İkizler Burcu Haftalık Yorum

İKİZLER BURCU

22 Mayıs / 22 Haziran

  • Mottosu: Arkadaşlarım benim için her zaman önceliklidir!
  • Yönetici Gezegeni: Merkür
  • Elementi: Hava
  • PAYLAŞ

  • Hürriyet Twitter

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar, 29 Şubat'taki Güneş Satürn kavuşumu iş hayatınızla ilgili bazı revizeleri beraberinde getirebilir. Aldığınız sorumlulukların sonuçlarını görmek, bunlara ne kadar zaman ayıracağınızı belirlemek gerekebilir. Kendinizi kaptırdığınız, bir zemine oturmayan hayaller kurduğunuz noktayı fark edebilirsiniz. Silkelenip kendinize gelmenizi sağlayacak bazı pürüzler, yanlış anlaşılmalar ya da hayal kırıklıkları gündeme gelebilir. Özellikle üstlerinizle yapacağınız görüşmelerde akılcı ve mantıklı bir tutum sergilemeniz buradaki sorunların büyümesini engelleyecektir. Saygınlığınız, ortaya koyduğunuz çabanız için daha fazla emek vermeniz gerekebilir. Sadece çok çalışmakla değil, verimli ve sonuç odaklı çalışmakla, profesyonel düşünebilmekle de mümkün olacak durumlar doğabilir. Kendinizi bu anlamda yetiştireceğiniz bir hafta olabilir. Bireysel çalışmak, toplu ya da ortaklı işlere daha az zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Bir iş değişikliği yapmak isterseniz ya da böyle bir gündem doğarsa bu durumu bir kriter olarak seçebilirsiniz.

Motivasyon Sözü: “Hemen her başarılı insan iki inançla başlar: Gelecek şimdiden daha iyi olabilir ve bunu yapabilecek güce sahibim.”

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz, doğduğumuz anda ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Dolayısıyla yükselen burç, kendi burcumuz kadar önemlidir ve görünüşü temsil eder. Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

DOĞUM SAATİNİZ
DOĞUM TARİHİNİZ
Lütfen boş alanları doldurunuz!

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinize olan uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.
KADIN
ERKEK
BURÇ UYUMUNU GÖSTER