İkizler Burcu Aylık Yorum

İKİZLER BURCU

22 Mayıs / 22 Haziran

  • Mottosu: Arkadaşlarım benim için her zaman önceliklidir!
  • Yönetici Gezegeni: Merkür
  • Elementi: Hava
  • PAYLAŞ

İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar; bu ay sizler için hareketli ve dinamik bir ay olduğu söylenebilir. Venüs tüm ay boyunca sizin burcunuzda hareket edecek. Karizmanız ve ikna kabiliyetinizin oldukça arttığı bir döneme giriş yapıyorsunuz. 11 Nisan’a kadar yönetici gezegeninizi Merkür’ün Balık burcunda olmasıyla ve Neptün'le kavuşması ile hayatınızda kariyer, sosyal çevre ve aile ilişkileriniz bazı hayal kırıklıkları içinde olabilirsiniz. Eğer bu alanlara fazla anlam yüklememiş ve çok dersler almış bir ikizlerseniz o zaman beklentilerinizi azaltmalısınız Sosyal statünüz ve kariyerinizle ilgili konular oldukça bu ay dikkat çekici. Ama bu süreçte bazı kararlar içinde olabilirsiniz, hızlı kararlar içinde olmayın. Beklemenizde fayda var, kendinize biraz zaman verin.

19 Nisan’da güneşin Koç burcunda olması ile birlikte kariyerinize dair yeni hedefler, planlar, kararlar dikkat çekecektir. 20 Nisan sonrası sizler için güzel görünüyor, bu zamanlarda yeni anlaşmalar yapabilir ve kariyerle ilgili yeni girişimler içinde olabilirsiniz. Kariyer ve sosyal çevrenizle ilgili konular gündeminizde olacaktır.  8 Nisan Terazi burcundaki dolunayla birlikte hayatınıza yeni bir düzen getirme kararı alabilirsiniz. Belki arkadaşlarınızla ilgili bir mesafe içinde olmak ya da bazı kararları yeniden düşünmeniz mümkün olabilir.

Bu süreçte çocuk sahibi olmak isteyebilir ya da çocuklarınızla ilgili sürüncemede olan bazı durumlar netleşebilir. Yeteneklerinizle veya hobilerinizle ilgili bir şeyleri başlatabilirsiniz. Taşınma, yer değiştirme veya aile ilgili konularda bazı kararlar içinde olabilirsiniz. 19 Nisan’dan sonra güneşin Boğa burcuna geçmesiyle ve Uranüs ile kavuşum içinde olmasıyla birlikte mayısı son haftalarına kadar kendinizi biraz inzivaya çekip, olayların arka planında olma, düşünme, karar alma içinde hissettirebilir. Bazı konularda aydınlanmalar yaşayabilir, korkularınızla yüzleşebilir ve bu konularda bilinçlenebilirsiniz. Mars’ın ay boyunca Kova burcunda olmasıyla birlikte odağınız yurt dışı bağlantılarınızla ilgili, mahkemeler, akraba ilişkileri, eğitimler, seyahatler para ilgili bazı konular gündeminiz olabilir.

Hayata bakış açınızla ilgili düşüncelerinizi sorgulayabilirsiniz. Satürn Kova’ya geçmesiyle birlikte geçen 2-3 yıla göre daha bir rahatlama içinde olacaksınız. İkili aşk ilişkilerinde ılımlı bir değişim içindesiniz. Bu sizi güzel bir ruh hali içinde olmanıza sebep olacaktır. Nisan ve mayıs ayındaki Jüpiter ve Plüton kavuşumunun Oğlak burcunda olmasıyla birlikte maddiyat ile ilgili konular gündeminiz olabilir. Yeni bir ev alma, elinize bir yerden para gelme, parayla ilgili konularda önemli dönüşümler yaşayabilirsiniz. Evinizde kalmayı ve sağlınız için tedbirler almayı ise lütfen ihmal etmeyin. Unutmayın her şeyin başı sağlık. Keyifli bir ay dilerim.

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz, doğduğumuz anda ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Dolayısıyla yükselen burç, kendi burcumuz kadar önemlidir ve görünüşü temsil eder. Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

DOĞUM SAATİNİZ
DOĞUM TARİHİNİZ
Lütfen boş alanları doldurunuz!

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinize olan uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.
SENİN BURCUN
ONUN BURCU
BURÇ UYUMUNU GÖSTER
KOÇ
BOĞA
İKİZLER
YENGEÇ
ASLAN
BAŞAK
TERAZİ
AKREP
YAY
OĞLAK
KOVA
BALIK

KOÇ BURCU BUGÜN

Gerçek bir başarı sizlerin olabilir.Devamı

BOĞA BURCU BUGÜN

Sorumluluklar size hayatınızda kısıtlandığınız hissini yaşatabilir.Devamı

İKİZLER BURCU BUGÜN

Ailenizden destek alarak finansal sorunlarınızı çözümleyebilirsiniz.Devamı

YENGEÇ BURCU BUGÜN

Sosyal medya ve iletişim bugün hayatınızda ön planda olabilir.Devamı

ASLAN BURCU BUGÜN

Yalnız başına adım atmak sizleri korkutmasın.Devamı

BAŞAK BURCU BUGÜN

Bazı restleşmelere gidiyor olmanız geri dönüşü olmayan durumları beraberinde getirebilir.Devamı

TERAZİ BURCU BUGÜN

Duygusal açıdan daha olgun davranmayı seçin.Devamı

AKREP BURCU BUGÜN

Çalışkan yapınızı umutsuzlukla köreltmemelisiniz.Devamı

YAY BURCU BUGÜN

Geçmişte yarım kalan sorumluluklarınıza odaklanmalısınız.Devamı

OĞLAK BURCU BUGÜN

Duygusal anlamda kendinizi yalnızlaşmış hissetmeyin.Devamı

KOVA BURCU BUGÜN

İnsanlarla gereksiz bir ego savaşı içine girmeyin.Devamı

BALIK BURCU BUGÜN

İlişkilerde çatışmalara karşı daha dikkatli olmalısınız.Devamı