Başak Burcu Haftalık Yorum

BAŞAK BURCU

23 Ağustos / 22 Eylül

  • Mottosu: Planları uyguladığımda başarılıyımdır.
  • Yönetici Gezegeni: Merkür
  • Elementi: Toprak
  • PAYLAŞ

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, Uranüs 18 Ocak’ta Boğa burcunda ileri hareketine başlıyor. Yetersiz olduğunuzu düşündüğünüz bazı olayların sonuna geldiniz. Özellikle kariyerinizi destekleyecek planlara hazırlıklı olmalısınız. Bu planlar beklenmedik anlarda ve şekillerde hayatınıza dahil olabilir. Kontrolü yitirdiğinizi düşünerek kendinizi geri çekmek yerine burada neler yapabileceğinize odaklanmalısınız.

Güneş’in Kova burcuna geçmesi ve 23 Ocak’ta yönetici gezegeniniz ile kavuşumu, ayın başından beri süre gelen iş hayatınızı ve temponuzu sizin lehinize çevirebilir. Erteleme huyunuzun olmaması ve her şeyi pratik bir şekilde çözme becerinizin ekmeğini burada yiyebilirsiniz. Fikirleriniz ve yaptığınız çalışmalar sizi birkaç adım öne çıkarabilir.

Ay’ın perşembe akşamı itibariyle Başak burcuna geçmesi, hafta sonu öncesinde tüm işlerinizi bitirmek için sizi destekleyebilir. Çok duygusal ve yalnız hissedebilirsiniz.Dolabınızı düzenleyebilir, kişisel bakımınıza zaman ayırabilir, Ay’ın Uranüs ile olan üçgen açısından da güç alarak önemli işlerin sonucunu lehinize çevirebiĞLlirsiniz. Bu sayede yeni haftaya daha dinç bir şekilde hazırlanmış olacaksınız.Sağlığınız toparlanıyor.

Motivasyon Sözü: “Her karanlık kendisini sonlandıracak şafağın tohumlarını içinde taşır.”

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz, doğduğumuz anda ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Dolayısıyla yükselen burç, kendi burcumuz kadar önemlidir ve görünüşü temsil eder. Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

DOĞUM SAATİNİZ
DOĞUM TARİHİNİZ
Lütfen boş alanları doldurunuz!

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinize olan uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.
KADIN
ERKEK
BURÇ UYUMUNU GÖSTER