Akrep Burcu Aylık Yorum

AKREP BURCU

23 Ekim / 21 Kasım

  • Mottosu: Herkes bu dünyaya yalnız gelir, yalnız gider!
  • Yönetici Gezegeni: Mars, Pluton
  • Elementi: Su
  • PAYLAŞ

Bu ay beklenmedik sürprizlerle karşı karşıya kalıyor olabilirsin. Bazı nedenlerden ötürü yaşantın bir kaosa dönmüştü ama kasım ayı adeta bunu yoluna sokuyor. Özellikle kariyer hayatınla ilgili önemli bir başarı seni bekliyor olabilir. Bu ay en dikkatli olman gereken şey Merkür gerilemesi sürecinde atacağın adımlar olacaktır. Merkür gerilemesi 20 Kasım tarihine kadar devam edecektir. 

Bu süre zarfında bir şeyler yapma demek istemiyorum. Bahsettiğim şey daha özenli ve kontrollü olma durumudur. Son 2-3 yıldır hayatın da yaşadığın şeylere sende pek anlam veremedin. Bu ay tahmininden daha fazla zorlandığını düşünüyorsan, demek oluyor ki bırakman gereken şeyleri vaktinde bırakamadığın için bu zorlukları yaşıyorsun. Çünkü “benim olan benim kalır” mantığını büyük bir inatla uzunca zamandır savundun. Şu an yaşadıklarını bir olumsuzluk ya da aksilik olarak görmemeli kendi gerçek gücünü keşfetmelisin.

12 Kasım'da Boğa burcunda gerçekleşecek olan dolunay ve 19 Kasım’da Mars gezegenin senin burcuna giriş yapıyor olması seni daha gerçekçi olaylar içerisine alacak. Duygusal anlamda iyi bir refah düzeyine ulaşıyorsun ama Mars’ına ayrılıklar ve bitişler getirme ihtimalinde unutmamalısın. Eğer kaliteli bir ilişkin varsa bu eşiği iyi atlatırsın. Şayet böyle bir ilişki içinde değilsen burada artık olması gereken olacaktır. Bir yandan süren hukuksal sorunlar ya da eşinin belki de ortaklarının hukuksal problemleri senin canını sıkıyor olabilir. Bu tür konularda daha geri adım atmalı ve sabırlı davranmalısın. Stres yaratmamalı ve stresten uzak durmalısın. 

Bu ay sana önerim, çevreni kararlılığın ve iyimserliğinle hayran bırakman olacak. 23-24-25 Kasım civarları mal-mülk konularıyla ya da parasal hususlarla ilgili bazı finansal anlaşmalara gitmen gerekebilir. Tartışmadan ya da fazla gerilim yaratmadan hareket etmen senin adına daha doğru olacaktır. Büyük bir sorumluluktan artık arınıyor olabilir ve kendi yaşam alanını kurabilirsin. Bazı şeyleri bırakman için belki bazı nedenlerin var. Artık bunları gör ve cesur ol. Bu ay kendini daha fazla dinlendirerek ve kişisel ihtiyaçlarınızı önemseyerek ilerlemeyi seç. Güzel bir ay dilerim.

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz, doğduğumuz anda ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Dolayısıyla yükselen burç, kendi burcumuz kadar önemlidir ve görünüşü temsil eder. Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

DOĞUM SAATİNİZ
DOĞUM TARİHİNİZ
Lütfen boş alanları doldurunuz!

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinize olan uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.
SENİN BURCUN
ONUN BURCU
BURÇ UYUMUNU GÖSTER
KOÇ
BOĞA
İKİZLER
YENGEÇ
ASLAN
BAŞAK
TERAZİ
AKREP
YAY
OĞLAK
KOVA
BALIK

KOÇ BURCU BUGÜN

Eski günlere özlem artıyor.Devamı

BOĞA BURCU BUGÜN

Aşk ve ilişkiler adına uzlaşmacı olacaksınız.Devamı

İKİZLER BURCU BUGÜN

Kredi ve bankalarla olan sorunların üstesinden gelebilirsiniz.Devamı

YENGEÇ BURCU BUGÜN

Gereksiz bazı olaylar kafanızı kurcalayabilir.Devamı

ASLAN BURCU BUGÜN

Agresif çıkışlar yapmamalısınız.Devamı

BAŞAK BURCU BUGÜN

Karşı tarafın adımlarını bir önyargı şeklinde oturtarak yorumlamamalısınız.Devamı

TERAZİ BURCU BUGÜN

Aşka dair bazı hayal kırıklıklarını yeniden hatırlayabilirsiniz.Devamı

AKREP BURCU BUGÜN

Eş veya partnerden romantik adımlar alabilir özel ve geleceğe yönelik uzun vadeli planlar yapabilirsiniz.Devamı

YAY BURCU BUGÜN

İçgüdülerinize ve sağduyunuza güvenerek hareket edebilirsiniz.Devamı

OĞLAK BURCU BUGÜN

Eski alışkanlıklarınızı yok etmek ve geleneksel yaklaşımlarınızı kırıyor olmak sizlere yeni bir başarı getirebilir.Devamı

KOVA BURCU BUGÜN

Ortaklık gerektiren konularda oldukça şanlısınız.Devamı