Yay Burcu Aylık Yorum

YAY BURCU

22 Kasım / 21 Aralık

  • Mottosu: İyi bakarsan iyi görürsün.
  • Yönetici Gezegeni: Jüpiter
  • Elementi: Ateş
  • PAYLAŞ

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar, hayatın sizi önemli ve gerçekten gerekli olan kararları almaya ittiği bir yılın ardından şimdi uygulama aşamasına geçiyorsunuz. 2 Ocak’ta Oğlak burcundaki yeniay ile maddi kaynaklarınızı büyüteceğiniz yeni kaynaklar arayabilir, buna sahipseniz daha iyi hale getirecek adımlar atabilirsiniz. Güçlü olmak, bu hafta ve sonraki günlerin en önemli gündem maddesi olacaktır. Kazanmak ve kazandıklarınızı korumak için üstün bir çaba gösterebilirsiniz. Hayatınızı nasıl yaşamak istediğinizle ilgili konularda çizginizi net bir şekilde belli ediyorsunuz. Bu netliğin artık zamanının geldiğini somut bir şekilde görecek ve sunacaksınız.

Merkür’ün Kova burcuna geçmesiyle yoğun bir eğitim ve iş hayatına girebilirsiniz. Önemli ve yenilikçi fikirlerinizle yeni bağlantılar kurabilir, çeşitli insanlarla tanışabilir veya seyahatler planlayabilirsiniz. Özellikle topluma hitap eden projeler ortaya koyabilir, beklenmedik anlarda ve şekillerde gerçekleşecek buluşmalara, görüşmelere öncülük edebilirsiniz. 14 Ocak’taki Merkür Retro’su, buradaki eksiklerinizi ve hatalarınızı size gösterecektir. Burada seyahatleriniz ve çalışmalarınızda bazı aksaklıklarla karşılaşabilirsiniz, aceleci olmak ya da bildiğiniz gibi hareket etmek yerine durmaya ve başka fikirlere de açık olmaya meyilli olmalısınız.

18 Ocak’ta Uranüs’ün Boğa burcunda ileri harekete geçmesi, ay düğümlerinin de Boğa-Akrep aksına geçmesiyle birlikte değişen düzeninizi daha da değiştirmeye hazırlanıyorsunuz. Sorumluluklarınız ve çalışma alanlarınızla ilgili radikal kararlarınızı uygulamaya alabilir, dahil olmak durumunda kaldığınız değişiklere ise daha iyi bir şekilde adapte olabilirsiniz. Kendinize yeni metodlar bulabilir, farklı bir alanda çalışabilirsiniz. Alıştığınızın dışında daha esnek bir çalışma stili belirleyebilirsiniz. Heyecan verici işler yapabilir, bahçe ve tarımla ilgilenebilirsiniz. Bu durum sağlığınızı da etkileyecektir. Alışkanlıklarınızın değişmesi sizi fiziksel olarak da yenileyecektir. Ay düğümlerinin desteğini daha iyi şekilde almak için harcamalarınıza, eforunuzu nerede kullandığınıza azami dikkat etmelisiniz. Daha aktif olmalı, gönüllülük esasının dozunu kaçırmadan yaptıklarınızın hayatınıza somut katkıları olmasına da gayret göstermelisiniz. Siz çaba sarf ederseniz sonuç alacağınızı da göreceksiniz, bu yüzden devamlılığı sağlamak sizin için bir dönüm noktası olacaktır.

Mars 24 Ocak’ta Oğlak burcuna geçtiğinde, parasal kaynaklarınızla ilgili çalışmalarınız gündeme gelebilir. Kazanç elde yöntemlerinizde değişikliğe gidebileceğiniz gibi yoğun bir temponun içine de girebilirsiniz. Oyunu kuralına göre oynamak ve belli bir plan dahilinde ilerlemek, kazançlarınızın da istikrarlı bir şekilde artmasını sağlayacaktır. Çok kazanmanın çok harcamaya mahal vereceğini düşünmemelisiniz. Harcamalarınız, yeme içme düzeniniz de aynı çalışmalarınız gibi kontrollü bir şekilde olmalıdır. 29 Ocak’ta Merkür ve Plüton’un burada kavuşum gerçekleştireceğini hesaba katmalısınız. Zira bu kavuşum size elinizdeki kaynakları nasıl kullanacağınız ve hayatınızın refah düzeyini nasıl arttıracağınız konusunda önemli ipuçları verecektir.

Motivasyon Sözü: “Hayatta neyin mümkün olacağını belirleyen en önemli şey, altını ve üstünü çizeceğiniz şeylere doğru karar vermektir.”

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz, doğduğumuz anda ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Dolayısıyla yükselen burç, kendi burcumuz kadar önemlidir ve görünüşü temsil eder. Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

DOĞUM SAATİNİZ
DOĞUM TARİHİNİZ
Lütfen boş alanları doldurunuz!

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinize olan uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.
KADIN
ERKEK
BURÇ UYUMUNU GÖSTER