GeriKova Kova Burcu - Aylık
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kova Burcu - Aylık

Kova Burcu - Aylık

"Kendinizden söz ettireceğiniz ve ilişkilerinizin ön planda olacağı bir Temmuz ayına giriyorsunuz. Yengeç burcundaki yeniay ile, günlük düzeniniz üzerinde çalışıyorsunuz. Çalışma ortamınızda bazı değişiklikler yapmak isteyebilir, sağlığınızı dengede tutacak bir beslenme programı hazırlayabilirsiniz. "

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, kendinizden söz ettireceğiniz ve ilişkilerinizin ön planda olacağı bir Temmuz ayına giriyorsunuz. Yengeç burcundaki yeniay ile, günlük düzeniniz üzerinde çalışıyorsunuz. Çalışma ortamınızda bazı değişiklikler yapmak isteyebilir, sağlığınızı dengede tutacak bir beslenme programı hazırlayabilirsiniz. Yengeç burcuna geçecek olan Merkür de, sizi bu konuda daha ılımlı ve yapıcı biri yapabilir. Güçlü hafızanız size geçmişi getirdiğinde, bunu bugünü daha iyi hale getirmek için kullanacaksınız. 

Koç burcunda ilerleyen Chiron, geri hareketine başladığında sözleşmeli işlerinizle ilgili sorunları masaya yatırabilir. Kayıpları yerine koyabilir, çevrenizle olan iletişiminizi iyileştirmek için adım atan, attıran olabilirsiniz. Kırgınlıklar telafi ediliyor. 

Güneş karşıt burcunuz olan Aslan’a geçiyor. Aşk hayatınızda adınızdan söz ettiriyorsunuz. Tekliflere açık olabilir, sizi çaresiz hissettiren konulara çözüm bulabilirsiniz. Birlikte iş yaptığınız insanlarla yeni projeler hazırlayabilir, daha fazla sorumluluk alarak kendinizi öne çıkarabilirsiniz.

Venüs’ün Başak burcuna geçmesi, eşiniz ya da ailenizden kaynaklı gelirler konusunda iyileşmeler yaşatabilir. Beklentilerinizde haklı çıkmak ve hakkınızı elde etmek için çaba sarf edebilirsiniz, ilişkilere olan bakış açınız sadece bir şeyleri elde etmek şeklinde olmadıkça kazançlı çıkabilirsiniz.

Burcunuzda gerçekleşecek olan dolunay, kendinizle ilgili düşüncelerinizi ve kararlarınızı daha somut bir hale getirmenizi sağlıyor. Kabullendiğiniz ve son noktayı koyduğunuz konuların yerini artık yeni gelişmelere bırakıyorsunuz. Bu kararlılık hali, ilişkilerinizi de oldukça besleyecektir. 

Merkür karşıt burcunuz Aslan’a geçiyor. İkili ilişkilerinizde ve ortaklı işlerinizde ben merkezli davranışlar sergileyebilirsiniz. Bunun gölge yönüne düşmek yerine, ilişkilere yön veren olmak ve bunun temeline de herkes için maddi ve duygusal kazançları koymak sizin de faydanıza olacaktır. Jüpiter’in gerileyerek burcunuza gelmesi, hedeflerinizi gerçekleştirirken farkında olmadığınız hatalarınızı görünür kılabilir. Çözümü de yine kendiniz bulacaksınız ve doğru hamle yaptığınızda bu durumun tekrarlanmasına mahal vermeyeceksiniz. 

Ay sonuna doğru Mars karşıt burcunuzdan çıkıp Başak burcuna geçtiğinde, endişe duyduğunuz konularda somut adım atarak harekete geçtiğinizde daha fazla titiz ve disiplinli davranışlar sergileyebilirsiniz. Kendinizle, kazançlarınızla ilgili değiştirmek istediğiniz şeyleri ilmek ilmek örmeniz gerekebilir.

Motivasyon Sözü: “Başarı son; başarısızlık ölümcül değildir. Önemli olan devam etme cesaretini gösterebilmektir.”

False