GeriBurçlar İkizler Burcu Kadını
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Hürriyet Twitter
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İkizler Burcu Kadını

İkizler Burcu Kadını

"İkizler burcu kadınıysanız çabucak arkadaşlık kurar ama, kusur bulan mizaçlarınız nedeniyle kalıcı bir dostluk kurmanız zordur."

İkizler burcunda olan kadınlar, anlaşılması güç insanlardır. Onların sırlarını çözmek için kafa yormak gerekir. Yeni yerler keşfetmek, maceralara atılmak ikizler burcu kadının bilinen özellikleri arasında yer alır. Kendisine zaman ayıran erkeklere karşı ilgi duyarlar. Maddi anlamda bağımsızlığın, ruhlarında olduğu belirtilir.

İkizler Burcu Kadını Temel Özellikleri Nelerdir?

İkizler burcu kadını, samimi, heyecanlı ve yenilikçidir. Emir almayı sevmez, kısıtlanmaktan daralma noktasına gelir. Farklılık olmasından hoşlanır. Eğlencelidir. Ancak kendisine zaman ayrılmazsa, agresifleşebilir. Hayatı dolu dolu yaşamak, onların en temel özellikleri arasında bulunur.

İkizler Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

İkizler burcu kadını, güzellik açısından diğer kadınlara oranla bir tık daha ileridedir. Bacakları ile kolları ince ve uzundur. Göz rengi genellikle kahverengi veya ela olur. Kumral veya beyaz tenli oldukları söylenebilir. Markalı giyinmeyi sever, modayı her zaman takip ettikleri, giydikleri elbiselerden anlaşılabilir.

İkizler Burcu Kadını Olumlu Özellikleri

İkizler burcu kadınının bilinen en olumlu özelliği, pratik ve hızlı oluşudur. Sorunlar karşısında pratik çözümler üretmeyi başarır. Zekasıyla birçok sıkıntıdan, kolayca kurtulabilme becerisine sahiptir. Meraklı olduğu kadar zekidir. Sosyal hayatında etrafına her zaman neşe saçar.

İkizler Burcu Kadını Olumsuz Özellikleri

İkizler burcu kadınının olumsuz yönlerinden birisi, tutarsız ve kararsız kalmasıdır. Ayrıca kurnaz yapıda olduklarından, karşıdakiler tarafından itici bulunabilirler. Çabuk sıkılan, alaycı karaktere sahiptir. Derine inmeyi sevmezler. Daha çok yüzeysel yaşamaya çalışırlar.

İkizler Burcu Kadını Aşk Hayatı

İkizler burcu kadını, değişime her zaman açık, iyi kalpli, hareketli ve eğlenceli sevgili ister. Tahammülü olmayan kişilerle idare etmesi mümkün değildir. Anlayış ve hoşgörü bekler. Rahat yapıda olan sevgili onların her zaman ilgisini çekmeyi başarır.

İkizler Burcu Kadını İş Hayatı

İkizler burcu kadınının, analitik düşünme yeteneği geliştiğinden, araştırmayı çok sever. Detaycı olmasa bile, üretken bir iş hayatına sahiptir. Genellikle, avukat, bilim insanı ve denetleme görevlerinde başarı sağladıkları görülür. Yöneticilik ruhlarında vardır.

İkizler Burcu Kadını Cinsel Hayatı ve Cinsellik

İkizler burcu kadını, hayat enerjisini yatağa da yansıtır. Sekste her zaman yeni şeyler yapmaya açıktır. Karşısındaki partnerini, yenilikçi özelliğinden dolayı, tatmin etme becerisine sahiptir. Cinsel hayatında, tıpkı kendisi gibi enerjik veya tamamlayıcı erkeklerden hoşlanır.

İkizler Burcu Kadını Nelerden Hoşlanır?

İkizler burcu kadını, farklılık olan hemen her şeyden hoşlanır. Yenilikçi dostlar ararlar. Sevgilisinin tutumunun, devamlı farklı olmasını ister. Fark edilmeyi, kendisini kabul ettirmeyi sever.

İkizler Burcu Kadını Hoşlandığını Nasıl Belli Eder?

İkizler burcu kadını hoşlandığına kendisini belli edebilecek yapıdadır. Hareketli davranır, heyecana kapılabilir. Kimi noktalarda soğukkanlı ve sabırlı olmayı bilir. Zıtlaşma ve kıskanma, hoşlandığının belirtileri arasında bulunur.

İkizler Burcu Kadını Kıskanç Mıdır?

Sevgilisine karşı kıskançlıklar sergiler. Kıskançlığı için aşırı denilemez ancak evilik öncesi böyledir. Evlilikte daha az kıskanç olur. Ailesinin birliğini savunur.

İkizler Burcu Kadını Nasıl Affeder ve Barışır?

Ona karşı sakin olmak en iyisidir. Sabırlı olunmalı ve onun konuşması beklenmelidir. Affedilmek veya barışmak istiyorsanız, söylediklerini samimi şekilde onaylamalısınız.

İkizler Burcu Kadını Nasıl Zayıflar ve Beslenmeli?

İkizler burcu kadınının zayıflamasının yolu, daha az yemekten geçmez. Yeşil çaylara yönelmesi, beyaz ekmekten uzak kalması önerilir. Ağırlıklı olarak sebze ve meyve tüketirse, zayıflaması kolay olabilir.

İkizler Burcu Kadını Nasıl Geri Döner?

Eğer ikizler burcu kadınıyla birlikte olmayı başarmışsanız, farklı olduğunuz söylenebilir. Terk eden bir ikizler burcu kadınını ancak o farklılığınızı tekrar göstermekle döndürebilirsiniz. Bağırmamalı ve olabildiği kadar sakin kalmalısınız.

İkizler Burcu Kadını Nasıl Giyinir?

İkizler burcu kadını, modayı takip etmeyi sever. Renkli bir giyim hoşuna gider. Farklı olmak için bazen aşırı renkli elbiseler giyebilir. Takılar ve modaya uygun kombin giyimde vazgeçilmezleri arasındadır.

İkizler Burcu Kadını Nasıl İkna Edilir?

Kabına sığmayan ikizler burcu kadınına karşı fevri davranmamak gerekir. Sabırlı ve sakin konuşmak, onu ikna etmenin en iyi yoludur.

İkizler Burcu Kadını Nasıl Sever?

Sevgilisine karşı açık olan ikizler burcu kadını, rahat olan erkeklerden hoşlanır. Kendisi gibi rahat arkadaşları olduğunu fark edebilirsiniz. Sakin ve yapıcı konuşan erkekler, mantıklı düşünebilenler, radarlarına daha yakın olabilirler.

İkizler Burcu Kadını Nasıl Aşık Olur?

İkizler burcu kadını, zeki ve kültürel anlamda gelişmiş birisine karşı ilgi duyar. Bu ikisini taşıyıp mantıklı davranabilen erkeklere ise genellikle aşık olur.

İkizler Burcu Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Kendini bilen, ağır başlı, maddi gücü bulunan erkeklerden hoşlandığı söylenebilir. Samimi olmayan, sinirli ve kaba erkeklerde uzak dururlar.

İkizler Burcu Kadını Nasıl Hediyelerden Hoşlanır?

İkizler burcu kadını, teknolojiye meraklıdır. Teknolojik ürünlere ilgi duyar. Orijinal eşyalar alınmasına ayrıca ilgi duyar. Çok az bulunan hediyelerden hoşlandığı söylenebilir. İsminin yazılı olduğu defter veya kalem, bavul, çanta veya farklı çiçekler tercihleri arasındadır.

İkizler Burcu Kadını Nasıl Affeder?

İkizler burcu kadınını bir kere kırmışsanız, onu döndürmenin zor olduğunu bilmeniz gerekir. Sinirli ortamlardan kaçınırlar. Bu yüzden sert konuşmanız, işleri kötüleştirir. Yumuşak şekilde konuşup, daha çok onu dinlerseniz, sizi affedebilir.

İkizler Burcu Kadını Nasıl Pişman Olur?

İkizler burcu kadınını pişman eden tek şey, haklılığını kabul etmektir. Kısa sürede karşısındakini anlamaya başlar ve pişman olmaya başlar.

İkizler Burcu Kadını Nasıl Mutlu Olur?

İkizler burcu kadınını mutlu etmek zor gibi görünebilir. Yenilik onu mutlu etmenin ilk kuralıdır. Hep aynı restorana gitmek yerine, farklı yerleri keşfetmesi sağlanabilir. Farklı aktivitelere katılmak ilgisini daha fazla çektiğinden, mutluluk seviyesi artabilir.

İkizler Burcu Kadını Nasıl Aşık ve Elde Edilir?

İkizler burcu kadınını aşık etmek zordur. Onu anladığınız göstermeniz, anlayışlı birisi olduğunu fark ettirmeniz gerekiyor. Hoşgörüye değer verdiğinizi, sevgiyi elinizin üstünde tuttuğunuzu benimseterek, onu kendinize aşık edebilirsiniz. Daha fazla değer vermesi için ilgi çekici konuşmalısınız.

İkizler Burcu Kadını Nasıl Bir Sevgilidir?

Pozitiftir ve her zaman iyisini düşünür. Ama sevgililik döneminde en ufak tartışma, onun uzaklaşmasına neden olabilir. Emir almayı sevmez. Sevgilisine karşı bağımlı olmak, bağımsızlığına ters düşebilir. İlişkisinde ipleri çabuk koparabilir. Diğer kadınlardan daha agresifleşebilir. Pratiktir. Düşünmeden karar verdiği için ilişkiye zarar verebilir.

İkizler Burcu Kadını Nasıl Bir Anne Olur?

İkizler burcu kadını, ailesine bağlı ve sadıktır. Sevgili döneminden daha farklıdır. Aile duygusu onun en mutlu olduğu şeylerden biridir. Çocuklarını ve kocasını her zaman önde tutar. Evlilikten sonra, çocuklarına verdiği ilgiyi kendisine veya başkasına vermez. Şefkatli ve merhametli olduğu söylenebilir.

İkizler Burcu Kadını Hangi Rengi Sever?

İkizler burcu kadını, kendisine uğur getirdiğini inandığı renkleri sever ve yaşamında tercih eder. Genellikle gri, sarı ve mavi hoşlandığı renkler arasındadır. Renk cümbüşü hoşlarına gider. Dikkat çeken renklere karşı ilgileri vardır. Sönük renkler arasında sevdikleri sadece gri rengidir denilebilir.

False