Koç Burcu Aylık Yorum

KOÇ BURCU

21 Mart / 20 Nisan

  • Mottosu: Yeter ki hevesim kırılmasın!
  • Yönetici Gezegeni: Mars
  • Elementi: Ateş
  • PAYLAŞ

Yılın ilk ayı sizin için oldukça şanslı başlıyor. Üzerinizdeki ölü toprağını atın ve mücadele için hazır olun. Hedefleriniz gerçekleştirirken gökyüzü sizinle olacak ve hem başarınızın hem de popülerliğinizin arttığı bu ay size güzel imkanlar sağlamaya hazırlık yapacak. 06 Ocak civarlarında başlayacak olan Satürn-Plüton kavuşumu sizleri yeni bir kariyer süreci içerisine alabilir.

10 Ocak Cuma günü saat 21:13’te Yengeç burcunda halkalı Ay tutulması gerçekleşecek.

Kariyer konusundaki başarınız bu ay sizleri etkileyecek ve sürpriz gelişmeleri önünüze taşıyabilecek. Bu tutulma ile beraber kariyerinizde biraz köşeye sıkışmış hissedebilirsiniz. Hayatınızda beklemediğiniz insanlardan beklemediğiniz yardımlar alabilirsiniz.

11 Ocak Cumartesi günü saat 05:17’de Uranüs, Boğa burcunda ileri hareketine başlayacak. Finansal konuda bu ay şans sizinle. İyi bir bütçe planı oluşturmalı ve bunu sağlam adımlarla desteklemelisiniz. Bu ay beklenmedik yerlerden ödeme alabilir ve finansal anlamda rahatlama yaşayabilirsiniz.

17 Ocak'tan sonraki dönemin yeni girişimlere başlamak için oldukça iyi bir zaman olduğunu söyleyebiliriz. Kariyer hedeflerinize ulaşmak için yaratıcılığınızı ve sosyal desteğinizi kullanın. Bu ay aşk konularını bir süreliğine ikinci plana alabilirsiniz. İletişimlerinizde politik olmalısınız. Mümkün oldukça bilgi ve birikimlerinizle kendinizi ortaya sunmalısınız. Bu ay kariyerinize ve sosyal çevrenize odaklanıyorsunuz bu da size yaptığınız işler konusunda oldukça referans sağlayacaktır. Kısacası ocak ayı size mutluluk ve zafer vaat ediyor. Kurallarınızı ona göre belirleyin ve meydan okumaktan korkmayın. Bu ay duygusal ilişkiler konusunda inişli çıkışlı bir ay olabilir. Küçük sorunların bile büyük bir çığ haline geldiğini görebilirsiniz. O yüzden bu ay alttan alan bir tavır içinde olmalı ve olayları sükunetle ilerletmelisiniz. Ay boyunca hoşgörülü ve diplomatik olmak size yarar sağlayacaktır.

25 Ocak Cuma 01:30’da Kova burcunda yeni ay gerçekleşecek. Venüs’ün de etkisiyle romantik zamanlar başlayabilir ve yeni heyecanlar tüm hayatınızı ele geçirebilir. İlişkilerinizde daha sempatik ve samimi olun ve aile ortamındaki uyumu korumak için ciddi çatışmalardan kaçının. Sağlık konusunda kendinizi bakın ve bağışıklık sisteminizi güçlü tutacak beslenme şeklinde olun.

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz, doğduğumuz anda ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Dolayısıyla yükselen burç, kendi burcumuz kadar önemlidir ve görünüşü temsil eder. Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

DOĞUM SAATİNİZ
DOĞUM TARİHİNİZ
Lütfen boş alanları doldurunuz!

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinize olan uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.
SENİN BURCUN
ONUN BURCU
BURÇ UYUMUNU GÖSTER
KOÇ
BOĞA
İKİZLER
YENGEÇ
ASLAN
BAŞAK
TERAZİ
AKREP
YAY
OĞLAK
KOVA
BALIK

BOĞA BURCU BUGÜN

İkna kabiliyetinizin yüksek olduğu bir gündesiniz.Devamı

İKİZLER BURCU BUGÜN

İkili ilişkilerinizde yaptığınız fedakarlıkların size getirisini sorgulayabilirsiniz.Devamı

ASLAN BURCU BUGÜN

Duygularınızı onurlandırmak isterken yanlış anlaşılabilirsiniz.Devamı

BAŞAK BURCU BUGÜN

Uzakta olan veya küs olduğunuz arkadaşlarınızdan gelen geri dönüşler sizleri sevindirebilir.Devamı

TERAZİ BURCU BUGÜN

Hedef odaklı ilerlemek bugün çok önemli bir konudur.Devamı

AKREP BURCU BUGÜN

Beklentilerinizi az tutmanız sizleri daha iyi hissettirebilir.Devamı

YAY BURCU BUGÜN

Hiçbir şey görüldüğü gibi olmayabilir.Devamı

OĞLAK BURCU BUGÜN

Bugün kendinizde göremediğiniz eksiklikleri görebilirsiniz.Devamı