GeriOğlak Oğlak Burcu - Haftalık
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Oğlak Burcu - Haftalık

Oğlak Burcu - Haftalık

"Haftaya Balık burcunda gerçekleşen dolunay ile başlıyorsunuz. Harekete geçmek için iletişim kurmanız gerektiğinin farkına varıyorsunuz. Gurur yaptığınız her konuda kaybeden olduğunuzu görüyor, bu farkındalıkla ilişkileriniz ve işleriniz konusunda yeni yöntemler belirliyorsunuz."

Haftaya Merkür’ün Terazi burcundaki geri hareketi ile başlıyorsunuz. Statü sahibi biri olmanız, daha iyisini yapmak konusunda sizi yeniden harekete geçirebilir. Çalışma koşullarınızda değişiklik yapmak isteğiniz, bazı engellere takılabilir. Yanlış anlaşılmalar ve hızlı kararlar, ilişkilerinize zarar vereceği için sadece kendinizi değil çevrenizi de düşünmelisiniz. Eksiklerinizi tamamlamaya odaklanın.

Venüs ve Jüpiter arasındaki açıyla birlikte, sorumluluklarınız ve kazanımlarınız üzerine düşünebilirsiniz. Sahip olmak istediklerinizle elde ettikleriniz arasında farklar olması, hala denemediğiniz bir yol olduğunu gösteriyor. Bakış açınızı değiştirmek, sizi derin ve etkili değişikliklere, işbirliklerine götürecektir.

Mars ve Chiron’un karşı karşıya olması, aileniz ve iş hayatınız arasındaki dengeyi yeniden sorgulatıyor. Hırsla hareket edebilirsiniz. Ancak hırsınızın değerlerinizin önüne geçmemesine dikkat etmelisiniz. İşinizi daha iyi yapmanız için bazı değişikliklere gidebilir, bu süre zarfında aile bireyleriyle olan ilişkilerinizi masaya yatırabilirsiniz. Anlayış ve empatiyle hareket etmek, yanlış anlaşılmaları ve kırgınlıkları önleyecektir.

Motivasyon Sözü: “Hayat, insanın içinde filizlenir; dışında değil.”

False