İkizler Burcu Özellikleri

İKİZLER BURCU

22 Mayıs / 22 Haziran

  • Mottosu: Arkadaşlarım benim için her zaman önceliklidir!
  • Yönetici Gezegeni: Merkür
  • Elementi: Hava
  • PAYLAŞ

  • Hürriyet Twitter

İkizler burcu özellikleri sırasıyla şu şekildedir: 

Yönetici Gezegeni: Merkür

Elementi: Hava

Niteliği: Değişken

Rengi: Sarı ve turuncu

Metali: Cıva

Taşı: Agat

En Uyumlu Olduğu Burçlar: Terazi, Kova

En Zorlandığı Burçlar: Balık, Başak

Yönetici gezegeniniz Merkür'dür. Çok yönlü ve zeki insanlarsınız. Hava elementinin vermiş olduğu güçle harika bir iletişimci olabilirsiniz. Sürekli yeni bilgi arayışı sizleri araştırmacı biri haline dönüştürebilirken dedikoducu biri haline de dönüştürebilir. Bu aradaki gelişimi sizin bulmanız gerekecektir.

İkizler burcunun motivasyonu hiçbir zaman daha fazla para değil, aksine daha fazla arkadaş edinmek ve muhabbet edebilmektir. Sizler birer sosyal kelebeksiniz. Müthiş taklit yeteneğine sahipsiniz. Aklınızdan neler geçtiğini siz bile tahmin edemezsiniz.

Gezmek, keşfetmek ve seyahat etmek sizin ruhunuza canlılık katar. Gizli duygusal bir yönünüz var. Gerçek duygularınızı saklamak isterken bazen umursamaz görünebilirsiniz.

Kariyer hayatınız sizler için çok önemlidir. İletişiminizin kuvvetli olması, sizlerin bu anlamda özellikle iş hayatınızda mükemmel konuşmacı olmanıza neden olur.

Yetiştiğiniz aile, ahlak ve kültür gelişiminizi çok etkiler. Onlardan aldığınız ilham hayatınızdaki başarılarınızda görülür.

Çevrenizdeki insanlara ilham olan bir yönünüz vardır. Entelektüel yapınız ve bilgiye olan merakınız her zaman zihninizi aktif tutarak öğrenme duygusu ile sizi harekete geçirir.

Sizler için dostluk ve arkadaşlık kavramları önemlidir. Tüm dostlarınız ve arkadaşlarınız sizin için aileden daha ötedir.

Kırmızı çizginiz ilgi ve alakadır. Bunlar sağlanmadığı noktada üzülüp o ortamdan veya çevreden hızlıca uzaklaşabilir, kendinizi daha iyi hissedeceğiniz yeni bir ortama hızlıca giriş yapabilirsiniz.

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz, doğduğumuz anda ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Dolayısıyla yükselen burç, kendi burcumuz kadar önemlidir ve görünüşü temsil eder. Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

DOĞUM SAATİNİZ
DOĞUM TARİHİNİZ
Lütfen boş alanları doldurunuz!

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinize olan uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.
KADIN
ERKEK
BURÇ UYUMUNU GÖSTER