GeriBurçlar Boğa Burcu Erkeği
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Hürriyet Twitter
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Boğa Burcu Erkeği

Boğa Burcu Erkeği

"Boğa burcu erkeği, sakin yapısı ve çalışkan oluşuyla dikkatleri üzerine çeker. Sakin görünüşünün altında ise çok hareketli insan yatar. Ailesine ve sevdiği insanlara bağlıdır. Boğa burcu erkeği hangi rengi sever, temel ve fiziksel özellikleri neler, iş, aşk ve cinsel hayatı nasıldır, nelerden hoşlanır gibi temel sorulara yanıtları derledik."

Boğa burcu erkeği, eşine ve çocuklarına bağlı bir babadır. Sevgililik döneminde, korumacı yapısı vardır. Kıskanç davranabilir. Hayatının monoton olması söz konusu olabilir. Boğa burcu erkeği, yalnız yaşamayı sevmez, kendisine yoldaşlık yapan birisini ster.

Boğa Burcu Erkeği Temel Özellikleri

Boğa burcu erkeği, sıcakkanlı ve sakin duruşuyla dikkat çeker. Kızdıklarında sinirleri tavan yapabilir. Bu durumda güç ve anlayışsız olabilirler. Gayret etmeyi sever ve başkalarına yardımcı olma konusunda her zaman ön planda durur.

Boğa Burcu Erkeği Fiziksel Özellikleri

Boğa burcu erkekleri genelde orta boylarda olurlar. Burunları normalden daha iridir. Saçları gür ve göz yapıları belirgindir. Çene yapıları çıkık olan boğalar, kilo almaya yatkın olurlar.

Boğa Burcu Erkeği Olumlu Özellikleri

Boğa burcu erkeği şefkat sahibidir. Duygusal yapıdadır ve herkese karşı samimi ve sıcak davranmaya çalışırlar. Yaptıkları işlerde kalıcı ve istikrarlı olurlar. İstikrarlı olmaları, boğa burcunun en olumlu özellikleri arasında yer alır.

Boğa Burcu Erkeği Olumsuz Özellikleri

Boğa burcu erkeği aşırı kıskanç yapıdadır. İnatçılığı ve gözü doymayan yapıları onların olumsuz yönleri arasındadır. Kimi durumlarda katı olup, kendilerinden başkalarını düşünmezler. Kibirli ve takıntılı olma potansiyelleri vardır.

Boğa Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Boğa burcu erkeği, her zaman gerçek aşkın peşinden koşar. Boğalar gibi kararlı ve güçlü olurlar. Aşık olduğunda, tanınmayacak duruma gelebilir. Beklenmedik seviyede romantik olabilir. Partnerine karşı düşkün hale bürünür.

Boğa Burcu Erkeği İş Hayatı

Disiplinli olduklarından, iş hayatında genellikle başarılı olurlar. Hemen her işte başarılı oldukları söylenebilir. Sorunları çözme konusunda, soğukkanlı olduklarından, iş hayatlarında liderlik potansiyelleri bulunur.

Boğa Burcu Erkeği Cinsel Hayatı ve Cinsellik

Libidosu yüksek olan boğa burcu erkekleri, yatakta baş döndürücü olurlar. Ama cinsel hayatta yenliklere açık oldukları söylenemez. Partneri ona yeni şeyler öğretmediği sürece kendi başına yeniliklere sıcak bakmayabilir. Mutlak doyuma ulaşmak ve ulaştırmak için çaba gösterir ve genellikle bu konuda başarılı olur.

Boğa Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır?

Boğa burcu erkeği, etrafını bakımlı insanlarla oluşturmaya dikkat eder. Bu nedenle karşısındaki kişinin zarif giyinmiş, modayı takip eden birisi olmasını ister. Zariflik onun için vazgeçilmezdir.

Boğa Burcu Erkeği Hoşlandığını Nasıl Belli Eder?

Boğa burcu erkeğinin hoşlandığını öğrenmek için gözlerine bile bakmak yeterlidir. Gözleri fırıl fırıl olur. Heyecanı doruklara çıkar. Her zaman size karşı ilgili davranır. Hayatının merkezi siz olabilirsiniz.

Boğa Burcu Erkeği Kıskanç Mıdır?

Boğa burcu erkekleri, aşırı kıskançtırlar. Hatta kıskançlıklarının bezdirici olduğu bile söylenebilir. Hayatının merkezi siz olduğunuz için sizden başka hiçbir şey düşünmeyebilirler. Birisinin size bakması bile onun için sorun teşkil edebilir.

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Affeder ve Barışır?

Boğa burcu erkeği, birlikte olduğu kadını sever ve değer verir. Eğer kırılmışsa, bunun için zamana ihtiyaç duyar. Ama hiçbir şey yapılmasa bile eğer gerçekten seviyorsa, mutlaka geri dönüp barışma teklifi eder.

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Geri Döner?

Boğa burcu erkeği çabalarla geri döndürülmesi zor insandır. Onu döndürmek için zaman ihtiyacınız olan tek şeydir. Gittikten sadece birkaç gün sonra bile geri dönebilir.

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Giyinir?

Boğa burcu erkeği, modaya ve yenilikçi giyinmeye düşkündür. Sürekli modaya uygun giyinmek hedefleri arasındadır. Sportif veya resmi giyinmek onun için pek önemli değildir. Nasıl giyinirse giyinsin, elbiselerinin modaya uygun olması onun için önemlidir.

Boğa Burcu Erkeği Nasıl İkna Edilir?

Boğa burcu erkeği, çok kolay ikna olur denilemez. Yanlış ikna onların daha fazla uzaklaşmasına neden olabilir. Onun ikna etmenin en iyi yolu, güzel sözlerle gururunu okşamaktan geçer.

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Sever?

Boğa burcu erkeği, sevdiği kadını kollamayı sever. Aynı zamanda sevdiği kadının güçlü olması onun için çok önemlidir. Sorunlara tek başına göğüs gerebilir. Ekonomik anlamda özgür kadınlar, onların daha çok hoşlarına gidebilir.

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Aşık Olur?

Boğa burcu erkeği dış görünüme önem verir. Bakımlı kadınlar, her zaman dikkatlerini çeker. Saygılı ve sakin kadınlar, onların dikkatini fazlasıyla çeker. Kendileri gibi güçlü olan kadınlara aşık oldukları söylenebilir.

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Saygıya önem veren, kendisini yetiştirmiş ve zeki kadınlar onların hedefleri arasındadır. Boğa burcu erkeği, genellikle ekonomik açıdan ileri seviye olan kadınlara ilgi duyarlar.

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Hediyelerden Hoşlanır?

Boğa burcu erkeğinin hoşlandığı hediyeler birbirinden farklıdır. Doğum gününde ona çikolatalı hediyeler verilebilir. Diğer zamanlarda, modaya uygun gömlek veya pantolon sevdikleri hediyeler arasında yer alır.

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Affeder?

Zaman onun affetmesinde en önemli rolü oynar. Kendiliğinden geri dönme dürtüsüne sahiptir. Eğer kısa sürede affetmesini istiyorsanız, ona güzel sözler söylemeyi deneyebilirsiniz.

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Pişman Olur?

Kırdığı insanlar, haklı çıkarlarsa bu onun için büyük pişmanlık olabilir. Boğa burcu erkekleri, bazen boğalar gibi sinirli olurlar. Sakin olmaya başladıklarında ise vicdan muhasebesi yapıp, söylediklerinden dolayı pişmanlık duyabilirler.

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Mutlu Olur?

Boğa burcu erkeğini mutlu etmek istiyorsanız, onunla fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Çünkü kendileriyle bir şeyler paylaşıldığında, gururları okşanır. Ona karşı sevgili cümleleri kullanmaya başlayabilirsiniz. Tahmin edemeyeceğiniz kadar bu sözcüklere karşı ilgilidirler.

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Aşık ve Elde Edilir?

Boğa burcu erkeğini aşık ve elde etmek için çaba gösterilmeli. Çünkü onlar her zaman güçlü kadınları severler. Ona güçlü olduğunuzu, bağımsızlığınızı kazandığınızı göstererek, elde edebilirsiniz. Güçlü olduğunuza ikna olursa, kendiliğinden size aşık olur.

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Bir Sevgilidir?

Boğa burcu erkeği sevgililik döneminde aşırı kıskançtır. Onunla sevgili olmuşsanız, kıskançlıklarına katlanmak durumundasınız. Çünkü kıskançlık onun doğasına olan bir şey ve bu değiştirilemez. Yapmanız gereken onu sakinleştirmek değil, ondan başkasını görmediğinizi tavrınızla anlatmaktır. Sizi anlamaya başlarsa, aşırı kıskanmaktan vazgeçmeye başlar.

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Bir Baba Olur?

Boğa burcu erkeğinin ailesiyle çok güçlü bağları vardır. Çocukları, onun için dünyanın anlamı olurlar. Çocukları için her şeyi göze alabilecek yapıları vardır. Çocuklarına karşı korumacı oldukları kadar, özgür yetişmeleri için çaba sarf ederler.

Boğa Burcu Erkeği Hangi Rengi Sever?

Boğa burcu erkeğinin en sevdiği renk beyazdır. Beyaz dışında, açık mavi renk ve sarı hoşlarına gider. Açık tonlu renkleri hayatlarında kullanmayı severler. Genellikle giyimlerinin açık renkli olduğu görülebilir. Koyu renklere karşı hassastırlar ancak bazen tercihleri arasında bulunabilir.

Boğa Burcu Erkeği Hangi Yemeği Sever?

Boğa burcu erkeği, ev yemeklerine ve çeşitli et yemeklerine düşkündürler. Çorba vazgeçilmez yemekleri arasındadır. Kebap ve salatanın olduğu sofralar, ilgilerini çekebilir. Boğa burcu erkeği, ayran türü içeceklere karşı düşkündür. Onu mutlu etmek için lahmacun ve ayran birlikteliğini tercih edebilir, mideden fethedebilirsiniz.

False