İkizler Burcu Aylık Yorum

İKİZLER BURCU

22 Mayıs / 22 Haziran

  • Mottosu: Arkadaşlarım benim için her zaman önceliklidir!
  • Yönetici Gezegeni: Merkür
  • Elementi: Hava
  • PAYLAŞ

Sevgili İkizler burçları ve yükselen burcu İkizler olanlar, hem içeride hem dışarıda zaferler elde edeceğiniz bir Temmuz ayı sizi bekliyor. Yengeç burcundaki yeniay ile maddi birikimlerinizi yeniden değerlendirmek için harekete geçiyorsunuz. Kendinize yeni bir kazanç alanı oluşturmanız, ruhsal açıdan da iyi hissetmenizi sağlayabilir. Merkür’ün Yengeç burcuna gelmesi, buradaki yazılı işleri gündeme getirebilir. Duygusal kararlar vermek yerine mantığınızı devreye koymanız gerektiğini unutmamalısınız. 

Chiron Koç burcunda geri hareketine başlıyor. Sosyal çevrenizde yaşadığınız ya da sizin sebep olduğunuz kırgınlıklar masaya yatırılabilir. Telafi etmek fikri zihninizi fazlasıyla kurcalayabilir. Burada yaptıklarınızın ya da yapmadıklarınızın sizin lehinize sonuçlanmasını istiyorsanız size tutulan ışığı başkalarına da yansıtmayı başarmalısınız.

Güneş, Aslan burcundaki seyahatine başladığına, yakın çevrenizle iletişiminiz, tatil programlarınız askıda bekleyen yazılı konularınız hız kazanabilir. Kararsızlık ve isteksizlik hali son bulacağı için fikirlerinizi daha güzel ve ilham verici şekilde işleyebileceksiniz. 

Venüs’ün dost burcunuz Başak’a yerleşmesiyle, aile bağlarınızda birbirinize destek olma ve fayda sağlama temaları söz konusu olabilir. Aranızdaki duygusal bağdan hareket etmek, sorunlarınızı çözmenizi kolaylaştıracaktır. Evinizle ilgili bazı yeni kararlar verebilir, tadilat işleri yapabilirsiniz. 

Kova burcunda gerçekleşecek dolunay ile yabancı platformlara uzanan işlerinizle ilgili farklı bir yapılanmaya gidebilirsiniz. Daha bireysel fikirlere yönelmenizi gerektiren gelişmeler yaşanabilir.

Yönetici gezegeniniz Merkür, Aslan burcuna geçiyor. Yakın çevre iletişime geçme isteği daha çok kendi kişisel sebepleriniz üzerine oluşabilir. Sosyal mecralarda içerikleriniz fazla beğeni toplayabilir, fikirlerinizi en güzel şekilde sunabilirsiniz. Jüpiter’in hemen karşıttaki Kova burcunda geri hareketine devam etmesi, eğitim ve medya konulu eğitimlerinizi ya da eksiklerinizi önünüze getirebilir. Burada iyi bir planlama yaptığınızda hem eksikleri tamamlayacak hem de yeni alanlar üzerinde fikir üretebileceksiniz. 

Mars, Başak burcundaki seyahatini başlatıyor. Aile kurmak ve yuva kavramları hayatınızda fazlasıyla tutabilir. Bazı mesafeleri yeniden değerlendirmek isteyebilirsiniz. Gayrimenkul ile ilgili gündemleriniz varsa bunlarla ilgili neler yapacağınız kesinleşebilir. Vaktinizin, enerjinizin çoğu bu alanlarda geçebilir.

Motivasyon Sözü: "Eğer bir şey size sıkıntı veriyorsa, çektiğiniz acı o şeyden değil sizin ona yaklaşımınızdan kaynaklanır ve siz her an bunu iptal etme gücüne sahipsiniz."

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz, doğduğumuz anda ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Dolayısıyla yükselen burç, kendi burcumuz kadar önemlidir ve görünüşü temsil eder. Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

DOĞUM SAATİNİZ
DOĞUM TARİHİNİZ
Lütfen boş alanları doldurunuz!

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinize olan uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.
KADIN
ERKEK
BURÇ UYUMUNU GÖSTER
KOÇ
BOĞA
İKİZLER
YENGEÇ
ASLAN
BAŞAK
TERAZİ
AKREP
YAY
OĞLAK
KOVA
BALIK

KOÇ BURCU BUGÜN

Hızlı kararların ani değişikliklere yol açtığı bir gün olacaktır..Devamı

BOĞA BURCU BUGÜN

Diyalog kurarken kendinizi net ifade etmeli ve haklı olduğunuzu karşı tarafa hissettirmelisiniz.Devamı

İKİZLER BURCU BUGÜN

Anılar arasında zaman tüneli yapmanız sizi biraz duygusal kılabilir.Devamı

YENGEÇ BURCU BUGÜN

Çalışma hayatınızda geçmişteki hatalarınızdan dolayı kendinizi tekrar anlatmak zorunda kalabilirsiniz.Devamı

ASLAN BURCU BUGÜN

Keyifli bir mola yaşam enerjinizi tazelerken ruhunuzu arşa çıkarabilir.Devamı

BAŞAK BURCU BUGÜN

Çevrenize kendinizi doğru ifade etmediğiniz sürece sizi anlamayacaklar. Kendinizi doğru ifade etmek için çaba sarfedin.Devamı

TERAZİ BURCU BUGÜN

Fanatik yaklaşımlar yerine dengede kalmaya çalışmalısınız.Devamı

AKREP BURCU BUGÜN

Karşı tarafa sınırlarınızı net bir şekilde çizdiğiniz sürece kimse size zarar veremeyecektir.Devamı

YAY BURCU BUGÜN

Her ne olursa olsun kendinizi ön planda tutmanız sizi her türlü kazançlı çıkaracaktır.Devamı

OĞLAK BURCU BUGÜN

Yeni bir adım atmak için kendinizde cesaret bulamıyor ve bu durum içerisinde hareketleriniz kısıtlanıyormuş gibi hissedebilirsiniz.Devamı

KOVA BURCU BUGÜN

Kırıldığınız ve kırdığınız kişiler ile yanlış anlaşılmaları telafi edebilecek doğru gündesiniz.Devamı

BALIK BURCU BUGÜN

Hayatınızı düzene koymak ile ilgili harika işler başarabileceğiniz bir gündesiniz.Devamı