Başak Burcu Haftalık Yorum

BAŞAK BURCU

23 Ağustos / 22 Eylül

  • Mottosu: Planları uyguladığımda başarılıyımdır.
  • Yönetici Gezegeni: Merkür
  • Elementi: Toprak
  • PAYLAŞ

  • Hürriyet Twitter

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, 20 Mayıs'ta Güneş'in İkizler burcuna geçişi ile beraber kariyerinizle ilgili konulara daha çok odaklanabilirsiniz. Daha çok çalışmak, daha çok görünmek, daha çok avantaj sağlamak adına önemli bir dönemece giriyorsunuz. İlerlemek, kazanmak ve bir duruş elde etmek adına gökyüzünün tam desteğini alabilirsiniz. 23 Mayıs'ta Venüs ve 26 Mayıs'ta Jüpiter İkizler burcuna geçerek bu desteği sağlayacaktır. Organizasyon ve disiplin becerinize fazlasıyla ihtiyaç duyabilirsiniz. Sosyal mecralar, yazılı işler, insan ilişkileri alanlarında yeni çalışmalar yapabilir, imkanlar bulabilirsiniz. Nefes alamayacak kadar yoğun olacağınız dönemler yaşayabilirsiniz. Bu yüzden dikkatinizi dağıtmayacak unsurları hayatınızda ve aklınızda tutmanızda önemli olacaktır. Kendinizi gösterme, fikirlerinizi sunma konusunda daha cesur hissedebilrisiniz. Bu sayede birçok kişinin dikkatini çekebilirsiniz. Yapabildiklerinizi saklamamalısınız. Bugüne kadar saklayarak elinize bir şeyin geçmediğini düşünün ve sosyal becerilerinizi geliştirerek imkanları değerlendirin. Parasal beklentileriniz karşılanabilir, kuracağınız işlerden ya da mevcut çalışmalardan iyi gelir elde edebilirsiniz. Hırs ve sabırsızlık, heyecan ve özgüvenle birleştiğinde işleri tersine çevirebilir. İş kazaları, iletişimde aksaklıklar yaşamamak adına tutarlı olmaya çalışmalısınız.

23 Mayıs'ta Yay burcunda gerçekleşecek dolunay ile beraber ev hayatınızla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Sabrettiğiniz, beklettiğiniz, zemin hazırlamaya çalıştığınız konularda yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz. Özellikle taşınma ve ev sahibi olmakla ilgili gündemleriniz varsa bunlar netlik kazanabilir. Resmi işlemlerinizi dikkatle yapmanız önemli olacaktır. Aile içi ilişkiler konusunda herkesin sakin ve makul kalması gereken bir dönemdesiniz. Sorumlulukların yerine getirilmesi bu koşulları sağlayacaktır. Yaralarınızla, bu yaraların nedenleriyle vedalaşırsanız iyileşmeye başlayacaksınız. Evliliğinizle, aile üyelerinizle, yaşam koşullarınızla ilgili sorgulamalar yerini farkındalığa bırakıyor. Hak ettiğinizi düşündüğünüz durumlar için elinizden geleni yaptığınızdan emin olun. Eğer bunu tamamladıysanız kendinizi hayatınızı yaşamaya ve kolaylaştırmaya odaklayın; sizin olan size zaten gelecektir.

Motivasyon Sözü: “Endişelenmek zaman kaybıdır. Aynı enerjiyi, sizi endişelendiren şey hakkında bir şeyler yapmak için kullanın.”

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz, doğduğumuz anda ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Dolayısıyla yükselen burç, kendi burcumuz kadar önemlidir ve görünüşü temsil eder. Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

DOĞUM SAATİNİZ
DOĞUM TARİHİNİZ
Lütfen boş alanları doldurunuz!

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinize olan uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.
KADIN
ERKEK
BURÇ UYUMUNU GÖSTER