İkizler Burcu Haftalık Yorum

İKİZLER BURCU

22 Mayıs / 22 Haziran

  • Mottosu: Arkadaşlarım benim için her zaman önceliklidir!
  • Yönetici Gezegeni: Merkür
  • Elementi: Hava
  • PAYLAŞ

Sevgili İkizler burçları ve yükselen burcu İkizler olanlar, Boğa burcuna geçen Mars size kendinizle ilgili önemli yüzleşmeleri getirebilir. Kendinizden bile sakladıklarınız, çevrenizin sizden gizlediği konuların gün yüzüne çıkması sözkonusu olabilir. Sizin de bu yöndeki çabalarınızın yoğun olacağı bir zaman dilimindesiniz. Bu çabayı bir intikam hırsıyla sunmak yerine, hayatınızı daha yaşanılır ve kaliteli hale getirmek için sunmalısınız. Artık bazı sorumlulukları almanız gerektiğini fark ediyorsunuz. İç dünyanızda kendinizle savaşmak yerine, dış dünyadaki olumsuzluklarla savaşmalısınız. Merkür ve Mars arasındaki destekleyici görünüm de size aklınızdaki uygulamaya koymak adına fırsatlar tanıyabilir. Özgüveniniz yükseliyor.

Yönetici gezegeniniz Merkür’ün Yengeç burcuna geçmesiyle birlikte parasal konular gündeminizde fazlaca yer tutabilir. Nasıl ve ne şekilde para kazanacağınız ne yönde iş kuracağınızla ilgili fikirleriniz olabilir. Aileden destekler görebilir, birlikte iş yürüteceğiniz fikirler üretebilirsiniz. Yeni ve farklı olana hemen sıcak bakmayabilirsiniz. Ama elinizin tersiyle itmek yerine alternatif olarak kenarda tutabilirsiniz. Birikim yapmak, ileriye dönük yatırımlar yapmak için ideal bir dönemdesiniz.

Motivasyon Sözü: “Nerede aptal olacağını biliyorsan, yeterince zekisindir. “

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz, doğduğumuz anda ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Dolayısıyla yükselen burç, kendi burcumuz kadar önemlidir ve görünüşü temsil eder. Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

DOĞUM SAATİNİZ
DOĞUM TARİHİNİZ
Lütfen boş alanları doldurunuz!

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinize olan uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.
KADIN
ERKEK
BURÇ UYUMUNU GÖSTER