Aslan Burcu Haftalık Yorum

ASLAN BURCU

23 Temmuz / 22 Ağustos

  • Mottosu: Benim dediklerim sonunda her zaman doğru çıkar!
  • Yönetici Gezegeni: Güneş
  • Elementi: Ateş
  • PAYLAŞ

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, 18 Ocak’ta Uranüs Boğa burcundaki ileri hareketi, ay düğümlerinin de Boğa Akrep hattına geçecek olması kariyerinizdeki önemli ve sürprizli günlerin kapısını aralıyor. İş hayatınız ve bulunduğunuz konumla ilgili beklentilerinizin dışında hareket etmeyi öğrendiniz. Artık bunu profesyonel bir şekilde uygulamaya koymalısınız. Adapte olmaya çalışın, bunu yapamadığınız ya da kendinizi tekrarladığınız bir yer konusunda da değişikliklere karşı esnek olun.

Yönetici gezegeniniz Güneş’in 20 Ocak’ta Kova burcuna geçmesi, 23 Ocak’ta da Merkür ile kavuşması, ilişkileriniz konusundaki tutumlarınızı ve geldiğiniz yeri size daha net bir şekilde gösterecektir. Kendinizle ilgili önemli sorgulamalar yapabilir, değerli hissetmek ve hissettirmekle ilgili düşüncelere ağırlık verebilirsiniz. Yalnızsanız yalnızlığınız son bulabilir, birlikteliğiniz varsa bunu ileri götürebilirsiniz.

Motivasyon Sözü: “Tek değiştirebileceğiniz kendinizsiniz; ama bazen bu, her şeyi değiştirir.”

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz, doğduğumuz anda ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Dolayısıyla yükselen burç, kendi burcumuz kadar önemlidir ve görünüşü temsil eder. Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

DOĞUM SAATİNİZ
DOĞUM TARİHİNİZ
Lütfen boş alanları doldurunuz!

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinize olan uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.
KADIN
ERKEK
BURÇ UYUMUNU GÖSTER