Balık Burcu Aylık Yorum

BALIK BURCU

20 Şubat / 20 Mart

  • Mottosu: İnanmak yaşamın en anlamlı noktasıdır.
  • Yönetici Gezegeni: Neptün
  • Elementi: Su
  • PAYLAŞ

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, hareketli ve keyifli geçecek bir Temmuz ayı sizi bekliyor. Yengeç burcundaki yeniay ile birlikte, kendinizle aranızdaki mesafeleri aşıyorsunuz. Yetenekleriniz ortaya çıkıyor ve bunları yeni alanlara taşımak için çabalıyorsunuz.  Merkür’ün de Yengeç burcuna geçecek olması, size bu konuda fazlasıyla fikir sunabilir. Aynı zamanda sosyal çevrenizde ve çocuklarınıza karşı iletişim dilinizde samimi ve daha fazla sahiplenici bir dil kazanabilirsiniz.

Koç burcundaki Chiron geri hareketine başladığında, kazanç kaynaklarınızla ilgili aldığınız hasarları toparlamaya geliyor. Geçmişteki kayıplarınız, girişimlerinizle geri dönebilir. Kendinizden ve değerlerinizden ödün vermemenin ödülünü topluyorsunuz. 

Güneş’in Aslan burcuna geçmesiyle birlikte günlük hayatınızı hem daha verimli hem de parlak bir şekilde geçirebilirsiniz. Sorumluluklarınız ve yaratıcı fikirleriniz, sizi ileri taşıyor. Sağlığınızla ilgili bazı tedavi ve kontrolleriniz varsa, bunlarla ilgili iyi haberler alabilirsiniz. 

Venüs karşıt burcunuz Başak’a geçiyor ve ikili ilişkilerle ilgili sevindirici haberleri de beraberinde getiriyor. Fazla seçici ve mesafeli yaklaşımlar sergileyebilirsiniz ama bunu kimlere karşı ve ne ölçüde yapmanız gerektiğini iyi ayarladığınızda sürecin kazananı siz olabilirsiniz. 

Kova burcunda gerçekleşecek dolunay, içinizde sizi sıkıntı veren birçok meseleyi sonlandırıyor. Yeni bir dönem yaşamak istiyorsanız buradaki defterleri kapatmanın yollarını bulabilirsiniz. Size karşı iyi niyetli olmayan kişilerle yüz yüze gelebilirsiniz, tavrınızı koruyun ve sizi manipüle etmelerine müsaade etmeyin.

Merkür’ün Aslan burcuna geçmesi, günlük hayatta kendinizden ve fikirlerinizden çok fazla bahsetmenizin yolunu açabilir. Özellikle birlikte çalıştığınız insanlara karşı dikkat etmelisiniz. Bir şeyleri tam yoluna koyarken, kullanacağınız yanlış bir ifade işleri aleyhinize çevirebilir. Yaratıcılığınızı ve ihtişamınızı cömertçe ve iyi niyetle kullanın. Yönetici gezegeniniz Jüpiter’in geri hareket ederken Kova burcuna geçmesi, bu konudaki yanlışlarınızı size hatırlatabilir. İyileşme döneminizi bu yanlışların kaynağına inen bir muhasebe ile geçirebilirsiniz.

Ayın son günlerinde Mars karşıt burcuza geçiyor. Her türlü sosyal ve duygusal ilişki sizin için bir mücadele nedeni olabilir. İnce hesaplar yapabilirsiniz ama bunların bir iyi niyet göstergesi olmasına dikkat etmelisiniz. Yapıcı eleştiriler ve müdahaleler, buradaki çabanızı iyi sonuçlarla ödüllendirebilir. İlişkilerinizi ileriye taşımak için adım atabilirsiniz. 

Motivasyon Sözü: Düzenim bozulur, hayatım alt üst olur diye, endişe etme. Nereden biliyorsun hayatın altının üstünden daha iyi olmayacağını?”

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz, doğduğumuz anda ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Dolayısıyla yükselen burç, kendi burcumuz kadar önemlidir ve görünüşü temsil eder. Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

DOĞUM SAATİNİZ
DOĞUM TARİHİNİZ
Lütfen boş alanları doldurunuz!

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinize olan uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.
KADIN
ERKEK
BURÇ UYUMUNU GÖSTER
KOÇ
BOĞA
İKİZLER
YENGEÇ
ASLAN
BAŞAK
TERAZİ
AKREP
YAY
OĞLAK
KOVA
BALIK

KOÇ BURCU BUGÜN

Enerjiniz yüksek. Günlük rutin işlerinizi kısa sürede tamamlıyorsunuz. Hedeflerinize karşı oldukça kararlısınız.Devamı

BOĞA BURCU BUGÜN

Hobilerinizi hayata geçirmek istiyorsunuz. Duygularınızı aynı anda ve aynı yoğunlukta yaşamak sizi yormuş olabilir.Devamı

İKİZLER BURCU BUGÜN

Duygularınızı kontrol ederek üzerinizde baskı kurmak isteyenlere gereken cevabı vereceksiniz.Devamı

YENGEÇ BURCU BUGÜN

Arkanızdan çevrilen dedikoduları öğreniyorsunuz. Konuşulan yalanlar gerçekleri değiştiremeyecektir.Devamı

ASLAN BURCU BUGÜN

Aylık maddi bütçenizi kontrol ediyorsunuz. Bu ay fazla harcama yapmanız endişelerinizi artırabilir.Devamı

BAŞAK BURCU BUGÜN

Gizli kalmış konular bir bir aydınlanıyor. Gün sizin şansla yürüme gününüz olacaktır.Devamı

TERAZİ BURCU BUGÜN

Uzun zamandır görüşmediğiniz bir kişi olumsuz bir konu nedeniyle sizlerle iletişime geçmek isteyebilir.Devamı

AKREP BURCU BUGÜN

Gruplar içerisinde kadınlarla ilgili gerilim yaşayabilirsiniz. Sebepsiz tartışma içerisine girmemeye çalışın.Devamı

YAY BURCU BUGÜN

Ortaklı işlerinizde sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Sizlere bilerek zarar vermek isteyenler olabilir.Devamı

OĞLAK BURCU BUGÜN

Çalışanlarınız ile hukuki problemleriniz olabilir. Orta yol bulmak için arayışa geçeceksiniz.Devamı

KOVA BURCU BUGÜN

Yeni bir ilişkiye adım atıyorsunuz. Geleceğinizi birlikte kurmak için doğru kişi ile karşılaşıyorsunuz.Devamı

BALIK BURCU BUGÜN

Bilinçaltınızla gireceğiniz mücadele sonucunda elinizde kalan şey yalnızlık olabilir.Devamı