GeriBurçlar Balık Burcu Erkeği
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Hürriyet Twitter
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Balık Burcu Erkeği

Balık Burcu Erkeği

"Balık burcu erkeği oldukça duygusal ve merhametlidir. Duygusal ve farklı yapısı ile balık burcu erkeğinin tepkilerini görebilmek oldukça zordur. Çoğu zaman içine atan balık burcu erkeğinin kendi değer yargıları her zaman ön plandadır. Balık burcu erkeğinin temel ve fiziksel özellikleri, olumlu ve olumsuz yanları, iş, aşk ve cinsel hayatı hakkında tüm bilgiler.."

Balık burcu erkeği sevgi dolu ve sadakat sahibidir. Empati yetenekleri de oldukça güçlü olan bu burcun sahipleri diğer burçlar tarafından da çok sevilirler.

Balık burcu Erkeği Temel Özellikleri Nelerdir?

Balık burcu erkekleri inanılmaz romantik ve sevgi doludurlar. Aynı zamanda bu burç sahipleri karşısındaki kişiyi çok sever. Oldukça duygusal olan Balık burcu erkeği macerayı sever. Aynı zamanda balık burcu erkeklerinin sezgileri de oldukça kuvvetlidir. Bu burç sahipleri çalışmayı çok severler. Aynı zamanda balık burcu erkeği oldukça hayalperest olmasıyla da ön plana çıkıyor. Balık burcu erkekleri genel olarak uzun yapılı ve yakışıklı da olabilirler.

Balık Burcu Erkeği Fiziksel Özellikleri

Balık burcu erkekleri oldukça çekici ve yakışıklıdırlar. Bu burca sahip erkeklerin gözleri genellikle oldukça büyüktür. Bakışları dikkat çeken balık burcu erkekleri kıvırcık ve dalgalı saçlara da sahiptirler. Bu burca sahip erkekler genellikle zayıf ve uzun boylu olurlar. Balık burcu erkeklerinin simetrik yüz hatları nedeniyle oldukça yakışıklıdırlar. Balık burcu erkekleri de oldukça yakışıklı ve çekici olmaları ile dikkat çekerler.

Balık Burcu Erkeği Olumlu Özellikleri

Balık burcu erkekleri oldukça sevgi dolu kişilikleri ile dikkat çekerler. Bunun yanı sıra merhametli ve oldukça sabırlı olarak öne çıkarlar. Balık burcu erkeğinin öne çıkan özelliklerinden bir tanesi de hislerinin kuvvetli olmasıdır. Aynı zamanda balık burcu erkeklerinin çok derin bir duygusal yapıları vardır. Genellikle de insanlara karşı tavırları nedeni ile övgü toplarlar. Balık burcu erkeklerinin maneviyatları yüksektir. Ayrıca sevgi dolu ve iyimser bir de yapıları vardır.

Balık Burcu Erkeği Olumsuz Özellikleri

Balık burcu erkeği ne kadar sabırlı olarak bilinse de kızdıkları ya da üzüldükleri konuları içlerine atarlar. Bu durumda beklenmeyen anlarda balık burcu erkekleri patlama yaşarlar. Balık burcu erkekleri hayal ve gerçeği ayırt etmekte de zorlanırlar. Bunun yanı sıra balık burcu erkekleri umursamaz bir görünüme de sahiplerdir. Çok fazla azimli olmayan balık burcu erkekleri zora gelmeye dayanamazlar.

Balık Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Balık burcu erkekleri kendilerini ifade etmekte güçlük çekerler. Duygusal bir karaktere sahip olan balık burcu erkekleri karşılarındaki kişiye açılmakta zorluk çekerler. Aynı zamanda istikrarlı olmayan balık burcu erkekleri evlilik konusunda da sorumluluk almaktan kaçınırlar.

Balık Burcu Erkeği İş Hayatı

Genellikle duygusal bir burç olan balık burcu erkeği genellikle sanat alanında yetenekli olurlar. Sanat dünyasında öne çıkan balık burcu erkekleri iyi bir müzisyen, iyi bir yazar ve şair olabilirler. Estetiğe önem veren balık burcu erkekleri iyi bir iç mimar ve heykeltraş da olabilirler.

Balık Burcu Erkeği Cinsel Hayatı ve Cinsellik

Balık burcu erkekleri cinselliği yaşarken karşılarındaki kişilere aşık olmak isterler. Balık burcu erkekleri tek gecelik ilişkileri sevmezler. Bu nedenle tutkulu ve fantezi dolu bir cinsel yaşam isterler.

Balık Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır?

Balık burcu erkekleri ilgi toplamaktan hoşlanırlar. Bunun yanı sıra sürekli sevgi ve ilgi beklentileri vardır. Balık burçları etkileyici ortamları çok severler. Bir kadın tarafından el üstünde tutulan balık burcu erkekleri sevilmekten ve beğenilmekten de çok hoşlanırlar. Bunun yanı sıra balık burcu erkekleri hediye almaktan çok hoşlanırlar.

Balık Burcu Erkeği Hoşlandığını Nasıl Belli Eder?

Balık burcu erkekleri sevdikleri kişiye açılmakta zorluk çekerler. Bu nedenle de genellikle dolaylı yoldan açılırlar. Balık burcu erkekleri aşklarını dile getirmekte zorlanır. Bu nedenle uzun zaman sonra karşılarındaki kişiye açılma fırsatı bulabilirler.

Balık Burcu Erkeği Kıskanç mıdır?

Balık burcu erkekleri için dünyadaki en önemli şeylerden bir tanesi de aşık olmaktır. Bu burcun erkekleri sevdikleri ve bağlandıkları kişileri çok kıskanırlar. Onları kıskandıklarını bazen belli etmeye bilirler. Ama balık burcu erkekleri sevdikleri kişileri de oldukça kıskanırlar.

Balık Burcu Erkeği Nasıl Affeder ve Barışır?

Balık burcu erkekleri sevgi dolu olsa dahi kızdıklarında gözleri hiç bir şey görmez. Ama balık burcu erkekleri küstükleri kişilerden özür geldiğinde barışmaya meyillidirler. Bunun yanı sıra balık burcu erkekleri barışırken de ilgi ve sevgi beklerler. Balık burcu erkekleri çok sevdikleri kişilere asla küs kalamazlar.

Balık Burcu Erkeği Nasıl Geri Döner?

Balık burcu erkeği sevdikleri kadına çok bağlıdırlar. Buna göre de balık burcu erkekleri ayrıldıkları kişiye dönerken bazı detaylar çok önemlidir. Buna göre çok önemli bir konudan ayrılma olmadıysa balık burcu erkeğinin gönlünü almak kolaydır. Balık burcu erkeği kin tutmaz.

Balık Burcu Erkeği Nasıl Giyinir?

Oldukça yakışıklı ve zarif görünen balık burcu erkeği moda algısının yanı sıra kendilerine yakıştırdıkları şekilde giyinirler. Aynı zamanda takım elbise ve gömlek kombinlerini çok tercih ederler.

Balık Burcu Erkeği Nasıl İkna Edilir?

Oldukça sevgi dolu olan balık burcu erkekleri kolay bir şekilde ikna edilirler. Duygusal bir konuşma ile birlikte balık burcu erkekleri ikna edilebilir.

Balık Burcu Erkeği Nasıl Sever?

Balık burcu erkeği dolu dizgin sevse de bunu gösteremez. Aşık olan balık burcu erkekleri biraz çekimser davranırlar.

Balık Burcu Erkeği Nasıl Aşık Olur?

Balık burcu erkeği duygusal olduğu için çok kolay aşık olur. Sevdiği kişilere ise sadakat ile bağlanır. Sevgisini çok fazla ifade edemese bile bazı anlarda dile getirir.

Balık Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Balık burcu erkekleri duygusal ve anaç kadınlardan hoşlanırlar. Balık burcu erkekleri annelerine benzeyen kadınlar ile evlenmek isterler.

Balık Burcu Erkeği Nasıl Hediyelerden Hoşlanır?

Balık burcu erkekleri ilgi alanlarına ve mesleklerine uygun hediye almaktan hoşlanırlar. Aynı zamanda rahat bir şekilde kullanabilecekleri hediyelerden almaktan hoşlanırlar.

Balık Burcu Erkeği Nasıl Affeder?

Balık burcu erkeğine duygusal bir konuşma yapılırsa kolay bir şekilde affeder. Çok büyük bir hata olmadığı sürece balık burcu erkekleri kin tutmazlar . Balık burcu erkeği oldukça affedicidir.

Balık Burcu Erkeği Nasıl Pişman Olur?

Yüksek kavgalar eden balık burcu erkeği hemen pişman olur. Bu nedenle balık burcu erkeği pişman olmaktan hoşlanmaz.

Balık Burcu Erkeği Nasıl Mutlu Olur?

Balık burcu erkeği sevdiği bir işte ve evlilikte çok mutlu olur. Bu nedenle balık burcu erkeğinin sevdiği işi yapması önemlidir.

Balık Burcu Erkeği Nasıl Aşık ve Elde Edilir?

Balık burcu erkeği hoş sözler ve hediyeler ile birlikte aşık olur ve elde edilir.

Balık Burcu Erkeği Nasıl Bir Sevgilidir?

Balık burcu erkeği oldukça sevgi dolu ve iyimserdir. Balık burdu her zaman için iyi bir sevgilidir.

Balık Burcu Erkeği Nasıl Bir Baba Olur?

Balık burcu oldukça iyi bir baba olacaktır. Balık burcu erkeği çocuklarına çok düşkün olur.

Balık Burcu Erkeği Hangi Rengi Sever?

Balık burcu erkekleri mavi ve tonlarını çok severler

Balık Burcu Erkeği Hangi Yemeği Sever?

Balık burcu erkekleri sindirimi kolay hafif yemekleri severler.

False