GeriKova Kova Burcu - Aylık
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kova Burcu - Aylık

Kova Burcu - Aylık
Abone Olgoogle-news

"Doğru kişi sizi olduğu gibi sevecektir."

05 Temmuz'da gerçekleşecek olan ay tutulması ile siz ve meslektaşlarınız arasındaki yanlış iletişimden veya işinizin sizin için uygun olmadığı hissinden bıkmış olabilirsiniz. İş hayatınızda uzun zamandır yaşadığınız belirsizlikler ve şaşırtıcı değişimler sizleri bunalttı. Aniden iş kapatma ya da aniden iş açma mecburiyetleriniz hiçbir durumu kontrol edemediğiniz hissiyatını sizlere verdi. 12 Temmuz'dan sonra Merkür'ün ileri harekete geçmesi ile işlerinizin daha fazla yoluna girdiğini görebilirsiniz. Özgeçmişinizi güncelleyebilir, yeni iş başvuruları yapabilirsiniz. 20 Temmuz'daki Yeni Ay sayesinde iş görüşmelerinin veya yeni bir iş teklifinin sandığınızdan daha hızlı olması için bekleyin. Bazen değişim iyi olabilir. Belki eski kalıplaşmış durumları bırakmanız sizin hayrınıza olacaktır.

Temmuzun ikinci yarısında yeni tanışacağınız biri aşk ile ilgili konularda sizi heyecanlandırabilir. Bu Yeni ay ile birlikte ilişkinizde ya da kariyer hayatınızda bambaşka bir başarı sizleri bekliyor olacak. Olayları ve durumları değiştiremiyorsanız onların içlerinden geçip gitmenin ne kadar büyük bir erdem olduğunu göreceğiniz bir dönem diyebiliriz. Özellikle 2018 yılından bu yana yaşadığınız sorunların artık içinden çıktığınız bir yeniay olduğunu da söyleyebiliriz.

Aşk hayatınız söz konusu olduğunda, 27 Temmuz'da Venüs ve Neptün arasındaki belirsiz bir kare, gerçek olamayacak kadar iyi ya da sizin için çok iyi olan biriyle tanıştığınızı hissetmenize neden olabilir. Eğer düşünceniz ilk seçenekse muhtemelen haklısınız çünkü kimse mükemmel değil. İkinci seçenekse, muhtemelen yanılıyorsunuz. Doğru kişi sizi olduğu gibi sevecektir.

Bu ay aydınlanmanız gereken konularınız: Vazgeçmeyi öğrenmelisiniz ve vazgeçmekten korkmamalısınız. Belki de değişim hiç bu kadar iyi gelmemiştir.

False