İkizler Burcu Aylık Yorum

İKİZLER BURCU

22 Mayıs / 22 Haziran

  • Mottosu: Arkadaşlarım benim için her zaman önceliklidir!
  • Yönetici Gezegeni: Merkür
  • Elementi: Hava
  • PAYLAŞ

Sevgili İkizler burçları ve yükselen burcu İkizler olanlar, Mart ayına enerjinizi aktaracağınız sayısız konunun ve işin etkisiyle başlıyorsunuz. Mars’ın burcunuza geçiyor olması, ne yöne gideceğinizi seçmekte zorlanacağınız bir dönemi açıyor. Zaten fazlasıyla aktif olan zihniniz daha da yoğunlaşıyor ve fikir mücadelesi devrine adım atıyorsunuz. Beklettiğiniz, kararsız kaldığınız ve hayatınızı doğrudan ilgilendiren konularla ilgili artık bir plan oluşturmalı ve adım atmalısınız. Bu dönem sizi diğer insanlardan biraz daha gergin ve öfkeli yapabilir. Özellikle ikili ilişkilerinizde ve aile hayatınızda bu hususa dikkat etmelisiniz. İyi işler yapmak isterken ve yapıyorken, anlık tepkilerle bunu yok etmeyin.

Balık burcundaki Güneş ve Neptün’ün kavuşumu, iş hayatınızda hayallerinizin baskın gelmesini mümkün kılabilir. Bu hayalleri görünür kılmak isterken gözünüz kendinizden başka kimseyi görmeyebilir. Bulunduğunuz ortamı ve dahil olduğunuz çevreyi görmezden gelmek, sonucu aleyhinize çevirebilir. Sorumluluklarınızı ve işbirliklerinizi göz ardı etmemelisiniz. Merkür Balık burcuna geçtiğinde bu etkiyi iyiye çevirmek sizin için daha kolay olabilir. Ekip arkadaşlarınızın fikirlerine ve taleplerine kulak vererek üzerinize düşen görevleri yerine getirirken hassasiyetiniz dikkatten kaçmayacaktır.

13 Mart’ta Balık burcunda gerçekleşecek yeniay kariyerinizle ilgili bir karar aşamasının kapısını aralıyor. Beklediğiniz haberler ya da terfiler varsa son hazırlıklarınızı buna göre düzenlemeli ve hataya yer vermeden çalışmaya devam etmelisiniz. Bu durum yaşam alanınızı da değiştirecek bir etkiye sahip olabilir.

Güneş Koç burcuna geçiyor ve sosyal çevrenizde daha görünür olacağınız günlere adım atıyorsunuz. Enerjinizin ve fikirlerinizin yükseleceği bugünleri, kararlılıkla buluşturmak sizi faydalı projelerle buluşturabilir. Venüs ve Chiron’un Koç burcundaki Güneş’e destek olmasıyla, gerginlikleri geride bırakarak siz de aynı desteği arkadaşlarınıza verebilirsiniz. Fikirlerinizle ve tecrübelerinizle ışık saçabilirsiniz.

28 Mart’ta Terazi burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Yeteneklerinizi yeni bir alana sevk etmek adına yaptığınız çalışmalarda önemli bir değişikliğe gidebilirsiniz. Bulmanız gereken dengeyi burada aramalısınız. Çocuk sahibi iseniz çocuklarınızla ilgili alacağınız kararlara netlik kazandırabilir ya da yapmanız gerekenler konusunda kesin kararlar verebilirsiniz. Güzel bir ay dileriz.

Motivasyon Sözü: Her şeyin düzeleceğine inanarak dua et, her şeyi düzeltebileceğine inanarak mücadele et, bir gün her şeyin biteceğine inanarak sabret.

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz, doğduğumuz anda ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Dolayısıyla yükselen burç, kendi burcumuz kadar önemlidir ve görünüşü temsil eder. Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

DOĞUM SAATİNİZ
DOĞUM TARİHİNİZ
Lütfen boş alanları doldurunuz!

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinize olan uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.
KADIN
ERKEK
BURÇ UYUMUNU GÖSTER
KOÇ
BOĞA
İKİZLER
YENGEÇ
ASLAN
BAŞAK
TERAZİ
AKREP
YAY
OĞLAK
KOVA
BALIK

KOÇ BURCU BUGÜN

Aileniz ya da akraba ilişkilerinizde iletişimsizliğe dikkat edin.Devamı

BOĞA BURCU BUGÜN

Partnerinizle bir iletişim sorunu yaşayabilirsiniz.Devamı

İKİZLER BURCU BUGÜN

Beklenmedik şekilde bazı gizli konular ortaya çıkabilir.Devamı

YENGEÇ BURCU BUGÜN

Aşırı sahiplenmeniz insanların sizden kaçmasına yol açıyor.Devamı

ASLAN BURCU BUGÜN

Duygularınızı ve sevgi yaklaşımınızı değiştirmeniz gereken bazı olaylar yaşanabilir.Devamı

BAŞAK BURCU BUGÜN

Kardeşleriniz ile aranızda gergin anlar yaşanabilir.Devamı

TERAZİ BURCU BUGÜN

Güveninizi zedeleyen noktaları yeniden değerlendirmek isteyebilirsiniz.Devamı

AKREP BURCU BUGÜN

Yeni bir adım atmak için bütün cesaretinizi topluyor olabilirsiniz.Devamı

YAY BURCU BUGÜN

Kadın figürleri ile gizli anlaşmalar içerisine girebilirsiniz.Devamı

OĞLAK BURCU BUGÜN

Arkadaş olarak baktığınız bir kişiden duygusal bir itiraf alabilirsiniz.Devamı

KOVA BURCU BUGÜN

Uzun zamandır irtibatta olmadığınız dostlarınız ile iletişime geçebilirsiniz.Devamı

BALIK BURCU BUGÜN

Çevreniz tarafından hayal kırıklığına uğratılabilirsiniz.Devamı