GeriBurçlar Oğlak Burcu Kadını
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Hürriyet Twitter
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Oğlak Burcu Kadını

Oğlak Burcu Kadını

"Devamlı olarak somut konular hakkında bilgi sahibi olmayı seven oğlak burcu kadınları, ruhsal açıdan doyumlu bireylerdir. Bunun dışında oğlak burcu kadınlarının bilinmeyen pek çok özelliği vardır. Peki, bu özellikler nelerdir? Oğlak burcu kadınları hakkında bilinmesi gereken ayrıntılar nelerdir? İşte, detaylar..."

Oğlak burcu kadınları; gelecek kaygısı yaşayan burçlar içerisinde yer alır. Bu özelliklerinden ötürü, sık bir şekilde kuruntu yaparak depresyona bile girebilirler. İnsanlar ile zor ilişki kuran oğlak burcu kadınlarının ilgilendiği tek şey işleridir.

Oğlak Burcu Kadını Temel Özellikleri Nelerdir?

Oğlak burcu kadınları; eli açık ve cömert insanlardır. Arkadaşları ile çok iyi anlaşabilen bir burçtur. Para konusunda elini tutan oğlak burcu kadınları; geleneklere bağlıdır. Bunun dışında duygusal anlamda zorluk çekerler.

Oğlak Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

Oğlak burcu kadınlarının; belirgin bir çene yapısı, ince beli, kısa boyu bulunur. Saçlar koyu renklidir. Bununla beraber uzun bacaklara sahiplerdir. Oğlak burcu kadınlarının, güzel yüz hatları vardır. Yıllar geçse de gençleşen bir cilt yapıları bulunur. Soğuk görünümlü olan oğlak burcu kadınları, onları ulaşılmaz bir hale getirir ancak bu durum, oğlak kadınlarına güven sağlar.

Oğlak Burcu Kadını Olumlu Özellikleri

Oğlak burcu kadınlarının, pratik olması olumlu özelliklerinden biridir. Oğlak burcunun keskin zekası, onların yaşamını kolaylaştırmaktadır. Bu durum hem etrafı hem de kendileri için güzel fırsatlara neden olur.

Oğlak Burcu Kadını Olumsuz Özellikleri

Oğlak burcu kadınları, mesafeli davranır. Oğlak burcunun olumsuz yönü budur. Bu yüzden de kimi zaman etrafı tarafından soğuk görünümlü şeklinde tanımlanırlar. Oğlak burcu kadınları, duygularını pek belli etmezler.

Oğlak Burcu Kadını Aşk Hayatı

Oğlak burcu kadınları; gençlik senelerinde dahi ilişkilerinin sonuna kadar sürmeyeceğini düşünürler. Oğlak burcu kadınlarının aşk hayatı karmaşıktır.

Oğlak Burcu Kadını İş Hayatı

Oğlak burcu kadınları, kendini işine adar. Çalışmış olduğu yerde en iyisi olmayı ister. Bu burç; öğretmenlik, yazarlık, şarkıcılık, tercümanlık gibi işlerde yer almaktan hoşlanır.

Oğlak Burcu Kadını Cinsel Hayatı ve Cinsellik

Oğlak burcu kadınları; cinsel bakımdan oldukça şehvetlidir. Doymak istemeyen bu burç, gün içerisinde sürekli sevişmek isteyebilir. Günlük yaşamda cinsellik yaşamaktan kaçınmayan oğlak burcu kadınları, cinsellik yaşamına çok kolay uyum gösterirler.

Oğlak Burcu Kadını Nelerden Hoşlanır?

Oğlak burcu kadınları; yakışıklı, duyguları önemseyen, romantik, sakin, mahremiyete değer veren, aşırı şekilde davranmayan erkeklerden hoşlanır. Bunun dışında oğlak burcu kadınları; gezmekten, arkadaşlarıyla oturmaktan keyif alır.

Oğlak Burcu Kadını Hoşlandığını Nasıl Belli Eder?

Oğlak burcu kadınları; aşkı ciddiye alır ve her konuda güvenecekleri partnerleri ararlar. Soğuk görünmelerinden ötürü sevgilileri kaçırabilirler. Duygularını göstermeyi başaramayan oğlak burcu kadınları, başka yollarla hoşlandığını belli edebilir.

Oğlak Burcu Kadını Kıskanç mıdır?

Oğlak burcu kadınları, kıskanç değillerdir. Ancak tüm kalbi ile seven oğlak kadınlarının kırılması daha kolay olur. Sadıklığı ile bilinen oğlak burcu kadınları, çabucak kırılır. Oğlak kadınları her zaman daha fazla sevilmek ister.

Oğlak Burcu Kadını Nasıl Affeder ve Barışır?

Oğlak burcu kadınları inatçıdır. İlişkilerini genel olarak mantıken sonlandırırlar. Bu tavırlarından ötürü de affetmesi zor bir burçtur. Oğlak burcu kadınlarının küsmesi için, çok önemli bir olayın yaşanması gerekir. Bununla beraber affetmesi oldukça zor olabilir.

Oğlak Burcu Kadını Nasıl Zayıflar ve Beslenmeli?

Oğlak burcu kadınları; yağsız et, limon, kereviz, lahana, süt, portakal, peynir, yumurtanın sarısı, balık, incir ve buğdayı devamlı olarak tüketmelidir. Badem ve kayısı tüketimi de oğlak burcu kadınları için önemlidir.

Oğlak Burcu Kadını Nasıl Geri Döner?

Oğlak burcu kadınlarının geri dönmesi için, çok çaba sarf edilmesi gerekir. Oğlak burcu kadınlarının geri dönmesi adına; kişi sorumluluğunu üstlenebildiğini göstermelidir. Kendi hatalarının farkında olan kişi, oğlak burcu kadınını geri döndürebilir. Azim ve çaba oğlak burcu kadınları için çok önemlidir.

Oğlak Burcu Kadını Nasıl Giyinir?

Oğlak burcu kadınları; kıyafet tercihi yaparken dayanıklı olmalarına ve kalitesine önem verir. Özensiz bir şekilde üretilen kıyafetler oğlak burcu kadınları için önemsizdir. Oğlak kadınları, satın alacağı şeyin kalitesini göz önünde bulundurur.

Oğlak Burcu Kadını Nasıl İkna Edilir?

Oğlak burcu kadınını ikna etmek için izlenebilecek olan en etkili yol; açık ve net olmaktır. Onunla kafa kafaya gelmek, oğlak burcu kadınları için çok önemlidir. Oğlak burcu kadınları, açık sözlü olan herkesçe ikna edilir.

Oğlak Burcu Kadını Nasıl Sever?

Oğlak burcu kadınları; duygularını göstermekte zorluk çekse de çok sever. Sevgisini dışa vuramayan oğlak burcu kadınları, aşkı kendi içinde yaşar. Bu yüzden dışarıdan çok farklı görünürler. Ancak oğlak burcu kadınları, sevdiklerine karşı aşırı sadık bir burçtur.

Oğlak Burcu Kadını Nasıl Aşık Olur?

Oğlak burcu kadınları; güvenmeyi ister. Bu yüzden karşıdakinin güven vermesi, oğlak kadınları için çok önemli bir konudur. Aşk konusunda sıcakkanlı ve sadıktırlar. Oğlak kadınlarının aşık olması için, sadakat ve güven yeterlidir.

Oğlak Burcu Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Oğlak burcu kadınları; romantik bir karaktere sahiptir. Her ne kadar duygularını dışa vurmasalar da romantikliklerinden ödün vermezler. Bu yüzden karşısındakinin de böyle davranmasını ister. Özel hayat oğlak kadınları için önemlidir.

Oğlak Burcu Kadını Nasıl Hediyelerden Hoşlanır?

Oğlak burcu kadınları; geçmiş zamana ilgi duyarlar. Antikalar, oğlak burcu kadınları için değerlidir. Bu yüzden oğlak burcu kadınlarına alınacak en iyi hediye antika eşyalarıdır.

Oğlak Burcu Kadını Nasıl Affeder?

Oğlak burcu kadınlarının affetmesi için stratejik yöntemlerin bulunması çok önemlidir.

Oğlak Burcu Kadını Nasıl Pişman Olur?

Oğlak burcu kadınları; pişman olsalar da bunu dışarı yansıtamaz. Bu yüzden karşıdaki kişinin oğlak burcu kadını ile daha fazla iletişim kurması gerekebilir. Oğlak kadınlarını anlamak için özel bir çaba sarf etmek önemlidir.

Oğlak Burcu Kadını Nasıl Mutlu Olur?

Oğlak burcu kadınlarını mutlu etmek için gerekli olan tek şey; ilgi ve sevgidir. Bu şekilde oğlak burcu kadınları mutlu olabilir. Oğlak kadınları için şefkat, her şeyden önce gelir.

Oğlak Burcu Kadını Nasıl Aşık ve Elde Edilir?

Oğlak burcu kadınları; duygusal açıdan bir bağ oluşması için zamana ihtiyaç duyarlar. Sevgi dolu olan bu burç sevdiği takdirde çok fazla bağlanır. İlişkilerinde güvenin her geçen gün artması, duygusallığı da beraberinde getirir.

Oğlak Burcu Kadını Nasıl Bir Sevgilidir?

Oğlak kadınları; ciddiyetsizlikten hoşlanmaz. Ciddi ilişki isteyen oğlak burcu kadınları; sevgililik hayatına pek sıcak bakmaz. Uzun zamandır yaşamında yer alan insanlara aşık olma ihtimali artan oğlak burçları sevgililik konusunda pek başarılı olmayabilir. Ancak zamanla oluşan duygusallık sayesinde bunun da üstesinden gelebilirler.

Oğlak Burcu Kadını Nasıl Bir Anne Olur?

Oğlak burcu kadınları; sevecen, huzurlu ve neşeli bir anne olur. Sahiplenme duygusunun aşırı olmasından ötürü, emreden bir anne olabilir. Sert ve soğuk görünen tavrı yüzünden zor bir anne olarak düşünülse de oldukça samimi ve şefkatlidir.

Oğlak Burcu Kadını Hangi Rengi Sever?

Oğlak burcu kadınları daha çok koyu tonları sever. Siyah ve kahve tonları, oğlak burcu kadınlarının en sevdiği renklerdir. Bunun yanı sıra gri, koyu mavi gibi renkler, oğlak kadınlarının rengidir.

False