GeriBurçlar Kova Burcu Erkeği
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Hürriyet Twitter
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kova Burcu Erkeği

Kova Burcu Erkeği

"Kova burcu erkeği, doğası gereği analizcidir. Karşısındakini didik didik eder. Doğuştan yaratıcılığa sahip olduğundan sanata karşı ilgisi olur. Liderlik özellikleri bulunur. Sıkılmaya, sakin durmaya gelmezler. Kova burcu erkeği temel ve fiziksel özellikleri, olumlu ve olumsuz yanları nelerdir? Bu burcun erkekleri nelerden hoşlanır, özellikleri neler, hangi rengi severler, nasıl aşık edilirler gibi merak edilen tüm konuların cevapları ile birlikte burcun erkeklerinin iş, aşk ve cinsel hayatı üzerine tüm bilgiler.."

Macera sever olan kova burcu erkeği, hayatını sürekli yeniliklere adar. Macerayı sever, hayatında he farklılıklar peşinde koşar. Risk almak onun doğasında var olan bir şeydir. Görüşlerinde olmayan insanlarla tartışmayı çok sever. Aşık oluşunu göstermeyi tam olarak bilmez.

kova burcu erkeği Temel Özellikleri Nelerdir?

Kova burcu erkeği için yapılan en sık tanımlama, çok yönlü olabilmesidir. İyimser davrandığı kadar, özgürlüğü için savaşmayı göze alabilir. Duyguları kolay şekilde görülmeyebilir. Anlaşılması zor biridir. Neşeli yapısı olduğundan, etrafınca çok sevilir.

Kova Burcu Erkeği Fiziksel Özellikleri

Koyu renk gözler, kova burcu erkeğinin temek özelliğidir. Genellikle orta veya uzun boylu olurlar. Düzgün bedenleri, açık sarı renkli saçları vardır. Kendilerine bakım yapmayı severler ve bunu yaşlanana kadar asla bırakmazlar.

Kova Burcu Erkeği Olumlu Özellikleri

Kova burcu erkeğinin olumlu birçok özelliği bulunur. Bunlardan en önemlisi nezaket ve kibarlıktır. Kova burcu erkeği, yapmacık olarak nezaket sergilemez. Kibarlık onun doğasında olan bir şeydir. Başkalarına yardım etme konusunda duyarlıdır.

Kova Burcu Erkeği Olumsuz Özellikleri

Kova burcu erkeği, dediğim dediktir. Kendi lafının üzerinde başkasının laflarını kabul etmeyecek duruma sıkça gelirler. İnatçılığıyla ünlüdür. Meraklı olduğu kadar başkalarının dikkatini çekmeyi sever. Kibirli oldukları söylenebilir.

Kova Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Kova burcu erkekler, gizemli ve sırlarla dolu kadınlara karşı ilgilidirler. Heyecan arayan özelliklerinden dolayı, aradıkları kadının sırlarının olmasını isterler. Kendilerinde merak uyandırmayan kadınlarla ilişkileri olsa bile, bir süre sonra vazgeçme eğilimine girebilirler.

Kova Burcu Erkeği İş Hayatı

Kova burcu erkeği, mantığıyla hareket etmeyi sevdiğinden, iş hayatında başarılı olur. Onu diğer burç erkeklerden ayıran özelliği, iş hayatına verdiği önemdir. Aile ve iş hayatı arasında ikilem yaşamaz. Her ikisine ayrıca değer vermeyi bilir.

Kova Burcu Erkeği Cinsel Hayatı ve Cinsellik

Kova burcu erkekleri, cinsel yaşamlarında sıra dışı deneyimlere her zaman açıktır. Sadece duygularıyla hareket etmeyen, mesafe koymada başarılı kadınlarla çok iyi anlaşırlar. Duygularıyla değil, mantıklarıyla cinsel yaşamlarını sürdürmeye çalışırlar.

Kova Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır?

Kova burcu erkeği, kültürlü kadınlara ilgi duyar. Modern, çağdaş düşünceleri olan kişiler dikkatlerini çeker. Kendisine yapılan iyiliği unutmayan kova burcu erkeği, buna mutlaka iyi niyetle karşılık verir.

Kova Burcu Erkeği Hoşlandığını Nasıl Belli Eder?

Kova burcu erkeğinin duygularını, aşkın ilk başlarında anlamak biraz güçtür. Zaman geçtikçe onu daha iyi anlamak mümkün olabilir. Kova burcu erkeği, hoşlandığı kadının onayını alarak davranmak ister. Birlikteliğiniz varsa bunun ismini koymaya çalışması, kova burcu erkeğinin tipik davranışıdır.

Kova Burcu Erkeği Kıskanç Mıdır?

Kova burcu erkeği, sevdiği kişiye karşı çok nadir sadakatsizlik yapar. Diğer anlamıyla sadıktır. Bu yüzden karşısındakinin kendisi gibi olduğunu düşünür. Kıskanç değildir. Kıskanırsa bile bunu fark etmek mümkün değildir.

Kova Burcu Erkeği Nasıl Affeder ve Barışır?

Kova burcu erkeğini kırmışsanız, onu kısa süre yalnız bırakın. Ama ortak arkadaşlarınız varsa, mutlaka durumunu sorun. Çünkü kova burcu erkeği, sizin ayrılıkta ne hissettiğinizi merak eder ve muhtemelen ortak arkadaşınıza, sizin onu sorup sormadığınızı soracaktır. Kısa süre yalnız bıraktıktan sonra, yanına gidip özür dileyin. Yapmacık olmadığınız takdirde sizi affedip, barışacaktır.

Kova Burcu Erkeği Nasıl Geri Döner?

Kova burcu erkeğini geri döndürmek için yapılacak şey sessizliktir. Aynı ortamlarda bulunmaya çalışıp, sessiz kalmaya ve ona haklılığını mimiklerinize ifade etmeye çalışın. Kısa sürede kendisi doğru yolu bulacaktır.

Kova Burcu Erkeği Nasıl Giyinir?

Kova burcu erkeği genellikle resmi kıyafetler giymeyi sever. Karşısındakini etkilemek için değil kendisini mutlu etmek için giyinmeye önem verir. Modayı takip eder.

Kova Burcu Erkeği Nasıl İkna Edilir?

Kova burcu erkeğinin bazı kalıpları vardır. O kalıplar yıkılmadığı sürece onu ikna etmek kolay olmayacaktır. Onu ikna etmek istiyorsanız, sakin ve hayal kuran birisi olduğunu anlatmaya çalışmalısınız.

Kova Burcu Erkeği Nasıl Sever?

Kova burcu erkeği, sessiz ve sakin kadınları sever. İçsel dünyasında, hayal kurmayı seven kadınlara ilgi duydukları söylenebilir. Kendisine karşı dürüst davranan kişileri sevdikleri söylenebilir.

Kova Burcu Erkeği Nasıl Aşık Olur?

Kova burcu erkeğinin aşık olması nadir görülür. Onlar genellikle hoşlandıkları kadınlarla birlikte olup, zaman içerisinde aşık olmayı tercih ederler. Ama kendileri gibi hayalperest kadınları gördükleri anda, elleri ve ayakları tutmamaya başlayabilir.

Kova Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Kova burcu erkeği kendisini kıskanmayan, aklı başında, hayal kurmayı seven ve yeniliklere açık kadınları sever. Modern, bilgili kadınlar onları etkileyebilir.

Kova Burcu Erkeği Nasıl Hediyelerden Hoşlanır?

Kova burcu erkeği iş hayatına önem veren yapıdadır. Dolayısıyla iş hayatıyla ilgili hediyelerden hoşlanabilir. Kravat veya gömlek, isminin yazılı olduğu kulplu bardak hoşuna gidebilir.

Kova Burcu Erkeği Nasıl Affeder?

Kova burcu erkeğinin affetmesini istiyorsanız, onu sıkıştırmayın. Zamanla neye karar vereceğini, nasıl davranacağını çözer ve size geri dönebilir.

Kova Burcu Erkeği Nasıl Pişman Olur?

Kova burcu erkeği, sakin bir duruma geldiğinde, sinirliyken söyledikleri her şeyin farkına varır. Kırdığı kim varsa, bundan dolayı pişmanlık duyar. Özür dilemeyi bilir.

Kova Burcu Erkeği Nasıl Mutlu Olur?

Kova burcu erkeğinin mutlu olma sırrı, yenilik ve hayallerdir. Daha çok hayal kurduğu yepyeni maceralar onu mutlu eder. Sevdiği kişinin ona hediye alması, mutlu olmasının nedenlerinden birisidir.

Kova Burcu Erkeği Nasıl Aşık ve Elde Edilir?

Kova burcu erkekleri, naziktir ve onlardan sert tipli erkeklerin çıktığı nadir görülür. Onunla dert ortağı olmak yerine, yoldaşı olursanız etkileyebilirsiniz. O, daha çok birlikte bir şeylerin üstesinden gelebileceğinizi düşünür. Sizi zor zamanının dostu olarak görebilirse, aşık olması işten bile değil.

Kova Burcu Erkeği Nasıl Bir Sevgilidir?

Kova burcu erkeği, koruyan kollayan bir sevgili tipi değildir. Sevgilisi için her şeyi göze alabilir ama onun kahraman olması beklenemez. Sorunları olursa size danışmak ister. Sizin de ona danışmanızı bekler.

Kova Burcu Erkeği Nasıl Bir Babadır?

Ailesini korumacı yapısı olan kova burcu erkeği, çocuklarına düşkündür. Çocuklarının kendisi gibi değil, istedikleri gibi büyümeleri için ortam sağlamaya çalışır.

Kova Burcu Erkeği Hangi Rengi Sever?

Gece mavisi, koyu yeşil ve deniz mavisi, kova burcu erkeğinin en fazla ilgi duyduğu renklerdir. Kova burcu erkeği erkeği, sevdiği renkleri genellikle gizli tutmaya çalışır. Favori renklerini hayatında kullandığı pek az görülen bir durumdur.

Kova Burcu Erkeği Hangi Yemeği Sever?

Kova burcu erkeği geleneksel lezzetlerden daha çok yeni çıkan yemeklere ilgi duyarlar. Onlar lahmacun veya pide yerine pizzaya daha fazla ilgi duyarlar. Kuru fasulyeden çok, farklı çeşitlerde yapılan makarnaları severler. Onların gönlünü, yepyeni lezzetlerle alabilir, kendinize sadece bu yenilikçi ruhunuzla bile aşık edebilirsiniz.

False