Akrep Burcu Aylık Yorum

AKREP BURCU

23 Ekim / 21 Kasım

  • Mottosu: Herkes bu dünyaya yalnız gelir, yalnız gider!
  • Yönetici Gezegeni: Mars, Pluton
  • Elementi: Su
  • PAYLAŞ

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, beklentilerinizin gerçekleşeceği bir Temmuz ayına giriyorsunuz. Yengeç burcunda gerçekleşecek olan yeniay ile birlikte, olaylara daha geniş bir açıdan bakmayı öğreniyorsunuz. Kendinize yeni bir hayat kurmaya dair fikirleriniz oluşabilir. Merkür’ün de Yengeç burcuna geçecek olması, tanışacağınız yeni kültürler ve insanlar aracılığıyla öğretilerinizi güçlendirebilir. 

Chiron’un Koç burcunda geri hareketine başlaması, çalışma ortamınızdaki sorunları ve sağlığınızla ilgili hususları gündeme getirebilir. Artık kararınızı sorunları kalıcı olarak çözmek yönünde veriyorsunuz. Kontrollerinizi yaptırabilir, sorun yaşadığınız kişilerle görüşebilirsiniz. Yaraya sebep olanın ne olduğunu bulduğunuzda onun üzerinden hareket etmeye çalışın. 

Güneş yöneticisi olduğu Aslan burcuna geçtiğinde, kariyer hedeflerinizle ilgili güzel haberleri beraberinde getiriyor olacaktır. Önünüzün açıldığı ve çevrenize de bu noktada ilham olabileceğiniz bir dönemdesiniz.

Venüs’ün Başak burcuna geçmesiyle birlikte, sosyal çevrenizdeki sorunları en aza indiriyorsunuz. Bütünü oluşturan detayları görmek ve daha titiz davranmak sizi koruyacaktır. Bu alanda yaptığınız işleriniz veya kurguladığınız projelerinizin üstünde daha fazla eğilebilir, konuyu daha etkili bir şekilde işlemek için çevrenizden destek alabilirsiniz.

Kova burcunda gerçekleşecek olan dolunay, size ailenizle ilgili meşguliyetler verebilir. Aile bireyleriniz alacağınız kararlarınız varsa netleştirebilir, evinizle ilgili değişikliklerinize son şeklini verebilirsiniz. Alım satım konularındaki işlemleriniz beklemediğiniz şekilde sonuçlanabilir. 

Merkür Aslan burcuna geçiş yapıyor. Çalışma ortamınızda iletişiminiz güçlenerek birlikte çalıştığınız kişilerle ve hedef kitleniz daha iyi bağlantılar oluşturabilirsiniz. Kontrol ve yönetim mekanizmanız daha güçlü bir şekilde çalışıyor. Jüpiter’in gerileyerek Kova burcunda geçmesi, iş ve aile arasındaki sorunlara dikkat çekebilir. Bir dönem yaşadığınız sorunların telafisini tek başınıza yapıyormuş gibi görünseniz de aslında sadece kendinize değil ailenize de bir şans tanıdığınızı görebilirsiniz. 

Yönetici gezegeniniz Mars’ın Başak burcuna geçmesi, sizi çevreniz ve yatırımlarınız konusunda daha hızlı bir sürece taşıyor. Küçük parçaları birleştirip kendinize yeni bir bütün oluşturuyorsunuz. Yanlış anlaşılma ve eleştirel yaklaşımlar sözkonusu olabileceği için sizi öfkelendiren konunun asıl muhatabını bulmanızda, bu öfkeyi bir çalışma güdüsüne çevirmenizde fayda var.

Motivasyon Sözü: "Ağaçta duran kuş dalın kırılmasından hiç korkmaz. Onun güveni ağaca değil kendi kanatlarınadır." 

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz, doğduğumuz anda ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Dolayısıyla yükselen burç, kendi burcumuz kadar önemlidir ve görünüşü temsil eder. Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

DOĞUM SAATİNİZ
DOĞUM TARİHİNİZ
Lütfen boş alanları doldurunuz!

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinize olan uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.
KADIN
ERKEK
BURÇ UYUMUNU GÖSTER
KOÇ
BOĞA
İKİZLER
YENGEÇ
ASLAN
BAŞAK
TERAZİ
AKREP
YAY
OĞLAK
KOVA
BALIK

KOÇ BURCU BUGÜN

Çevrenize karşı öfkeli olabilirsiniz. Verilen sözlerin yerine getirilmemesi planlarınızı alt üst edebilir.Devamı

BOĞA BURCU BUGÜN

Maddi gelir kaynaklarınızı yeni bir alanda değerlendirmek isteyebilirsiniz. Yeni girişimlerde bulunarak farklı bir alana yatırım yapacaksınız.Devamı

İKİZLER BURCU BUGÜN

Sosyal medya ya da bazı objeler size geçmiş ilişkilerinizi hatırlatabilir.Devamı

YENGEÇ BURCU BUGÜN

Çevrenizi sadeleştirmek isteyeceksiniz. Sizi aşağı çeken insanlardan uzaklaşıyorsunuz.Devamı

ASLAN BURCU BUGÜN

Sosyal çevrenizde arkanızdan bazı işler çevrilebilir ve bunlar önünüze gelebilir.Devamı

BAŞAK BURCU BUGÜN

Bugün istikrarını sürdüreceğiniz her güzel çalışma, size statü ve kazanç olarak geri dönecektir.Devamı

TERAZİ BURCU BUGÜN

Kendinizi ifade ederken sert kelimelere başvurmamalısınız.Devamı

AKREP BURCU BUGÜN

Emeklilik planları yapabilirsiniz. Bu yeni zaman ve alanda, vaktin çoğunu kendinize ayırabileceksiniz.Devamı

YAY BURCU BUGÜN

Sorumluluklarınıza yenilerini ekleyerek yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz.Devamı

OĞLAK BURCU BUGÜN

Yabancı kişilerle tanışabilir, yurtdışıyla ilgili yeni bağlantılarla işinize ve kendinize yatırım yapma fırsatı elde edebilirsiniz.Devamı

KOVA BURCU BUGÜN

Duygu ve mantık arasında kaldığınız bir gün olabilir. Karar vermekte zorlanabilir, zaman isteyebilirsiniz.Devamı

BALIK BURCU BUGÜN

Gelecek kaygısı ile baş başa kalabilirsiniz. Önünüzü göremediğinizi, yaptıklarınızın neticelenmediğini düşünebilirsiniz.Devamı