Oğlak Burcu Aylık Yorum

OĞLAK BURCU

22 Aralık / 21 Ocak

  • Mottosu: Emek olmadan yemek olmaz!
  • Yönetici Gezegeni: Satürn
  • Elementi: Toprak
  • PAYLAŞ

Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar; 11 Nisan’a kadar Merkür’ün Nalık burcunda olması ve Neptün'le kavuşmasıyla yakın çevre ilişkileriniz, kardeşler, akrabalarla olan ortak konularınız gündeminizde olabilir. Bu süreçte onlarla ilgili yanıltıcı haberler alabilirsiniz. Daha sağduyulu ve sakin kalmalısınız. Bu süreçte zihniniz çok aktif sürekli planlar yapıp yeni kararlar alıyor olabilirsiniz, dikkatli olun. Acele kararlar vermeniz sonrasında sizi pişman edebilir. Bu ay belki bir araç almak ya da yatırım yapmak gibi konular gündeminizde olabilir. Bu ayı mümkün oldukça eğitimlerle değerlendirmelisiniz. 19 Nisan’a kadar güneş Koç burcunda ve 11 Nisan’dan itibaren Merkür’ün de Koç burcuna geçmesiyle birlikte ailevi konular, yaşam alanınızla büyük değişimlere hazır olmalısınız. Yeni bir ilişki fırsatları veya söz, nişan, evlilik gibi konular gündeminizde olabilir.

Taşınma, çocuk, mülkle ilgili konular gündeminiz olabilir. 8 Nisan’daki Terazi burcundaki dolunayla birlikte toplumsal statünüz ve kariyeriniz ile ilgili bir şeyler netleşecek ve oradaki konular oldukça dikkat çekici olacaktır. Taşınma, toplumsal statünüzü değiştirecek bir karar, ailevi konularla ilgili değişimler olabilir. Bu dolunayla birlikte hayata dair yeni kararlarınız var ve bunlar size değişim getiriyor. 19 Nisan’da güneşin Boğa burcuna geçmesiyle ve Uranüs ile kavuşum içinde olmasıyla birlikte odağınız aşk, sosyal hayat, yatırımlar, çocuklar, keyif aldığınız durumlar söz konusu olacaktır. Yeni aşklara yelken açabilir aşk hayatınızı bir düzene sokabilirsiniz. Kariyer ve finansal konularla ilgili ani kararlar olabilir. Yaratıcı bir dönemdesiniz güzel şeylere zaman harcamanız iyi olacaktır. Nisan ayı sizler için biraz finansal ve kariyer konularında mücadeleyle ilgili geçebilir.

Ayın başında maddi konularda oldukça hırslı olabilirsiniz. Özellikle Satürn'ün 2,5 yıl boyunca Kova’da olması kariyer konusunda sizi dönüştürecek ve finansal konularda büyük kararlar almanızı sağlayacak güzel ama zorlayacak bazı etkilerde olarak söyleyebiliriz. Nisan ve mayıs ayındaki Jüpiter ve Plüton kavuşumunun oğlak burcunda olmasıyla birlikte hayatınızda önemli fırsatlar, değişimler, başlangıçlar yaşayabilirsiniz. Özellikle ilişkiler konusunda büyük değişimler yaşayabilirsiniz. Ya da yeni anlaşmalar, yeni bir duruş, durum, sağlık konularında değişimler yaşayabilirsiniz. Finansal konular gündeminiz olacaktır. Yeni bir işe, hayata, eğitime ilerliyorsunuz. Evinizde kalmayı ve sağlınız için tedbirler almayı ise lütfen ihmal etmeyin. Unutmayın her şeyin başı sağlık. Keyifli bir ay dilerim.

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz, doğduğumuz anda ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Dolayısıyla yükselen burç, kendi burcumuz kadar önemlidir ve görünüşü temsil eder. Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

DOĞUM SAATİNİZ
DOĞUM TARİHİNİZ
Lütfen boş alanları doldurunuz!

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinize olan uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.
SENİN BURCUN
ONUN BURCU
BURÇ UYUMUNU GÖSTER
KOÇ
BOĞA
İKİZLER
YENGEÇ
ASLAN
BAŞAK
TERAZİ
AKREP
YAY
OĞLAK
KOVA
BALIK

KOÇ BURCU BUGÜN

Gerçek bir başarı sizlerin olabilir.Devamı

BOĞA BURCU BUGÜN

Sorumluluklar size hayatınızda kısıtlandığınız hissini yaşatabilir.Devamı

İKİZLER BURCU BUGÜN

Ailenizden destek alarak finansal sorunlarınızı çözümleyebilirsiniz.Devamı

YENGEÇ BURCU BUGÜN

Sosyal medya ve iletişim bugün hayatınızda ön planda olabilir.Devamı

ASLAN BURCU BUGÜN

Yalnız başına adım atmak sizleri korkutmasın.Devamı

BAŞAK BURCU BUGÜN

Bazı restleşmelere gidiyor olmanız geri dönüşü olmayan durumları beraberinde getirebilir.Devamı

TERAZİ BURCU BUGÜN

Duygusal açıdan daha olgun davranmayı seçin.Devamı

AKREP BURCU BUGÜN

Çalışkan yapınızı umutsuzlukla köreltmemelisiniz.Devamı

YAY BURCU BUGÜN

Geçmişte yarım kalan sorumluluklarınıza odaklanmalısınız.Devamı

OĞLAK BURCU BUGÜN

Duygusal anlamda kendinizi yalnızlaşmış hissetmeyin.Devamı

KOVA BURCU BUGÜN

İnsanlarla gereksiz bir ego savaşı içine girmeyin.Devamı

BALIK BURCU BUGÜN

İlişkilerde çatışmalara karşı daha dikkatli olmalısınız.Devamı