Modası Geçmiş Denim Kuralları
Moda ile ilgili sabit olan tek şey, sürekli değişmesidir. Dün kabul edilebilir olan bugün geçmişte kalabilir ya da dün demode olan şey bugün moda olabilir. Denim giymekle ilgili sayısız kural var. İyi haber; bu kuralları çoğu rafa kalktı! İşte görmezden gelmeniz ve hemen takip etmeyi bırakmanız gereken modası geçmiş bazı denim kuralları...
Devamını Oku
Kızların Yaptığı Erkeklerin Anlamadığı Şeyler
Erkekler ve kadınların birbirinden çok farklı olduğu tüm dünyanın kabul ettiği bir gerçek. Ancak bu farklar asla 'kadınlar minnoş', 'erkekler sert' kadar basit değil! Bu tarz söylemler yerine kadınlar ve erkekler arasındaki farkları anlamak için kadınların yaptığı ama erkeklerin anlamadığı bazı şeylere odaklanıyoruz.
Devamını Oku
Uzmanlar Öneriyor: Renkli Bir Cinsellik İçin Her Odayı Değerlendirin
Özellikle uzun evliliklerde cinsel hayatın monotonlaşması kaçınılmazdır. Bu durumu büyük bir sorun haline gelmeden toparlamak ise çiftlerin elinde. Uzmanlar "Cinselliği tek bir yere sığdırmayın, evdeki her odayı değerlendirin" diyor.
Devamını Oku
Meme Kanserinde Bu Rakamlar Hayat Kurtarıyor!
Meme kanseri tüm dünyada kadınlarda en sık görülen kanser türü. Ortalama 8 kadından biri, hayatının bir döneminde meme kanseri tanısı alıyor. Uzmanlar bazı rakamlarım bu kanserde büyük önem taşıdığını söylüyor.
Devamını Oku
Gençlik ve Güzelliğin Vazgeçilmezi: Gençlik Aşısı
Cildin beslenmesi, her daim genç ve güzel kalması için birçok farklı yöntem vardır. Son zamanlarda bu yöntemlerden en çok kullanılanı ise gençlik aşısıdır. İçeriği hyalüronik asit olan gençlik aşısı, cilt bakım ürünlerinden besin desteklerine kadar, gençlik ve güzelliğin vazgeçilmezidir. Peki gençlik aşısı nedir? Gençlik aşısı hakkında tüm merak edilenleri uzmanlarına sorduk. İşte tüm detaylar…
Devamını Oku
Haftalık Burç Yorumları: 26 Ekim-1 Kasım Haftalık Terazi, Akrep, Yay ve Diğer Burç Yorumları
26 Ekim-1 Kasım haftalık burç yorumları açıklandı! Uzman Astrolog Aygül Aydın haftalık burç yorumlarını anlattı. 26 Ekim-1 Kasım haftası burçları aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında neler bekliyor hepsi burada! 26 Ekim-1 Kasım haftası Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarının detaylı yorumları... İşte 26 Ekim-1 Kasım 2020 haftası burç yorumlarınız...
Devamını Oku
5 Adımda Seks Sürenizi Uzatın!
Dünya genelinde erkeklerin cinsel aktivite süresi 1,5 ile 7 dakika arasında seyrediyor. Fakat erkeklerin birçoğu 2 dakika ya da daha az bir süre içinde boşalıyor ve partnerlerini tatmin edemiyorlar.
Devamını Oku
Güçlü Kadın Karakterlerin Hakim Olduğu Muhteşem Diziler!
Bazı diziler var ki en büyük özelliği ve izlenme sebebi harika kadın karakterleri. Güçlü kadın karakterleri ile sektöre damgasını vuran gelmiş geçmiş en iyi dizileri sıralıyoruz.
Devamını Oku
Kış Aylarında Neden Balık Tüketmeliyiz?
Protein, vitamin ve mineral deposu balık, sağlığımız için tüketmemiz gereken besinler arasında üst sıralarda yer alıyor. Omega-3 yağ asitleri açısından da son derece zengin olan balığı bu denli önemli kılan özelliği nedir? Bu sorunun yanıtını Diyetisyen Taha Yanalak veriyor.
Devamını Oku
Güzellik Algısını Baştan Yaratan Kadın: Winnie Harlow
Winnie Harlow farklıların bizi biz yaptığını hatırlatan ve güzelliğin belirli standartlardan ibaret olmadığını kanıtlıyor. En önemlisi aynı hastalıktaki kişilerin ilham perisi oluyor.
Devamını Oku
Pandemi Sürecinde İlgi Arttı! Bağışıklığı Doğal Bir Şekilde Güçlendiriyor
Ülkemizde kilo verme, sigara bıraktırma gibi konularda daha popüler olan 3 bin yıllık geçmişi olan Akupunktur, dünya çapında bağışıklık sistemini güçlendirmek için tercih edilen tamamlayıcı tıp olarak karşımıza çıkıyor. Öyle ki bağışıklık sistemimizi güvenli ve doğal bir şekilde destekleyen geleneksel Çin tıbbı uygulaması, pandemi döneminde daha da popüler hale geldi.
Devamını Oku
Araştırmalara Göre Evli İnsanlar Bekarlardan Daha Mutlu Değil!
Yapılan araştırmalar evli çiftler ile bekarlar arasında aslında pek de bir fark olmadığını ortaya koydu.
Devamını Oku
Evcil Hayvanları Olanların Uyması Gereken Covid-19 Tedbirleri
Covid-19 virüsünün insanlardan evcil hayvanlara bulaşabildiği, ancak evcil hayvanlardan insanlara bulaştığına ilişkin bir kanıt olmadığı ve bulaşma riskinin son derece düşük olduğu bildirildi. Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Uzm. Dr. Ali Özön, evcil hayvanı olanların, kendileri gibi evcil hayvanları için de uyması gereken Covid-19 tedbirlerini sıraladı.
Devamını Oku
Bu Yiyecekler Ruh Halini Etkiliyor! İşte Mutluluk Veren Besinler
Gün içinde tüketilen bazı besinler mutluluk hormonu salgılanmasını sağlarken, bazıları da kişiyi strese sokabiliyor ya da tam tersi sakinleştirebiliyor. Doğru ve dengeli beslenme, beden sağlığı kadar ruh sağlığı için de büyük önem taşıyor. Beslenme ve Diyet Bölümü’nden Dyt. Aslıhan Altuntaş, besinlerin insan psikolojisine etkileri hakkında bilgi verdi.
Devamını Oku
Kış Aylarında Bu 7 Cilt Hastalığına Dikkat Edin
Mevsimin değişmesiyle birlikte güneşin etkisinin azalması, havanın soğuması, rüzgar, kapalı ortamlarda daha çok zaman geçirme ve uzun sıcak banyonun cildin kurumasına neden olduğunu vurgulayan uzmanlar, bu olumsuz faktörlerin 7 cilt hastalığına neden olduğuna dikkati çekti. Dermatoloji Uzmanı Dr. Seda Erdoğan, o hastalıkları anlatıyor.
Devamını Oku
El Falı Hakkında Bilmeniz Gereken 7 İlginç Gerçek
El, bir kişinin benzersizliğini, yeteneklerini, güçlerini, zayıflıklarını ve endişelerini yansıtır. Hepimiz gelecekte başımıza ne gelecek, önümüzdeki yıllarda nelerle karşılaşacağız mutlaka merak etmişizdir. El falı, bize kendimiz hakkında birçok şeyi el çizgileri, çıkıntıları ve derinlikleri yardımıyla anlatır.
Devamını Oku
Kabızlık İçin Ne Yapılmalı? Kabızlıktan Kurtulmanın 10 Yolu
Zaman zaman herkesi sorunu olan kabızlık kronikleştiğinde kişinin yaşam kalitesini de düşürmeye başlar. Kalın bağırsak tümörleri, hormonal bozukluklar, kullanılan ilaçlar, su-tuz eksiklikleri, kas ve sinir sistemi hastalıklarının da kabızlığa sebep olabileceğini söyleyen Gastroenteroloji Uzmanı Dr. Ekrem Aslan kabızlık problemi olanlar için önerilerde bulundu.
Devamını Oku
Cinsellik Hakkında 10 İlginç Bilgi!
Uzmanlar, cinsellik hakkında hala pek çok şeyin yanlış bilindiğini ya da hiç bilinmediğini söylüyorlar. İnsan doğasının belki de en keyif veren ihtiyaçlarından biri olan cinsellik hakkında pek bilinmeyen 10 ilginç bilgiyi aşağıya bırakıyoruz!
Devamını Oku

ASTROLOJİ

KOÇ
BOĞA
İKİZLER
YENGEÇ
ASLAN
BAŞAK
TERAZİ
AKREP
YAY
OĞLAK
KOVA
BALIK

KOÇ BURCU BUGÜN

Eski konuları açmak yaralayıcı olabilir. Sabit düşüncelerinizi kırmak için çaba göstermelisiniz.Devamı

BOĞA BURCU BUGÜN

Hayat enerjiniz ve ekonomik gücünüz sizleri yeni dönüşümün içerisine çekiyor olabilir.Devamı

İKİZLER BURCU BUGÜN

Birikim yapmayı düşünüyor iseniz doğru yatırım kaynaklarını seçmeye dikkat etmelisiniz. Yanlış bir adım geçmişe dönmenize neden olabilir.Devamı

YENGEÇ BURCU BUGÜN

Dolaylı yoldan duymak yerine birinci ağızdan duymak isteyeceği için kaçınılmaz tartışmada sizler haksız tarafta yer alacaksınızdır.Devamı

ASLAN BURCU BUGÜN

Öfkenizi sevdikleriniz üzerinde kullanmamalısınız. Onlar her koşulda sizin yanınızda yer alacaktır.Devamı

BAŞAK BURCU BUGÜN

Duygusal yoğunluğunuzu partnerinizle paylaşırsanız, sevgi ve şefkat arayışınızı anlayış ile karşılayacaktır.Devamı

TERAZİ BURCU BUGÜN

Kimse vazgeçilmez değildir. Sizler bu konuda biraz daha öz güvenli bir yaklaşım belirlemelisiniz.Devamı

AKREP BURCU BUGÜN

Yeni bir başlangıç mı yoksa hayatınızı yeniden aynı tempoda götürme isteğiniz mi arasında karar vermekte zorlanabilirsiniz.Devamı

YAY BURCU BUGÜN

Çalışma arkadaşlarınızla aranızda yanlış anlaşılmalar olabilir.Devamı

OĞLAK BURCU BUGÜN

Kendinize en büyük zararı yine siz veriyorsunuz bunun farkında olarak dönüşüme karşı koymamalısınız.Devamı

BALIK BURCU BUGÜN

Öfkenizi kendinizden çıkarmak yerine geçmişe demir attığınız geminizin artık geleceğe doğru yelken açmasına müsaade etmelisiniz.Devamı