Geriİkizler İkizler Burcu - Aylık
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İkizler Burcu - Aylık

İkizler Burcu - Aylık

"Hem içeride hem dışarıda zaferler elde edeceğiniz bir Temmuz ayı sizi bekliyor. Yengeç burcundaki yeniay ile maddi birikimlerinizi yeniden değerlendirmek için harekete geçiyorsunuz. Kendinize yeni bir kazanç alanı oluşturmanız, ruhsal açıdan da iyi hissetmenizi sağlayabilir. Merkür’ün Yengeç burcuna gelmesi, buradaki yazılı işleri gündeme getirebilir. Duygusal kararlar vermek yerine mantığınızı devreye koymanız gerektiğini unutmamalısınız. "

Sevgili İkizler burçları ve yükselen burcu İkizler olanlar, hem içeride hem dışarıda zaferler elde edeceğiniz bir Temmuz ayı sizi bekliyor. Yengeç burcundaki yeniay ile maddi birikimlerinizi yeniden değerlendirmek için harekete geçiyorsunuz. Kendinize yeni bir kazanç alanı oluşturmanız, ruhsal açıdan da iyi hissetmenizi sağlayabilir. Merkür’ün Yengeç burcuna gelmesi, buradaki yazılı işleri gündeme getirebilir. Duygusal kararlar vermek yerine mantığınızı devreye koymanız gerektiğini unutmamalısınız. 

Chiron Koç burcunda geri hareketine başlıyor. Sosyal çevrenizde yaşadığınız ya da sizin sebep olduğunuz kırgınlıklar masaya yatırılabilir. Telafi etmek fikri zihninizi fazlasıyla kurcalayabilir. Burada yaptıklarınızın ya da yapmadıklarınızın sizin lehinize sonuçlanmasını istiyorsanız size tutulan ışığı başkalarına da yansıtmayı başarmalısınız.

Güneş, Aslan burcundaki seyahatine başladığına, yakın çevrenizle iletişiminiz, tatil programlarınız askıda bekleyen yazılı konularınız hız kazanabilir. Kararsızlık ve isteksizlik hali son bulacağı için fikirlerinizi daha güzel ve ilham verici şekilde işleyebileceksiniz. 

Venüs’ün dost burcunuz Başak’a yerleşmesiyle, aile bağlarınızda birbirinize destek olma ve fayda sağlama temaları söz konusu olabilir. Aranızdaki duygusal bağdan hareket etmek, sorunlarınızı çözmenizi kolaylaştıracaktır. Evinizle ilgili bazı yeni kararlar verebilir, tadilat işleri yapabilirsiniz. 

Kova burcunda gerçekleşecek dolunay ile yabancı platformlara uzanan işlerinizle ilgili farklı bir yapılanmaya gidebilirsiniz. Daha bireysel fikirlere yönelmenizi gerektiren gelişmeler yaşanabilir.

Yönetici gezegeniniz Merkür, Aslan burcuna geçiyor. Yakın çevre iletişime geçme isteği daha çok kendi kişisel sebepleriniz üzerine oluşabilir. Sosyal mecralarda içerikleriniz fazla beğeni toplayabilir, fikirlerinizi en güzel şekilde sunabilirsiniz. Jüpiter’in hemen karşıttaki Kova burcunda geri hareketine devam etmesi, eğitim ve medya konulu eğitimlerinizi ya da eksiklerinizi önünüze getirebilir. Burada iyi bir planlama yaptığınızda hem eksikleri tamamlayacak hem de yeni alanlar üzerinde fikir üretebileceksiniz. 

Mars, Başak burcundaki seyahatini başlatıyor. Aile kurmak ve yuva kavramları hayatınızda fazlasıyla tutabilir. Bazı mesafeleri yeniden değerlendirmek isteyebilirsiniz. Gayrimenkul ile ilgili gündemleriniz varsa bunlarla ilgili neler yapacağınız kesinleşebilir. Vaktinizin, enerjinizin çoğu bu alanlarda geçebilir.

Motivasyon Sözü: "Eğer bir şey size sıkıntı veriyorsa, çektiğiniz acı o şeyden değil sizin ona yaklaşımınızdan kaynaklanır ve siz her an bunu iptal etme gücüne sahipsiniz."

False