Kova Burcu Haftalık Yorum

KOVA BURCU

22 Ocak / 19 Şubat

  • Mottosu: Özgür olmayı biliyorum.
  • Yönetici Gezegeni: Uranüs
  • Elementi: Hava
  • PAYLAŞ

  • Hürriyet Twitter

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, 29 Şubat'ta Güneş ve Satürn'ün Balık burcundaki kavuşumuyla ekonomik koşullarınızda bazı düzenlemelere gidebilirsiniz. Beklentilerinize göre olsa da olmasa da, yaptığınız işlerden elde ettiğiniz sonuçları iyi değerlendirmelisiniz. Bu aşama size hatanızı ve iyi olduğunuz alanları gösterecek ve daha iyi yol alma şansı sunacaktır. Dolayısıyla sadece kazanca ya da sadece kayıplara odaklanırsanız net ve gelecek vaat eden bir sonuç almanız zorlaşacaktır. İnsan hayatınızı iyi yönde yaşamak için çalışır ve buna göre karşılık alır. Aldığınız karşılıkların isteklerinize ve hayallerinize hizmet edip etmediğinden emin olmalısınız. Bunu düşünerek iş ortamınızda ya da iş ilişkilerinizde bazı değişikliklere gidebilirsiniz. Özgüveninizin ve maddi kaynaklarınızın zarar görmemesi için bireysel olarak ne düşündüğünüzü ve yapabileceğinizi kendinize göstermelisiniz. Bu duruşu korumayı öğrenmek için iyi bir haftadasınız. Çevreniz de bu intibayı yakalayabilir. Kendinizi mutlu etmek için bazı harcamalar yapabilirsiniz ancak artık anlık, kısa süreli harcamalarla veya konularla bunu devam ettirmemeniz gerektiğini bilmelisiniz.

Motivasyon Sözü: “Mükemmellik bir eylem değil, bir alışkanlıktır. En çok yaptığınız şeyler, en iyi yapacağınız şeylerdir.”

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz, doğduğumuz anda ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Dolayısıyla yükselen burç, kendi burcumuz kadar önemlidir ve görünüşü temsil eder. Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

DOĞUM SAATİNİZ
DOĞUM TARİHİNİZ
Lütfen boş alanları doldurunuz!

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinize olan uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.
KADIN
ERKEK
BURÇ UYUMUNU GÖSTER