GeriBurçlar Aslan Burcu Erkeği
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Hürriyet Twitter
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Aslan Burcu Erkeği

Aslan Burcu Erkeği

"Aslan burcu erkeği, cömert olmasıyla bilinir. Yer aldığı ortamda cömert ve eğlenceli davranışlar sergileyen aslan burcu erkeği, elini cebine atmaktan hiç kaçınmaz. Aslan burcu erkeğinin fiziksel ve temel özellikleri, olumlu ve olumsuz yanları, iş, aşk ve cinsel hayatı hakkında bilgiler.."

Liderlik özelliği ile bilinen aslan burcu erkekleri, genelde bu tutumundan ötürü yanlış anlaşılır. Kendinden emin olan ve kendine güvenen aslan burcu erkekleri bu duruma asla takılmayacaktır.

Aslan Burcu Erkeği Temel Özellikleri Nelerdir?

Aslan burcu erkeği, kendine güvenen tarzıyla bilinir. Eğlenceli davranışlarının yanı sıra arkadaş ortamında sevilen bir karaktere sahiptir. Aslan burcu erkeklerinin temel özelliği liderliktir.

Aslan Burcu Erkeği Fiziksel Özellikleri

Aslan burcu erkekleri genelde saçları ile dikkat çekerler. Güçlü duruşlarının yanında gür saçlar her zaman göz alıcıdır. Aslan burcu erkekleri genel olarak ne uzun ne de kısadır. Orantılı yüz hatlarına sahip olan aslan burcu erkeği, dudakları ile dikkat çeker.

Aslan Burcu Erkeği Olumlu Özellikleri

Aslan burcu erkeğinin olumlu özellikleri arasındaki en önemli özellik; iyi niyetli olmalıdır. Her insana yardımcı olmayı isteyen ve yardımsever olan aslan burcu erkekleri, insanların huzurunu düşünür. Bununla beraber aslan burcu erkeği devamlı yeni şeyleri keşfetmek ister.

Aslan Burcu Erkeği Olumsuz Özellikleri

Aslan burcu erkeğinin olumsuz özelliği, bencil olmasıdır. Maddiyat konusunda çok cömerttirler. Bu yüzden de yatırım yapmazlar. Aslan burcu erkekleri egolu bir tavra sahiptir. Zevklerinden ve rahatlarından ödün vermezler.

Aslan Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Aslan burcu erkeğinin aşk yaşamı; hareketlidir ve monoton değildir. Karşı cinsi çok kolay bir şekilde etkileyebilir. Bu yüzden de ilişkilerinde kıskanç partnerle beraber olmamalıdır. Aşk yaşamında baş döndüren bir etkisi olan aslan burcu erkekleri, gerçekten aşık olmalıdır.

Aslan Burcu Erkeği İş Hayatı

Aslan burcu erkeği, iş yaşamında çalışkan bir burçtur. Hem kendisinin hem de çevresindeki insanları iyi yaşatmak için çalışır. Aslan burcu; ticaret, yöneticilik, uluslararası sektörlerde başarı kazanır. Ticaret konusunda kafasının çok iyi çalıştığını belirtmek mümkündür. Kendini kanıtlamak isteyen aslan burcu, azimlidir.

Aslan Burcu Erkeği Cinsel Hayatı ve Cinsellik

Çok sıcak, sevecen ve samimi olan aslan burcu erkekleri yatakta da bu şekilde davranır. Karşısındakini de düşünen ve ona göre davranan aslan burcunun doğasında cinsellik bulunur. Cinsel hayat aslan burcu erkeği adına çok önemlidir.

Aslan Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır?

Aslan burcu erkeği; ortamlara girmekten, özgür olmaktan hoşlanır. Bu durum aslan burcunun vazgeçilmezidir.

Aslan Burcu Erkeği Hoşlandığını Nasıl Belli Eder?

Aslan burcu erkeği; karşı cinse yaklaşmak isterse, bu durumu kimse engelleyemez. Etkilemek istediği kadını mutlaka elde eder. Hoşlanmış olduğu kadına ulaşabilmek adına çekiciliğini ve bütün enerjisini kullanacak olan aslan erkeği, bunu başaracaktır.

Aslan Burcu Erkeği Kıskanç mıdır?

Aslan burcu erkeği; kıskanç olmasına karşın kendine hakim olan burçlar arasında yer almaktadır. Kıskanmayı, kıskanılmayı sever. Karşı cins tarafından kıskanılmak erkeğin egosunu yükseltir.

Aslan Burcu Erkeği Nasıl Affeder ve Barışır?

Aslan burcu erkeği, zor affeden burçlar içerisinde yerini almaktadır. Ancak yine de aslan burcu erkeği nasıl affeder gibi bir sorunun cevabı araştırılıyorsa bu; aslan burcu erkeğiyle onu sıkmadan sakin bir şekilde konuşmak olacaktır. Devamlı olarak bakım yapılmalı, çekici görünmeli, devamlı şekilde aslan burcu erkeğinin gözünün önünde olmalıdır. Bu şekilde aslan burcu erkeğiyle barışmak mümkün olabilir.

Aslan Burcu Erkeği Nasıl Geri Döner?

Aslan burcu erkeği ile bir defa ayrılık yaşanırsa, aslan burcu erkeği içe döner ve sessizleşir. Bu durumdan uzaklaşan aslan burcu erkeği sıkboğaz edilmemelidir. Eğer aslan burcu erkeği gerçekten seviliyorsa, kesinlikle geri döner. Ancak aslan burcu erkeğine zaman tanımak, bu konuda oldukça önemlidir. Ancak sevgisi oturmayan aslan burcu erkeği, ikinci şans tanımaz.

Aslan Burcu Erkeği Nasıl Giyinir?

Aslan burcu erkeği, bakımlıdır ve etkileyici kıyafetlerden hoşlanırlar. Eski görünümü olan ancak bir o kadar bakımlı kıyafetler, aslan burcu erkeğinin kıyafetleridir. Pahalı giyinmeyi seven aslan burcu erkeği, kimi zaman kıyafetlerine sanatsal dokunuşlar ekleyebilir. Aslan burcu erkeğinin tercih ettiği kıyafetlerin renk aralığı; kırmızı, bej ve altın sarısı tarzındadır.

Aslan Burcu Erkeği Nasıl İkna Edilir?

Aslan burcu erkekleri ikna edilmeye çalışırken çok dikkatli olunmalıdır. Rol yapma konusunda oldukça iyi olan aslan burcu erkekleri, ikna olmuş gibi görünse de bu durum sadece bir rol olabilir.

Aslan Burcu Erkeği Nasıl Sever?

Aslan burcu erkeği; sahiplenen ve bu şekilde seven bir karakterdir. Aslan burcu severse tam sever. Bu tavrın uzun zamanda oluşacağı da göz önünde bulundurulmalıdır.

Aslan Burcu Erkeği Nasıl Aşık Olur?

Aslan burcu erkeği; bazen kendine hakim olamayabilir. Aslan burcu erkeğinin kendi istediğine değil aşkını ve sevgisini arzulayana aşık olur. Aslan burcu erkeği seviliyorsa ve onu etkilemek isteniyorsa, ona ilgi göstermek yeterli olacaktır. Bu şekilde aslan burcu erkeğinin ilgisini çekmek yeterli olacaktır.

Aslan Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Aslan burcu erkeğini etkileyebilmenin en önemli kuralı, ilk görüştür. Kendine güvenen ve kendinden emin dik bir yürüyüş, iddialı kıyafetler aslan burcu erkeğinin hoşlanacağı kadınlar arasında yer almaktadır. Zeki bir şekilde iletişim kurmak, aslan burcu erkeğinin aklını alacaktır.

Aslan Burcu Erkeği Nasıl Hediyelerden Hoşlanır?

Aslan burcu erkekleri, hareketlidir. Aslan burcu erkekleri; konser, maç, eğlence gibi pek çok aktiviteden hoşlanır. Özgürce gezmekten ve spor yapmaktan hoşlanır. Aslan erkeklerinin içerisinde her daim çocuksu bir taraf vardır. Oyun oynamak onların vazgeçilmezidir.

Aslan Burcu Erkeği Nasıl Affeder?

Aslan burcu erkeğinin egosu ve gururu her zaman ön plandadır. Kolayca geri adım atmaz. Bununla beraber kincidir. Affetmesi de zordur.

Aslan Burcu Erkeği Nasıl Pişman Olur?

Aslan burcu erkeğinin verdiği kararlar her zaman önemlidir. Bunun neticesinde pişman olsa da duygularını ve düşüncelerini belli etmeyebilir.

Aslan Burcu Erkeği Nasıl Mutlu Olur?

Aslan burcu erkeği, karşı cins tarafından şımartılmayı sever. Aslan burcu erkeği, kıskanılmaya bayılır. Ancak buna rağmen sıkmamak oldukça önemlidir. Bunalma olasılıkları çok yüksektir.

Aslan Burcu Erkeği Nasıl Aşık ve Elde Edilir?

Aslan burcu erkekleri; istedikleri insanı buldukları zaman asla o kişinin peşini bırakmazlar. Sahiplenen bir yapısı bulunan bu burç için ilişki her şeyden önce gelir.

Aslan Burcu Erkeği Nasıl Bir Sevgilidir?

Aslan erkekleri, aşık olurlarsa sevgililerine karşı çok sadık kalırlar. Fazla romantik değillerdir. Ancak sevgisini de belli ederler.

Aslan Burcu Erkeği Nasıl Bir Baba Olur?

Aslan burcu erkekleri, her konuda olduğu üzere bu konuda da kendilerini kral gibi görürler. Eşlerini bulduktan sonra çok keyifli olurlar ancak baba olmak onlar için her zaman ikinci plandadır. İlk zamanlarda baba olmak istemeyen aslan burcu erkekleri, baba olduktan sonra çocuklarına çok bağlı olurlar.

Aslan Burcu Erkeği Hangi Rengi Sever?

Aslan burcu erkeklerinin rengi; sarı, turuncu, kırmızı, altın sarısı gibi renklerdir.

Aslan Burcu Erkeği Hangi Yemeği Sever?

Gösterişi seven aslan burcu erkekleri; bol baharatı bulunan yiyeceklerden hoşlanırlar. Köri soslu tavuk tarzındaki yemeklerden hoşlanan aslan burcu erkekleri, yemek tercihlerini bu yönde yapar.

False