GeriBurçlar Başak Burcu Erkeği
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Hürriyet Twitter
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Başak Burcu Erkeği

Başak Burcu Erkeği

"Başak burcu erkeği içtendir. Aynı zamanda oldukça disiplinli başak burcu erkeğinin aşk ilişkileri zordur. Başak burcu erkeğinin özelliklerini bilirseniz onlarla rahat bir şekilde anlaşırsınız. Sizin için başak burcu erkeğinin özellikleri nedir? Başak burcu erkeğinin olumlu ve olumsuz yanları ile ilgili detayları derledik. "

Başak burcu erkeği içten fakat çok dikkatli olması ile bilinir. Hayatında düzen ve temizliğe de çok önem vermektedir. Başak burcu erkeği planlı çalışmaları ile iş yaşamında başarılı olmak için mücadele eder.

Başak Burcu Erkeği Temel Özellikleri Nelerdir?

Başak burcu erkekleri oldukça samimi kişilerdir. Gösterişten ve şatafattan uzak olurlar. Aynı zamanda başak burcu erkeklerinin disiplin duyguları da iyice gelişmiştir. Bu burcun erkekleri oldukça titiz ve düzenlilerdir.

Başak Burcu Erkeği Fiziksel Özellikleri

Başak burcu erkekleri uzun boylu olurlar. Aynı zamanda başak burcu erkekleri kumral ya da sarışın olurlar. Bunun yanı sıra gözleri büyük ve saçları da dalgalı olur. Başak burcu erkeği oldukça yakışıklı ve çekici olurlar. Bu nedenle tüm dikkatleri de üzerlerine çekerler.

Başak Burcu Erkeği Olumlu Özellikleri

Başak burcu erkekleri ve düzenlidir. Bunun yanı sıra temkinlilerdir. Hata yapmaktan ise korkarlar. Başak burcu erkeği çok titiz ve temizdir. Başak burcu erkeğinin hayatı daima düzenlidir. Sürprizleri sevmeyen başak burcu erkeği yaptığı her işin belli bir düzen halinde ilerlemesini isterler. Aynı zamanda başak burcu erkeği hayatının tüm alanında temiz ve titiz davranırlar.

Başak Burcu Erkeği Olumsuz Özellikleri

Başak burcu erkekleri oldukça disiplinlilerdir. Aynı zamanda tüm kontrolün ise kendilerinde olmasını isterler. Başak burcu erkeklerinin denetleme duyguları gelişmiştir. Bu nedenle hata yapmaktan da çok korkarlar.

Başak Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Başak burcu erkeği duygu ve mantık karmaşası yaşadıkları için düzen arayışına girerler. Bu nedenle de uzun süre bir arayış içerisine girerler. Aşktan çok mantıklı bir birliktelik isterler. Başak burcu erkeği sevdiği kadınlarda her zaman mantıklı davranırlar. Mantık onlar için aşktan önce gelir. Başak burcu erkekleri genellikle geç yaşlarda evlenirler. Çünkü aradıkları eşi seçmek için oldukça titiz davranırlar. Bu konuda tüm ayrıntılara da dikkat ederler.

Başak Burcu Erkeği İş Hayatı

Başak burcu erkeği iş yaşamında en başarılılar arasında olmak ister. Düzenli yapıları ve analitik düşünce tarzları ile birlikte en çok aranan çalışanlar arasında yer alırlar. İş hayatında başarılı olmak için başak burcu erkeği her fırsatta büyük bir azim ile çalışırlar. Çalışmaktan asla yorulmazlar.

Başak Burcu Erkeği Cinsel Hayatı ve Cinsellik

Başak burcu erkeği yatakta oldukça çekici ve arzuludur. Bunun yanı sıra partnerini mutlu etmek için de elinden geleni yapar. Başak burcu erkeğinin cinsel fantezileri de genellikle romantik anlar yaşatır.

Başak Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır?

Başak burcu erkeği doğa yürüyüşleri ve şık yemek davetlerinden hoşlanır. Aynı zamanda aileleri ve sevdikleri ile beraber vakit geçirmeye de bayılırlar. Başak burcu erkeği yaptıkları planlara uyulmasını isterler.

Başak Burcu Erkeği Hoşlandığını Nasıl Belli Eder?

Başak burcu erkeği hoşlandığı bir kadına açılmakta zorlanmaz. Hoşlandığını rahat bir şekilde anlatabilir. Bunun için güzel bir yemek davetinin ardından hoşlandıkları kadınlara rahat bir şekilde açılabilirler.

Başak Burcu Erkeği Kıskanç mıdır?

Başak burcu erkeği sevdikleri eşleri ya da sevgililerini kıskanırlar. Bu kıskançlık seviyesi asla artmaz. Başak burcu erkeğinin güven sorunu olduğu için güvenmedikleri bir ilişkiye asla başlamazlar.

Başak Burcu Erkeği Nasıl Affeder ve Barışır?

Başak burcu hata yapılacak en son burçlardan biridir. Çünkü bu burcun sahipleri kızdıkları ya da kırıldıkları kişileri kolay kolay affetmezler. Onların gönlünü almak ise oldukça zordur.

Başak Burcu Erkeği Nasıl Geri Döner?

Başak burcu erkeği bir şeye kızmış ya da kırılmış ise kolay kolay geri dönmez. Buna bağlı olarak ancak güçlü bir sevgi onları geri getirir.

Başak Burcu Erkeği Nasıl Giyinir?

Başak burcu erkeği kıyafet seçimine çok dikkat eder. Her zaman temiz, ütülü ve şık giyinmeye özen gösterirler. Buna bağlı olarak başak burcu erkeği birbirine uyumlu kombin yaparlar.

Başak Burcu Erkeği Nasıl İkna Edilir?

Başak burcunu ikna etmek için onları çok iyi tanımak gerekir. Hassas noktaları bulunarak balık burcu erkeğine uyumlu sözler söylenir. Böylece ikna edilirler.

Başak Burcu Erkeği Nasıl Sever?

Başak burcu erkeği gerçek aşkın mutlaka mantıklı bir yanı olduğuna inanır. Aşık oldukları kadınların aynı zamanda kendi ayakları üzerinde dik durmaları ve başarılı olmaları da önemlidir.

Başak Burcu Erkeği Nasıl Aşık Olur?

Başak burcu erkeği kendileri gibi düşünen kadınlara aşık olurlar. Başak burcu erkekleri çok detaycı olduğu için yıllar da geçse evlenmek için acele etmezler. Bu nedenle mantıklı ve doğru kişiye aşık olmayı beklerler.

Başak Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Başak burcu erkeği ayakları yere basan ve ne istediğini bilen kadınlardan hoşlanırlar. Onlar için kadınların düzenli ve titiz olması da en önemli detaylardan bir tanesidir.

Başak Burcu Erkeği Nasıl Hediyelerden Hoşlanır?

Teknolojik cihazları seven başak burcu erkekleri şık ajandalardan ve kol düğmesi gibi hediyeler almaktan hoşlanırlar.

Başak Burcu Erkeği Nasıl Affeder?

Başak burcu erkeği kolay kolay affetmez. Yaşam alanlarına girilmesinden hoşlanmayan başak burcu erkeği kendi özgürlük alanlarından taviz vermek istemezler. Bu nedenle affedecekleri konular büyük önem taşır. Ancak derin bir sevgi bağı var ise başak burcu erkeği affeder.

Başak Burcu Erkeği Nasıl Pişman Olur?

Başak burcu erkeği kolay kolay pişman olmaz. Ancak gerçekten yapmak istemedikleri bir şey olursa pişmanlık yaşarlar. Aynı zamanda istemedikleri kararları verdikleri için pişman olurlar.

Başak Burcu Erkeği Nasıl Mutlu Olur?

İyi bir iş ve mutlu bir evlilik başak burcu erkeğini mutlu eden en önemli sebeptir. Başak burcu erkeği iş yaşamında başarılı olduğunda da çok mutlu olurlar.

Başak Burcu Erkeği Nasıl Aşık ve Elde Edilir?

Güçlü ve güzel kadınlara aşık olan başak burcu erkeği güçlü karakterli kadınlar tarafından elde edilir. Başak burcu erkeğini elde etmek için onun kadar disiplini ve kararlı olmak gerekir.

Başak Burcu Erkeği Nasıl Bir Sevgilidir?

Başak burcu erkeği oldukça romantik ve duygusal bir erkektir. Aynı zamanda başak burcu erkeği gerçekten seviyorsa sevgilisine çok değer verir. Kendilerini kolay teslim etmeyen başak burcu erkeği her zaman sevgilileri tarafından anlaşılmak istenirler.

Başak Burcu Erkeği Nasıl Bir Baba Olur?

Başak burcu erkeği oldukça disiplinli ve iyi bir baba olur. Çocuklarını en iyi şekilde yetiştirmeyi hedefleyen başak burcu erkeği evine bağlı ve çocuklarına düşkün bir baba olur.

Başak Burcu Erkeği Hangi Rengi Sever?

Başak burcu erkeği daha çok siyah, kahverengi ve kırmızı gibi renkleri severler. Bu nedenle de renk seçimlerinde bu tonları kullanırlar. Bu şekilde kıyafetlerinde de bu renkleri tercih ederler.

Başak Burcu Erkeği Hangi Yemeği Sever?

Başak burcu erkekleri genellikle sağlıklı yemekleri yemeyi tercih ederler. Bunun yanı sıra zeytinyağlı yemekler ve protein ağırlıklı beslenmeyi severler.

False