Balık Burcu Aylık Yorum

BALIK BURCU

20 Şubat / 20 Mart

  • Mottosu: İnanmak yaşamın en anlamlı noktasıdır.
  • Yönetici Gezegeni: Neptün
  • Elementi: Su
  • PAYLAŞ

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, Boğa burcunda hareket etmeye başlayacak olan Mars size gücünüzü ve yeteneklerinizi hatırlatıyor. Huzursuz olduğunuz insanlardan uzaklaşabilir, durağan hayatınızın gidişatını değiştirebilirsiniz. Kabuğunuzu kırmanızı gerektiren gelişmeler yaşayabilir, öğreneceklerinizi bu yönde kullanabilirsiniz. Kalıcı ve olumlu etkiler altındasınız. Parasal konularda da oldukça şanslı ve verimli günler görebilirsiniz. Paraya dönüştüreceğiniz fikirler, sosyal medya çalışmaları ve iş seyahatleri sıkça gündeme gelebilir. Değerinizi katlıyorsunuz. Ay Neptün üçgeni, büyük resmin arkasına sakladıklarınızı görmenizi sağlayacaktır. Hayal edin ve çalışın.

Merkür’ün Yengeç burcuna geçmesiyle aşk hayatınızla önemli hareketlenmeler yaşanabilir. Duygusal olarak çekim hissedeceğiniz insanlarla bir araya gelebilirsiniz. Sosyal mecralar ya da ailenizle katılacağınız etkinliklerde gözler üzerinizde olabilir, sözlerinizle çevrenizi etki altında bırakabilirsiniz. Duygusallığın etkisiyle kendinizi doğru ifade ettiğinizden emin olmalısınız. Güvenli ilişkiler ve bağlar kurmanın önemini anlıyorsunuz. Bu da kendinizi mutlu etme çabalarınıza yön verecektir. Çocuk sahibi olmakla ilgili fikirleriniz ve beklentileriniz yeniden gündeme gelebilir.

Oğlak dolunayı ile birlikte arkadaş ortamınızda bazı önemli konuşmalar yapabilirsiniz. Hayatınızda yer alacak insanlara yeniden karar verebilirsiniz. Güvendiğiniz insanlarla güvenilir işler yapmak isteyebilirsiniz. Az ve öz insan kuralını hayatınıza uyarlıyorsunuz. Maddi getiri elde edeceğiniz girişimlerde bulunabilirsiniz. Zamanınızı, bilginizi ve kurduğunuz bağlantılarınızı faydalı işlere harcamak adına görüşmeler yapabilirsiniz. Sosyal mecralardan uzak durmak, hesaplarınızda düzenlemeler ve temizlik yapmak gerekebilir.

Güneş Merkür’ün Yengeç burcundaki kavuşumuyla yeteneklerinizi ortaya çıkarıyorsunuz. Sizinle aynı durumda olan kişilerle bir araya gelebilir, herkesin kendini yetiştireceği bir platform oluşturabilirsiniz. Seçimlerinizi duygusal bir başlangıçla yapsanız da temel noktanız, hayalleriniz için çalışmanız gerektiğini fark ediyorsunuz. Yeni aşklara yelken açabilirsiniz. Duygularınızı paylaşmak size olanaklar tanıyor.

Venüs’ün Yengeç burcuna geçmesiyle duygusal dünyanız için sevindirici haberler alabilirsiniz. İlişkiler konusunda sürprizlere, yeni adımlara ve heyecanlı başlangıçlara hazırlıklı olun. Kendinizi daha iyi hissedeceğiniz, daha iyi ifade edeceğiniz ve duygularınızı ortaya koyacağınız bir dönemdesiniz. Bu sadece duygusal konularda değil, sanatsal çalışmalarda da yüzünüzü güldürebilir. Kendinize zaman ayırmak, yeteneklerinizi fark etmek için güzel fırsatlar yakalayabilir bunları kazanca da çevirebilirsiniz. Tatil planları yapmaya başlayabilirsiniz.

Merkür ve Güneş’in Aslan burcundaki seyahati, iş hayatınızdaki yoğunluğu arttırabilir. Birçok yeni iş alabilir, sorumluluklarınızı değiştirebilirsiniz. Yaptığınız işin fazlasıyla görüleceği bir döneme giriyorsunuz. Dolayısıyla tutumlarınız konusunda dikkatli olmanız sizin faydanıza olacaktır. İş sözleşmeleri ve anlaşmalar için harekete geçebilirsiniz. Çevrenizdeki insanlarla olan iletişiminizde söz sahibi ve lider ruhunuz gözlerden kaçmayacaktır.

Chiron’un Koç burcunda geri hareketi, sandığınızın aksine sizi depresyona sürüklemeyecek sorun olarak gördüğünüz konuların geri dönüşlerini getirecektir. Değer kavramınızı sorgulamayın. Sizin için değerli olan işler ve insanlar için verdiğiniz emeklerin, bu yöndeki girişimlerin ödüllerini alabilirsiniz. Eksik ve fazlalıkları görmek, motivasyonunuzu düşürmesin. Her biri, kendinizi ve çevrenizi daha iyi donatabilmeniz gerekli olacaktır.

Motivasyon Sözü: "Ağacın üzerine çıkmak istiyorsan hedefin yıldızlar olmalıdır."

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz, doğduğumuz anda ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Dolayısıyla yükselen burç, kendi burcumuz kadar önemlidir ve görünüşü temsil eder. Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

DOĞUM SAATİNİZ
DOĞUM TARİHİNİZ
Lütfen boş alanları doldurunuz!

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinize olan uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.
KADIN
ERKEK
BURÇ UYUMUNU GÖSTER