İkizler Burcu Aylık Yorum

İKİZLER BURCU

22 Mayıs / 22 Haziran

  • Mottosu: Arkadaşlarım benim için her zaman önceliklidir!
  • Yönetici Gezegeni: Merkür
  • Elementi: Hava
  • PAYLAŞ

Sevgili İkizler burçları ve yükselen burcu İkizler olanlar, burcundaki yeniayın etkisi ve kendi içinizdeki düzenlemelerle önemli bir ay olduğu vurgusunu yapıyor. Yönetici gezegeniniz Merkür’ün Boğa burcunda ileri hareketine başlamasıyla birlikte içsel olarak yoran konulardan sıyrılabilirsiniz. Farkındalığınızın artması, insanlara ve olaylara olan tutumlarınızı da değiştirecektir. Kendinizi, hazırlıklarınızı ve günlük yaşantınızı daha yüksek standartlara eriştirecek düşüncelerinizi gün yüzüne çıkarmaya hazırsınız.

5 Haziran’da Satürn’ün Kova burcunda geri hareketine geçmesi, öncelikle hukuksal konulardaki ve devletle ilgili olan işlemlerinizi etkilenebilir. Beklentilerinizin dışında gelişebilecek konular için ikinci bir planınızın olmasında fayda var. Bu süreç size sabretmenin ve öncelikleri daha iyi belirlemenizin önemini sorgulatabilir. Bu da bakış açılarınızı ve tutumlarınızı gözden geçirmenize vesile olacaktır. Haziran’ın 5-6 günü boyunca Satürn’ün Merkür ile kare açısının oluşması hem gündelik hayatta hem de sosyal mecralardaki konuşmalarınıza, işlemlerinize özen göstermeniz gerektiğini hatırlatıyor. Yurtdışı,eğitim planlarınız ile ilgili konularda sandığınızdan daha fazla emek vermeniz gerekebilir.

Merkür’ün 13 Haziran’da burcunuzda ilerlemeye başlamasıyla bir süredir yaşanan gelgitli ve durağan etkiyi üzerinizden atıyorsunuz. Yüksek bir enerji, eskisinden daha iyi bir iletişim size istediğiniz sonuçları verecektir. Hem ilişkilerde hem de iş hayatınızla ilgili konularda beklentilerinizin karşılandığını görebilirsiniz. Kendinizi daha doğru ifade edeceğiniz bir dönemdesiniz. Bunun etkisini arttırmak için kendinize yatırım yapmaya özen göstermelisiniz. Birden fazla işle ilgilenmek sizi maddi ve manevi olarak besleyebilir. Hayati kararlarda acele etmediğinizde fırsatların ekmeğini daha iyi yiyebilirsiniz.

Yay burcunda gerçekleşecek dolunay ile ilişkilerinizle ilgili önemli kararlar da peşi sıra gelebilir. Büyük bir değişime gidebilir, kararlarınızı değiştirebilir hatta restleşme noktasına ulaşabilirsiniz. Fevri çıkışlar, iyi niyetli olsanız bile size başka olumsuz sonuçlar doğurabilir. İlişkilerinizin gerçek yüzünü öğreniyorsunuz, gizli saklı her şeyin ortaya çıkması size bazı konularda gözünüzün açık olması gerektiğini hatırlatıyor. Evlilik, boşanma, yeni iş birlikleri hayatınıza hızla dahil olabilir.

Güneş’in Yengeç burcundaki seyriyle para kazanmak ve yaptıklarınızın sonuçlarını görmekle ilgili sorunları çözmeye başlıyorsunuz. Yolunuzdaki tıkanıklığın neden kaynaklandığını görebilir, böylelikle hem mevcut durumları hem de yeni imkanları daha etkin bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Ev almak, aile üyelerinin önemli ihtiyaçları için destek sunmak gündeminize gelebilir. Bu da hesabınızı iyi tutmanız gerektiğini size hatırlatıyor. Aile büyüklerinizden ya da birlikte iş yaptığınız kişilerden doğan bazı maddi olanaklar sözkonusu olabilir. Asıl değerli olanın sevdiğiniz işlerden ve insanlardan geldiğini, onlarla paylaşılan anlar olduğunu fark edebilirsiniz.

Venüs’ün burcunuzda ilerlemesi size kendinizi ışıl ışıl hissedeceğiniz bir dönemi getiriyor. Güzellik, bakım, buna bağlı küçük operasyonlar, el becerileriniz ve yazılı işlerdeki başarılarınız ivmenizi yukarıya çekiyor. Sosyal çevrenizde gözler üzerinizde olabilir, kendinizi hafiflemiş ve daha özgüvenli hissedebilirsiniz. Hislerinizin farkında olmak, bunları paylaşmak yeni aşkların habercisi olmakla birlikte hayatın keyifli yanlarını size hatırlatabilir. Bu durum ayrıca dedikodulara dikkat etmeniz gerektiğinide gösteriyor.

Balık burcundaki Neptün’ün 28 Haziran’da başlayacak geri hareketiyle kariyerinizde geldiğiniz noktayı daha net görebilirsiniz. Fedakârlık ve sorumluluk kavramınızı değerlendiriyorsunuz. Kendiniz için ve başkaları için yaptığınız çalışmaların neticesi gözler önüne serilebilir. İş ortamınızda dalgınlık ve hassasiyet göstermeniz bazı işlerinizi yerine getirme noktasında sizi zorlayabilir, arkadaşlarınız ya da üstlerinizle anlaşmazlıklar yaşamanıza sebep olabilir. Hedeflerinizi yeniden gözden geçirebilirsiniz. Geldiğiniz ve gelmek istediğiniz yer arasındaki farkı görmek, nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini size sunacaktır.

Yengeç burcunda yeniay ile değer kavramınız baştan aşağı yenileniyor. Hayatınızdaki insanların, işlerin hatta yiyeceklerin bile sıralamasını değiştirebilirsiniz. Kabuğunuzu kendiniz için kırmanız gerektiğinin farkına varıyorsunuz. Bu da daha önce görmediğiniz iş fırsatlarını yakalamanızı kolaylaştıracaktır. Burada bazı gerçekleri öğreneceksiniz ve yolunuzu değiştirme kararı alacaksınız. Planlarınızı uygulamaya koymak, isteklerinize göre bir iş ve ortam oluşturmak için ideal bir zamandasınız. Yeniden başlayabilirsiniz.Duygusal olmayın.Ailenizin sağlık sorunları varsa onlarla ilgili güzel gelişmeler alabilirsiniz.

Motivasyon Sözü: Hayat eğilip bükülse de siz çizginizi bozmayın.

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz, doğduğumuz anda ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Dolayısıyla yükselen burç, kendi burcumuz kadar önemlidir ve görünüşü temsil eder. Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

DOĞUM SAATİNİZ
DOĞUM TARİHİNİZ
Lütfen boş alanları doldurunuz!

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinize olan uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.
KADIN
ERKEK
BURÇ UYUMUNU GÖSTER