Oğlak Burcu Aylık Yorum

OĞLAK BURCU

22 Aralık / 21 Ocak

  • Mottosu: Emek olmadan yemek olmaz!
  • Yönetici Gezegeni: Satürn
  • Elementi: Toprak
  • PAYLAŞ

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar; geçmişi geleceği, duyguyu ve mantığı çokça düşüneceğiniz bir Ağustos ayına giriyorsunuz. Aslan burcunda Güneş ve Merkür kavuşumu ile zihninizi yakın çevrenize açmak isteyebilirsiniz. Üstesinden gelmekte zorlandığınız konularda dostlarınızla birlikte hareket etme çağrısında bulunabilir ya da kendiliğinden gelen bir destekle hareket edebilirsiniz. Ailenizi de ilgilendiren ekonomik konularda başı çekmeniz gereken bir sözleşme gündeminize gelebilir. Yaklaşan Aslan yeniayı, burada bir adım atacağınızın habercisi. Düzensiz gelir kaynaklarınız ya da ek kazançlarınızla ilgili yeni bir çalışma yapabilir, bunu düzenli ve kalıcı hale getirmek için hedeflerinizi büyütebilirsiniz.

Merkür Başak burcuna geçiş yapıyor. Yabancı kişiler ile olan diyaloglarınıza daha fazla özen göstermek isteyeceksiniz. Hassas ve fazla ayrıntıcı davranabilirsiniz. Bir fikrin savunması, duyurulmasıyla ilgili çalışmalarda yer bulabilirsiniz. Mevcuttaki çalışma disiplininiz, biraz daha sistematik bir hale gelebilir ve daha çok kişinin faydasına olacak şekilde yeni platformlara taşınabilirsiniz.

Venüs’ün Terazi burcuna geçmesi, iş hayatınızda bütün taşların yerine oturmasını sağlıyor. Çalışma arkadaşlarınız ve hedef kitlenizle uyumlu hareket ediyor olmanın maddi ve manevi getirileri sözkonusu olabilir. Sosyal ilişkileriniz ve kariyeriniz, aile hayatınızı da etkileyecek tanışmalar ve gelişmeler getirebilir.

Uranüs Boğa burcunda geri hareketine başlıyor. Geçmiş ilişkileriniz yeniden gündeme gelebilir, tekrar değerlendirmek isteyerek zihin karışıklığı yaşayabilirsiniz. Ani kararlarınızın sizde bıraktığı olumlu ve olumsuz etkileri gözden geçirdiğinizde, yolun kalan kısmına nasıl devam etmeniz gerektiğiyle ilgili ipuçlarını bulabilirsiniz.

Kova burcunda gerçekleşecek dolunay ile duygularınızı kenara bırakarak kişisel değerinizi korumak isteyeceksiniz. Maddi alanlardaki korkularınızı yenmek için somut adımlar atacaksınız. Kendi fikirleriniz ve kendi kazançlarınız gibi görünse de, aslında çevrenizi de etkileyecek iş ve yatırımlarınızla ilgili bir karar aşamasındasınız. Sizden beklenmeyen bir çalışma sunabilirsiniz.

Güneş’in Başak burcuna geçmesiyle, önünüzdeki engellerin tek tek kalktığı bir döneme giriyorsunuz. Bir şeyler düşünmek ve bunlarla ilgili harekete geçmekle ilgili gereken desteği ve özgüveni bulabilirsiniz. Sürece detaycı bir yaklaşım sergilemek konusunda kendinizi yorabilirsiniz ama ışığı bir kere yaktıysanız bu aydınlığın kıymetini iyi bilmeli, sıkı fikirlerle hayatınıza güçlü bir dokuma yapmalısınız.

Motivasyon Sözü: "İnsanlar geleceklerine karar vermezler, alışkanlıklarına karar verirler; ve alışkanlıkları da geleceklerine karar verir."

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz, doğduğumuz anda ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Dolayısıyla yükselen burç, kendi burcumuz kadar önemlidir ve görünüşü temsil eder. Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

DOĞUM SAATİNİZ
DOĞUM TARİHİNİZ
Lütfen boş alanları doldurunuz!

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinize olan uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.
KADIN
ERKEK
BURÇ UYUMUNU GÖSTER
KOÇ
BOĞA
İKİZLER
YENGEÇ
ASLAN
BAŞAK
TERAZİ
AKREP
YAY
OĞLAK
KOVA
BALIK

KOÇ BURCU BUGÜN

Yanlış anlaşılmalara ve farklı düşüncelere karşı hoşgörülü olun.Devamı

BOĞA BURCU BUGÜN

Ailenizle geleceğe dair konularda görüşmek isteyeceksiniz.Devamı

İKİZLER BURCU BUGÜN

Ortaklarınız ile geçmiş bir konu nedeniyle tartışma içerisine girebilirsiniz. Lütfen ani duygu durumlarınıza göre karar almayın.Devamı

YENGEÇ BURCU BUGÜN

Geçmiş ilişkiniz karşınıza çıkabilir. Her ne kadar iletişiminiz olmasa da sosyal medya platformlarında denk gelebilir ve geçmişe doğru bir yolculuk yapabilirsiniz.Devamı

ASLAN BURCU BUGÜN

Maddi konularınızda yalnız hareket etmek isteyeceksiniz.Devamı

BAŞAK BURCU BUGÜN

Düşünmeden konuşmak size kayıplar getirebilir.Devamı

TERAZİ BURCU BUGÜN

Geçmişin öfkesini hala taşıyor olmak sizi yıpratır, gölgelerinizden kurtulun!Devamı

AKREP BURCU BUGÜN

Kime güvendiğinize dikkat edin. Yanlış insanlar yanlış kararları doğurur.Devamı

YAY BURCU BUGÜN

Kendinizden emin, özgür ve pozitif yanlarınızı karşı tarafa gösterin.Devamı

OĞLAK BURCU BUGÜN

Zihninize hakim olamıyor oluşunuz sizi yanlış kararlara götürebilir.Devamı

KOVA BURCU BUGÜN

Finans konularınızda mecburiyetten birtakım kararlar almak zorunda kalabilirsiniz.Devamı

BALIK BURCU BUGÜN

Problemleri konuşarak çözmek için uğraşın, anlamadan dinlemeden davranış sergilemeyin.Devamı