Aslan Burcu Haftalık Yorum

ASLAN BURCU

23 Temmuz / 22 Ağustos

  • Mottosu: Benim dediklerim sonunda her zaman doğru çıkar!
  • Yönetici Gezegeni: Güneş
  • Elementi: Ateş
  • PAYLAŞ

  • Hürriyet Twitter

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, 29 Şubat'ta Güneş ve Satürn'ün Balık burcundaki kavuşumuyla sorun olarak görmediğiniz, her zaman dikkatinizi çekmeyen konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Özellikle sağlığınız ve özel hayatınızı ilgilendiren, sizi bu anlamda endişeye sürükleyen ya da gözünüze perde indiren durumlarla yüzleşebilirsiniz. Size çözülmez gibi gelen, çaresiz hissettiren durumları farklı ve gerçek bir açıdan görebilirsiniz. Bu da çözümün aslında çok yakınınızda, hatta belki içinizde olduğunu netleştirebilir. Korkuyla hareket edemezsiniz, bunu saklamanız size ekstra bir yorgunluktan fazlasını vermeyecektir. Paylaşmayı, yardım istemeyi düşünmeli, bunların zararlı değil dozunda olduğunda faydalı olabileceğini unutmamalısınız. Sorumluluk almalı ve ortaya çıkmalısınız. Görmezden gelmeniz, yok olacağı anlamını taşımaz. Bu yüzden, neyi var etmek istediğinizi iyi düşünüp belirlemeli ve buna uygun eylemler sergilemelisiniz. Bankacılık işlemleri, yazışmalı işler, miras ya da parasal diğer konular gündeminizde yer bulabilir. Üzerinize düşen işlemleri bu süre zarfında tamamlamaya çalışmak sonrasında işinizi kolaylaştıracaktır. Ruhsal ve bedensel sağlığınız açısından bir uzman tavsiyesiyle ilerlemek size daha kalıcı çözümler verebilir.

Motivasyon Sözü: “Başarınız esas olarak kendiniz hakkında ne düşündüğünüze ve kendinize inanıp inanmadığınıza bağlıdır.”

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz, doğduğumuz anda ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Dolayısıyla yükselen burç, kendi burcumuz kadar önemlidir ve görünüşü temsil eder. Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

DOĞUM SAATİNİZ
DOĞUM TARİHİNİZ
Lütfen boş alanları doldurunuz!

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinize olan uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.
KADIN
ERKEK
BURÇ UYUMUNU GÖSTER