GeriBurçlar Boğa Burcu Kadını
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Hürriyet Twitter
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Boğa Burcu Kadını

Boğa Burcu Kadını

"Boğa burcu kadını, yaşam enerjisi yüksektir. Ancak genel ve en çok bilinen özelliği yemek yemeyi seviyor olmasıdır. Ailesine ve diğer sevdiği insanlara karşı düşkün yapısı bulunur. Boğa burcu kadınının özellikleri neler, aşk hayatı, cinsellik, iş hayatı, nelerden hoşlanıp hoşlanmadığı sorularının yanıtlarını derledik."

Boğa burcu kadını, annesine karşı aşırı düşkündür. Hayatını anne ekseni çevresinde çizmeyi sever. Sevecekleri adamı didik didik ederler. Her özelliğini bilmek isterler. Her konuda, detaycı ve özenlidirler. Saygı gösterip saygı bekledikleri söylenebilir.

Boğa Burcu Kadını Temel Özellikleri Nelerdir?

Boğa burcu kadınının en temel özelliği, hayatına çok az insan almasıdır. Az kişiyi öz sever tabiri onun için uygundur. Anneye, ailelerine ve sevdikleri adama karşı düşkündür. Diğer insanlarla iletişimleri sadece yüzeyseldir ve daha ileriye gitmesi nadir görülür. İletişim konusunda çok yetenekli oldukları söylenemez.

Boğa Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

Genel anlamda boğa burcu kadını, minyon görünüştedir. Ancak bazı boğa burcu kadınları daha farklı olabilirler. Güzelliği dikkat çekicidir. Herkes tarafından beğenildiği söylenebilir. Dik ve geniş omuzları, kalın boyun bölgesi bulunur.

Boğa Burcu Kadını Olumlu Özellikleri

Duygularını sonuna kadar hissetmeyi sever. Tensel olduğu söylenebilir. Dokunarak yaşamaya odaklıdır. Oldukça şefkatlidir. Boğa burcu kadını, ailesi dışında diğer insanlara karşı sıcak davranabilir. İstikrarlıdır. Kararını hızlı şekilde verip bunu kısa sürede uygular.

Boğa Burcu Kadını Olumsuz Özellikleri

Boğa burcu kadını, aşırı seviyede kıskançtır. Kıskanç olduğu kadar inatlaşmayı sever. Göz doymayan yapısı dikkat çeker. Katı davranabilir, takıntılı olabilir. Kendisi ve ailesi dışında başka kimseyi düşünmediği söylenebilir.

Boğa Burcu Kadını Aşk Hayatı

Kendisini özel gösterebilecek erkek onu hedefidir. Söylediklerini onaylayan partner hoşuna gider. Romantik, huzur verici ve ciddiye alan partner her zaman dikkatini çeker. Zıttı durumunda, ayrılık söz konusu olabilir.

Boğa Burcu Kadını İş Hayatı

Boğa burcu kadını iş hayatında hırslıdır. Tuttuğunu koparan yapıdadır. Ancak iş sahibi olmak onu pek cezbetmez. Bankacılık ve para ile ilgili meslekler, boğa burcu kadınının başarılı olduğu alanlardır. İş hayatında yemek kültürünü yansıtabilir.

Boğa Burcu Kadını Cinsel Hayatı ve Cinsellik

Boğa burcu kadını, cinsel yaşamında ateşli yapıdadır. Romantik yemeklerden sonra sevişmek ruhunda var olan duygudur. Dış görüntüsü sakin, yatak odasında etkileyici ve ihtiraslıdır. Partnerini seviyorsa, cinsel yaşamında karşılık verir.

Boğa Burcu Kadını Nelerden Hoşlanır?

Boğa burcu kadını, disiplinden ve ciddiyetten hoşlanır. İşini iyi yapan kişilere hayran duyabilir. Disiplinli, çalışkan ve aklı başında erkek onun ilgi alanıdır. Düzenli olmaya çalışır ve karşısındakinin düzenli olması hoşuna gider.

Boğa Burcu Kadını Hoşlandığını Nasıl Belli Eder?

Boğa burcu kadını okumayı sever. Kültürlü olmak onun hedefleri arasındadır. Bilgiyi sever. Bilgi edinmek onun için ön planlar arasındadır. Karşısındaki kişiye bakışlarıyla bir şeyler anlatmaya çalışabilir. Kıskançlık belirgin özelliğidir. Hoşlandığı zaman yüz bölgesinde kızarmalar görülür.

Boğa Burcu Kadını Kıskanç Mıdır?

Boğa burcu kadını kıskançtır. Erkeğine karşı ilgi duyduğu gibi başka kadınlarla konuşmasını istemez. Sevgili dönemlerinde ve evlilikte kıskanç olduğu rahatlıkla söylenebilir.

Boğa Burcu Kadını Nasıl Affeder ve Barışır?

Boğa burcu kadınını kırmışsanız ve barışmayı bekliyorsanız, işiniz çok zor değil. Özünüze dönmeniz, kırıcı laflar etmemeniz bunun için yeterli olur. Ona asla emir vermemelisiniz.

Boğa Burcu Kadını Nasıl Zayıflar ve Beslenmeli?

Diyet ekmek, bal ve yeşil ürünler boğa burcu kadınının zayıflaması için gereklidir. Yoğurt ve yeşil biberi öğün arasında tüketerek, kilo vermeye başlayabilir.

Boğa Burcu Kadını Nasıl Geri Döner?

Boğa burcu kadını, sabit fikirlidir. Bir erkeği sevmiş ve aşık olmuşsa onunla ilgili fikirleri çabuk çabuk değişmez. Fakat sevgisine karşılık bulmazsa, ters davranabilir. Onu kazanmanın yolu, esi kimliğe bürünüp karşısına çıkmaktır.

Boğa Burcu Kadını Nasıl Giyinir?

Boğa burcu kadını tipine göre giyinmeyi sever. Aşırıya kaçmaz. Sade giyim onun ruhunda bulunur. Şıklığa önem verir ama onu renklerde aramaz. Elbisenin ona uyumuna bakar. İlgi çekiciliği bununla kazanmayı başarır. Kombin onun giyimdeki temel prensibidir.

Boğa Burcu Kadını Nasıl İkna Edilir?

Boğa burcu kadını sevgiye önem verir. Karşıdaki kişiden sevgiyi samimiyetle hissederse yumuşamaya başlar. İkna etmenin kolay yolu ona sevgi göstermeyi başarabilmektir.

Boğa Burcu Kadını Nasıl Sever?

Boğa burcu kadınının sevmesinin yolu, samimiyetten geçer. Karşısındakinin samimi olması onun için çok önemlidir. Samimi sevgi ve abartılı olmayan davranışlar sergileyen erkekler, dikkatlerini çekebilir.

Boğa Burcu Kadını Nasıl Aşık Olur?

Boğa burcu kadını daha çok hükmetmeyi sever. Bilgiye ilgi duyar. Erkeğinin çok zeki olmasını istemeyebilir. Ona hükmetmek için kendisine aşağı erkeklere dikkat çevirir. Ancak kimi zaman kendisinden çok daha zeki olan erkekler ilgisini çekebilir. 

Boğa Burcu Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Orta zekalı, hayatı dolu yaşayan, bakımlı erkeklerden hoşlanır. Nadir de olsa zeki erkekler dikkatini çekebilir. Sabırlı ve sevgiye önem veren erkek, her zaman ilk tercihidir.

Boğa Burcu Kadını Nasıl Hediyelerden Hoşlanır?

Boğa burcu kadını, hediyelerle çabuk mutlu olmaz. Onu değerli takılar, altın, değerli taşlar tatmin eder. Bunun yanı sıra, güzel parfüm, sevimli terlik hoşlanabileceği hediyeler içerisindedir.

Boğa Burcu Kadını Nasıl Affeder?

Boğa burcu kadınının affetmesini istiyorsanız, hatanızı samimi şekilde itiraf etmelisiniz. Hatası varsa bunu ona sinirli olduğunda değil, mutlu olduğunda söyleyebilirsiniz.

Boğa Burcu Kadını Nasıl Pişman Olur?

Boğa burcu kadını, kırdığı kalplerden derin üzüntü duyar. İstemeden söylediği bir kelimeyi uzun süre düşünerek, pişmanlıklar yaşaması olasıdır.

Boğa Burcu Kadını Nasıl Mutlu Olur?

Boğa burcu kadını, gösterişe ilgi duymaz ancak gücü sever. Maddi ve manevi anlamda güçlü olmak onun için değerlidir. Rahatına düşkün olduğundan, rahat bir hayatı varsa mutludur.

Boğa Burcu Kadını Nasıl Aşık ve Elde Edilir?

Boğa burcu kadını, kendisine benzeyen ama çok egolu olmayan erkeklere aşık olur. Onu aşık etmenin en iyi yolu, güven sağlamaktır. Ona güzel bir hayatı yaşatmayı vaat edilirse, aşık edilmesi daha kolay olur. Ama çok zor ikna oldukları bilinmelidir.

Boğa Burcu Kadını Nasıl Bir Sevgilidir?

Boğa burcu kadını sakin yapıdadır. Kırmaz ama kırılmaktan hoşlanmaz. Hayatını dolu dolu yaşamak ister. Gösterişe ilgi duymadığı için karşısındakinin çok özenli olmasını beklemez. Gösterilen sevgiye karşılık sevgi göstermeyi bilir. Sevgili olduğu kişi için fedakar davranır.

Boğa Burcu Kadını Nasıl Bir Anne Olur?

Boğa burcu kadını, çok güzel yemek yapabilen anne olur. Çocuklarını, herkesten sakınır. Onun için evlilik sonrası kutsal olan şey, sahip olduğu ailesi ve çocuklarıdır. Çocuklarını, eşinden daha ön planda tutar. Bunda tuhaflık aranmamalıdır. Onun annelik güdüleri çok gelişmiş olduğundan, çocuklarının yaşayacağı sıkıntıları hissetme kabiliyetine sahiptir.

Boğa Burcu Kadını Hangi Rengi Sever?

Boğa burcu kadını genellikle, siyah, mor, turuncu, beyaz ve kırmızı renklerinden hoşlanır. Bu renkleri hayatına yansıtır. Tüm boğa burcu kadınlarının bu renkleri sevdiği söylenemez. Genelde boğa burcu kadınlarda en çok ilgi duyulan renkler siyah ve kırmızıdır. Çok renkli giyinmezler. Ev eşyaları doğal rengarenk değil doğal görünümde olur. 

False