Akrep Burcu Aylık Yorum

AKREP BURCU

23 Ekim / 21 Kasım

  • Mottosu: Herkes bu dünyaya yalnız gelir, yalnız gider!
  • Yönetici Gezegeni: Mars, Pluton
  • Elementi: Su
  • PAYLAŞ

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, yönetici gezegeniniz Mars’ın Boğa burcuna geçmesiyle önümüzdeki 5 haftalık süreçte ilişkiler gündeminizde fazlasıyla yer bulabilir. İkili ilişkilerde yeni ve kalıcı kararların alındığı bir döneme giriyorsunuz. Ay ve Uranüs’ün olumlu açısı özellikle ayın ilk günlerinde beklentilerinizin dışında gelişecek durumları da doğurabilir. Bazı kalıpları, anlaşmaları bozabilirsiniz. Tutumlarınızdaki, ortaklıklarınızdaki değişimler kendinizi daha güçlü hissetmenizi sağlayacaktır. Kendinize, kalbinize ve hayatınızdaki insanlara izin vermelisiniz.

Yengeç burcunda ilerleyecek olan Merkür size yoğun bir takvim getirebilir. Sosyal mecralardaki çalışmalarınız hızlanabilir, hissettiklerinizi samimi bir şekilde dile getireceğiniz işler önünüze gelebilir. Seyahat planlarınız tatilden ziyade kendinize geliştirmeye yönelik işler aracılığıyla gerçekleşebilir. Merkür Mars’ın destekleyici açısı, size fikirlerinizi paylaşmak ve kararlarınız doğrultusunda işler yapmak konusunda fırsatlar tanıyabilir. Kalıcı işler yapıyorsunuz. Bunun farkına varmak maddi ve manevi kazançlarınızı katlayabilir. Hayatınıza yeni bir hedef koyuyorsunuz.

13 Temmuz’da Oğlak burcunda bir dolunay gerçekleşiyor ve sizin hakkınızda söylenen birçok sözle yüzleşiyorsunuz. Çevrenizdeki insanlara hangi mesafede durmanız gerektiğini anlayabilirsiniz. Birlikte iş yapabileceğiniz, güveneceğiniz ve sizi bir yerlere taşıyabilecek insanlarla bir araya gelmek isteyebilirsiniz. Kendinizi geliştirmek adına yapacağınız en büyük iyi bu olabilir. Ticari girişimlerinizin maddi getirileri gelebilir, alacaklarınızı tahsil edebilir, bundan sonra yol alacağınız işleri netleştirebilirsiniz. Trafikte ve toplu taşıma da, hem insan ilişkilerine de araç kullanımına karşı dikkatli olmalısınız. Öfkenize yenilmeden, amaçlarınızı bir hırsa dönüştürmeden hareket etmeyi öğreniyorsunuz.

Yengeç burcundaki Güneş ve Merkür’ün kavuşumuyla geçmiş tecrübelerinize tutunuyorsunuz. Geçmiş ilişkileriniz, işleriniz şimdiki hayatınızı şekillendirmek konusunda önemli ipuçları taşıyabilir. Eksikliklerinizi kapatacağınız, çalışmalarınızı hızlandıracağınız bir sürece giriyorsunuz. İnandığınız değerleri sorgulayabilir, bundan peşinden ilerlemek isteyebilirsiniz. Taşınma, yer değişikliği, alan sahibi olmakla ilgili düşünceleriniz yoğunlaşabilir. Kendinizi güvende hissedeceğiniz yerler bulabilir, bunun için bazı seyahat planları da yapabilirsiniz. Yenileniyorsunuz.

Venüs’ün Yengeç burcundaki seyriyle hayata bakışınız, enerjiniz değişiyor. Eskiye olan özleminizi iyi yönde kullanabilirsiniz. Hayatınızın eksik ve ihtiyaçlarına odaklanıyorsunuz. Bunu yapıcı bir şekilde uyguluyor olmak maddi ve manevi açıdan size kazanç sağlayacaktır. Hukuksal konular, eğitim hayatınızla ilgili olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Venüs ve Mars arasındaki destekleyici açı, günlük yaşantınızda yeni bir düzen kurmanız ve iş değişiklikleri yapmanızın önünü açabilir. Fırsatları değerlendirin.

Güneş ve Merkür Aslan burcuna geçerek, iş hayatınızı oldukça hareketli ve kazançlı bir hale getiriyor. Yeni projeler yöneteceğiniz, sorumluluklarınızın değişeceği, fark edileceğiniz bir dönemdesiniz. Kazanmak, ilerlemek adına birçok fırsat doğabilir. Emeklerinizin karşılığını hem maddi getiriler hem de tekliflerle alabilirsiniz. Bu süre zarfında konuşmalarınız, tavırlarınız önem arz edecektir. Tutamayacağınız sözler vermemeye dikkat etmelisiniz. Zira Merkür Mars karesi, sizi bu noktaya biraz sınayabilir. Haklıyken haksız duruma düşmeyeceğiniz bir tavır takınmalısınız.

Koç burcuna geri harekete geçen Chiron çalışma koşullarınız konusunda size beklemediğiniz destekler verebilir. Doğru zaman yönetimi yapamadığınız, yetiştiremediğiniz işlerle ilgili olumlu gelişmeler yaşanabilir. Çabalarınız görülüyor. Kendinize yapıcı eleştirilerde bulunmalısınız. Bu hem mental hem de fiziksel sağlığınız için oldukça önemli olacaktır. Bazı sağlık sorunlarınızdan sıyrılabilirsiniz. Uygulamalarınızı sürdürmelisiniz.

Motivasyon Sözü: "Mutluluk, en karanlık zamanlarda bile bulunabilir, eğer sadece ışığı açmayı hatırlarsa."

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz, doğduğumuz anda ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Dolayısıyla yükselen burç, kendi burcumuz kadar önemlidir ve görünüşü temsil eder. Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

DOĞUM SAATİNİZ
DOĞUM TARİHİNİZ
Lütfen boş alanları doldurunuz!

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinize olan uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.
KADIN
ERKEK
BURÇ UYUMUNU GÖSTER