GeriBalık Balık Burcu - Haftalık
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Balık Burcu - Haftalık

Balık Burcu - Haftalık

"Haftaya Merkür’ün Terazi burcundaki geri hareketi ile başlıyorsunuz. Geçmişe ait ödemeleriniz çıkabilir. Unutulan ve üzerinden zaman geçen finansal konularla yeniden ilgilenebilirsiniz. "

Haftaya Merkür’ün Terazi burcundaki geri hareketi ile başlıyorsunuz. Geçmişe ait ödemeleriniz çıkabilir. Unutulan ve üzerinden zaman geçen finansal konularla yeniden ilgilenebilirsiniz. Gelir gider dengenizi yeniden kurmaya çalışmak, sağlığınızla ilgili ertelenen konuları değerlendirmeye almak ve çalışma ortamınızdaki ilişkiler üzerinde düşünmek bu haftanızın gündemini oluşturuyor. Toparlanması gereken her şeyi belirliyor, geçmişten ders çıkarıyorsunuz.

Venüs ve Jüpiter arasındaki kare açı, kendi içinizde çözmeye çalıştığınız ve gizli yürüttüğünüz bazı işlerde size çözüm fırsatı sunabilir. Fikirlerinizi paylaşmak, iyi ilişkiler ve işbirlikleri kurmak adına adım atmak isteyebilirsiniz. Bu sayede yeni maddi kazanımlar elde edebilirsiniz.

Mars ile Chiron arasındaki karşıt açı, size kazanç getirecek çalışmalarınızla ilgili kararlarınızda değişikliğe gidebilirsiniz. Bu değişikliklere, ailenizin maddi kaynakları da dahil olabilir. Önceliklerinizin ve değerlerinizin önemini anlamak, elinizdeki imkanları daha etkin kullanmanızı sağlayabilir. İnisiyatif almak, korktuğunuz şeylerden emin olmanıza yardımcı olacaktır.

Motivasyon Sözü: “İnsanın özgürlüğü, tercih yapabilme gücündedir. Sana ait bir tercih, sana ait bir yaşam demektir.”

False