GeriBaşak Başak Burcu - Aylık
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Başak Burcu - Aylık

Başak Burcu - Aylık

"Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, kendinizi kazanmak için titizlikle ve güzellikle çaba göstereceğiniz bir Temmuz ayına giriyorsunuz. Yengeç burcundaki yeniay ile, çabanıza sosyal çevrenizden ve hedeflerden başlıyorsunuz. Yeni insanlara ve yeni çalışmalara hazırlıklı olun. Bir araya geleceğiniz kişilerle, geçmişte darbe yediğiniz konuların etkisinden kurtulabilirsiniz. Güneş yöneticisi olduğu Aslan burcuna geçiyor ve sizin için gizlilik kavramının ortadan kalktığı bir dönemi başlatıyor. "

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, kendinizi kazanmak için titizlikle ve güzellikle çaba göstereceğiniz bir Temmuz ayına giriyorsunuz. Yengeç burcundaki yeniay ile, çabanıza sosyal çevrenizden ve hedeflerden başlıyorsunuz. Yeni insanlara ve yeni çalışmalara hazırlıklı olun. Bir araya geleceğiniz kişilerle, geçmişte darbe yediğiniz konuların etkisinden kurtulabilirsiniz. Yönetici gezegeniniz Merkür’ün de buraya gelmesiyle, arkadaşlarınızla olan paylaşımlarınız gündeminizde yer tutuyor. Objektif kararlar vermekte zorlanabilirsiniz, ifadelerinizdeki korumacılık içinde bulunduğunuz güzel ortamda bir şeylerin ters gitmesine neden olabilir.

Koç burcundaki Chiron’un geri hareketine başlaması, korkularınızı uyandırabilir. Bunun bir son uyanış olmasına izin verdiğinizde korktuğunuz yerden filizleneceğinizi bilmelisiniz. Kim olduğunuz, ne yaptığınız konularındaki sorularınıza cevap bulmanız ve uygulamanız için güzel bir dönemdesiniz. Elinizden geldiğince bunun üzerine gidin. 

Güneş yöneticisi olduğu Aslan burcuna geçiyor ve sizin için gizlilik kavramının ortadan kalktığı bir dönemi başlatıyor. Karanlıkta kalmış her konunun açığa çıkması kadar size karşı iyi niyetli olmayan kişilerle de bir araya gelmeniz mümkün olabilir. Kazanmak sizin elinizde, çünkü gökyüzünün aydınlığı içinizden başlıyor. 

Venüs, Aslan burcundaki seyahatini tamamlıyor ve burcunuza geliyor. İlişkilerde fayda zarar dengesine dikkat ettiğiniz müddetçe şanslı bir dönem geçirebilirsiniz. Kendinizden başlattığınız değişimin ve iyileşmelerin, çevrenize ve bire bir ilişkide olduğunuz insanlara etkisi gözle görünür derecede olabilir. Dış görünüşünüzle fazlaca uğraşabilir, doğal ve şık duruşunuzu beslemek isteyebilirsiniz.

Kova burcundaki dolunay ile günlük hayatınızda önceliği kendinize vermeye başlıyorsunuz. Çalışma ortamınız ve sağlığınızla ilgili konularda neler yapmanız gerektiğini artık daha iyi anlıyorsunuz. İyi işler çıkarmanın yolunun iyi olmanızdan geçtiğini görmek, olaylara bakış açınızı değiştirecektir. 

Yönetici gezegeniniz Merkür Aslan burcuna geçiş yapıyor. İçinize attığınız her konuyu açıkça ifade etmek isteyeceksiniz. Haklılığınızı ve kişiliğinizin getirdiklerinizi daha görünür ve konuşulur hale getiriyorsunuz. Kendi iç dünyanızdan güç aldığınız bu dönemde önemli gündemleriniz varsa dikkatinizin ve özelinizin çok dağılmamasına dikkat etmelisiniz. Geri hareketteki Jüpiter’in Kova burcuna gelmesi, çalışma arkadaşlarınız ve iş ortamınızla ilgili bazı haksızlıkları gündeme getirebilir. Neyin neden olduğu gözler önüne serileceğinden olaylara karşı nasıl bir tasarrufunuz olması gerektiğini daha iyi anlıyorsunuz.

Ay sonunda Mars burcunuza geçiyor. Oldukça hareketli ve yoğun bir zaman geçirebilirsiniz. Öfke kontrolü konusunda zorlanacağınız bir dönem olacağından bu enerjiyi sportif faaliyetlerle atmayı deneyebilirsiniz. Kendinizle ya da kendiniz için bir mücadeleye girişebilirsiniz. Kazanmak için detayların takipçisi olmak yerine kahramanı olmayı isteyebilirsiniz. 

Motivasyon Sözü: "Acı sizi değiştirebilir ancak bu kötü bir değişim olması gerektiği anlamına gelmez. Bu acıyı alın ve bilgeliğe dönüştürün."

False