İkizler Burcu Aylık Yorum

İKİZLER BURCU

22 Mayıs / 22 Haziran

  • Mottosu: Arkadaşlarım benim için her zaman önceliklidir!
  • Yönetici Gezegeni: Merkür
  • Elementi: Hava
  • PAYLAŞ

  • Hürriyet Twitter

AYGÜL AYDIN İLE AYLIK BURÇ YORUMLARI...

Sevgili İkizler burçları ve yükselen burcu İkizler olanlar, 2 Nisan'da yönetici gezegeniniz Merkür'ün Koç burcunda geri hareketine başlamasıyla kalabalıktan, yoğunluktan uzaklaşmak ve kendinize yönelmek isteyebilirsiniz. Yüksek bir tempo ve enerji başlangıçta iyi sonuçlar almanıza yardımcı olabilir ama bazı zamanlarda durmanız gerekebilir. Böylece ne yaptığınızı görmekle beraber kaynaklarınızı, imkanlarınızı, düşüncelerinizi nasıl değerlendirdiğinizi de fark edeceksiniz. Kontrolsüz gücün güç olmadığını gördüğünüzde bu durum bazı hedefleri ya da tutumları değiştirebilir. Farklı bir duruş yakalamanız gerekebilir. Özellikle sosyal ortamlarda, ortaklı işlerde çevrenizin olumsuz tepkisine maruz kalmamak adına bu önemli olacaktır. Bu sayede sadece kendinizde değil çevrenizde de bir değişim başlatabilirsiniz. Herkesin şapkasını çıkarıp düşünmesini sağlayacak konuları gündeme getirebilirsiniz. Arkadaşlıklarınızın gidişatı, bitiş ve başlangıçlar, yeni ortaklık ve çevre isteği, kendi başınıza yapmanız gerekenler ya da kendi halinde olmaya duyduğunuz ihtiyaç bu dönemin konu başlıkları olabilir.

5 Nisan'da Venüs'ün Koç burcuna geçişi ile beraber ekonomik açıdan daha güçlü ve hareketli bir döneme girebilirsiniz. Kendinizi bu konuda yetersiz hissetmenin ötesine geçerek adım atabilir, plan yapabilir ve araştırmalara başlayabilirsiniz. Hayatın size getirdiği ya da sizden götürdüğü konular, başlamanız gereken noktayı gösterebilir. Artık gelecekten beklemek değil, almak zamanındasınız. Kendi işinizi kurmak, mevcut işinizde ilerlemek, maddi ve çevresel anlamda yeni getiriler elde etmek, arayışlarınızın olumlu neticelenmesi, çevrenizin desteğini almak sizi motive edebilir. Sosyal anksiyete hissettiğiniz durumları aşmak, anlamak ve anlaşılmakla ilgili kaygıları sonlandırmak adına iyi gelişmeler yaşayabilirsiniz. Adım atmanın korkutucu değil başlatıcı etkisine ağırlık veriyorsunuz. Duygusal ve sosyal konulardaki şansınız da böylece artıyor. İlişkiler defterini kapattığınızı düşünürken yeniden açacağınız tanışmalar gündeminize gelebilir. Fiziksel ve mental açıdan kendinize yatırım yapabilir, daha iyi görünmek ve bu görüntünün altını doldurmak için uğraşabilirsiniz.

8 Nisan'da Koç burcundaki Güneş Tutulmasıyla beraber kendinizi ait hissedeceğiniz, iyi işler çıkarabileceğiniz ve destekleyici ilişkiler kurabileceğiniz alanları gündeme getirebilirsiniz. Bu konuda cesaretiniz olsa bile nerede ne şekilde kullanacağınızı bilmenin de önemli bir faktör olduğunu görebilirsiniz. Öne çıkmaya hazır olun, heybenizi doldurun ve harekete geçin. Bugüne dek bunu yapmamanın sonuçlarına daha fazla alan tanımamalısınız. Takım çalışmaları yapmak, ortaklı hareket etmek sizi beslese ve geliştirse de bireysel çabalarınızı da ön plana çıkarmalısınız. Yeni çalışma ortamları ve konular, hobiler, yatırım kaynakları, girişimcilik hikayeleri, sosyal sorumluluk projeleri, dijital platformlar konusunda şanslı olabilirsiniz. Bu konuda birinin elinizden tutmasını beklememelisiniz. Bu düşünceyle hayatınıza gelip tam tersi sonuçlar oluşturan kişileri, onlarla paylaşımlarınızı hatırlayın. Yeni arkadaşlar edinmeye çok açık olabilirsiniz ancak yakın geçmişteki tecrübelerinizi unutmadan ilişki kurmalısınız. Kendisi durduğu için sizin de durmanızı isteyen, sevincinizle sevinmeyen kişilere mesafe koymalısınız. Çevrenize bu değerleri yansıtan davranış kalıplarını hayatınıza almaya başlayın.

19 Nisan'da Güneş'in Boğa burcuna geçişi ile kendinize ayırmanız gereken zamanı belirleyebilirsiniz. Mental sağlığınız, planlarınız, sakinlik isteğiniz ağır bastığında bunlara kulak vermelisiniz. Kendinizi ertelemek bu süreçte iyi sonuçlar getirmeyebilir. Başa çıkmakta zorlandığınız sorunlar için yeni fikirler edinebilir, araştırmalar yapabilirsiniz. Kişisel gelişime önem verebilir, bir yol çizmek ve bu yolda ilerlemek adına nelere ihtiyacınız olduğunu anlamaya çalışabilirsiniz. Planlama ve hazırlık süreçleriyle geçireceğiniz, belki unuttuğunuz belki hiç bilmediğiniz konuları gündeminize alacağınız günleriniz olabilir. Çalışma stilinizi değiştirecek yeni iş teklifleri, fikirleri, interneti ve teknolojinin imkanlarını daha çok kullanacağınız projeler gündeme gelebilir. Mevcut yaşam tarzınızın dışına çıkma durumu başta size garip gelse de bunu kısa zamanda benimseyebilir, ilgi duyabilir ve geliştirmek için çalışabilirsiniz. Engelleri önünüze önyargılarınızla koyduğunuzu fark edebilirsiniz. Sık ve mesajlı rüyalar, gerçek hayattan örnekler, yanlış ve toksik ilişkiler, arkanızdan dönen oyunlar bu konuda size destek verebilir. Yüzleştiğiniz, netleştirdiğiniz her şeyle bir pranganın daha çözüldüğünü görebilirsiniz.

24 Nisan'daki Akrep dolunayı ile beraber yaşantınızı ağırlaştıran ve zorlaştıran konularla yüzleşebilirsiniz. Artık gerçek bir kırılma noktasına ihtiyacınız olduğunu görebilir, kendiniz için yeni seçenekler bulmaya çalışabilirsiniz. Özellikle sağlığınız konusundaki ihmalkarlığı ortadan kaldırabilir, kontrollerinizi yaptırabilir ve bedensel değişimler için adım atabilirsiniz. Su tüketimine gereken önemi vermelisiniz. Kendinizi güçlü hissetmek değil, gerçekten güçlü olmak ve bu motivasyonu korumak öncelik olmalıdır. Kaygılarınızı sizi ileriye taşıyacak bir etken olarak görmelisiniz. Rahatsız olduğunuz, memnun kalmadığınız, verim ve kazanç elde edemediğiniz durumları olduğu haliyle bırakmak yerine burada neler yapacağınıza odaklanabilirsiniz. Yaşadığınız kaygı bozukluğu, şüphe, iyi fırsatları görememe halinin geçici olduğunu, bu geçiciliğin süresini de yine kendi çabanızla kısaltacağınızı unutmayın. İş konusunda bazı başlangıçlar yapabilir, çalışmalarınızı neticelendirebilir, yeni girişimler ve stratejiler üzerine çalışabilirsiniz. Bu motivasyonun sizi beslediğini gördüğünüzde destek ve imkan bulmanız daha kolay olacaktır. Yeteneklerinizin farkında olmak ve bunları kullanacağınız işleri araştırmak, sektör değişikliği yapmak, çalışma stilinizi ve ortamınızı yenilemek, teknolojik konulara ve yabancı dille ilgili alanlara ilgi duymak gündeminizde olabilir.

25 Nisan'da yönetici gezegeniniz Merkür'ün Koç burcunda ileri hareketine başlamasıyla sosyal ortamlarla ilgili kaygılarınız veya sorunlarınız son bulabilir. Tanıştığınız kişilerle iletişiminizi güçlendirmek, bir adım sonrasını düşünmek isteyebilirsiniz. Üzerinizden bir yükün kalktığını hissedebilirsiniz. Bu da kendinizi daha ifade etmenin yanısıra yapabileceklerinizin de önünü açacaktır. Girişimler, sosyal projeler, ekonomik beklentiler noktasında şansınız dönebilir. Bu şansı kullanmak adına hazırlığını yaptığınız, beklettiğiniz her şeyi ortaya çıkarın ve kendiniz için yeni bir sayfa açın.

29 Nisan'da Venüs'ün Boğa burcuna geçişi ile arka planı doğru ve keyifli yönetmeyi deneyimleyebilirsiniz. İyi hissedeceğiniz tatiller, görüşmeler planlayabilirsiniz. Çevrenizden esinlenerek kendi hayatınız için bazı fikirler üretebilir, yaratıcı yönünüzü geliştirebilirsiniz. Mutsuzluğa ve karmaşaya götüren olaylardan, insanlardan sıyrılmanız gerektiğini fark ediyorsunuz. Artık bazı insanlarla aranıza mesafe girmesi gerektiğinde bundan kaçmamalısınız. Özellikle parasal konularda anlaşmazlık yaşadığınız, standartlarınızı deyim yerindeyse meze yapan ve hakkınızda söylenti çıkaran kişiler sayesinde büyük ve önemli tecrübeler edinebilirsiniz. Bunları kullanabilmek kendinize dönmeye, arınmaya ve sakinleşmeye odaklanmalısınız. Ruhsal ve fiziksel sağlığınız adına günlük yaşantınızda bazı değişiklikler yapmanız gerekebilir. Kontrollerinizi yaptırarak size bugüne kadar iyi gelen alışkanlıklarınızı tespit edin ve bunları rutinleştirmeye çalışın.

30 Nisan'da Mars'ın Koç burcuna geçişi ile beraber kendinize yeni öncelikler belirleyebilirsiniz. Bağlayıcılığı olan ve sizin bir şeyler yapmanızı engelleyen koşullar, ortamlar ya da insanlardan uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Bu da yeni bir çevreye olan ihtiyacınızı ortaya koyabilir. Yeni insanlarla tanışabilir, farklı fikirler üzerine düşünebilirsiniz. İş yapmak, sosyal hayatı hareketlendirmek adına önünüze yeni fırsatlar gelebilir. Ancak siz tamamen kendi çabanızla bir şeyler yapma isteğinde olacağınız için bunları bir rekabet olarak da görebilirsiniz. Rekabet gelişimi destekler ama bunu öfke ya da egoyla beslememelisiniz. Para konuları, sosyal ilişkiler, baskı gibi etkenlerin bazı gerginlikler çıkarması gündem olabilir. Düşünmeden hareket etmemeniz gereken bir zaman dilimindesiniz.

Motivasyon Sözü: “Bir noktaya ulaşmanın yirmi değişik yolu olabilir… Ama bir an önce, bunlardan birine başlamalısınız.”

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz, doğduğumuz anda ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Dolayısıyla yükselen burç, kendi burcumuz kadar önemlidir ve görünüşü temsil eder. Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

DOĞUM SAATİNİZ
DOĞUM TARİHİNİZ
Lütfen boş alanları doldurunuz!

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinize olan uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.
KADIN
ERKEK
BURÇ UYUMUNU GÖSTER