GeriBurçlar Yengeç Burcu Erkeği
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Hürriyet Twitter
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yengeç Burcu Erkeği

Yengeç Burcu Erkeği

"Yengeç burcu erkeğinin çok duygusal olduğunu belirtmek önemlidir. Duygularını saklamayan ve bu şekilde yaşayan Yengeç burcu erkeği adına aile en önemli konular arasında yer almaktadır. Yengeç burcu erkeği hakkında bilinmesi gereken detaylar nelerdir? Yengeç burcu erkeği temel ve fiziksel özellikleri, olumlu ve olumsuz yanları ile birlikte aşk, iş ve cinsel hayatı hakkında tüm bilgileri bulabilirsiniz."

Ailesi ile zaman geçirmeyi, ailesini korumayı ve ailesi adına çalışmayı seven yengeç burcu erkekleri tam anlamıyla bir aile babasıdır. Ev hayatına düşkün olan, evde ailesiyle beraber vakit geçirmekten hoşlanan yengeç burcu erkeği, ev ile ilgili hayatı daha çok sever. Bunun dışında yengeç burcu erkeğinin bilinmeyen birçok özelliği vardır.

Yengeç Burcu Erkeği Temel Özellikleri Nelerdir?

Hisler konusunda çok hassas olan yengeç burcu erkekleri; sevecen, nazik, anlayışlı, ileri görüşlü ve yumuşak kalplidir. Yengeç burcu erkeği, güvenilir bir yapıya sahiptir. Bununla beraber yengeç burcu erkekleri genellikle empati kurabilen, karşısındakinin ne hissettiğini düşünebilen bir karaktere sahiptir.

Yengeç Burcu Erkeği Fiziksel Özellikleri

Yengeç burcu erkeğinin fiziksel özellikleri pek dikkat çekici değildir. Genel olarak; kumral veya beyaz tene sahiplerdir. İnce dudakları, belirgin bir çene yapısı ve pürüzsüz bir teni bulunur. Yüz hatları yuvarlaktır ve parlak, gür saçlara sahiplerdir.

Yengeç Burcu Erkeği Olumlu Özellikleri

Yengeç burcu erkeğinin olumlu özellikleri; romantik olmaları, merhamet duygusuna sahip olmaları, yardımsever ve sabırlı olmaları, yaratıcılık özelliklerinin bulunması şeklinde sıralanabilir.

Yengeç Burcu Erkeği Olumsuz Özellikleri

Yengeç burcu erkeğinin olumsuz özellikleri; rekabetçi olmaları, aşırı duyarlı olmaları, dedikodu yapmaları, ketum olmaları ve kibirli olmaları şeklinde sıralanabilir.

Yengeç Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Yengeç burcu erkeği; diğer tüm burçların içerisindeki en romantik burç olarak tanımlanmaktadır. Yengeç burcu erkeği ile beraber olmak isteyen çok kişi olsa da bunu başarabilen kişinin sayısı oldukça azdır. Yengeç burcu erkeğine aşık olup beraber olan birey, kararlı ve azimlidir. Yengeç burcu erkeği, aşık olduğu kadına romantiklik yapmaktan çok hoşlanır. Eşini etkilemesi adına konuşması gerekmez. Bir bakışı ile eşini etkileyebilen yengeç burçları huzurludur. Bununla beraber her şeyi kafasına takmaz.

Yengeç Burcu Erkeği İş Hayatı

Yengeç burcu erkeği, iş yaşamında oldukça başarılıdır. Bunun nedeni ise çalışkan olmasından kaynaklıdır. İş yaşamında çaba sarf eden ve emek gösteren yengeç burcu erkeği, yüksek mevkilerde yer alır. İşlerine tutkuyla bağlanmalarının yanı sıra işlerini severek yaparlar.

Yengeç Burcu Erkeği Cinsel Hayatı ve Cinsellik

Yengeç burcu erkeği; cinsel hayatta kadınını düşünüp, ona göre hareket eder. Cinsel bir birlikteliğe karar veren yengeç burcu erkeği, sevdiği kadınla bütünleşmek ister. Bu yüzden de yengeç burcu erkeklerinin bazıları, evlilik sonrası sekse olumlu bakmaktadırlar. Yengeç erkeğinin yatakta etkilenebilmesi adına ona karşı yumuşak olmak çok önemlidir.

Yengeç Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır?

Yengeç burcu erkeği; nezaket ve nazik davranışlardan hoşlanır. Yengeç erkeğini elde edebilmek için yumuşak davranışlar yeterlidir. Yengeç burcu erkeği hayatında, eğlenebilecek bir arkadaş ister.

Yengeç Burcu Erkeği Hoşlandığını Nasıl Belli Eder?

Genel olarak; mesafeli olan yengeç burcu erkekleri, aşk yaşamında kimi zaman başka yönlerini de gösterir. Yengeç burcu erkekleri oldukça romantik ve espritüel bir yapıya sahiptir. Yengeç burcu erkekleri, sevmiş olduğu kadına güven vermek için hevesli olur.

Yengeç Burcu Erkeği Kıskanç mıdır?

Yengeç burcu erkeği kıskançtır. Duygularını kendi içerisinde yaşayan yengeç burcu erkeği, göstermese de oldukça kıskanç bir yapıya sahiptir.

Yengeç Burcu Erkeği Nasıl Affeder ve Barışır?

Yengeç burcu erkeği; zor affeden bir yapıya sahiptir. Bu yüzden küsen yengeç burcu erkeğini özüne döndürmek çok zordur. Bunun için çok çaba sarf etmek gerekir.

Yengeç Burcu Erkeği Nasıl Geri Döner?

Yengeç burcu erkeğinin geri dönmesi için; heyecanını geri kaybetmemesi gerekir. Bu yüzden kişi, mutlu günleri hatırlatarak, yengeç burcu erkeğini sevdiğini açık bir dille ifade etmelidir. Ayrılıktan sonra pek çok kadının yapamayacağı bir durum olsa da yengeç erkekleri için bu durum işe yaramaktadır.

Yengeç Burcu Erkeği Nasıl Giyinir?

Yengeç burcu erkeği, giyimine özen gösterir. Temiz olması, yengeç burcu erkekleri için önemlidir. Giyimine dikkat eden yengeç burcu erkeği, bakımına özen gösteren bir burçtur.

Yengeç Burcu Erkeği Nasıl İkna Edilir?

Yengeç burcu erkeğini ikna etmek için; çaba sarf etmek oldukça önemlidir. Yengeç burcu erkeğinin çaba sarf edildiğini görmesi, karşıdakine daha kolay bağlanmasına neden olacaktır. Yengeç burcu erkeği, birçok erkek gibi gururlu değildir. Zayıf düştüğü bir konuda elinden tutulmasına karşı gelmez. Yanındaki kişiyi hiçbir zaman unutmaz.

Yengeç Burcu Erkeği Nasıl Sever?

Yengeç burcu erkeği ile beraber olmak isteniyorsa, onun şartlarını iyi bilmek gerekir. Yengeç burcu erkekleri ile oyun oynanmamalıdır. Bununla beraber yengeç burcu erkeği karşısındaki kadına güvenmek ister. Yengeç burcu erkeğine şefkat ve sevgi göstermek çok önemlidir. Yengeç burcu erkeğini sevgisini bu yolla kazanmak mümkündür.

Yengeç Burcu Erkeği Nasıl Aşık Olur?

Yengeç burcu erkekleri; genel olarak içten ve samimi olan kadınlardan hoşlanırlar. Bununla beraber yapmacık insanlar yengeç burcu erkeği için hiç uygun değildir. Yengeç burcunun aşık olduğu kadın tipi; şefkatli, iyi kalpli, nazik ve kibar kadınlardır.

Yengeç Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Yengeç burcu erkeklerini bir bulmaca misali çözmek çok önemlidir. Yengeç burcu erkeğinin ruh hali devamlı olarak değişmektedir. Ruh hali değişken olan yengeç erkeğine uyum sağlamak gerekir.

Yengeç Burcu Erkeği Nasıl Hediyelerden Hoşlanır?

Yengeç burcu erkeğine alınacak hediyeler; onun kalbine hitap etmelidir. Yengeç burcu erkekleri romantiklikten hoşlanmaktadır. Bu yüzden de buna uygun hediyeler almak önemlidir.

Yengeç Burcu Erkeği Nasıl Affeder?

Yengeç burcu erkekleri, kolay kolay affeden bir yapıya sahip değildir. Bu yüzden çok çaba sarf etmek ve emek göstermek gerekir. Yengeç burcu erkeğine yeniden sevildiğini belli etmek bu konuda yardımcı olacaktır.

Yengeç Burcu Erkeği Nasıl Pişman Olur?

Yengeç burcu erkeğinin üstüne gitmemek bu konuda çok önemlidir. Bir süre yalnız kalan yengeç burcu erkeği, hatasını anlayıp pişman olacaktır.

Yengeç Burcu Erkeği Nasıl Mutlu Olur?

Yengeç burcu erkeğini mutlu edebilmek için gerekli olan tek şey sevgi ve şefkattir. Bu davranışlarla yengeç burcu erkeğini mutlu etmek kesin olacaktır.

Yengeç Burcu Erkeği Nasıl Aşık ve Elde Edilir?

Yengeç burcu erkeğini aşık ve elde etmek için samimi davranmak çok önemlidir.

Yengeç Burcu Erkeği Nasıl Bir Sevgilidir?

Yengeç burcu erkeği, muhteşem bir eş olduğundan sevgililik konusunda da çok iyi ve çok romantik bir eştir.

Yengeç Burcu Erkeği Nasıl Bir Baba Olur?

Yengeç burcu erkeği, erkek çocuklarıyla gurur duyan, kızlarını koruyan bir baba olur.

Yengeç Burcu Erkeği Hangi Rengi Sever?

Yengeç burcu erkeğinin sakin, huzurlu ve dingin olduğu söylenebilir. Bu yüzden yengeç burcu erkeklerinin rengi beyazdır.

Yengeç Burcu Erkeği Hangi Yemeği Sever?

Yengeç burcu erkekleri için sağlık ve yemek konusu çok önemlidir. Hassas bir yapıya sahip olan yengeç burcu erkekleri için; et yemekleri ön sırada yer alır. Bunun dışında zeytinyağı ile yapılan yemekler yengeç burcu erkekleri için birinci sıradadır.

False