GeriBaşak Başak Burcu - Aylık
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Başak Burcu - Aylık

Başak Burcu - Aylık
Abone Olgoogle-news

"5 Temmuz’daki Ay tutulması sizleri aşk ve ilişkiler konusunda belirleyici bir noktaya taşıyacak. "

Eğer biriyle birlikteyseniz bu kişiyi ne kadar sevdiğinizi ve onu kaybetmek istemediğinizi fark edebilirsiniz. Aranızdaki bağlılığınızı bir şekilde derinleştirmek isteyebilirsiniz. Eğer bekarsanız güçlü bir aşk ilişkisi içine çekilebilirsiniz. Hazır olduğunuzdan eminseniz eski hayal kırıklıklarınızı bir köşeye bırakarak sevgiye doğru yola çıkmalısınız. Arkadaşlarınızla oluşabilecek krizli bazı ilişkilere karşı dikkatli olmalısınız. 12 Temmuz'dan sonra Merkür’ün ileri hareketine geçmesiyle işler yoluna girecektir.

Siz Başaklar bu ay, başarıya ulaşmak için başkalarının desteğini aramalı ve koşullara uyum sağlayacak kadar esnek olmalısınız. Hayat her şeye rağmen akıyor. Hayatınızda duraklamaya yer yok, her daim hareket içinde olmalısınız. Bu tutulma ile elinizdeki projeleri tamamlamalısınız. Bu tutulma ile beraber duygusal ilişkilerde oldukça romantik bir yapı içinde olabilirsiniz. Beklentileriniz oldukça duygusal ve romantik düşünceler içerebilir. Eğer ilişkinizden eminseniz bu birlikteliği evlilikle taçlandırabilirsiniz. Aile ile aranızdaki bağın artacağı bu ay, oldukça neşeli ve samimi ilişkiler kurabileceksiniz. Finansal anlamda güçlü etkiler içinde olabilirsiniz.

Bu ay aydınlanmanız gereken konularınız: Gereğinden fazla yükleri üzerinize almamanız gerektiği ve biraz kendinize ihtiyacınız olduğu fikrini kabul etmelisiniz. Ayrıca kariyer ve iş alanının sizi nasıl motive ettiğini farketmelisiniz.

False