Boğa Burcu Haftalık Yorum

BOĞA BURCU

21 Nisan / 21 Mayıs

  • Mottosu: İyi bir hayat için huzur gerekir!
  • Yönetici Gezegeni: Venüs
  • Elementi: Toprak
  • PAYLAŞ

  • Hürriyet Twitter

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, 20 Mayıs'ta Güneş'in burcunuzdan ayrılıp İkizler burcuna geçmesiyle beraber zihniniz canlanıyor, hayatınıza katkı sağlayacak imkanlara erişiminiz kolaylaşıyor. Çalışma koşullarınız ve kazanç kaynaklarınızda değişime gidebilir ya da bunların değişiminin ortasında kendinizi bulabilirsiniz. Daha pratik olmanız gereken bir süreçtesiniz. Artık karar verip netleştirdiğiniz her şeyi uygulamaya koymalı, bir yandan da hayatın getirilerini görmelisiniz. 23 Mayıs'ta yönetici gezegeniniz Venüs'ün de İkizler burcuna geçişi size bunları daha net bir şekilde ifade edebilir. Duygusal ve sosyal açıdan sizi besleyecek yeni fırsatlar doğabilir.

Tanışmalar, görüşmeler gündeminizde yer bulabilir. Kendinizi rahatlamış ve mutlu hissedebilirsiniz. Bu durumun harcamalarınıza olumsuz yansımaları olabilir. Keyfi harcamaların, kontrolsüz ilerlemenin neticelerinden hoşlanmayabilirsiniz. Emek emek oluşturduğunuz hiçbir şeyi bir anlık heyecanla eritmemelisiniz. İşinizi ve kendinizi geliştireceğiniz imkanları düşünerek hesaplı olmanızda fayda var. Zira 26 Mayıs'ta Jüpiter'in de burcunuzdan çıkıp İkizler burcuna geçişi, hem son 1 yılın deneyimini kullanmanız hem de yeni deneyimler elde etmeniz için seçenekler getirecektir. Bunları yakalamanın, anlamanız ve gereklerini yerine getirmeniz açısından bir planlama yapmanız etkili olacaktır. Gelirinizin artması, sektörel seçeneklerin doğması, işbirliklerine açık olmanız gündeme gelebilir. Kendinize olan güveninizin de bu vesileyle yükselmesi, ilgi görmenizi hızlandıracaktır. Sevdiklerinizle kuracağınız iletişim iyileşebilir, onlara karşı daha cömert yaklaşabilirsiniz.

23 Mayıs'ta Yay burcundaki dolunay ile beraber ekonomik konularda sizi çıkmaza götüren, psikolojik olarak da etkilenmenize neden olan sorunların kaynağına inebilirsiniz. Bireysel hareket etmeniz, karar vermeniz gereken durumlar söz konusu olabilir. Kendinizi bağlı hissettiğiniz durumların aslında kötü bir bağımlılık olduğunu fark edebilirsiniz. İkili ilişkilerinizin yaşantınız üzerindeki etkisini daha net görebilirsiniz. Endişelendiğiniz ya da geri çekildiğiniz konularda aslında ön planda olmanız gerektiği ortaya çıkabilirsiniz. Bulduğunuz, tamamladığınız, uğraş verdiğiniz imkanların takipçisi olmalısınız. Ekonomik özgürlüğünüzü yakalamak, fiziksel olarak daha iyi hissetmek adına kararlarınız netleşebilir. İş ve yer değişikliği, yaşam düzeninde yenilik gündeminizde yer bulabilir. Hayaller kadar gereklilikler de ağır basacaktır.

Motivasyon Sözü: “Hayat basit. Her şey sana değil, senin için olur.”

 

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz, doğduğumuz anda ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Dolayısıyla yükselen burç, kendi burcumuz kadar önemlidir ve görünüşü temsil eder. Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

DOĞUM SAATİNİZ
DOĞUM TARİHİNİZ
Lütfen boş alanları doldurunuz!

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinize olan uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.
KADIN
ERKEK
BURÇ UYUMUNU GÖSTER