Yay Burcu Aylık Yorum

YAY BURCU

22 Kasım / 21 Aralık

  • Mottosu: İyi bakarsan iyi görürsün.
  • Yönetici Gezegeni: Jüpiter
  • Elementi: Ateş
  • PAYLAŞ

Bu ay telaşlı ve hareketli bir ay içinde olabilirsiniz. Hayatınız gezegenlerin güçlü momentumu tarafından yönlendirilecektir. Bu ay hayatınıza iç endişeler ve yaşamın duygusal yönleri hakim olsa da siz bunları kolayca aşabileceksiniz. Tüm eylemleriniz doğru duygulara dayanmaktadır. İradeniz sayesinde kendi kaderinizi belirleyebilir ve bu konuda başkalarına bağımlı olma zorunluluğunuzdan uzaklaşabilirsiniz. Bu ay gündeminiz kendinize olan saygınız ve özgürlüğünüz olacaktır. Bu konuda partnerinizden anlayış bekleyebilirsiniz.

Sizi ilgilendirecek en önemli konulardan biri 3 Ocak Cuma günü saat 13.20’de Mars, Yay burcuna geçecek, rekabet artacak. Kendinize daha fazla mücadele ederken bulabilirsiniz. İşler yoğunlaşabilir ve kendinizi her alanda gereğinden daha fazla savunmak zorunda hissedebilirsiniz. İlişkilerde sanki partner sizi anlamıyor gibi gelebilir. Bunların hepsi geçici etkiler. Bu yüzden bu ocak ayı içinde gereğinden fazla sorumluluklar üstlenmeyin ve üzerinize gelenleri biraz çevrenizle paylaşın. Bağışıklık sisteminize daha dikkat edin.

10 Ocak Cuma günü saat 21:13’te Yengeç burcunda halkalı Ay tutulması gerçekleşecek Yakın çevreyle görüşmelerinizde önemli bağlantılar kurabilir ve parasal konularda sonuçlanmalar deneyimleyebilirsiniz. Ortaklık veya hukuksal konularınız önemli bir gündem yaratabilir. Aile ortamı uyumsuzluklarını çok fazla büyütmemelisiniz. Bu süreçte alttan almalı ve sabırla yaklaşmalısınız. Aile içindeki barışı ve anlaşmayı düzeltmeye çalışmalısınız. Finansal anlamda savurgan yapı içinde olmamalısınız aksi taktirde bu ay maddi zorluklar yaşayabilirsiniz.

25 Ocak Cuma 01:30’da Kova burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Hedeflerinize ulaşmak için daha fazla disiplin gerekiyor. Ayın 20'sinden sonra para kazanmak için daha fazla enerji harcamalısınız. Sosyal çevreniz ve aile üyeleriniz gelirinizi artırmada etkili olabilir. Eğitimlerine devam eden yaylar için akademik çalışmalarına biraz daha ağırlık vermeleri gerektiğini söyleyebiliriz. Bu ay seyahat yurt içi ve yurt dışı seyahat planlarınız olabilir ama gereksiz zaman ve para kaybını önlemek için seyahatinizi temel amaçlarla sınırlamak gerektiğini söyleyebiliriz. Mümkün oldukça biraz daha bu konuda planlı olmalısınız. Bunun dışında evinizde arızalanabilecek aletlere karşı daha önlem alıyor olmalısınız.

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz, doğduğumuz anda ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Dolayısıyla yükselen burç, kendi burcumuz kadar önemlidir ve görünüşü temsil eder. Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

DOĞUM SAATİNİZ
DOĞUM TARİHİNİZ
Lütfen boş alanları doldurunuz!

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinize olan uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.
SENİN BURCUN
ONUN BURCU
BURÇ UYUMUNU GÖSTER
KOÇ
BOĞA
İKİZLER
YENGEÇ
ASLAN
BAŞAK
TERAZİ
AKREP
YAY
OĞLAK
KOVA
BALIK

KOÇ BURCU BUGÜN

Duygusal yaşantınızda önemli başlangıçlar yapma zamanı.Devamı

BOĞA BURCU BUGÜN

Bugün özel ilişkilerden yana saklamak isteyeceğiniz bazı durumlar sizleri toplum içinde zor durumda bırakabilir.Devamı

İKİZLER BURCU BUGÜN

Hem özel hem de sosyal ilişkilere ait bazı sıkıntılarınızın sebebini bulmak için kendi içinize dönebilir ve bütün soruların cevaplarını bulmak isteyebilirsiniz.Devamı

YENGEÇ BURCU BUGÜN

Eğitim ve gelecekle ilgili hedeflerinizde bazı kaymalar ve yön değişikliği yaşayabilirsiniz.Devamı

ASLAN BURCU BUGÜN

Bazı beklentileriniz bugün olumlu bir şekilde gerçekleşebilir.Devamı

BAŞAK BURCU BUGÜN

Anlık stresler içinde kendinizi mutsuz hissedebilirsiniz.Devamı

TERAZİ BURCU BUGÜN

Olayları arka plandan izlemek isteyebilirsiniz.Devamı

AKREP BURCU BUGÜN

Bugün çalışma hayatında ummadığınız tekliflerle karşılaşabilirsiniz.Devamı

YAY BURCU BUGÜN

Aşk hayatınız ve çocuklarınızla olan konularda iletişimin hız kazandığı ve birbirinizi daha iyi anladığınız bir döneme doğru ilerliyorsunuz.Devamı

OĞLAK BURCU BUGÜN

Ayağınıza kadar gelen fırsatları değerlendirmekten korkmamalısınız.Devamı

KOVA BURCU BUGÜN

Ev, aile ve yuva yerleşimlerinizle ilgili konularda büyük bir değişim ve dönüşüm zamanı sizi bekliyor.Devamı

BALIK BURCU BUGÜN

Bugün gayrimenkul alım-satımı ile ilgili konularda bazı kararsızlıklar içinde kalabilirsiniz.Devamı