Balık Burcu Aylık Yorum

BALIK BURCU

20 Şubat / 20 Mart

  • Mottosu: İnanmak yaşamın en anlamlı noktasıdır.
  • Yönetici Gezegeni: Neptün
  • Elementi: Su
  • PAYLAŞ

Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar; 11 Nisan’a kadar Merkür’ün Balık burcunda olması ve Neptün'le kavuşmasıyla ayın ilk 10 günü ilişkilerinizde vereceğiniz kararları önünüze hızlıca getirebilir. Bir duygusal gerçeklikle yüzleşebilirsiniz. İş hayatınızda yeni anlaşmalar, ilişkiler, ticari fırsatlar olabilir. Yanılmalara ve hayal kırıklıklarına karşı dikkatli olmalısınız. 19 Nisan’a kadar güneş Koç burcunda ve 11 Nisan’dan itibaren Merkür de Koç burcuna geçiyor. Bu durum sizi finansal konularınıza çeki düzen verecektir. Yine bu süreçte kariyer, yatırım, iş fırsatları vb. konular dikkat çekecektir. 8 Nisan’daki Terazi burcundaki dolunayla birlikte krediler, mahkemeler ya da bazı krizleri çözebilme fırsatlarını önünüze getirecektir. Maddi tablonuz ve ortak kazanımlarda netliğe kavuşacaksınız. Finansal konularda yeni kararlar alabilirsiniz.

19 Nisan’da güneşin Boğa burcuna geçmesiyle ve Uranüs ile kavuşum içinde olmasıyla birlikte zihniniz oldukça aktif olacaktır. Odak noktanız iş konuları, yakın çevreniz, akrabalar gibi ortak gündemler konusunda çevreyle iletişim içinde olabilir ve yeni planlar, kararlar alabilirsiniz. Mars’ın ay boyunca Kova burcunda olması ve Satürn’ün de Kova’ya geçmesiyle birlikte bilinçaltı, korku ve endişelerinizle, düşmanlıklarla karşılaşabilirsiniz. Eşyalarınızı kaybetmek ya da hırsızlık gibi konulara lütfen dikkat edin. Kaybolan kargolar ya da hatalı yapılan işlemler sizleri bu ay yorabilir. Takıntılı bir ruh hali içinde olmayın. Bazı şeyleri kafanıza takıp gereksiz bir şekilde büyütmeyin.

Satürn'ün 2,5 yıl boyunca Kova’da olması hayatınızda bazı şeylerin bittiği ve sonlandığı bir evre denilebilir. Ayın tamamında Venüs İkizler burcunda olacak bu yüzden aile ve ailevi konularınız, mülkünüzle ilgili konular gündeminiz oluşturacak. Nisan ve mayıs ayındaki Jüpiter ve Plüton kavuşumunun Oğlak burcunda olmasıyla birlikte özellikle sizin hayatınızda kariyer konusunda bir şeylerin bitiş, dönüşüm, değişim ve başlangıcı gösteriyor. Kariyer hayatınızda ve sosyal yaşantınızda büyük değişimler olabilir. Maddi konularla ilgili güzel teklifler olabilir. Finansal, hedefler ve planlar, zihinsel ve ruh sağlığı gibi konular gündeminiz olabilir. Hayatınızda fırsatların ve büyük değişimlerin ön planda olduğu bir ay diyebiliriz. Evinizde kalmayı ve sağlınız için tedbirler almayı ise lütfen ihmal etmeyin. Unutmayın her şeyin başı sağlık. Keyifli bir ay dilerim.

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz, doğduğumuz anda ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Dolayısıyla yükselen burç, kendi burcumuz kadar önemlidir ve görünüşü temsil eder. Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

DOĞUM SAATİNİZ
DOĞUM TARİHİNİZ
Lütfen boş alanları doldurunuz!

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinize olan uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.
SENİN BURCUN
ONUN BURCU
BURÇ UYUMUNU GÖSTER
KOÇ
BOĞA
İKİZLER
YENGEÇ
ASLAN
BAŞAK
TERAZİ
AKREP
YAY
OĞLAK
KOVA
BALIK

KOÇ BURCU BUGÜN

Gerçek bir başarı sizlerin olabilir.Devamı

BOĞA BURCU BUGÜN

Sorumluluklar size hayatınızda kısıtlandığınız hissini yaşatabilir.Devamı

İKİZLER BURCU BUGÜN

Ailenizden destek alarak finansal sorunlarınızı çözümleyebilirsiniz.Devamı

YENGEÇ BURCU BUGÜN

Sosyal medya ve iletişim bugün hayatınızda ön planda olabilir.Devamı

ASLAN BURCU BUGÜN

Yalnız başına adım atmak sizleri korkutmasın.Devamı

BAŞAK BURCU BUGÜN

Bazı restleşmelere gidiyor olmanız geri dönüşü olmayan durumları beraberinde getirebilir.Devamı

TERAZİ BURCU BUGÜN

Duygusal açıdan daha olgun davranmayı seçin.Devamı

AKREP BURCU BUGÜN

Çalışkan yapınızı umutsuzlukla köreltmemelisiniz.Devamı

YAY BURCU BUGÜN

Geçmişte yarım kalan sorumluluklarınıza odaklanmalısınız.Devamı

OĞLAK BURCU BUGÜN

Duygusal anlamda kendinizi yalnızlaşmış hissetmeyin.Devamı

KOVA BURCU BUGÜN

İnsanlarla gereksiz bir ego savaşı içine girmeyin.Devamı

BALIK BURCU BUGÜN

İlişkilerde çatışmalara karşı daha dikkatli olmalısınız.Devamı