Koç Burcu Haftalık Yorum

KOÇ BURCU

21 Mart / 20 Nisan

  • Mottosu: Yeter ki hevesim kırılmasın!
  • Yönetici Gezegeni: Mars
  • Elementi: Ateş
  • PAYLAŞ

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, 18 Ocak’ta Yengeç burcunda gerçekleşecek dolunay, Uranüs’ün Boğa burcunda ileri hareketine başlaması ve ay düğümlerinin Boğa-Akrep aksına geçmesiyle ayın ikinci yarısında sizi hareketli günler bekliyor.

Parasal kaynaklarınız, aile hayatınız ve buna bağlı olarak da iş yaşamınızla ilgili gündemleriniz yoğunluk ve kesinlik kazanabilir. Ne yapmak istediğinize, ekonomik kaynaklarınızı nasıl değerlendireceğinize dair kararlarınız veya çalışmalarınız hızlanabilir. Hayatınıza bir netlik ve farklılık getiriyorsunuz. Senelerdir süren tüm bilinmezlikler sanki çözülüyor. Hiçbir şey için artık savaşmayacağınıza dair kendinize söz veriyorsunuz. Artık kariyerde özgürleşiyorsunuz. Kendi yeteneklerinize odaklanın ve bu noktadan para kazanmaya çalışın.

20 Ocak’ta Güneş’in Kova burcuna geçmesi ve 23 Ocak’ta da burada Merkür ile kavuşması, bir süredir üzerinde çalıştığınız veya daha öncesinde ilgilenip rafa kaldırdığınız tüm girişimleri yeniden gündeme getiriyor. Dikkatli ve faydalı bir yönde olduğunuz sürece adım atmaktan çekinmeyin.Telefon güvenliğinize ya da maillerinize dikkat edin. Eşyalarınız karıştırılabilir ya da bir konuda suçlanmaya çalışılabilirsiniz. Ama ne yazık ki bu durum bile sizin hayrınıza yarayacak.

Motivasyon Sözü: “Hayatta kalma konusundaki en önemli unsur ne güçtür ne de zekadır.Sadece uyumlu olmaktır.

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz, doğduğumuz anda ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Dolayısıyla yükselen burç, kendi burcumuz kadar önemlidir ve görünüşü temsil eder. Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

DOĞUM SAATİNİZ
DOĞUM TARİHİNİZ
Lütfen boş alanları doldurunuz!

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinize olan uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.
KADIN
ERKEK
BURÇ UYUMUNU GÖSTER