Geriİkizler İkizler Burcu - Aylık
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İkizler Burcu - Aylık

İkizler Burcu - Aylık
Abone Olgoogle-news

"Aşk hayatınız Temmuz ayında büyük bir değişim içine giriyor gibi olabilir. "

5 Temmuz'daki Ay Tutulması ile yeni bir Ay’a başlıyorsunuz. Bir süredir sizi yoran borçlarınızı kapatabileceğiniz ve ekonomik rahatlamalar içine gireceğiniz bir dönemdesiniz. Belki bir öğrenciyseniz öğrenci kredinizi veya kredi kartlarınızı kapatıyor olabilirsiniz. Başka bir yönden bakacak olursak şirket kurmak, iflas başvurusunda bulunmak, kredi çekmek veya vergilendirmeler ile ilgili konular gündeminiz olabilir.

Yönetici gezegeniniz Merkür, gerileme hareketini 12 Temmuz’da tamamlıyor ve sizleri mali konularda daha rahat bir durum içine çekmeye doğru götürüyor diyebiliriz. Para kazanma çabalarınızı nereye odaklayacağınız konusunda herhangi bir karışıklık yaşıyorsanız bunu 27 Temmuz’a kadar kesin bir şekilde sonuçlandırmalısınız. Kendinizi boğuluyor gibi hissediyorsanız gerçekten değişim zamanı geldi demektir. Sağlığınız adına gereksiz korkulardan kaçının.

Aşk hayatınız Temmuz ayında büyük bir değişim içine giriyor gibi olabilir. Ancak bir ilişkiniz varsa partnerinizin 27-28 Temmuz civarında biraz mesafeli davranması sizleri düşündürtebilir. Bunu iyi yönde düşünmelisiniz. Belki partnerinize daha özenli davranmanız ilişkinize yeniden heyecan katacaktır. Bazen her şeyi mükemmel yaptığımızı zannederiz ama bununla yüzleşmek daha iyi şeyler yapmamıza sebep olabilir.

Bu ay aydınlanmanız gereken konularınız: Kendine ne istediğini sormaya devam et. Ufkunu genişletmekle ilgili yoğun duygusal hislerine engel olma. Ortak mali konularla ilgili toparlanmaları yap ve eş parasını eleştirme.

False