MENÜ

Kraliçe 2. Elizabeth

Kraliçe 2. Elizabeth ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Kraliçe 2. Elizabeth haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.024 Kraliçe 2. Elizabeth haberi bulunmuştur.

Kraliçe 2. Elizabeth Haberleri

Kraliçe 2. Elizabeth İngiliz halkına seslenecek

Kraliçe 2. Elizabeth İngiliz halkına seslenecek

İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth, yeni tip koronavirüse (Kovid-19) binlerce kurban veren İngilizlere seslenecek.

3.04.2020Dünya
İngilterede herkes Cheltenham Festivalini konuşuyor 250 bin kişi...

İngiltere'de herkes Cheltenham Festivali'ni konuşuyor! 250 bin kişi...

İngiltere'de herkesin konuştuğu görüntü! 250 bin kişi...

3.04.2020Futbol
Kraliçe Elizabeth de corona virüse mi yakalandı

Kraliçe Elizabeth de corona virüse mi yakalandı?

İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth'in de corona virüs testinin pozitif çıktığı iddiaları dün gece gündemin ilk sıralarına yerleşti.

SPLASH NEWS

28.03.2020Magazin
İngiltere’de Kovid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı 465 oldu

İngiltere’de Kovid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı 465 oldu

İngiltere’de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı 43 artarak 465’e çıktı.

26.03.2020Avrupa
Kraliçe Elizabeth’ten ‘sağlıklıyım’ mesajı

Kraliçe Elizabeth’ten ‘sağlıklıyım’ mesajı

İngiltere Kraliyeti’nin veliahtı 71 yaşındaki Prens Charles’in koronavirüs (Covid-19) testinin pozitif çıkması sonrası, basında, başta 93 yaşındaki annesi İngiltere Kraliçesi 2’inci Elizabeth olmak üzere diğer kraliyet üyelerinin de tehlikede olup olmadığı konusu ele alınmaya başlandı.

26.03.2020Magazin
İngilterede Kovid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı 465 oldu

İngiltere'de Kovid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı 465 oldu

İngiltere'de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı 43 artarak 465'e çıktı.

25.03.2020Dünya
Galler Prensi Charlesın corona virüs testi pozitif çıktı: Ailesine de bulaştırdı mı

Galler Prensi Charles'ın corona virüs testi pozitif çıktı: Ailesine de bulaştırdı mı?

 Tüm dünyada yüzbinlerce insanı etkileyen corona virüs (koronavirüs) ve sebep olduğu Covid- 19 hastalığı İngiliz kraliyet ailesine de sıçradı. Kraliçe 2. Elizabeth'ten sonra tahtın ilk sıradaki varisi olan Galler Prensi Charles'ın corona virüs test sonucu pozitif çıktı. Eşi Camilla Parker Bowles'a da test yapıldı onun sonucu ise negatif. Prens Charles, annesi ve ailesinin diğer üyeleriyle 9 Mart'ta toplu olarak katıldıkları geleneksel Commonwealth Day etkinliklerinde bir araya gelmişti.

REUTERS, AFP, AP

25.03.2020Magazin
Eğer Kate hamile kalırsa, Harrynin dizlerine kapanırsınız

Eğer Kate hamile kalırsa, Harry'nin dizlerine kapanırsınız!

Dünyanın bütün dengelerini değiştiren corona virüs krizi İngiliz kraliyet ailesini de etkiledi. Uzmanların, virüsten en çok 60 yaş üzeri kişilerin etkilendiğini belirtmesi üzerine aile de bazı önemli kararlar alıp değişikliklere gitme yolunda. Kraliyet yorumcularına göre 93 yaşındaki Kraliçe 2. Elizabeth ile taht sıralamasında onun ardından gelen 71 yaşındaki Prens Charles izolasyona girecek. Onların yerini ise taht için üçüncü sırada bulunan Prens William alacak. İddialara göre Prens Charles'ın da kıdemli kraliyet ailesi üyeliğinden ayrılan Prens Harry'nin de geri dönmesini istediği yolunda.

BACKGRID UK

19.03.2020Magazin
Corona virüs önlemi: Prens William tahtı Kraliçe 2. Elizabeth ve Prens Charlestan bu yıl devralabilir

Corona virüs önlemi: Prens William tahtı Kraliçe 2. Elizabeth ve Prens Charles'tan bu yıl devralabilir

İngiliz kraliyet ailesinin taht için babaannesi Kraliçe 2. Elizabeth ve babası Prens Charles'dan sonra üçüncü sırada yer alan Prens William'ın tahtı devralmak için çok fazla beklemeyeceği ileri sürüldü. İngiliz basınında yer alan iddialara göre Prens William bu yıl içinde tahta çıkabilir. Bunun nedeni de tüm dünyayı kasıp kavuran corona virüs salgını.

BACKGRID USA, BACKGRID UK, DEPO PHOTOS

16.03.2020Magazin
Kötü haber: Uzun süre bizimle kalamayacak

Kötü haber: Uzun süre bizimle kalamayacak

 İngiliz kraliyet ailesinde  Prens Harry ve eşi Meghan Markle, aileden ayrılma kararından sonra eleştiri oklarının da hedefinde... Çalışan kraliyet ailesi üyesi olarak son görevleri için Londra'da bulunan çift, oğulları Archie'yi ise dadısıyla birlikte Kanada'da bıraktı. İngiltere'de giderek yayılan corona virüs nedeniyle bu kararı alan çift, bebeklerini koruması olumlu karşılansa da bir başka nedenle de eleştiriliyor.

5.03.2020Magazin
Kraliçe corona virüs kapmasın diye...

Kraliçe corona virüs kapmasın diye...

Tüm dünyayı kasıp kavuran corona virüsü, İngiltere'nin de kapısını çaldı. Ülke genelinde vaka sayısının 51'e yükseldiği açıklandı. Tüm bu gelişmeler, işleri gereği kalabalık etkinliklere katılmak zorunda kalan kraliyet ailesi üyelerini de etkiledi. Kraliçe 2 Elizabeth ise dün katıldığı etkinlikte virüse karşı her zamanki şıklığını bozmayan bir önlem aldı.

AFP, AP, REUTERS

4.03.2020Magazin
Veda konuşması:  Babaannesi Harryye öyle bir şey söyledi ki

Veda konuşması: Babaannesi Harry'ye öyle bir şey söyledi ki!  

İngiliz kraliyet ailesinde ayrılık rüzgarları her zamankinden biraz daha sert esiyor artık. 31 Mart'taki resmi ayrılık öncesi Kraliçe 2. Elizabeth, her zaman kalbinde ayrı bir yeri olduğu bilinen torunu Harry ile baş başa konuştu ve vedalaştı.

BACKGRID UK, BACKGRID USA

3.03.2020Magazin
Harry onları kıskançlıktan delirtiyor: Ayrılıktan başka yol bırakmadılar

Harry onları kıskançlıktan delirtiyor: Ayrılıktan başka yol bırakmadılar

İngiliz kraliyet ailesinde sular durulmuyor. Çarpıcı iddialar birbiri ardına geliyor. Bu kez basına yansıyan Prens Harry'nin eşi Meghan Markle'ın yakın bir arkadaşına söylediği ileri sürülen sözler. İşin aslına bakılırsa bu sözler de "yenilir yutulur" cinsten değil.

27.02.2020Magazin
Ortalığı hareketlendiren gelişme: Taht el mi değiştiriyor

Ortalığı hareketlendiren gelişme: Taht el mi değiştiriyor?

İngiliz kraliyet ailesi son yılların en hareketli dönemini yaşıyor... Aile üyeleri gittikleri resmi görevlerde her ne kadar kameralara gülümsüyor olsalar da kapalı kapılar ardında ileride neler yapacaklarını tartışıp yeni görevlerine hazırlanıyorlar. Yani özetle İngiliz kraliyet ailesi büyük değişimlere hazırlanıyor.

BACKGRID USA, BACKGRID UK, DEPO PHOTOS

26.02.2020Magazin
Yasağa boyun eğdi ama... Kocamın damarlarındaki kraliyet kanını da alamazlar ki

Yasağa boyun eğdi ama... Kocamın damarlarındaki kraliyet kanını da alamazlar ki!

İngiliz kraliyet ailesinden ayrılan Prens Harry ve eşi Meghan Markle'dan beklenen açıklama geldi... Bu hafta başında Kraliçe 2. Elizabeth tarafından evlilik yoluyla sahip oldukları "Sussex Royal" markasını kullanmaları yasaklanan çift, buna uyacaklarını açıkladı.

DEPO PHOTOS, BACKGRID USA

22.02.2020Magazin
Hayalleri paramparça oldu: Prens Harry ile Meghan Marklea Kraliçe Elizabethten yasak geldi

Hayalleri paramparça oldu: Prens Harry ile Meghan Markle'a Kraliçe Elizabeth'ten yasak geldi

 Hem finansal açıdan hem de yaşamsal anlamda bağımsız olmak için İngiliz kraliyet ailesinden ayrılan Prens Harry ile Meghan Markle'e kötü haber... Kraliçe 2. Elizabeth, çiftin ekonomik olarak tüm geleceğini üzerine kurduğu en büyük hayalini kelimenin tam anlamıyla paramparça etti. Prens Harry, küçüklüğünden beri yakın bir ilişkisi olan babaannesi Kraliçe Elizabeth'ten hiç beklemediği bir darbe yedi.

BACKGRID UK, BACKGRID USA, DEPO PHOTOS

19.02.2020Kelebek
Hepsi üst üste geldi:Tek yüzümü güldüren sizsiniz

Hepsi üst üste geldi:Tek yüzümü güldüren sizsiniz

İngiliz kraliyet ailesinin üzerindeki kara bulutlar dağılmak bilmiyor. Kraliçe 2. Elizabeth'in ortanca oğlu Prens Andrew'nun karıştığı skandal, Prens Hary ve Meghan Markle'ın ülkeden ayrılması, torunu Peter ile eşi Autumn Phillips'in boşanması derken bir rahat nefes alamayan Kraliçe'ye bir kötü haber daha geldi:

BACKGRID USA, AVALON, AP

18.02.2020Magazin
Bu kez Avrupa... Havada ve karada kaos Hepsi iptal

Bu kez Avrupa... Havada ve karada kaos! Hepsi iptal

Avrupa'nın kuzeybatısında etkili olmaya başlayan Ciara/Sabine Kasırgası hava yolu ulaşımında aksaklıklara yol açtı. Almanya'da fırtına nedeniyle uzun mesafeli tüm tren seferleri iptal edildi. İngiltere'de de fırtına nedeniyle çok sayıda uçak, tren ve feribot seferi iptal edildi, bazı bölgelerde elektrik kesintisi meydana geldi.

9.02.2020Dünya
Kraliyetten kaçışın detayları ortaya çıkmaya başladı Unvanlarını bırakacaklar

'Kraliyetten kaçış'ın detayları ortaya çıkmaya başladı! Unvanlarını bırakacaklar

İngiliz kraliyet ailesi, Prens Harry ile eşi Meghan Markle'ın kraliyet unvanlarını bırakacaklarını bildirdi. Çiftin yeni hayatının başlangıcı olarak görülen anlaşmanın bahar aylarında yürürlüğe gireceği belirtilirken, kesin bir tarih verilmedi

18.01.2020Dünya
Son bakış: Ya yak beni ya evime götür

Son bakış: Ya yak beni ya evime götür

Sadece İngiltere'de değil tüm dünyada bir anda gündemin ilk sırasına yerleşen Prens Harry ile Meghan Markle'ın kraliyet ailesinden ayrılık haberiyle ilgili gelişmeler, iddialar bitmek bilmiyor. Durum böyleyken eşi ve çocuğu Kanada'da bulunan, kendisi de ailesiyle birlikte tüm düzenlemeleri yaptıktan sonra onların yanına gitmeye hazırlanan Prens Harry dün son kez resmi olarak görev başındaydı.

BACKGRID UK, DEPO PHOTOS

17.01.2020Magazin
Unvanları ne olacak

Unvanları ne olacak

İNGİLTERE’de gündem Prens Harry ile eşi Meghan Markle’ın aileden ayrılık kararı.

15.01.2020Dünya
Ayrılığın sinyali Archie bebek ile verilmiş

Ayrılığın sinyali 'Archie bebek' ile verilmiş

İngiliz kraliyet ailesinde yaşanan ve tüm dünyanın bir pembe dizi gibi izlediği olaylar henüz durulmadı. Kraliçe 2. Elizabeth başkanlığında Sandringham Sarayı'nda toplanan aile üyeleri Prens Harry ile Meghan Markle'ın geleceği hakkında şimdilik belli bir oranda karara vardı.

BACKGRID USA, BACKGRID UK, DEPO PHOTOS, AFP, AP, REUTERS

14.01.2020Magazin
Kraliçe’yle yüz yüze

Kraliçe’yle yüz yüze

‘Megxit’ krizi nedeniyle İngiltere’de Kraliyet tarihinde eşi benzeri görülmemiş bir zirve gerçekleşti. Kraliçe, Prens Harry ile aileden ayrılmasının nedenlerini yüz yüze konuştu, geçiş sürecinde anlaştı.

14.01.2020Dünya
İngiliz Kraliyet Ailesi Prens Harry krizine çözüm için zirvede bir araya gelecek

İngiliz Kraliyet Ailesi Prens Harry krizine çözüm için "zirvede" bir araya gelecek

İngiliz Kraliyet Ailesi Prens Harry ile eşi Meghan Markle’ın unvanlarını ve görevlerini bırakacaklarını duyurmasıyla başlayan krizi çözmek için Kraliçe 2. Elizabeth’in riyasetinde toplanacak.Ülkenin kuzey doğusundaki Norfolk'un Sandringham köyünde yapılacak toplantıda, Harry - Meghan çiftinin "gelecekteki rollerinin" belirleneceğini belirtiliyor.

13.01.2020Magazin
Magazin konseyi: Sıra Prens Harryde olsa yapar mıydı

Magazin konseyi: Sıra Prens Harry'de olsa yapar mıydı?

Sussex Düşesi Meghan Markle ve Prens Harry’nin İngiltere Kraliyet Ailesi’nden ayrılmasını Magazin Konseyi masaya yatırdı.

11.01.2020Magazin
İpleri koparan fotoğraf

İpleri koparan fotoğraf

Prens Harry ve Meghan Markle’ın İngiliz Kraliyet ailesinde ayrılma kararının ardındaki nedenin yeni yıl öncesi yayınlanan bu fotoğraf olduğu iddia ediliyor.

11.01.2020Dünya
Küresel piyasalar ABDnin istihdam verilerine odaklandı

Küresel piyasalar ABD'nin istihdam verilerine odaklandı

Küresel piyasalarda azalan jeopolitik risklerle rekorlar kırılırken, bugün ABD'de açıklanacak aralık ayı istihdam raporu takip edilecek.

10.01.2020Ekonomi
Ayrılığın nedeni Megan mı para mı

Ayrılığın nedeni Megan mı para mı

Prens Harry ile eşi Meghan Markle’ın kraliyet ailesi unvanlarından feragât etmesi ülkede şok etkisi yarattı. Uzun süredir düşes Kate Middleton ile sorun yaşadığı öne sürülen Meghan Markle, kararın sorumlusu olarak görülüyor.

10.01.2020Dünya
Yılan hikayesine dönmüştü... Ve geçti

Yılan hikayesine dönmüştü... Ve geçti

İngiltere'nin Avrupa Birliğinden (AB) ayrılmasını düzenleyen Brexit yasa tasarısı parlamentoda kabul edildi.

9.01.2020Dünya
İngiltere şokta Prens Harry ve ABD’li eşi Meghan Markle saraydan taşınıyor...

İngiltere şokta! Prens Harry ve ABD’li eşi Meghan Markle saraydan taşınıyor...

İngiltere tahtının altı numaralı varisi Prens Harry ve ABD’li eşi Meghan Markle, Kraliyet unvanlarından feragat ettiklerini duyurdu.

9.01.2020Magazin
Ölü sineği bulan ayda 9 bin 500 TL kazanıyor

Ölü sineği bulan ayda 9 bin 500 TL kazanıyor

Dünyada bazıları sembolik birçok kraliyet ailesi var. Ama hiçbirinin üyeleri İngiliz kraliyet ailesi kadar ilgi çekmiyor. Gün geçmiyor ki bu aileye dair ilginç bir durum ortaya çıkmasın. İşte bunlardan biri...

BACKGRID USK, DEPO PHOTOS

4.01.2020Magazin
İngilterede 2019 Brexit yılı oldu

İngiltere'de 2019 Brexit yılı oldu

İngiltere’de 2019 yılına yürütmenin Brexit krizi etrafında yasama ve yargı ile yaşadığı çatışmalar damga vurdu.

25.12.2019Dünya
Harry ile Meghanı gözden mi çıkardı Kraliçenin masasındaki ince ayrıntı merak uyandırdı

Harry ile Meghan'ı gözden mi çıkardı? Kraliçe'nin masasındaki "ince ayrıntı" merak uyandırdı

İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth, kendisinden sonra tahta çıkacak olan Prens Charles'ın iki oğlundan birini yani Prens Harry'yi ailesiyle birlikte gözden mi çıkardı? Noel mesajı verirken milyonlarca kişinin kulağı Kraliçe'de ola da gözler masanın üzerindeki ayrıntıya takıldı.

DEPO PHOTOS, AFP, AP, REUTERS, BACKGRID UK

24.12.2019Magazin
İngilterede yeni hükümetin önceliği Brexit ve sağlık hizmetleri

İngiltere'de yeni hükümetin önceliği Brexit ve sağlık hizmetleri

İngiltere Parlamentosu, Kraliçe 2. Elizabeth'in geleneksel katılımıyla yeni yasama döneminin açılışını yaparken, hükümetin önceliğinin 31 Ocak'ta, ülkenin Avrupa Birliği'nden (AB) ayrılması (Brexit) olduğu belirtildi.

19.12.2019Dünya
Tüm dünyanın merak ettiği soru: Şimdi ne olacak

Tüm dünyanın merak ettiği soru: Şimdi ne olacak?

Brüksel'de düzenlenen AB Zirvesi'nden Brexit Ayrılık Anlaşmasının en kısa zamanda oylanması talebi çıktı. Almanya Şansölyesi Merkel İngiltere ile ilişkiler konusundaki müzakerelerin yoğun geçeceğinin altını çizerken Fransa Cumhurbaşkanı Macron anlaşmanın en kısa sürede onaylanması çağrısı yaptı. İtalya ise serbest ticaret anlaşmasının 2020 sonuna kadar tamamlanması gerektiğini vurguladı. İngiltere'de iş dünyası sonucu olumlu karşılarken sterlin de değer kazandı. İngiltere Başbakanı Johnson da Brexit sürecinde gerilen halkı "konuyu kapatmaya" ve "iyileşmenin başlamasına izin vermeye" çağırdı.

13.12.2019Dünya
Meghan Markle, Kraliçe 2. Elizabethin bu tacına göz koymuş

Meghan Markle, Kraliçe 2. Elizabeth'in bu tacına 'göz koymuş'

İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth ile gelini Meghan Markle'ın düğün öncesi gerilim yaşamasına neden olan taç önceki gün yine ortaya çıktı.

BACKGRID UK. DEPO PHOTOS

13.12.2019Magazin
Elmas düşes

Elmas düşes

İngiltere Kraliyet Ailesi’nden Kraliçe 2. Elizabeth, Prens Charles ve Düşes Camilla’nın ev sahipliğini yaptığı resepsiyona Cambridge Düşesi Kate Middleton (37) damga vurdu.

13.12.2019Dünya
Buraları topla Kate Kraliçeden Kate Middletona yeni görev

Buraları topla Kate! Kraliçe'den Kate Middleton'a yeni görev

İngiliz kraliyet ailesine sonradan katıldığı halde en çok sevilen üye olarak anılan Kate Middleton'a Kralie 2. Elizabeth tarafından yeni bir görev verildi.

5.12.2019Magazin
Trumptan flaş karar İptal etti

Trump'tan flaş karar! İptal etti

ABD Başkanı Donald Trump, Londra'da düzenlenen NATO Zirvesi'nin ardından yapmayı planladığı basın toplantısını iptal ederek Washington'a dönme kararı aldı.

4.12.2019Dünya
Kraliçe tahtı bırakıyor, ama kime Oğluna mı torununa mı

Kraliçe tahtı bırakıyor, ama kime? Oğluna mı torununa mı?

İngiliz kraliyet ailesi bir süredir dünya basınının da manşetlerinde. Üstelik bunun tek sebebi ailenin iki genç prensi William ve Harry ile onların gelinleri Kate Middleton ve Meghan Markle değil.

DEPO PHOTOS

28.11.2019Magazin
Cevap böyle geldi: Naziler gizli gizli döner yer

Cevap böyle geldi: Naziler gizli gizli döner yer

Danimarka’dan Güney Afrika’ya hamburgere kafa tutuyor ama büyük zincirlerin aksine küçük işletmeler sistemiyle yayılıyor. Birçok Avrupa kentinde sayıları binlere ulaştı. Sempozyumlar düzenleniyor, tezlere konu oluyor. Yurtdışındaki macerasına kaldırım kenarlarında başlayan Türk döneri ikinci vatanı Almanya’da ‘yeni nesil dönerci’lerle sınıf atlıyor; dünyanın önemli otellerinin mönülerine giriyor. Üstelik artık kuvvetli bir siyasi sembol. Nasıl mı?

24.11.2019Hürriyet Pazar
Prens Andrew cinsel istismar iddialarının ardından kraliyet görevlerini bıraktı

Prens Andrew cinsel istismar iddialarının ardından kraliyet görevlerini bıraktı

BBC Newsnight programından Emily Maitlis'in sorularını yanıtlayan Prens Andrew, "Böyle bir şey olmadı. Kesinlikle böyle bir şey olmadığını size söyleyebilirim. Bu hanımefendiyle görüştüğümü hatırlamıyorum, kesinlikle öyle bir şey yok" dedi.

21.11.2019Dünya
Yıllar sonra ortaya çıktı Kraliçe cevap bile vermemiş

Yıllar sonra ortaya çıktı! Kraliçe cevap bile vermemiş

Pop'un Kralı Michael Jackson'ın İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth'ten tuhaf talebi yıllar sonra ortaya çıktı.

9.11.2019Dünya
Son dakika İngilterede erken seçim kararı geldi

Son dakika! İngiltere'de erken seçim kararı geldi

İngiliz parlamentosunun alt kanadı Avam Kamarası 12 Aralık’ta erken genel seçime gitme kararı aldı.

29.10.2019Dünya
Elbisesiyle Kraliçeye mesaj göndermiş: Anlaşıldı mı majesteleri

Elbisesiyle Kraliçe'ye mesaj göndermiş: Anlaşıldı mı majesteleri?

Bütün dünyanın gözlerini dikip merakla izlediği İngiliz kraliyet ailesinde sular bir türlü durulmuyor. Özellikle de Prens Harry'nin eşi Meghan Markle ile ilgili iddialar basının gündeminden bir türlü düşmüyor. İşte tüm bu iddialara bir yenisi daha eklendi. Peki ya Meghan Markle'ın ikinci kez giydiği bu elbise ne anlatıyor?

BACKGRID, DEPO PHOTOS

26.10.2019Magazin
Kraliçe konuştu, tacı yanında durdu

Kraliçe konuştu, tacı yanında durdu

İNGİLTERE Kraliçesi 2’nci Elizabeth (93), 65’inci geleneksel parlamento açılışı konuşmasını dün sabah yaptı.

15.10.2019Dünya
Siz hiç Kraliçeyi böyle gördünüz mü

Siz hiç Kraliçe'yi böyle gördünüz mü?

Gelinlerinin başını derde sokan bu görüntülere karşı öyle bir önlem alıyor ki!

10.10.2019Magazin
Ruh çağırıp izin istemiş

Ruh çağırıp izin istemiş

Ünlü oyuncu Helena Bonham Carter, bir dizide canlandıracağı karakterden ruh çağırıp izin istemiş! 

10.09.2019Keyif
Kraliçe, anlaşmasız Brexit’i önleyen tasarıyı onayladı

Kraliçe, anlaşmasız Brexit’i önleyen tasarıyı onayladı

Anlaşmasız Brexit’i önleyen tasarı, 2. Elizabeth tarafından onaylanarak yasalaştı.

9.09.2019Dünya
Nefret mektubunu yazana 12 yıl 6 ay hapis

Nefret mektubunu yazana 12 yıl 6 ay hapis

İngiltere’de yayımladığı ‘Bir Müslüman’ı Cezalandır Günü’ başlıklı imzasız açık mektupla halkı Müslümanlara yönelik şiddet eylemlerine teşvik eden David Parnham, 12 yıl 6 ay hapis cezası aldı.

4.09.2019Avrupa