Sağlığa Zarar Veren 5 Moda Alışkanlığı!
Daha güzel ve şık görünmek için yaptığımız bazı şeylerin sağlığımıza zarar verdiğini biliyor musunuz? Sağlığa zarar veren moda alışkanlıklarını anlatıyoruz.
Devamını Oku
En İyi Tom Hardy Filmleri - Yeni Ve Eski En Çok İzlenen Tom Hardy Filmleri Listesi Ve Önerisi (2020)
Başarılı sinema oyuncusu 1977 yılında İngiltere'de doğdu. Tiyatro eğitimini tamamladıktan sonra filmlerde rol almaya başladı. Özellikle 2000'li yılların başında yer aldığı projelerle adını duyurmaya başlayan aktör, günümüzün en çok beğenilen sinema oyuncularının başında geliyor. Sizin için en iyi 10 Tom Hardy filmlerini derledik.
Devamını Oku
50 Yaş Üzeri Erkeklerin Seks Endişeleri!
Yaşla beraber bazı cinsel endişeler ve problemler de ortaya çıkabiliyor. Prof. Dr. Halim Hattat 50 yaş üzeri erkeklerde sıklıkla yaşanan endişeleri anlatıyor.
Devamını Oku
Cinsel İçerikli Rüya Görmek Ne Anlama Geliyor?
Rüyalarımız bize çok şey ifade eder. Bilinçaltımızda olan biten pek çok şey rüyalarımıza yansır. Bazen cinsel içerikli rüyalar görebiliyoruz. Cinsel içerikli rüyalar mutlaka seks anlamı mı taşıyor? Cinsel rüyalar nasıl yorumlanır? Cinsel içerikli rüya görmek ne anlama geliyor?
Devamını Oku
Orgazm Hakkında Pek Bilinmeyen 20 Gerçek
Eğer orgazm olamıyorsanız, belki de bu yazıyı okumanın tam da zamanıdır!
Devamını Oku
Aylık Burç Yorumları: Eylül Ayı Burç Yorumları
Uzman Astrolog Aygül Aydın Eylül ayı aylık burç yorumlarını açıkladı! Aygül Aydın, Eylül ayında Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor detaylı olarak anlattı. Peki Eylül'de aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuz neler söylüyor? İşte Eylül ayı burç yorumlarınız...
Devamını Oku
Kadınlar Cinsellikte Ne İster?
Kadınlar cinsellikte partnerinden ne bekler? Aile Danışmanı ve Cinsel Terapist Psikolog M. Berk Karaoğlu, 10 maddede kadınların aslında ne istediklerini anlattı...
Devamını Oku
Mars Gerilemesi Hangi Tarihte Doğanları Etkileyecek?
9 Eylül -14 Kasım arası Mars Koç burcunda gerileyecek. Bunu farklı bir şekilde örneklemek gerekirse; 180 km hızla giderken aniden frene asılmak gibidir diyebiliriz. Kendiniz maceralar içine atılmak yerine, korumayı seçmelisiniz. Sınırları aşırı zorlamamanız gereken bir dönem.

Normal koşulda 6 hafta bir burçta kalan gezegen bu süreçte 6 ay kalacak. Peki bu Mars gerilemesinde ne yapmalıyım?
Devamını Oku
Gebelikten Korunma Yöntemleri Kısırlığa Neden Olur mu?
Herkese merhabalar! Doğum kontrolü yöntemleri ile ilgili belki de en sık aldığım soru, ileride bir gebelik planlandığında bu yöntemlerin herhangi bir olumsuz etkisi olup olmayacağı yönünde. Bildiğiniz gibi gebeliği önlemenin birden fazla yolu var. Bu yöntemlerin seçiminde biz jinekolog hekimler olarak danışanlarımızın yaşı, beklentilerini ve tıbbi durumunu değerlendirerek onlara yol gösteriyoruz. Bu yöntemlerden en sık kullanılanları ve gebelik potansiyeli ile olan ilişkilerini aşağıda sizin için özetledim:
Devamını Oku
Mevsim Geçişinde Hasta Olmamak İçin Nasıl Beslenmeliyiz?
Koronavirüs etkisi altında yaz mevsiminden sonbahar mevsimine geçiş sürecinde bağışıklığı güçlendirmenin önemi daha da arttı. Antioksidan içeren gıdaların mevsim geçişlerinin olmazsa olmazı olduğunu söyleyen Uzman Diyetisyen İrem Dürçek, geçiş sürecinde ne yapılması gerektiğine dair önerilerini paylaştı.
Devamını Oku
Koronavirüse Karşı 5 Önemli Kural
Yeni tip korona virüsün neden olduğu Covid-19 pandemisi son günlerde ülkemizde ve dünyada yeniden atağa geçiyor. Enfeksiyonun yayılmasını önlemede temizlik kurallarına uymak kadar, fiziksel mesafenin korunması ve maske kullanımına özen gösterilmesi hayati önem gösteriyor. Ancak bunaltıcı sıcaklar nedeniyle, maske kullanımı ve sosyal mesafeye uyum konusunda ciddi problemler yaşanıyor. Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Bölümü’nden Prof. Dr. Mustafa Asım Şafak, koronavirüsten korunmak için önerilerde bulundu.
Devamını Oku