Terazi Burcu Haftalık Yorum

TERAZİ BURCU

23 Eylül / 22 Ekim

  • Mottosu: Lütfen benim dengemi bozmayınız!
  • Yönetici Gezegeni: Venüs
  • Elementi: Hava
  • PAYLAŞ

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, 18 Ocak’ta Yengeç burcunda gerçekleşecek dolunay ile birlikte, artık nerede olmak istediğinize dair bir karar veriyorsunuz. Çalışmalarınızı sonuçlandırabilir, kendi işinizi kurmakla ilgili düşüncelere ağırlık verebilirsiniz. Bu konuda ailenizin desteğini almak veya aile kaynaklarınızla hareket edecek olmak gibi gündemleriniz olabilir.

Dolunayla verdiğiniz önemli kararlara en büyük destek, 18 Ocak’ta ileri hareketine geçecek olan Uranüs ile Boğa-Akrep hattında ilerleyecek ay düğümlerinden geliyor. Özellikle duygusal dünyanızda yepyeni bir sayfa açıyorsunuz. Hata ve eksiklerden gereken dersi çıkardıysanız, sizi üzen tüm detayları kırabilir hatta değiştirebilirsiniz. Nasıl bir çevrede yer alacağınızla ilgili sorulara farklı yanıtlar bulabilirsiniz.

Güneş’in Kova burcuna geçmesi ve burada Merkür ile kavuşmasıyla, aşk hayatınızda hareketlilikler yaşayabilirsiniz. Sevmeye ve sevilmeye açık olduğunuz bir zamana giriyorsunuz. Ay’ın hafta sonunda Terazi burcunda ilerleyecek olması da bu durumu destekliyor, kendinizi mutlu etmeyi başardığınızda bunun görünür etkisi size aşkı getirebilir.

Motivasyon Sözü: “Sen neye hazırsan, o da senin için hazırdır.”

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz, doğduğumuz anda ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Dolayısıyla yükselen burç, kendi burcumuz kadar önemlidir ve görünüşü temsil eder. Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

DOĞUM SAATİNİZ
DOĞUM TARİHİNİZ
Lütfen boş alanları doldurunuz!

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinize olan uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.
KADIN
ERKEK
BURÇ UYUMUNU GÖSTER