Balık Burcu Haftalık Yorum

BALIK BURCU

20 Şubat / 20 Mart

  • Mottosu: İnanmak yaşamın en anlamlı noktasıdır.
  • Yönetici Gezegeni: Neptün
  • Elementi: Su
  • PAYLAŞ

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, 18 Ocak’ta Yengeç burcunda gerçekleşecek dolunay ile birlikte aşk hayatınızla ilgili önemli kararlara imza atıyorsunuz. Hayatınıza birini dahil etmek, sosyal ortamlarda yer almak ve hayatın mutlu yanlarına odaklanmak öncelikli tercihleriniz haline gelebilir. Gökyüzü tarafından olumlu bir şekilde desteklendiğiniz bu dolunay haftasında Uranüs’ün Boğa burcundaki ileri hareketi, ay düğümlerinin Boğa-Akrep hattındaki seyri yakın çevreniz ve bazı görüşlerinizle ilgili radikal kararları beraberinde getirecektir. Uygulamaya koymakta zorlandığınız ya da buna direndiğiniz konulardaki düşünceleriniz ani ve hızlı bir şekilde hayata geçebilir. Ticari girişimlere oldukça açıksınız.

Güneş’in Kova burcuna geçmesi ve burada Merkür ile kavuşması, size gerçek iyi ve kötüyü gösterecektir. Yaşadıklarınız ve çevrenizdeki insanlarla ilgili bazı bilgiler öğrenebilir, içinizde saklı tuttuklarınızı yeniden gündeme getirmek isteyebilirsiniz. Ay’ın Başak burcunda hareket edecek olması, ortaklı işlerinizle ilgili bazı sorumluluklara yoğunlaşmanıza imkân sağlayabilir. Yeni iş birlikleri, yoğun bir hafta sonu öncesinde yükünüzü hafifletecektir.

Motivasyon Sözü: “Yarınlar yorgun ve bezgin kimselere değil, rahatını terk edebilen gayretli insanlara aittir.”

 

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz, doğduğumuz anda ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Dolayısıyla yükselen burç, kendi burcumuz kadar önemlidir ve görünüşü temsil eder. Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

DOĞUM SAATİNİZ
DOĞUM TARİHİNİZ
Lütfen boş alanları doldurunuz!

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinize olan uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.
KADIN
ERKEK
BURÇ UYUMUNU GÖSTER