GeriAkrep Akrep Burcu - Haftalık
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Akrep Burcu - Haftalık

Akrep Burcu - Haftalık

"Haftaya Güneş/Neptün arasında kesinlik kazanan açının etkileri ile başlıyorsunuz. Amaçlarınızı idealize ettirdiğinizin farkına varıyorsunuz. Yaşamak istediğiniz hayatı sezgisel çizdiğiniz yol ile sürdürmek istemenin eksik yönlerini öğreniyorsunuz. "

Haftaya Güneş/Neptün arasında kesinlik kazanan açının etkileri ile başlıyorsunuz. Amaçlarınızı idealize ettirdiğinizin farkına varıyorsunuz. Yaşamak istediğiniz hayatı sezgisel çizdiğiniz yol ile sürdürmek istemenin eksik yönlerini öğreniyorsunuz. İlişkilerde kendinizi çok gergin ve soğuk hissediyor olabilirsiniz. Hâlbuki Venüs akrep burcunda şu an sizi çok destekliyor. Hem duygusal hem finansal açıdan güçlü ve başarılı bir haftada olduğunuzu hatırlatmakta fayda var.

Salı günü Mars Terazi burcuna geçiş yapıyor. Gizli kalmış konularda karara varıyorsunuz. Düşünceleriniz sabitlemeyi başarırken içsel bir şekillenme için harekete geçme kararı alıyorsunuz.

Cuma günü Plüton ile Güneş arasında olumlu açı netlik kazanıyor. Sosyal ortamlarınızda düzenleme içerisine giriş yapıyorsunuz. Dönüşüm ve yeniden oluşum sizleri yeni bir sosyal yakınlık ilişkisine taşıyacaktır.

Motivasyon Sözü: “Sadece bir kere yaşıyorsun, ama doğru yaparsan, bir kere yeter.”

False