Kova Burcu Haftalık Yorum

KOVA BURCU

22 Ocak / 19 Şubat

  • Mottosu: Özgür olmayı biliyorum.
  • Yönetici Gezegeni: Uranüs
  • Elementi: Hava
  • PAYLAŞ

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, Uranüs’ün Boğa burcunda ileri hareket edeceği, ay düğümlerinin Boğa-Akrep hattına geçeceği ve Yengeç burcunda bir dolunayın gerçekleşeceği 18 Ocak tarihi itibariyle, sizi zorlayan her şeye bir sünger çekiyorsunuz. Hem aile hayatınızda hem de kariyerinizle ilgili konularda geleneklerin dışında hareket edebilirsiniz. Bununla ilgili girişimlerinizi doğru bir şekilde değerlendirmeniz doğru bir mücadele vermenizi sağlayacaktır. Aile kurmak, yeni bir iş alanı oluşturmak için geçmişteki hatalarınıza çekilmek yerine önünüze bakmayı tercih etmelisiniz.

20 Ocak’ta Güneş’in burcunuza geçmesiyle birlikte hayatınızın birçok alanında yenilendiğinizi fark edebilirsiniz. Enerjiniz yükseliyor, nerede olduğunuzu ve nereye gideceğinizi daha iyi görebiliyorsunuz. Toplum içinde kendinizi belli edebilir, yaptığınız girişimlerle adınızdan söz ettirebilirsiniz. Duygusal ve ticari ilişkiler bu dönemde hız kazanabilir, ilgi çekici olmanız sebebiyle önemli tanışma hikayelerine dahil olabilirsiniz. Fikirlerinizin sizi getirdiği noktayı daha net görebileceksiniz.

Motivasyon Sözü: “Hazine, eziyet çekene gözükür.”

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz, doğduğumuz anda ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Dolayısıyla yükselen burç, kendi burcumuz kadar önemlidir ve görünüşü temsil eder. Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

DOĞUM SAATİNİZ
DOĞUM TARİHİNİZ
Lütfen boş alanları doldurunuz!

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinize olan uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.
KADIN
ERKEK
BURÇ UYUMUNU GÖSTER