Aslan Burcu Haftalık Yorum

ASLAN BURCU

23 Temmuz / 22 Ağustos

  • Mottosu: Benim dediklerim sonunda her zaman doğru çıkar!
  • Yönetici Gezegeni: Güneş
  • Elementi: Ateş
  • PAYLAŞ

  • Hürriyet Twitter

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, 20 Mayıs'ta Güneş'in İkizler burcuna geçişi ile beraber daha sosyal ve keyifli konularla ilgilenebilirsiniz. Sorumluluklardan arta kalan zamanda kendinizi iyi hissetmenize, kafanızı dağıtmanıza yardımcı olarak etkinliklere ve ortamlara zaman ayırabilirsiniz. Yeni çevrelere ve insanlara açık olduğunuz bir dönemdesiniz. Birbirine ilham verecek kişilerle tanışmak, yapmak istedikleriniz konusunda işinizi kolaylaştırabilir. 23 Mayıs'ta Venüs'ün, 26 Mayıs'ta Jüpiter'in de İkizler burcuna gelişi hem bu alanda yapacaklarınızı hem de potansiyelinizi arttırabilir. Kazanmak, büyümek, iyi vakit geçirmek, hafiflemek adına önemli fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Bereketli bir döneme giriyorsunuz. Çalışmalarda, projelerde süreçlerin hızlı ilerlemesi sizi heyecanlandırabilir. Bunu kontrol etmekte zorlandığınızda ekonomik olarak da açılma riski doğabilir. Geleceğe dönük hareket etmek, geçici etkileri kalıcı yöntemlerle kullanarak daha kolay olabilir. Yaratıcılığınızı ortaya koyacağınız, bilginizi konuşturacağınız, iletişim becerilerinizi kullanacağınız mecraları tercih etmenizde fayda var. Emin olmadığınız girişimlerden ve kararlardan uzak durmalısınız. Sosyal açıdan olduğu kadar duygusal açıdan da şanslı etkiler altındasınız. Tanışacağınız yeni insanlarla bazı başlangıçlar yapabilirsiniz, konuşmalarınız ve tavırlarınız bu süreçte büyük ilgi görebilir.

23 Mayıs'ta Yay burcunda gerçekleşecek dolunay, hayatın gerçeklerini fark etmek konusunda sabrınızı zorlayabilir. Bugüne dek önemsemediğiniz durumların, kararlarınızda belirleyici olmasıyla karşılaşabilirsiniz. Duygusal belirsizlikler yaşadığınızı düşünebilirsiniz. Bunu aşmak adına, hayatınızdaki insanların ve mutlu olmak için tercih ettiğiniz yöntemlerin geldiği noktayı iyi ayırt etmelisiniz. Israrcı olduğunuz, fazla büyüttüğünüz durumların miadı doluyor. Daha dengeli olmanız gereken bir süreçtesiniz. Evlilik ve çocuk sahibi olmakla ilgili kararlarınızı, sadece hissettiğiniz duygularla değil maddi ve sosyal imkanlarınızla da düşünerek almalısınız. Artık bir dönüşümün eşiğinde olduğunuzu daha net görebilirsiniz; hayatınızın kalan günleri bugüne kadar yaşadıklarınızdan farklı bir noktaya evriliyor.

Motivasyon Sözü: “Güce sahip olmak, onunla ne yapmayı seçtiğiniz kadar önemli değildir.”

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz, doğduğumuz anda ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Dolayısıyla yükselen burç, kendi burcumuz kadar önemlidir ve görünüşü temsil eder. Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

DOĞUM SAATİNİZ
DOĞUM TARİHİNİZ
Lütfen boş alanları doldurunuz!

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinize olan uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.
KADIN
ERKEK
BURÇ UYUMUNU GÖSTER