Haftalık Burç Yorumları: 10-16 Ağustos Haftalık Burç Yorumları
10-16 Ağustos haftalık burç yorumları açıklandı! Uzman Astrolog Aygül Aydın haftalık burç yorumlarını anlattı. 10-16 Ağustos haftası burçları aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında neler bekliyor hepsi burada! 10-16 Ağustos haftası Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarının detaylı yorumları... İşte 10-16 Ağustos 2020 haftası burç yorumlarınız...
Devamını Oku
Her Zaman Enerjik: Kate Hudson'ın Güzellik ve Egzersiz Alışkanlıkları
ABD'li oyuncu Kate Hudson, sarı saçları, her daim gülen yüzü, formda görüntüsü ve yüksek enerjisi ile favori yıldızlarımızdan biri. Oyunculuğun yanı sıra 2013 yılında kurduğu spor giyim markası Fabletics ile ticaret ve tasarım dünyasına da adım atan Hudson'ın egzersiz ve güzellik sırlarını anlatıyoruz.
Devamını Oku
Güçlü Kadın Karakterlerin Hakim Olduğu Muhteşem Diziler!
Bazı diziler var ki en büyük özelliği ve izlenme sebebi harika kadın karakterleri. Güçlü kadın karakterleri ile sektöre damgasını vuran gelmiş geçmiş en iyi dizileri sıralıyoruz.
Devamını Oku
Burçlara Göre Beslenme ve Sağlıklı Kalma Önerileri
Astroloji yalnızca kişiliğimiz hakkında bilgi vermiyor, hayatımızın birçok alanına etki ediyor. Bunlardan biri de beslenme alışkanlıklarımız. Burcunuza göre, bazı gıdalar sağlığınız için daha yararlı olabilirken, diğerleri ise tam bir zarara dönüşebilir. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok geniş çeşitlilikte besinden, sizin için doğru yemeği bulmak biraz zor olabilir.
Devamını Oku
Neden Kahvaltı Yapmalıyız? İşte 5 Harika Neden...
Kiminin sevdiği, kimine göre ise günün başlangıcında zor gelen ve atlanabilen, hafta sonları genelde özenerek yapılan, hafta içi bazen aksatılan, uzun sohbetlerin yapıldığı keyifli bir öğün olan kahvaltının bilimsel olarak kanıtlanmış pek çok faydası var! İşte kahvaltı yapmak için 5 neden...
Devamını Oku
Tehlikeli ve Bulaşıcı: Genital Siğil Nedir, Nasıl Tedavi Edilir?
Cinsel yolla kolayca bulaşan genital siğillerin vakit geçirmeden tedavi edilmesi gerektiğini vurgulayan Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr.Esra Demir Yüzer, tedavide geç kalındığında genital siğillerin hızlı yayılma potansiyeline sahip viral bir hastalık olduğunu belirtti.
Devamını Oku
İlham Perileri: Ünlü İsimlerden Motive Eden Sözler
Ünlü isimlerin bazı sözleri var ki yıllardır unutmadık, çok daha uzun yıllar geçse de unutmayacağız. Kendinize motivasyon kaynağı arıyorsanız, dünyaca ünlü isimlerin bu sözleri size güç verecek!
Devamını Oku
Aylık Burç Yorumları: Ağustos Ayı Burç Yorumları
Uzman Astrolog Aygül Aydın Ağustos ayı aylık burç yorumlarını açıkladı! Aygül Aydın, Ağustos ayında Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor detaylı olarak anlattı. Peki Ağustos'ta aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuz neler söylüyor? İşte Ağustos ayı burç yorumlarınız...
Devamını Oku
Yaşam Enerjisini Her Daim Canlı Tutuyor: Reiki Nedir?
Günümüzden 14 bin yıl önce yaşamış ileri düzey uygarlıktan beri kullanılan, günümüz modern dünyasına Japon DrMikai Usui tarafından tekrar hatırlatılmış Reiki, birçok insan için hala bir muamma. Reiki nedir? Ne işe yarar? Nasıl öğrenilir? Bilinçaltı Uzmanı Lily Lale Yılmaz anlatıyor.
Devamını Oku
Sürekli Yaptığımız Kaş Hataları
Kaşlarımız, yüz ifademizi belirleyen en önemli unsurlardan biridir. Kaşlarımızı şekillendirmek için her zaman çaba sarf ederiz. Peki onları düzeltmeye çalışırken ya daha fazla zarar veriyorsak?
Devamını Oku
Orgazm Hakkında Pek Bilinmeyen 20 Gerçek
Eğer orgazm olamıyorsanız, belki de bu yazıyı okumanın tam da zamanıdır!
Devamını Oku
Bayram Sofralarınıza Sağlık Katacak 15 Öneri
Koronavirüs tehlikesi nedeniyle bu bayramda da her ne kadar kalabalık sofralarda yan yana oturamayacak olsak da, özenle hazırlanacak menüler için planlar şimdiden yapılıyor. Ancak özellikle kırmızı et tüketiminin arttığı Kurban Bayramı’nda, porsiyon miktarlarından pişirme yöntemlerine kadar pek çok konuya dikkat edilmesi sağlık açısından büyük önem taşıyor. Beslenme ve Diyet Bölümü’nden Uz. Dyt. Gözde Akın, kurban eti tüketirken uymanız gereken kurallar hakkında önemli bilgiler verdi.
Devamını Oku
Ünlüler ve Karın Kasları: Kim Hangi Sporu Yapıyor?
Sıkı, düz ve belirgin kaslı bir karın birçok ünlü ismin vazgeçilmezi oldu çıktı. Karın kaslarıyla hepimizi kendilerine hayran bırakan ünlü isimler, bu görüntüye sahip olmak için çok ter döküyor.
Devamını Oku