Akrep Burcu Aylık Yorum

AKREP BURCU

23 Ekim / 21 Kasım

  • Mottosu: Herkes bu dünyaya yalnız gelir, yalnız gider!
  • Yönetici Gezegeni: Mars, Pluton
  • Elementi: Su
  • PAYLAŞ

Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar; bu ay yönetici gezegeninizin Kova burcunda olması sizleri büyük değişimler içerisine çekiyor olabilir. Şu an bazı konularda zorlanıyor ve çözüm bulmaya çalışıyor olabilirsiniz. Ülke olarak zor şartlar içinde olduğumuz şu günlerde hayatınızda radikal değişimlere doğru ilerleyeceksiniz. Özellikle bu ayın ilk 12 gününde ilişkilerinizde ciddi bir toparlanma içinde olabilirsiniz. Yeni bir aşka yelken açabilir ya da ilişkilerde bitirme durumları yaşayabilirsiniz. Aşk, iş ve kariyer hayatında bazı hareketlenmeler olabilir. İlişkilerde sevdiğiniz kişileri idealize etmeyin ya da gereğinden fazla anlam yüklemeyin. İlişkilerde bu sebepten bazı hayal kırıklıklarına uğrayabilirsiniz.

Çocuk sahibi olmak ya da çocuklarınızla ilgili önemli konular gündeme gelebilir. Bu dönemde yanıltıcı haberler dikkat etmelisiniz. Yaratıcı bir dönemdesiniz bunu kullanın. Evde olduğunuz şu dönemler uzaktan eğitimler için harika bir fırsat olabilir. Maddi konularla ilgili yatırımlarınıza karşı dikkat etmelisiniz. Bilginiz olmayan finansal kararlar içinde olmayın. 19 Nisan’da güneşin Boğa burcuna geçmesiyle ve Uranüs ile kavuşum içinde olmasıyla birlikte ilişkilerde büyük bir karar vermek zorunda kalabilirsiniz. Belki bu vereceğiniz kararı şu an siz bile bilmiyorsunuz. Gündeminizde bir hareketlenmeler olabilir ve işle ilgili güzel gelişmeler 17 Nisan’dan sonra hayatınıza dahil olabilir.

8 Nisan’daki Terazi burcundaki dolunayla birlikte kontrol dışı durumlarla karşılaşabilirsiniz. Öfkenizi koruyun. Özellikle fiziksel ve ruhsal sağlığınıza dolunay zamanı dikkat etmelisiniz, kontrolünüz dışında bazı durumlar olabilir. Bu dolunayı biraz sakinleşip, dinlenme zamanı olarak düşünün. Bu dönemde gizli düşmanlıklara, dedikodulara, kontrol dışı olaylar olabilir. Mars’ın ay boyunca Kova burcunda olmasıyla birlikte ticaret, ortaklıklar ya da mahkemeler gündeminiz olabilir. Gerilimler, değişimler olabilir dikkatli olun, takıntılı davranışlar sergilemeyin. Özellikle Satürn'ün 2,5 yıl boyunca kova da olması taşınma ve kariyer konularında önemli değişimler yaşayacağınız bir dönemi işaret ediyor. Evinizde kalmayı ve sağlınız için tedbirler almayı ise lütfen ihmal etmeyin. Unutmayın her şeyin başı sağlık. Keyifli bir ay dilerim.

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz, doğduğumuz anda ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Dolayısıyla yükselen burç, kendi burcumuz kadar önemlidir ve görünüşü temsil eder. Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

DOĞUM SAATİNİZ
DOĞUM TARİHİNİZ
Lütfen boş alanları doldurunuz!

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinize olan uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.
SENİN BURCUN
ONUN BURCU
BURÇ UYUMUNU GÖSTER
KOÇ
BOĞA
İKİZLER
YENGEÇ
ASLAN
BAŞAK
TERAZİ
AKREP
YAY
OĞLAK
KOVA
BALIK

KOÇ BURCU BUGÜN

Gerçek bir başarı sizlerin olabilir.Devamı

BOĞA BURCU BUGÜN

Sorumluluklar size hayatınızda kısıtlandığınız hissini yaşatabilir.Devamı

İKİZLER BURCU BUGÜN

Ailenizden destek alarak finansal sorunlarınızı çözümleyebilirsiniz.Devamı

YENGEÇ BURCU BUGÜN

Sosyal medya ve iletişim bugün hayatınızda ön planda olabilir.Devamı

ASLAN BURCU BUGÜN

Yalnız başına adım atmak sizleri korkutmasın.Devamı

BAŞAK BURCU BUGÜN

Bazı restleşmelere gidiyor olmanız geri dönüşü olmayan durumları beraberinde getirebilir.Devamı

TERAZİ BURCU BUGÜN

Duygusal açıdan daha olgun davranmayı seçin.Devamı

AKREP BURCU BUGÜN

Çalışkan yapınızı umutsuzlukla köreltmemelisiniz.Devamı

YAY BURCU BUGÜN

Geçmişte yarım kalan sorumluluklarınıza odaklanmalısınız.Devamı

OĞLAK BURCU BUGÜN

Duygusal anlamda kendinizi yalnızlaşmış hissetmeyin.Devamı

KOVA BURCU BUGÜN

İnsanlarla gereksiz bir ego savaşı içine girmeyin.Devamı

BALIK BURCU BUGÜN

İlişkilerde çatışmalara karşı daha dikkatli olmalısınız.Devamı