet Twitter
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Koç Burcu Erkeği

Koç Burcu Erkeği

"Koç burcu, burç grubunun ilk burcudur. Bu yazımızda, Koç burcu insanın genel özellikleri, nelerden hoşlandıklarını, nelerden hoşlanmadıklarını, iş, aşk ve cinsel hayatı hakkında bilgileri öğrenebilirsiniz. Bu burcun genel hatlarını sizler için tek tek inceleyip araştırdık ve Koç burcu özellikleri nelerdir sizler için derledik. Bu yazıda Koç burcu hakkında öğrenmek istediğiniz tüm detayları öğrenebileceksiniz."

Koç Burcu 21 Mart ve 20 Nisan arasında doğan insanların burcudur. Burç grubunun ilk burcudur. On gün önce ve on gün sonra doğanlarda da Koç burcu özelliklerine rastlanabilir.

Koç Burcu Erkeği Temel Özellikleri Nelerdir?

Burç grubunun ilk burcu olan koç ateş grubuna aittir. Hareketli ve enerjik yapılarıyla dikkat çekerler. Bu burçta doğan kişilerin en büyük özelliği, ben merkezci olmalarıdır. Bu burcun mensupları pratik kişilerdir, coşkulu ve heyecanlıdırlar. Hayat içerisinde ilerlerken asla enerjileri ve heyecanlarından bir şey kaybetmezler. Kendilerine olan güvenleri, dışarıdan bakıldığında çok rahat hissedilebilir.

Yönetici Gezegeni Mars'tır.
Ateş kırmızısı ve nar çiçeği, renkleridir.
Uğurlu Taşları, yakut, pırlanta, ameist ve demirdir.
Şanslı rakamı 9'dur.
Uğurlu günü Salı'dır.
Karşıt burcu Terazi burcudur.
Çiçekleri, hanımeli, sardunya, lale ve gelinciktir.

Burcu Erkeği Fiziksel Özellikleri

Genellikle uzun yüzlü ve uzun boylu olurlar. Kol ve bacak kasları güçlü olur. Esmer ve kıvırcık saçlar genel görülen özellikler arasındadır. Sağlıklı cilt tipleri olur. Genelde spora düşkün olurlar bu nedenle, düzgün fizik görünümüne sahiptirler. Gülüşü dikkat çekici olan koç burcunun dişleri ise düzgün ve bakımlı olur.

Koç Burcu Erkeğinin Olumlu Özellikleri

Aşırı cömerttir. Bir koç burcu erkeği ile birlikteyseniz, en iyi ve en kaliteli mekanlara gideceğinizden şüpheniz olmasın. Kolay mutlu olur bu nedenle en sıkıntılı anlarından bile karlı çıkmayı ve bundan mutlu olmayı bilirler. Hiç bir randevusuna geç kalmaz dakiktir. Azimli ve çalışkandır. Eğlenceye düşkündürler. Genelde elini attığı tüm işleri başarır bu nedenle iyi bir yönetici olurlar. Sevgi doludur ve çok merhametlidir.

Koç Burcu Erkeğinin Olumsuz Özellikleri

İnatçıdır. Dediğim dedik bir burçtur. Aldatmaya yatkın bir burçtur. Bencil ve diktatördür. Ben merkezci yapısı, karşısındaki insan için dayanılmaz olabilir. Hataya tahammülü yoktur, buna rağmen oldukça da sorumsuz bir yapısı vardır.

Koç Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Bu burcun erkeklerinin aşk hayatı oldukça çalkantılı ve hareketlidir. Hatayı kabullenen bir burç olmadığından, sevgilisinin hatasını kabul edemez ve ilgisini kaybedebilir. Fazla ilgiden hoşlanmayan bu burç sıkıştırılmaya gelemez. İlişkilerinde ilgiden çok sevecenlik arar. Kıskanç bir yapıya sahiptir ama bunaltmazlar. Özgürlüklerine müdahaleyi asla kabul etmezler, sorun çıkarıp kavga edebilirler. Bencil yapıları yüzünden ilişkilerinde sevme ve bağlanma istemezler ölçülü davranırlar.

Koç Burcu Erkeği İş Hayatı

Koç burcu erkeği hırslı yapısıyla iş hayatında da oldukça etkileyicidir. Lider olma özelliği ve sahip olduğu hırsla iş hayatında başarılı olurlar. İyi bir lider, eğlenceli bir ekip arkadaşı olurlar.

Koç Burcu Erkeği Cinsel Hayatı ve Cinsellik

Bencil yapısı cinsellikte de öne çıkar koçun. Sevişirken kulağınıza, kendisini anlatırken bulabilirsiniz. Ateş grubu olan bu erkekler cinsel yaşamlarında oldukça aktif ve enerjiktirler. Aynı enerjiyi partnerlerinden de beklerler. Oldukça geniş bir fantezi dünyasına sahip olan bu burç erkeği sizi şaşırtabilir. Kontrollü ve sağlam yapısı sizi başka dünyalarla tanıştırabilir. Elektriklerinin tuttuğu bir partner bulduğunda, yatakta oldukça istekli ve arzuludurlar.

Koç Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır?

Bu burcun erkekleri liderliği severler o nedenle liderlik yapabileceği ortamları severler. Beğenilmek yaşam tarzı olduğundan, övgü onlar için bir besin kaynağıdır. Övgü almaya bayılırlar. Sosyal ortamlara oldukça düşkündürler ve arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi çok severler. Spora olan düşkünlükleri ise başka bir ilgi alanını doğurur. Koç burcu erkeklerinin ilgilendiği bir spor dalı mutlaka vardır.

Koç Burcu Erkeği Hoşlandığını Nasıl Belli Eder?

Meraklı olan koç burcu erkeğinin dikkatini çekmeyi başarmışsanız, size adım atması an meselesidir. Kendine olan öz güveni, koç burcu erkeklerini dışa dönük ve girişimci yapar. Bu nedenledir ki bir koç burcu erkeği sizden hoşlandıysa adım atmaktan çekinmeyecektir. Duygularını kendine saklayan bir burç değildir. Sizden hoşlandıysa mutlaka belli edecektir.

Koç Burcu Erkeği Kıskanç mıdır?

Koç burcu erkeği kıskançtır. Bu özelliğini baskılama konusunda çok başarılı olamasalar da, partnerini bunaltmaktan kaçınır.

Koç Burcu Erkeği Nasıl Affeder ve Barışır?

Hatayı sevmeyen Koç burcu erkeklerinde ikinci şans pek olmaz. Tek bir hatanız onun yanındaki yerinizi zora sokabilir. İstekleri konusunda net olan bu burcun erkekleri bencil yapıları sebebiyle kendilerini hep ön planda tutacaktır. Hatanızı affetmesi için ise af dilemeniz ve onu yüceltip egolarını beslemeniz etkili olabilir.

Koç Burcu Erkeği Nasıl Geri Döner?

İlişkilerinde aradığı mutluluğu yakalayan bir Koç asla gitmeyi tercih etmez. İlişkisini tehlikeye atacak bir tutum içerisine girmekten kaçınır. Böyle bir ilişkiden zor vazgeçer ama vazgeçtiğinde geri dönmesi pek olası değildir. Geri dönmesini sağlamak istiyorsanız egolarını ve savaşçı kimliğini devreye sokmalısınız.

Koç Burcu Erkeği Nasıl Giyinir?

Kaliteyi severler ve her daim şık olurlar. Modanın yakın takipçisi olmasalar da kendilerine yakışanı bulmakta zorlanmazlar. Her daim şık ve temizdirler.

Koç Burcu Erkeği Nasıl İkna Edilir?

Akılcı ve mantıklı konuşmalar koç burcu erkekleri için önemlidir. Bir konuda ikna edilmesi gerekiyorsa bunu ona kanıtlamalısınız. Geçerli nedenleri ve olası sonuçlar konusunda mantıklı konuşmaları dikkate alacaktır.

Koç Burcu Erkeği Nasıl Sever?

Sahiplenici bir burç olan koç erkekleri, size sevgisini göstermekten çekinmez. İlgiden ziyade sevecen bir tavır sergiler. İlgi kendisini bunaltır bu nedenle ilgi konusunda kendisi de ketum davranır. Bağlanmaktan kaçınan bu burç erkekleri severlerse güzel aşık olurlar.

Koç Burcu Erkeği Nasıl Aşık Olur?

Bir koç burcu erkeğini kendinize aşık etmek istiyorsanız, kendinizden emin olmalısınız. Meraklı bir burç olan koç burcu erkeğinin dikkatini ve ilgisini üzerinizde tutmak istiyorsanız, mutlaka meraklarını taze ve canlı tutmalısınız.

Koç Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Kendinden emin kadınlardan hoşlanırlar. Sinirli bir kadın onlara itici gelir. Nazik ılımlı bir kadınlar onlar için vazgeçilmezdir. Zor bağlanan bu burç erkekleri, itaatkar kadınları sever. Kendilerine hürmet eden kadınlara kolay bağlanırlar.

Koç Burcu Erkeği Nasıl Hediyelerden Hoşlanır?

Kendinden emin bir yapıya sahip olan koç burcu erkeğine hediye seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli özellik işe yarar olmasıdır. Alacağınız hediye kesinlikle kaliteli olmalıdır. Hayatını kolaylaştıran hediyelere bayılırlar. Dikkat çekmeyi sevdiklerinden, hediyeleri dikkat çekici olmalıdır. Benci yapısına uygun hediyelerde koçlar için tercih edilebilir.

Koç Burcu Erkeği Nasıl Affeder?

Bu tamamıyla neyi affetmesi gerektiğiyle alakalıdır. Ufak hatalara bile müsaade etmeyen bu burcun erkekleri, affetme konusunda pek başarılı değillerdir. Af dilemeye karar verdiğinizde affedilmek istiyorsanız onu övün. Pohpohlanmak koç burcu erkeğinin kalbini yumuşatacaktır.

Koç Burcu Erkeği Nasıl Pişman Olur?

Kendi hatasının sebebiyet vermesi üzerine yaşanan pişmanlık, diğer burçlardan farklı işler Koç erkeğinde. Koç burcu erkeği pişmanlığını belli etmez. pişmanlık yaşadığını sinirli olmasından anlayabilirsiniz ancak. O kadar sinirli olur ki, patlamaya hazır bomba gibi dolaşır etrafta. Bu sinir onları ve yaşam kalitelerini aşağılara çeker.

Pişmanlığı unutmak ya da hafifletmek için kendilerine iş yaratırlar. Aynı anda bir sürü iş yükü yüklerler kendilerine. Yanıp yıkılmak, ağlamak tarzları olmadığından bu hissi bir sürü iş yaparak atlatmaya çalışırlar. Koç burcu erkeklerinde pişmanlık uzun soluklu olmaz. Kendilerini çabuk toparlar ve hayatlarına daha çabuk adapte olurlar.

Koç Burcu Erkeği Nasıl Mutlu Olur?

Kolay mutlu olan Koç burcu erkekleri, yaşamdan keyif almayı çok iyi bilirler. Keyfine düşkün olan bu burcun erkekleri, bu uğurda tüm servetini harcamaktan çekinmez. Sosyal açıdan girişken olan Koç erkeklerinin çok arkadaşı olur. Gezmeyi, eğlenmeyi sevseler de arada yalnız kalmak isterler.

Koç Burcu Erkeği Nasıl Aşık ve Elde Edilir?

Koç burcu erkeğinin size aşık olmasını istiyorsanız itaatkar olun. Kendilerine hürmet eden kadınlara kolay bağlanan koç erkeklerinin bencil taraflarını beslemelisiniz. Kendinizden emin ve güvenli olmalısınız. Koç burcu erkeği silik kadınlardan hoşlanmaz.

Koç Burcu Erkeği Nasıl Bir Sevgilidir?

Eğlenceli ve sosyal olan Koç burcu erkekleri özgürlüklerine oldukça düşkündür. Kısıtlanmalara gelemeyen koç burcu erkekleri aynı özgürlüğü size tanımayabilir. Sevecen ve sahiplenici yapıları dikkat çeker. Dik başlı ve dediğim dedik bir burçtur.

Koç Burcu Erkeği Nasıl Baba Olur?

Sorumsuz yapıları Koç burcu erkeklerini özgür yapsa da genellikle baba olduklarında bu özellikleri rafa kalkar. İlgili ve sevecen bir baba olurlar.

Koç Burcu Erkeği Hangi Rengi Sever?

Koç burcu için renkleri kullanmak oldukça önemlidir. Genellikle siyah tercih etseler de nar çiçeği, kırmızı ve bej rengi de vazgeçilmezleri arasındadır.

Koç Burcu Erkeği Hangi Yemeği Sever?

Kaliteyi seven Koç burcu erkekleri yemek konusunda da oldukça seçicidir. Yediği her yemeğin en iyisi olmasına özen gösterir. Özel ve farklı deneyimlere her zaman açıktırlar. Deniz ürünlerine düşkündür koç erkekleri. Kahvaltı ise en önemli öğünüdür. Kahvaltıda sucuklu yumurtaya bayılırlar. Mezelere ise oldukça düşkündürler.

False