Başak Burcu Haftalık Yorum

BAŞAK BURCU

23 Ağustos / 22 Eylül

  • Mottosu: Planları uyguladığımda başarılıyımdır.
  • Yönetici Gezegeni: Merkür
  • Elementi: Toprak
  • PAYLAŞ

  • Hürriyet Twitter

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, 4 Aralık'ta Venüs'ün Akrep burcuna geçişi ile beraber sıkıştığınızı düşünürken aslında nasıl rahatlayacağınızı da görebilirsiniz. Yorucu bir iş temposunun, sorumluluğun ardından kendinize iyi gelecek seçimler yapmak isteyebilirsiniz. Hayatınıza yenilikler katmak, yeni eğitim ya da iş planlarıyla ilgilenmek, ortamlara dahil olmak gibi konular gündeminize gelebilir. Kendinize has yöntemler geliştirebilirsiniz. Fikirlerinizin derin ve mantıkla işlenmiş olmasının avantajlarını kullanmalısınız. Bu sayede sizi yoran, mutsuz hissettiren, takıntı ya da kötü düşünce oluşturan konuları alt etmiş olacaksınız. Ne ile meşgul olursanız onun kazanımlarını elde edeceğinizi unutmayın. Yeni ticari ve parasal konular, anlaşmalar, iş görüşmeleri, iş seyahatleri gibi konularla ilgilenebilirsiniz. Maddi anlamda yeni bir güvence oluşturacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz. Çevrenizdeki ve ailenizdeki bazı kadınlarla anlaşmak, orta yolu bulmak noktasında zorluk yaşadığınızı gördüğünüzde sinir ve öfkenin değil, anlayışın ve saygının ön planda olmasına özen gösterin.

6 Aralık itibariyle Balık burcunda ileri hareketine başlayacak olan Neptün, ilişkilerdeki kriterlerinizi ve hatalarınızı ortaya çıkardıktan sonra size daha mutlu olacağınız yeni alanlar getirebilir. Daha önce yaşadıklarınızı değerlendirme şansı bulduğunuz, geri planda tuttuklarınızla yüzleştiğiniz için rutinlerinizin dışına çıkmış gibi hissetmiş olabilirsiniz. Ancak rutinlerin ve düzenin iyi yönde değişebilmesi için bunu yaptığınızı kabulleniyorsunuz. Her şeyi tek başınıza ve fazlaca düşünüyor olmanın, olumsuz getirilerini konuşmak yerine ilişkilerde ve iş hayatında sorumlulukları paylaşmayı deneyimlemelisiniz. Seçimlerinizi ve beklentilerinizi değiştirmekle hayatınıza etki eden insanlar ve konularla ilgili gelişmeleri de değiştirebileceğinizi unutmayın. Siz nasıl olursanız hayatınıza bunu destekleyecek insanlar gelecektir. Destek ve köstek arasındaki farkı görüp daha fazla huzursuz olmamak için hayattan ve yaşadıklarınızdan keyif almayı öğrenmelisiniz. Evlilik kararı, işle ilgili konular, anlaşmazlık yaşadığınız kişilerle ilgili sorunları çözme açısından şanslı bir dönem olabilir. Daha farkındalıklı ve geniş açılı olmanın avantajlarını görebilirsiniz. İşleriniz açılıyor, yoğun ve keyifli bir tempoya girebilirsiniz. Kime güveneceğinizi bildiğinizde bu sürecin daha verimli geçeceğini unutmayın.

Motivasyon Sözü: “Sevdiğiniz güzellik neyse, yaptığınız şey de o olsun. Diz çöküp secde etmenin yüzlerce yolu vardır.”

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz, doğduğumuz anda ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Dolayısıyla yükselen burç, kendi burcumuz kadar önemlidir ve görünüşü temsil eder. Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

DOĞUM SAATİNİZ
DOĞUM TARİHİNİZ
Lütfen boş alanları doldurunuz!

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinize olan uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.
KADIN
ERKEK
BURÇ UYUMUNU GÖSTER