Yengeç Burcu Haftalık Yorum

YENGEÇ BURCU

23 Haziran / 22 Temmuz

  • Mottosu: Merhametsiz insanları hayatım boyunca anlamayacağım!
  • Yönetici Gezegeni: Ay
  • Elementi: Su
  • PAYLAŞ

  • Hürriyet Twitter

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, 20 Mayıs'ta Güneş'in İkizler burcuna geçişi ile beraber geri dönüşünüzün muhteşem olacağı bir haftaya giriyorsunuz. Sezgileriniz, düşünceleriniz ve bilinçaltınızı değerlendirme konusunda yeni gündemleriniz olabilir. Göremediklerinizi görebilir, anlamadıklarınızın farkındalığını yaşayabilirsiniz. Kişisel ve duygusal olarak kendinize, hayatınıza dair öğrenecek bir şeylerin olduğuyla yüzleşebilirsiniz. Bu konuda çevrenizin de önemli katkıları olacaktır. Asılsız haberler, dedikodular, iyi niyetli gibi görünen ama öyle olmayan kişilerle sınav verebilir. Bu sınavı en rahat şekilde geçmenin yolu, bunları fark ettiğinizde yolunuza devam etmenizdir.

Takılıp kalmanızı, düşmenizi, etkilenmenizi bekleyen kişilere prim vermemelisiniz. Bunların hepsini bir araya getirdiğinizde, gireceğiniz ortamlar konusunda yeni kararlar alabilirsiniz. 23 Mayıs'ta Venüs'ün ve 26 Mayıs'ta da Jüpiter'in İkizler burcuna geçişi ile bunları daha yoğun hissedebilirsiniz. Kendinizi ilgi alanlarınıza, yeni görüşlere adamalısınız. Bilginin ayağa kaldıramayacağı hiçbir insan yoktur. İşinizi, becerilerinizi geliştirecek fırsatlar bulabilirsiniz. Bir süre sessizliğinizi, heyecanınızı korumanız önemli olacaktır. Kimin ne düşündüğünden emin olamadığınız ortamlarda sadece gözlemci olmanızda fayda var. Ekonomik beklenti ve planlarınız gündelik yaşantınızda bazı değişimler oluşturmanıza yardımcı olabilir. Yeni rutinler belirlemeden önce sizi neyin besleyeceğini, mutlu edeceğini ayırt etmelisiniz. Değişken birçok fikrin arasından bunu seçmekte zorlanabilirsiniz. Dolayısıyla bu aşamada sadece hayal ve beklentilere değil, imkanlarınıza, çevresel koşullarınıza da bakmanızda fayda var. Az ve öz bir arkadaş çevresinin yeterli geldiğini görebilirsiniz.

23 Mayıs'ta Yay burcunda gerçekleşecek dolunay ile beraber gündelik yaşantınız için yeni fikirler geliştirebilirsiniz. Daha önceki fikirlerin işe yarayıp yaramadığı, onlardan edindiğiniz tecrübeler bu aşamada size yol haritası olabilir. Eski alışkanlıklarınızdan ve bunların etkisinden çıkmalısınız. Sorumluluklarınız, işleriniz ve ihtiyaçlarınız konusuna daha ciddi bir şekilde yaklaşmanızda fayda var. Daha disiplinli, daha planlı olmanız ve yaptıklarınızın farkında olmanız her şeyi değiştirebilir. Çalışma ortamınızda, aynı ortamı paylaştığınız kişilerle aranızda bazı sorunlar oluşabilir ya da mevcut sorunlara bir son vermek isteyebilirsiniz. Sosyal yaşantınıza ve sağlığınıza zarar vermeyecek şekilde hareket edin. Ani çıkışlarden uzak durmanızda fayda var. Fiziksel enerjinizi hareketli bir yaşam benimseyerek daha iyi değerlendirebilirsiniz.

Motivasyon Sözü: “En çok korktuğun şeyi yaptığın zaman, her şeyi yapabilirsin.”

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz, doğduğumuz anda ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Dolayısıyla yükselen burç, kendi burcumuz kadar önemlidir ve görünüşü temsil eder. Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

DOĞUM SAATİNİZ
DOĞUM TARİHİNİZ
Lütfen boş alanları doldurunuz!

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinize olan uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.
KADIN
ERKEK
BURÇ UYUMUNU GÖSTER