Yengeç Burcu Haftalık Yorum

YENGEÇ BURCU

23 Haziran / 22 Temmuz

  • Mottosu: Merhametsiz insanları hayatım boyunca anlamayacağım!
  • Yönetici Gezegeni: Ay
  • Elementi: Su
  • PAYLAŞ

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, Aslan burcuna geçen Venüs’ün etkisiyle parasal anlamda şanslı bir döneme giriyorsunuz. İşlerinizin kazancının yükselmesi, yeni kaynaklar elde etmeniz söz konusu olabilir. İş görüşmelerinizde kendinizi daha iyi ifade edebilir hatta kendi alanınızı oluşturmak konusunda da fikirler yürütebilirsiniz. Değer kavramınızın üst noktalara ulaşması, hayattan maddi ve manevi beklentilerinizi de yükseltiyor. Kaliteli bir hayat sürmek için gereken çabayı gösteriyorsunuz.

12 Ağustos’ta Kova burcundaki dolunay ile olaylara her zaman baktığınız yerden daha farklı bir açı belirlemeniz gerektiğini anlıyorsunuz. Kendinize ve çevrenize karşı daha ılımlı ve yapıcı olmalısınız. Bitmesi ve devam etmesi gereken konularda gereksiz bir ısrarda durmak size fayda sağlamayacaktır. Bunu en iyi anlayacağınız örnek maddi konulardan gelebilir. Kredi ve alacak verecek durumlarını gözden geçirmeli, bu sebepten yakınlarınızla aranızda bir sorun yaşanmamasına dikkat etmelisiniz. Sizi sıkıştıran durumların asıl sebepleri açığa çıkıyor, objektif olun ve buna göre tutum sergileyin.

Motivasyon Sözü: "Yüzünüzü güneşe dönerseniz, karanlık gölgeleri görmezsiniz."

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz, doğduğumuz anda ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Dolayısıyla yükselen burç, kendi burcumuz kadar önemlidir ve görünüşü temsil eder. Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

DOĞUM SAATİNİZ
DOĞUM TARİHİNİZ
Lütfen boş alanları doldurunuz!

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinize olan uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.
KADIN
ERKEK
BURÇ UYUMUNU GÖSTER