Boğa Burcu Haftalık Yorum

BOĞA BURCU

21 Nisan / 21 Mayıs

  • Mottosu: İyi bir hayat için huzur gerekir!
  • Yönetici Gezegeni: Venüs
  • Elementi: Toprak
  • PAYLAŞ

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, yönetici gezegeniniz Venüs’ün Aslan burcuna geçmesiyle evinizde her an mutlu olacağınız ve keyifli vakit geçireceğiniz değişiklikler yapabilirsiniz. Yenilenme isteğiniz size yüklü miktarda alışveriş yaptırabilir, bu yüzden harcamalarınızda abartı ve lükse kaçmamaya dikkat etmelisiniz. Birikimlerinizi ev kurmak ve gayrimenkul sahibi olmak yönünde değerlendirmek daha faydalı olabilir. Aile buluşmalarına öncülük edebilir, herkesi bir araya getirerek hasret gidereceğiniz organizasyon düzenleyebilirsiniz.

12 Ağustos’taki Kova dolunayı ile kariyerinizin geleceğini belirleyen kırılma noktaları yaşayabilirsiniz. Artık net bir karar vermeniz ve bazı adaptasyon, denge sorunlarını çözmeniz gerekiyor. İş arkadaşlarınızdan gelecek fikirler veya yapacağınız yeni iş birlikleri size bu noktada destek verebilir. Grup çalışmaları ve ortaklı işlerde yer almak, kendinizi bazı kalıpların dışına çıkarmak beklediğiniz tekliflerin gelmesini kolaylaştıracaktır. Ev ve iş dengesini kurmakta zorlandığınız noktada yeni bir planlama ve aile üyeleriyle yapacağınız bir görüşme sorunu büyük ölçüde çözebilir.

Motivasyon Sözü: "En fazla çabayı gerektiren her zaman başlangıçtır."

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz, doğduğumuz anda ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Dolayısıyla yükselen burç, kendi burcumuz kadar önemlidir ve görünüşü temsil eder. Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

DOĞUM SAATİNİZ
DOĞUM TARİHİNİZ
Lütfen boş alanları doldurunuz!

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinize olan uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.
KADIN
ERKEK
BURÇ UYUMUNU GÖSTER