Terazi Burcu Haftalık Yorum

TERAZİ BURCU

23 Eylül / 22 Ekim

  • Mottosu: Lütfen benim dengemi bozmayınız!
  • Yönetici Gezegeni: Venüs
  • Elementi: Hava
  • PAYLAŞ

  • Hürriyet Twitter

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, 20 Mayıs'ta Güneş'in İkizler burcuna geçişi ile beraber anlamlı, hareketli ve keyifli bir sürece giriyorsunuz. Kendinizi nasıl motive edeceğinizi yeniden öğrenebilirsiniz. Bilgi dolu, bu bilgilerin deneyime dönüşeceği ve bu sayede kendinizi ispat edeceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Eğitim ve sınavlar, akademik kariyer, işinizin gerekleri olan çalışmalar, yurtdışı gündemleri, yaşam tarzında değişiklik gibi konular gündeminizde yer bulabilir. Bu konulara uygun haberler, teklfler ve fırsatlar bulabileceğiniz bir dönemdesiniz. 23 Mayıs'ta Venüs'ün ve 26 Mayıs'ta da Jüpiter'in İkizler burcuna geçişiyle şansınızı katlayabilirsiniz. Seyahat etme isteğiniz artabilir, bildiğiniz gördüğünüz yerlerin dışına çıkabilirsiniz. Bununla ilgili yazılı işlemleri, başvuruları, vize pasaport bilet gibi sorumlulukları vaktinden önce hazırlamanızda fayda var. Yurt dışı bağlantıları ve iş birlikleri gelişebilir, medya ve eğitim alanlarında önemli başarılar elde edebilirsiniz. Kabiliyetlerinizi fark etmek kadar bunları kullanmak da önemlidir. Kendinizi buna hazırlamalısınız. Ancak, bu süreçte fazla iyimserlikten kaçınmanızda ve yasal konularda dikkatli olmanızda fayda var. Dikkat etmediğiniz, önemsemediğiniz konuların aleyhinizde kullanılması, hukuksal sorunların doğması durumuyla karşılaşabilirsiniz. Aceleci davranmamak ve detayları titizlikle incelemek önemlidir. Danışmanlık almanız gereken konularda gurur ya da boşvermişliğe kapılmamalısınız.

23 Mayıs'ta Yay burcunda gerçekleşecek dolunay ile beraber kendinizi baskı altında hissettiğiniz durumları fark edebilirsiniz. Bir şekilde bastırılmış, sindirilmiş olmanın ağırlığı size yeni bir şeyler yapma cesareti vermeyebilir. Dolayısıyla sizin bu psikolojiyi terk etmeniz, bulunduğunuz yeri ve saklandığınız üzüntüyü değiştirmeniz gerekecektir. Bireysel zaman geçirmeniz, kendinizdeki eksiğin ve ihtiyacın farkına varıp bunu yine kendi çabanızla tamamlamanız önemlidir. Yeni sorumluluklar almalısınız. Bu yaşadıklarınız bir şeylerin finali olabilir, kendinizi sona gelmiş gibi hissedebilirsiniz. Bu sona sizi neyin sürüklediğini görmeniz, iyi niyetlerinizi dizginlemeniz, heyecanınızı kontrol etmeniz ve donanımınızı kendi faydanız için de kullanmanız açısından önemli bir dönemdesiniz. Teknolojik cihazlarla ilgili konular ve sorunlar, araç bakımıyla ilgili işlemler, başvurular ve devlet dairelerindeki süreçler açısından uğraş vermeniz gerekebilir. Ekonomik ve fiziksel olarak yorulabilirsiniz. Ancak her bitişin getireceği başlangıçlar öncesinde eksiklerinizi tamamlamaya gayret göstermelisiniz.

Motivasyon Sözü: "Nokta, her zaman bir son demek değildir, bazen kendinden sonraki harfin büyük olacağını gösterir."

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz, doğduğumuz anda ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Dolayısıyla yükselen burç, kendi burcumuz kadar önemlidir ve görünüşü temsil eder. Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

DOĞUM SAATİNİZ
DOĞUM TARİHİNİZ
Lütfen boş alanları doldurunuz!

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinize olan uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.
KADIN
ERKEK
BURÇ UYUMUNU GÖSTER