İkizler Burcu Aylık Yorum

İKİZLER BURCU

22 Mayıs / 22 Haziran

  • Mottosu: Arkadaşlarım benim için her zaman önceliklidir!
  • Yönetici Gezegeni: Merkür
  • Elementi: Hava
  • PAYLAŞ

Bu ay kendinizi oldukça motive olmuş hissedebilirsiniz. Geçtiğimiz ay ilişkiler sizleri oldukça yıpratmış olabilir. Kariyerinizdeki müthiş çalışma temposu sizlerin enerjinizi gelişmeye itecektir. Bu yüzden kariyer hırsı içinde olabilirsiniz. Bu konuda aşırıya kaçmamanız gerekmektedir. Kariyer hayatınızdaki ilerlemeniz duygusal hayatınızda ise biraz gerilemenize neden olabilir. Bu yüzden bu dengeyi üstün bir şekilde kuruyor olmalısınız. 06 Ocak'ta gerçekleşmeye başlayacak olan Satürn-Plüton kavuşumu sizleri yeni bir düzen kurmaya doğru ilerletecektir.

10 Ocak Cuma günü saat 21:13’te Yengeç burcunda halkalı Ay tutulması gerçekleşecek. Bu tutulma ile birlikte yalnızlaştığınızı düşünebilirsiniz. Bu yoğun duygusallık halinden hemen çıkıyor olmalısınız. Sosyal çevrenizle olan iletişimleriniz sayesinde kariyer planlamanızda yeni değişimlere gidebilirsiniz. Özellikle parasal konular ve ortaklı ilişkileriniz çok önemli olabilir. Evliyseniz ya da partnerle ortak işler içindeyseniz bu bağlamda sizleri güçlendirecek yeni iş birlikleri içine girebilirsiniz. 

16 Ocak’ta Merkür’ün Kova burcunda hareket edecek olması sizlerin seyahat planlarınızı arttırabilir ve bu yolculuklarda kendinizi manevi anlamda güçlendirebilirsiniz. Hatta bu yolculuklar sırasında hayatınızın aşkıyla tanışabilirsiniz. Aşk hayatınızda bu ay politik olmalısınız. Olumsuz durum yaratacak herhangi bir şeyden hızlıca uzaklaşmalısınız. Ocak ayında aile içi ilişkilerinizin artacağı pozitif anlamda güzel anılar biriktireceğiniz güzel bir zaman diyebiliriz.

25 Ocak Cuma 01:30’da Kova burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Bu yeni ay ile maddi konulardaki rahatlığınız sizleri daha iyi bir nefes aldırabilecek. Bu ay sağlık konularında oldukça şanslısınız. Düzenli egzersiz ve sağlıklı beslenme ile yaşam konforunuzu arttıracaksınız. Kariyer konusunda üstlerinizden göreceğiniz destekler sayesinde terfi alabilirsiniz. İş seyahatlerinizde aradığınızı bulacaksınız. Sanat ve eğlence alanında iş kuran insanlar bu ay beklediklerinin üzerinde kazanç sağlayabilirler. Finansal stratejilerinizi iyi belirlemeniz size kazanç sağlayacaktır. Ancak, bir şeyleri başarmak için daha çok çaba sarf etmelisiniz. Eğitim konusunda bu ay gücünüz test edilebilir. Sabırlı olun ve sadece çok çalışın. Sonuçlarını göreceksiniz.

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz, doğduğumuz anda ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Dolayısıyla yükselen burç, kendi burcumuz kadar önemlidir ve görünüşü temsil eder. Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

DOĞUM SAATİNİZ
DOĞUM TARİHİNİZ
Lütfen boş alanları doldurunuz!

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinize olan uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.
SENİN BURCUN
ONUN BURCU
BURÇ UYUMUNU GÖSTER
KOÇ
BOĞA
İKİZLER
YENGEÇ
ASLAN
BAŞAK
TERAZİ
AKREP
YAY
OĞLAK
KOVA
BALIK

BOĞA BURCU BUGÜN

Biraz daha anlayışlı ve empati içinde hareket etmeniz doğru olacaktır.Devamı

İKİZLER BURCU BUGÜN

Hayatınız içinde herhangi bir konuda yeni bir adım atmak bugün size çok iyi gelecektir.Devamı

ASLAN BURCU BUGÜN

Sizi zorlayan maddi koşullar için hareket etmek durumunda kalabilirsiniz.Devamı

BAŞAK BURCU BUGÜN

Ailevi gerginliklere dikkat etmelisiniz.Devamı

TERAZİ BURCU BUGÜN

Etrafınızdaki insanların size olan yaklaşımını iyi analiz edip, daha sakin ilerlemelisiniz.Devamı

AKREP BURCU BUGÜN

Kendinize zaman ayırın ve biraz da kendinizi düşünmeyi seçin.Devamı

YAY BURCU BUGÜN

Kendinize odaklanın.Devamı

OĞLAK BURCU BUGÜN

Özgüveninizi yüksek hissetmeniz ilişkilerinizde var olan sıkıntılarınızı çözüyor olacaktır.Devamı