Oğlak Burcu Aylık Yorum

OĞLAK BURCU

22 Aralık / 21 Ocak

  • Mottosu: Emek olmadan yemek olmaz!
  • Yönetici Gezegeni: Satürn
  • Elementi: Toprak
  • PAYLAŞ

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, Mars ve Uranüs’ün Boğa burcunda kavuşmasıyla aşk hayatınız gündeme geliyor. Yüzleşmek ilişkinizi farklı bir noktaya getirebilir. Mutluluğunuzu ön plana alıyorsunuz. Hayatınızda ani tanışmalar olabilir. Kadersel konularda gerekeni yamak için enerjiniz yükseliyor.

Merkür’ün Başak burcuna geçişiyle kişisel gelişiminize odaklanıyorsunuz. Ön plandasınız. Hayatınıza yeni bir amaç getirebilirsiniz. Keyifle çalıştığınız bir dönem içinde olabilirsiniz. Sürecin keyfini çıkarmayı unutmayın. Devlet ile ilgili beklediğiniz işleriniz varsa o işlerinizde hızlanma söz konusu olabilir.

Venüs’ün Aslan burcuna geçmesi, maddi anlamda şanslı bir dönemi başlatıyor. Bu dönemde ek gelir elde edebilirsiniz. Harcamalarınızın dengesini iyi bulmalısınız. İçinizden başlayıp dışınıza yansıyan bir yenilenme sürecindesiniz. Estetik operasyonlara sıcak bakıyorsunuz.

Kova burcundaki Dolunay ile değer kavramı gündeminize geliyor. İnsanların gerçek niyetini görüyorsunuz. Tavırlarınız keskinleşiyor. Kuracağınız ilişkilerde özenli hareket edin.

Mars’ın İkizler burcuna geçmesiyle hayat temponuz artıyor. Statü anlamında yenilikler gündeminizde olabilir. Sizi engelleyen konulara çalışarak karşılık verebilirsiniz. Özellikle bu aralar sağlığınıza dikkat edin, varsa sağlık kontrollerinizi aksatmayın. Kitap okumak zihninizi boşaltmanıza yardımcı olabilir.

Merkür Plüton üçgeniyle karşınızdaki fırsatları görüyorsunuz. Daha iyisi için hayat amacınızı sorgulayın. Yaptıklarınız kalıcı sonuçlar doğurabilir. Hakkınızı alacağınız bir zaman dilimindesiniz.

Başak burcuna geçen Güneş önceliklerinizi farklılaştırıyor. Kendinize zaman ayırın. Kendinizle uğraşın. Bunun için 27 Ağustos’taki Başak Yeni Ayı’nı değerlendirerek kendinize detaylı bir çalışma planı hazırlayabilirsiniz. Hayatınızın kontrolünü elinize alıyorsunuz; yeteneklerinizi iyi değerlendirin.

Uranüs’ün Boğa burcundaki retrosu, özel hayatınıza farklılık getiriyor. İlişkiler ve çocuk konuları gündeme gelebilir. Bu konuda şanslı olabilirsiniz. Zamanı doğru yönetin. Elektronik aletlerinizi yedekleyin.

Terazi burcuna geçiş yapan Merkür ile çevrenizdeki yoğunluk artıyor. Yeni sözleşmeler söz konusu olabilir. Maddi anlamda iyileşiyorsunuz. İnsan ilişkileriniz önünüze bazı fırsatları getirebilir.

Motivasyon Sözü: "Elinden gelenin en iyisini yapan hiç kimse pişman olmadı."

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz, doğduğumuz anda ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Dolayısıyla yükselen burç, kendi burcumuz kadar önemlidir ve görünüşü temsil eder. Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

DOĞUM SAATİNİZ
DOĞUM TARİHİNİZ
Lütfen boş alanları doldurunuz!

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinize olan uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.
KADIN
ERKEK
BURÇ UYUMUNU GÖSTER