Koç Burcu Haftalık Yorum

KOÇ BURCU

21 Mart / 20 Nisan

  • Mottosu: Yeter ki hevesim kırılmasın!
  • Yönetici Gezegeni: Mars
  • Elementi: Ateş
  • PAYLAŞ

  • Hürriyet Twitter

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, Venüs'ün 4 Aralık'ta Akrep burcuna geçişi ile beraber içinizde taşıdığınız konuları ortaya çıkarmak isteyebilir, artık gizli saklı olan ya da tek yönlü kalan hiçbir şey istemediğinizi fark edebilirsiniz. Hayatınızdaki insanlar ve onlarla olan paylaşımlarınız konusunda yeni kritlerler belirleyebilirsiniz. Haklı olduğunuzun, doğru söylediğinizin anlaşılması hem sosyal alanlarda hem de aile ortamında yaşadığınız baskıyı azaltacaktır. Buradan anlaşmazlıkların son bulacağını anlayabilir ve sinirlerinizi yatıştırabilirsiniz. Savaşın, baskının hiçbir koşuda işinize yaramayacağını görüyorsunuz. Artık bazı konuları geride bırakabilmeyi deneyimliyorsunuz. Kendinize dönebilir, fiziksel ve ruhsal açıdan eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz. Sağlık sorunları, doktor kontrolleri, aile ve çocuk planlaması gibi konular gündeminizde yer bulabilir. Ekonomik açıdan beklentilerinizi karşılayacağınız bir dönemdesiniz. Önceki işlerinizin ödemesinin gelmesi kadar yeni işler de alabileceğinize dair gelişmeler yaşanabilir. İş fikrinizi ve buna yönelik çalışmalarınızı bir süreliğine arka planda tutmanızda fayda var. Başarısız olmanızı bekleyen, sizin üzerinizden prim elde etmeye çalışan kişilere bunu yaşatmamak için heyecanınızı, planlarınızı hatta korkularınızı dizginlemelisiniz. Ailenizdeki ya da çevrenizdeki kadın figürlerle ilgili haberler alabilir, bilmediğiniz konular gündeminizde yer bulabilir.

Neptün'ün 6 Aralık'ta Balık burcundaki geri hareketini sonlandırmasıyla, yaz döneminden bu yana kendi içinizde savaşını verdiğiniz her şeyin bir geri dönüşünü alabilirsiniz. Yanılgıya uğradığınız, anlaşılamadığınız, maddi ve manevi kandırılmalarla karşılaştığınız konularda artık nasıl bir tutum sergilemeniz gerektiğini çok iyi biliyorsunuz. Bilginize uygun şekilde hareket etmek sizin kurtarıcınız olacaktır. Doğru olandan vazgeçmemelisiniz. İnsani hırslarınızın ağır basması durumda, eleştirdiğiniz ya da sizi zorlayan kişilerden bir farkınızın kalmayacağını düşünün ve bu konuyu kapatın. Kendinizden başlayarak birilerini suçlu ilan etmekle vedalaşmalısınız. Almanız gereken derslerin hayat boyu devam edeceğini bildiğinizde, karşılaştığınız hiçbir şeyin sizi eskisi gibi yormadığını görebilirsiniz. Yaratıcılığını koyduğunuz, hayallerinizi yaşatmayı planladığınız işler için daha hızlı ve belirgin neticeler almaya başlayabilirsiniz. Neyin peşinden koştuğunuzu bu vesileyle daha net görebilirsiniz. Bu konuda, daha önce çalışma yapmış ya da fikrine güvendiğiniz kişilerle iletişime geçebilirsiniz. Dışa dönük olsa da, sosyal anksiyete yaşadığınız ya da kendinizi geride tutma gereği hissettiğiniz durumları da bu sayede aşmanız mümkün olacaktır. Sağlık, maddi kazanç, ilişkiler hatta iyilik yapma konusunda bile seçimlerinizi, sonrasında üzülmeyeceğiniz düzeyde yapmalısınız. Herkes gibi sizin de bir sınırınız var.

Motivasyon Sözü: “Başarı; kendinizi beğenmek, ne yaptığınızı beğenmek ve bunu nasıl yaptığınızı beğenmektir.”

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz, doğduğumuz anda ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Dolayısıyla yükselen burç, kendi burcumuz kadar önemlidir ve görünüşü temsil eder. Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

DOĞUM SAATİNİZ
DOĞUM TARİHİNİZ
Lütfen boş alanları doldurunuz!

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinize olan uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.
KADIN
ERKEK
BURÇ UYUMUNU GÖSTER