GeriBurçlar Yay Burcu Kadını
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Hürriyet Twitter
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yay Burcu Kadını

Yay Burcu Kadını

"Yay burcu kadını, ateş grubunda olan bir burçtur. Değişken yapısı ve erkeksiliği ile bilinir. Yay burcu kadını özellikleri nelerdir? Yay burcu kadını bilinmeyenleri nelerdir? Hepsini bu yazımızda sizler için derledik."

Yay burcu, Jüpiter ve Neptün gezegenleri etkisi altında olan bir burçtur. Bu iki gezeninin hareketlerine göre duygusal değişimler yaşayabilir.

Yay Burcu Kadını Temel Özellikleri Nelerdir?

Yay burcu kadını, becerikli ve yetenekli bir kişiliğe sahiptir. Bu özelliği sayesinde pek çok işte başarılı olur. Özellikle de felsefi konulara ayrı bir ilgisi vardır. Heyecanlı ve iyimser bir yapıya sahip olan yay burcu kadını, gençlik dönemlerinde dikkatsiz ve geleneklere aykırı hareket eder. Fakat geçmişte yaşadığı yanılgılardan en çok ders çıkaran burç yay borcudur.

Yay Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

Yay burcu kadını genellikle, uzun boyludur ve yağsız, ince bir fiziğe sahip olur. Kahverengi saçları ve bununla uyumlu pembe beyaz tenleri vardır. Çekici bir yüzü olan yay burcu kadınları, fiziksel özelliklerini insanları etkilemek için çok iyi kullanır. Çekici gülümsemeleri ile çevresindeki kişilerin beğenisini kazanır.

Yay Burcu Kadını Olumlu Özellikleri Nelerdir?

Yay burcu kadını, becerikli ve yeteneklidir. Çok pratik insanlardır. Bu nedenle pek çok işi çok kısa bir süre içinde bitirir. Temiz çalışmayı sever. Güleç yüzlü ve sevecen bir yapıya sahiptir. Yeni şeyler araştırmak ve keşfetmek onun için bir tutkudur. Hep bir heyecan arayışı içindedir. Çok yönlü bir kişiliğe sahiptir. Aynı zamanda çok zeki ve kültürlüdür.

Yay Burcu Kadını Olumsuz Özellikleri Nelerdir?

Yay burcu kadını, fazla heyecanlı, dikkatsiz ve kimi zaman patavatsız olabilir. Çok pratik ve tez canlı olmaları kimi zaman başına iş açar. Özgürlüklerine çok düşkündürler. Özgürlükleri kısıtlandığı zaman içsel bakımdan alt üst olurlar. Akılsızca pek çok riske atılma eğilimleri vardır. Her şeyden çok çabuk sıkılırlar. Fazla özgüvenli oluşu, kimi zaman kendini

Yay Burcu Kadını Aşk Hayatı

Yay burcu kadını, kobram zekası, enerjik yapısı ve çekiciliği ile karşı cinsi etkilemek konusunda hiç zorlanmaz. Yay burcu kadınına aşık olmak kolay ama onu elde etmek zordur. Çünkü özgürlüğü onun kırmızı çizgisidir. Ateşli, romantik ve sıcakkanlı bir aşıktır. İlişkilerinde ısrarcı davranışları ve kırıcı sözleri yüzünden kimi zaman sıkıntı yaşayabilirler. Fazla dürüst oluşu partnerini korkutabilir.

Yay Burcu Kadını İş Hayatı

Yay burcu kadını, çok zekidir ve IQ’su çok yüksektir. Bu özelliği sayesinde her alanda çok kolay bir şekilde başarı yakalar. İş hayatında da pratik, kuralcı ve yeniliklere açık bir yapıya sahiptir. İleri görüşlü yapısı sayesinde kararlı ve mantıklı kararlar alır. Liderlik yapmayı ve insanları etrafında toplamayı çok sever. Fakat emir almaktan hiç hoşlanmaz.

Yay Burcu Kadını Cinsel Hayatı ve Cinsellik

Yay burcu kadını, ateşli, tutkulu ve romantiktir. Partnerini mutlu etmek ister ve ilgiden çok hoşlanır. Partnerini mutlu edemediğini düşündüğünde kendisini başarısız hisseder. Dediğini yaptırmayı sever ve iltifat duymaya bayılır. İlişkinin başında kararsızlık yaşar. İlişki başladıktan birkaç gün sonra ancak nihai kararını verir. Cinsellikte yeniliklere açıktır.

Yay Burcu Kadını Nelerden Hoşlanır?

Yay burcu kadını, yeni yerler görmeyi ve keşfetmeyi sever. Aynı zamanda araştırmayı ve çok okumayı ister. Enerjik yapısı sayesinde yorulmak nedir bilmez. Eğlenceli bir kişiliğe sahiptir. Tüm yıl çalışıp kazandığı parayı hiç üzülmeden bir haftalık tatilde harcayabilir.

Yay Burcu Kadını Hoşlandığını Nasıl Belli Eder?

Yay burcu kadını, dürüsttür. Hoşlandığını hoşlandığı kişiye direkt olarak söyler. Yay burcu kadına alık olmak kolay ama onunla uzun bir ilişki sürmek çok zordur. Özgürlüğüne çok düşkündür be karşısındaki kişinin asla kendi alanına müdahale etmesini istemez.

Yay Burcu Kadını Kıskanç Mıdır?

Yay burcu kadını yerine göre kıskançtır ama sevgilisinin hayatını çok kısıtlamaz. Kendi hayatının da kısıtlanmasını istemez. Yay burcu kadınının ilişkiden sıkılıp sizden kopmaması için ilişkinize yeni heyecan katacak yollar aramanız gerekir.

Yay Burcu Kadını Nasıl Affeder ve Barışır?

Yay burcu kadını kırgınsa kolay kolay karşısındaki kişiyi affetmez. Kendinizi affettirmek için çaba göstermenizi ister. Kendinizi mantıklı bir şekilde açıkladığınızda sizinle barışır.

Yay Burcu Kadını Nasıl Zayıflar ve Beslenmeli?

Yay burcu kadını, yapı olarak kolay kilo verir. Düzenli bir diyet yaparak ve karbonhidratlı besinlerden uzak durarak kısa zaman içinde kilo verebilir. Kolay bir şekilde kilo vermek için porsiyonlarını küçültmesi ve bu beslenme alışkanlığını spor ile desteklemesi kilo vermesini kolaylaştırır.

Yay Burcu Kadını Nasıl Geri Döner?

Yay burcu kadını sizi terk ettiyse ancak sizi çok seviyorsa ve affederse geri döner. Onu kendinize ve sevginize inandırmanız gerekir.

Yay Burcu Kadını Nasıl Giyinir?

Yay burcu kadını, modayı ve yenilikleri yakından takip eder. Kendine yakışanı giymeyi her zaman bilir. Genellikle günlük hayatında açık renk ve buz mavisi kıyafetleri giymeyi tercih eder. Rahat, yumuşak ve zarif giyinmek ister.

Yay Burcu Kadını Nasıl İkna Edilir?

Yay burcu kadınını bir konuda ikna edebilmek için neyi ne için yaptığınızı mantıklı gerekçelerle açıklamanız gerekir. Yay burcu kadını, mantığıyla karar verir.

Yay Burcu Kadını Nasıl Sever?

Yay burcu kadını, özgürlüğünü kısıtlamayan, kendisi ile deli gibi eğlenebilen kişileri sever. Ona iltifat ederek gönlünü çok kolay bir şekilde kazanabilirsiniz.

Yay Burcu Kadını Nasıl Aşık Olur?

Yay burcu kadını, birlikte eğlenebildiği, sınırlarına ve özgürlüğüne saygı duyan kişilere aşık olur.

Yay Burcu Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Yay burcu kadını, yakışıklı, uzun boylu, yanına yakışacak, entellektüel ve birlikte eğlenebileceği erkeklerden hoşlanır. Bu erkeğin çok kıskanç olmaması gerekir.

Yay Burcu Kadını Nasıl Hediyelerden Hoşlanır?

Yay burcu kadınını mutlu etmek için bir hafta sonu tatiline iki kişilik uçak bileti alabilirsiniz. En çok sevineceği hediye ona yeni yerler keşfetme imkanı vermeniz olacaktır.

Yay Burcu Kadını Nasıl Affeder?

Yay burcu kadını, kolay Affeder ve kin tutmaz. Fakat kendinizi mantıklı bir şekilde açıklamanızı ister.

Yay Burcu Kadını Nasıl Pişman Olur?

Yay burcu kadını bazen kibirli ve patavatsız olabilir. Bu nedenle kırdığı kişilerin farkındadır. Pişman olduğunda bu kişilerin gönlünü almaya çalışır.

Yay Burcu Kadını Nasıl Mutlu Olur?

Yay burcu kadını, kendini mutlu etmeyi bilir. Özellikle de yeni yerler keşfederken ve gezerken çok mutlu olur.

Yay Burcu Kadını Nasıl Bir Aşık ve Nasıl Elde Edilir?

Yay burcu kadını, romantik, ateşli ve sıcakkanlı bir aşıktır. Onu elde etmek istiyorsanız özgürlüklerini ihlal etmemeniz gerekir.

Yay Burcu Kadını Nasıl Bir Sevgilidir?

Aşk hayatında çabuk sıkılan yay burcu kadını ile birlikte olmak için onunla eğlenmeniz ve yeni şeyler denemeniz gerekir.

Yay Burcu Kadını Nasıl Bir Anne Olur?

Yay burcu kadını, eğlenceli, öğretici ve şefkatli bir anne olur. Çocuğunun kendini keşfetmesini ister ama hep yanında olduğunu hissettirir.

Yay burcu Kadını Hangi Renkleri Sever?

Yay burcu kadını, mor, leylak ve turkuaz renklerini sever. Kıyafetlerinde de bu renkleri sıkça kullanmayı tercih eder.

False