MENÜ

Fenerbahçe

Fenerbahçe ile ilgili tüm haberleri, son dakika Fenerbahçe haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Fenerbahçe haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 159.956 Fenerbahçe haberi bulunmuştur.

Fenerbahçe Spor Kulübü

Fenerbahçe Spor Kulübü, 1907 yılında kurulan Türk futbolu tarihi boyunca adını tüm milletlerce kabul ettirmiş en önemli kulüplerden biridir. Renkleri sarı-lacivert olan takım tüm spor dallarından Türkiye’de en fazla kupaya sahip olan takımdır.

Fenerbahçe’nin Resmi kuruluşu

II.Abdülhamit döneminin son günlerinin yaşandığı dönemde baskı rejimi azalmaya başlamış, bu azalma futbola da  yansımıştı. Takvim yapraklarının 1907 tarihini gösterdiği zamanlar da Türk gençlerinin futbola olan ilgileri artmış ve açıktan futbol oynamaya başlamışlardır.

Kuracakları takım hakkında fikir üretmeye başlayan Kadıköylü gençlerden Hariciye Nazırı Asım ve Server Paşa’ların torunu Londra Sefareti Başkatibi Nuri Bey’in oğlu Ziya Bey ile Harekat Ordusu Feriki Şevki Paşa’nın oğlu Ayetullah Bey ve de ünlü edebiyatçı Sami Paşazade Sezai Bey’in yeğeni Enver Bey, Necip Bey’in Moda Başpınar sokak 3 numaralı evde yaptıkları görüşme sonucu bazı neticelere vararak ortak kararlar aldılar. Aldıkları karar sonucu takımın maddi desteğini sağlayan ve dönemin zengilerinden olan Mühendis Nurizade Ziya Bey’e kulübün kurucu başkanlığını yapacaktı. Yine görüşmeler sonucu alınan kararda kurulacak takım adını oturdukları semtten alarak Fenerbahçe yapacaklar amblemini de Fenerbahçe Burnu’ndaki ışık saçan fenerden, formalarındaki renkleri ise Fenerbahçesi’ndeki papatyaların kıskançlık ve temizlik sembolü olan renklerinden yani sarı ile beyazdan alacaklardı.

Kulüp kısa sürede bir takım kurmuş içinde ki oyuncuları semtteki gençlerden oluşturmuştu. İkinci Meşrutiyet’in getirdiği olanaklardan olan dernek kurma serbestliği, İstanbul’da birçok Türk kulüp kurulmasına vesile oldu. Kulüp sayısında ki artış beraberinde İstanbul’da yeni bir lig kurulması ihtiyacını doğurmuştu. Bu nedenle o zamanlar ülkede resmi tatil günü olan Cuma günleri oynanacak lig olan, Cuma Ligi adıyla yeni bir lig kuruldu.

Kuruluşunun başında sarı-beyaz olan renklerini 1909 sonlarında sarı-lacivert olarak değiştirdi. 1909-1910 sezonuyla birlikte de İstanbul Futbol Ligi'ne katılmıştır. 1909-1910  sezonuyla birlikte İstanbul Futbol Ligi’ne katılmıştır.

Günümüzde Fenerbahçe-Galatasaray arasında ki ezeli rekabetler o zamanlara kadar da dayanıyordu. İki kulüp arasındaki rekabet, ilk defa 17 Ocak 1909 tarihinde Galatasaray Lisesi öğrencilerinin takımı ile yeni kurulmuş bir semt takımı maçı şeklinde başlamıştır.

Bu tarihten itibaren o dönemlerdeki şampiyonluklar genelde iki takım arasında paylaşılmaktaydı. Kadrosunu bünyesinde bulundurduğu gençlerle güçlendiren Fenerbahçe 1911 - 1912 liginde hiç yenilmeden şampiyon oldu. Şampiyonluğun en önemli yanı ise, Fenerbahçe’nin bu şampiyonluğu ile İngiliz ve Rum takımlarının şampiyonluklarının tamamen sona erdirmesi ve bu tarihten itibaren de Türk futbolunda şampiyonlukların artık Türk takımlarının olmasıydı. Bu şampiyonluk kulübün itibarını bir anda yükseltti, imkanlarını arttırdı. Altıyol’da bir kulüp lokali kiralandı, lokalin açılışı ile üye sayısı çoğaldı. Bu arada futbol dışında diğer spor dallarında da faaliyet gösterilmesine başlandığından, aynı yıl Fenerbahçe Futbol Kulübü olan adı, Fenerbahçe Spor Kulübü olarak değiştirildi. Kulübün kuruluş günü olarak Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Paşa'nın kulübü ziyaret tarihi olan 3 Mayıs kabul edilir.

1990-91 sezonunda Fenerbahçe'nin başına Hollandalı çalıştırıcı Guus Hiddink getirildi. O sezon Fenerbahçe için zorlu geçecekti. Fenerbahçe’nin kalecesi olan ve takım için hayati önem taşıyan kurtarışlar yapan Harald Schumacher sarılık geçirdi ve futbola ara vermek zorunda kaldı. Fenerbahçe’nin önemli oyuncularından olan Rıdvan Dilemen’nin de peşini sakatlıklar bırakmadı. Kulüp tarihinde ligde alınan en büyük yenilgi ise Aydınsporla oynanan ve 1-6 skorla biten maçtı. Buna karşın Basketbol Erkek Takımı şampiyonluğu bu tarihlerde elde etti.

GÜNÜMÜZDE SARI-LACİVERT

1998 yılında yapılan başkanlık seçimlerinde Aziz Yıldırım, bir oy farkla başkanlığa seçildi. Yıldırım, devamlı olan başarı için, kulüp ekonomisinin sağlam temellere dayanması gerektiğini düşünüyordu. Bu amaçla uzun vaade de planlar yaptı. Fenerbahçe Stadyumu olarak anılan stadyumun adını Şükrü Saracoğlu Stadı olarak değiştirdi. Türk tarihi boyunca ulusal olduğu kadar uluslarası başarılar elde edilmiştir. Fenerbahçe Spor kulübü günümüzde adını tarihe altın harflerle yazdırmış 4 büyük takımdan biridir.

Fenerbahçe Haberleri

Fenerbahçenin yeni sezon forma tanıtım günü belli oldu

Fenerbahçe'nin yeni sezon forma tanıtım günü belli oldu!

Fenerbahçe, 2019 - 2020 sezonunda giyeceği yeni formalarını, perşembe günü düzenleyeceği lansmanla taraftarlarına tanıtacak.

16.07.2019Futbol
Fenerbahçede yeni sezon hazırlıkları sürüyor Yeni transferler antrenmanda...

Fenerbahçe'de yeni sezon hazırlıkları sürüyor! Yeni transferler antrenmanda...

Fenerbahçe, yeni sezon hazırlıklarını yaptığı antrenmanla sürdürdü.

16.07.2019Futbol
Tolga Ciğerciden itiraf Henüz...

Tolga Ciğerci'den itiraf! 'Henüz...'

Fenerbahçeli futbolcu Tolga Ciğerci, “Çok çalışıyorum ama geçen sezonu boş geçtim. Henüz istediğim düzeyde değilim” dedi.

16.07.2019Futbol
Konoplyanka transferinde son dakika İşte yapılan teklif...

Konoplyanka transferinde son dakika! İşte yapılan teklif...

Fenerbahçe uzun süredir peşinde olduğu sol kanat oyuncusu Yevhen Konoplyanka transferinde son aşamaya geldi.

16.07.2019Futbol
Fenerbahçenin Rodrigues transferinde şok Ceza gelebilir...

Fenerbahçe'nin Rodrigues transferinde şok! Ceza gelebilir...

Fenerbahçe geçtiğimiz günlerde Galatasaray'ın eski futbolcusu Garry Rodrigues'i 2 yıllığına kiralık olarak renklerine bağladı.

16.07.2019Futbol
Manuel Fernandes bombası 3 milyon euro... | Son dakika transfer haberleri...

Manuel Fernandes bombası! 3 milyon euro... | Son dakika transfer haberleri...

Eren Derdiyok’u bitirip taraftarını heyecanlandıran Göztepe asıl bombayı Manuel Fernandes’le patlatmaya hazırlanıyor. Sarı-Kırmızılılar, kapıyı 3 milyon Euro’dan açan, ancak fiyatını düşüren yıldız oyuncuyu renklerine bağlamaya hazırlanıyor.

16.07.2019Futbol
Galatasaraydan Fenerbahçeye Şenerden sonra... | Son dakika transfer haberleri...

Galatasaray'dan Fenerbahçe'ye! Şener'den sonra... | Son dakika transfer haberleri...

Galatasaray'da transferdeki sessizlik taraftarı düşündürüyor...

16.07.2019Futbol
Halit Kıvanç kimdir

Halit Kıvanç kimdir?

Ünlü spiker Halit Kıvanç’ın öldüğü haberleri sosyal medyada hızlıca yayıldı. Ünlü spikerin oğlu Ümit Kıvanç, iddiaları sosyal medya hesabından yalanladı. Haberler ardından Halit Kıvanç’ın hayatına ilişkin bilgiler merak konusu oldu. Peki, Halit Kıvanç kimdir?

16.07.2019Futbol
Fenerbahçeden son dakika transfer bombası Vedatın ardından dünyaca ünlü golcü...

Fenerbahçe'den son dakika transfer bombası! Vedat'ın ardından dünyaca ünlü golcü...

Transfer çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe, Vedat Muriqi'yi renklerine bağlamıştı. Sarı lacivertliler, bu kez de dünyaca ünlü golcü futbolcuyu bitiriyor.

16.07.2019Futbol
Son dakika transfer haberleri: Mehmet Topal Başakşehir yolcusu

Son dakika transfer haberleri: Mehmet Topal Başakşehir yolcusu

Fenerbahçe ile yollarını ayırdıktan sonra yurt içi ve yurt dışından birçok takımın transfer gündemine giren Mehmet Topal, Başakşehir yolcusu...

16.07.2019Futbol
Son dakika transfer haberleri: Rog gitti, Eljif Elmas bitti

Son dakika transfer haberleri: Rog gitti, Eljif Elmas bitti!

Napoli Başkanı De Laurentiis, Eljif Elmas’ı transfer edeceklerini ancak önce oyuncu göndermeleri gerektiğini söylemişti.

16.07.2019Futbol
Kruse, Alexin tahtını sallayacak kadar yetenekli

Kruse, Alex'in tahtını sallayacak kadar yetenekli

Yeni transfer Max Kruse, kısa sürede klasını gösterdi.

16.07.2019Futbol
Emre Mor ve Seri, Cumaya yetişecek

Emre Mor ve Seri, Cuma'ya yetişecek

Yeni sezon için transfer çalışmalarına devam eden Galatasaray, Seri ve Emre Mor transferlerini cumaya kadar bitirmeyi hedefliyor.

16.07.2019Futbol
Son dakika transfer haberleri | Fenerbahçeye kötü haber Ljubomir Fejsa...

Son dakika transfer haberleri | Fenerbahçe'ye kötü haber! Ljubomir Fejsa...

Fenerbahçe'nin kadrosuna katmak için uzun zamandır uğraş verdiği Ljubomir Fejsa'de flaş bir gelişme yaşandı.

16.07.2019Futbol
Fenerbahçeye şok haber Yıldız isme 9 milyon euro...

Fenerbahçe'ye şok haber! Yıldız isme 9 milyon euro...

Transfer çalışmalarına tam gaz devam eden Fenerbahçe için dış basından flaş bir iddia geldi.

15.07.2019Futbol
İsmail Kartal açıkladı Frey ve Barış Alıcıyı...

İsmail Kartal açıkladı! Frey ve Barış Alıcı'yı...

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor'un teknik direktörü İsmail Kartal, Fenerbahçe'den kiralık olarak gelecek futbolculara ilişkin, "Michael Frey kiralık olarak almak istediğimiz futbolculardan bir tanesi. Kesinleşmiş bir şey yok. Başkanımıza ve yönetimimize hem Barış Alıcı'yı hem de Frey'i kiralık olarak istediğimizi söyledik." dedi.

15.07.2019Futbol
Fikret Ormandan heyecanlandıran paylaşım

Fikret Orman'dan heyecanlandıran paylaşım

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman'ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım siyah beyazlı taraftarları heyecanlandırdı.

15.07.2019Futbol
Yeni Çorumspor, F.Bahçeden yetişen Oğuz Mataracı ile anlaştı

Yeni Çorumspor, F.Bahçe'den yetişen Oğuz Mataracı ile anlaştı

Fenerbahçe'nin alt yapısından yetişen, Antalyaspor'u 2'nci ligde şampiyon yapan ve geçen yıl Sancaktepe Belediyespor'da oynayan Oğuz Mataracı yeni sezon için Yeni Çorumspor ile anlaştı.

15.07.2019Futbol
Garry Rodriguesten Galatasaray açıklaması: Şehrin geri kalanı ne der...

Garry Rodrigues'ten Galatasaray açıklaması: "Şehrin geri kalanı ne der..."

Fenerbahçe'nin yeni transferi Garry Rodrigues, Galatasaraylı taraftarların tepkisinden korkmuyor. 28 yaşındaki futbolcu, Hollanda basınına önemli açıklamalar yaptı.

15.07.2019Futbol
Frey ve Barışı kiralamak istiyoruz

"Frey ve Barış'ı kiralamak istiyoruz"

Çaykur Rizespor Teknik Direktörü İsmail Kartal, Fenerbahçe'den Michael Frey ve Barış Alıcı'yı kiralık olarak almak istediklerini söyledi.

15.07.2019Spor Videoları
Fenerbahçede Kelsey Plum uzatmadı Stokesun sözleşme detayı...

Fenerbahçe'de Kelsey Plum uzatmadı! Stokes'un sözleşme detayı...

Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı’nda cevap arayan, “Kelsey Plum kalacak mı, gidecek mi?” sorusunun yanıtı netleşti.

15.07.2019Basketbol
İsmail Kartal: Frey ve Barış Alıcıyı istiyoruz

İsmail Kartal: Frey ve Barış Alıcı'yı istiyoruz

Çaykur Rizespor Teknik Direktörü İsmail Kartal, Fenerbahçe’den hem Frey’i hem de Barış Alıcı’yı kiralamak istediklerini söyledi.

15.07.2019Futbol
Fatih Terimden Fenerbahçeyi çıldırtacak hamle

Fatih Terim'den Fenerbahçe'yi çıldırtacak hamle!

Transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray, sessizliğini koruyor. Emre Mor transferini açıklamayı bekleyen sarı-kırmızılılarda bir başka isim daha yeniden gündeme geldi.

15.07.2019Futbol
Furkan Soyalp: Bursada sözleşmem uzatılmadı, Devler Ligi gruplarına...

Furkan Soyalp: "Bursa'da sözleşmem uzatılmadı, Devler Ligi gruplarına..."

Medipol Başakşehir'in yeni transferlerinden Furkan Soyalp, UEFA Şampiyonlar Ligi gruplarına katılma hakkı elde edeceklerine inandığını söyledi.

15.07.2019Futbol
Roberto Soldado resmen Granadada

Roberto Soldado resmen Granada'da!

Granada CF, Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Roberto Soldado ile resmen anlaştıklarını açıkladı.

15.07.2019Futbol
AUDİ Cup ne zaman Fenerbahçenin Bayern Münih maçı ne zaman oynanacak

AUDİ Cup ne zaman? Fenerbahçe'nin Bayern Münih maçı ne zaman oynanacak?

AUDİ Cup kapsamında Bayern Münih ile karşılaşacak olan Fenerbahçe, Almanya'da gücünü test edecek. Peki, AUDİ Cup kapsamında Fenerbahçe'nin Bayern Münih maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda canlı izlenebilecek? İşte, AUDİ Cup ne zaman ve saat kaçta sorusunun cevabı ve merak edilen bazı detaylar

15.07.2019Spor Arena
Fenerbahçe, Kiah Stokesla sözleşme yeniledi

Fenerbahçe, Kiah Stokes'la sözleşme yeniledi!

Fenerbahçe Kulübü, kadın basketbol takımı oyuncularından Kiah Stokes ile sözleşme yeniledi.

15.07.2019Basketbol
Burak Yılmaz özel program uyguluyor

Burak Yılmaz özel program uyguluyor!

Yeni sezon hazırlıklarına Riva'da devam eden Beşiktaş, sabah antrenmanını salonda gerçekleştirdi. İdmana izinli olan Gary Medel ve özel programı doğrultusunda çalışan Burak Yılmaz katılmadı.

15.07.2019Futbol
Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasarayda son dakika transfer haberleri

Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray'da son dakika transfer haberleri

Transferde son dakika transfer gelişmeleri devam ediyor. Beşiktaş Hugo, Galatasaray Falcao, Fenerbahçe ise Gustavo'nun peşinde

15.07.2019Futbol
Yıldırım Mert Çetin Fenerbahçe yolunda

Yıldırım Mert Çetin Fenerbahçe yolunda

Gençlerbirliği'nin genç stoperi Yıldırım Mert Çetin, Fenerbahçe ile anlaşma aşamasında.

15.07.2019Futbol
Fenerbahçenin rekor bedelle sattığı 17 futbolcu

Fenerbahçe'nin rekor bedelle sattığı 17 futbolcu

Fenerbahçe'de gözler Eljif Elmas'ın Napoli'ye satışı sonrası gelecek parada...

15.07.2019Futbol
Napoli resmen açıkladı İstanbuldan İtalyaya...

Napoli resmen açıkladı! İstanbul'dan İtalya'ya...

Napoli, resmi hesabından yaptığı açıklamada sportif direktörleri Cristiano Giuntoli'nin İstanbul ve Paris yolculuğunun ardından idmana katıldığını duyurdu.

15.07.2019Futbol
Berat Ayberk Özdemir: İdolüm Selçuk Şahin

Berat Ayberk Özdemir: İdolüm Selçuk Şahin

Erzurum'da sezon hazırlıklarını sürdüren Spor Toto Süper Lig'in yeni ekiplerinden Gençlerbirliği'nin oyuncusu Berat Ayberk Özdemir, hedefleri hakkında konuştu. Genç futbolcu, "Hedefimiz ligde kalıcı olmak, bu camiaya yakışır bir yerde sezonu bitirmek. Kampa gelince; buraya pazartesi geldik. Güzel idmanlar yapıyoruz, hocamız bize iyi yüklemeler yapıyor" ifadelerini kullandı.

15.07.2019Futbol
Bursasporda Atanasov için Eljif Elmas modeli

Bursaspor'da Atanasov için Eljif Elmas modeli

Bursaspor’da geçen sezon A Takım’da forma şansı bulmakta zorlanan 19 yaşındaki Jani Atanasov için Fenerbahçeli Eljif Elmas’ın modeli baz alınıyor. İlk sezonunda forma bulmakta zorlanan ancak sonraki sezon parlayan Elmas, değerini katlarken; tıpkı Eljif gibi ilk sezonunda forma şansı bulamayan Atanasov’un da bu sezon daha fazla görev alarak değerini katlaması planlanıyor.

15.07.2019Futbol
Polomat: Burada çok iyi karşılandım, iyi bir sezon geçirmeyi hedefliyorum

Polomat: "Burada çok iyi karşılandım, iyi bir sezon geçirmeyi hedefliyorum"

Gençlerbirliği’nin Fransız sol beki Pierre-Yves Polomat, Demirören Haber Ajansı’na (DHA) özel açıklamalarda bulundu.

15.07.2019Futbol
Fenerbahçeden Alper Potuk kararı Transfer...

Fenerbahçe'den Alper Potuk kararı! Transfer...

Sivasspor, Alper Potuk'u kiralamak için bugün yeniden Fenerbahçe’nin kapısını çalacak. Fenerbahçe, 1.8 milyon Euro’luk maliyeti olan tecrübeli oyuncuyu kiralamaya sıcak bakıyor.

15.07.2019Futbol
Spor dünyasından 15 Temmuz mesajları

Spor dünyasından 15 Temmuz mesajları

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Başkan Nihat Özdemir'in "15 Temmuz'u unutmadık, unutmayacağız" vurusunda bulunduğu mesajı şöyle:

15.07.2019Futbol
Fenerbahçenin Kjaer transferinde 1.5 milyon Euroluk pürüz

Fenerbahçe'nin Kjaer transferinde 1.5 milyon Euro'luk pürüz!

Yaz transfer sezonunun en hareketli takımı olan Fenerbahçe savunmaya çok önemli bir takviye yapmanın eşiğine geldi.

15.07.2019Futbol
Fenerbahçede Volkan Demirel krizi

Fenerbahçe'de Volkan Demirel krizi

Fenerbahçe'de salı günü yönetim tarafından, sportif direktör Damien Comolli ile teknik direktör Ersun Yanal'ın raporları masaya yatırılacak. Toplantıda Medipol Başakşehir'in iki yıldızı Mahmut Tekdemir ve İrfan Can Kahveci için yapılacak transfer görüşmesi planlanacak. Öte yandan Volkan Demirel'in takımdaki geleceği de karara bağlanacak. Bu noktada Comolli ile Yanal arasında görüş ayrılığı mevcut.

15.07.2019Futbol
Son dakika transfer haberleri | Comolli Luiz Gustavo için Fransada

Son dakika transfer haberleri | Comolli Luiz Gustavo için Fransa'da!

Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli'nin dün sabah 08.30'da Fransa'ya uçtuğu ve Marsilya kulübü ile Luiz Gustavo için masaya oturduğu ifade edildi.

15.07.2019Futbol
Emre, takımın havasını çok değiştirdi

Emre, takımın havasını çok değiştirdi

Emre Belözoğlu, kampa katıldığı ilk günden ağırlığını koyarken, Kruse sempatikliği, Ozan, Tolga ve Serdar da çalışkanlıklarıyla tam not aldı.

15.07.2019Futbol
İşte Ersun Yanalın Fenerbahçesi

İşte Ersun Yanal'ın Fenerbahçe'si

Sarı lacivertlilerin kadrosu büyük ölçüde şekillendi.

15.07.2019Futbol
Fenerbahçenin 4. transferi Derrick Williams

Fenerbahçe'nin 4. transferi Derrick Williams

Fenerbahçe Beko, Nando De Colo, Leo Westermann ve Berkay Candan’ın ardından Derrick Williams’ı da kadrosuna kattı.

15.07.2019Basketbol
Burak Yılmazın babasından açıklama Lecce transferi...

Burak Yılmaz'ın babasından açıklama! Lecce transferi...

Süper Lig ve 1. Lig'deki transfer gelişmelerini değerlendiren Yılmaz, 33 yaşındaki forvetin sakatlığı hakkında da konuştu. İşte detaylar...

15.07.2019Futbol
Yeni transfer Muğdat Çelik, Topuk Yaylasında

Yeni transfer Muğdat Çelik, Topuk Yaylası'nda

Spor Toto Süper Lig temsilcisi Gazişehir Gaziantep, 2019-2020 sezonu öncesi 2. etap çalışmaları kapsamında Topuk Yaylası'nda kampa girdi.

14.07.2019Futbol
Fenerbahçe, Koray Şeneri unutmadı

Fenerbahçe, Koray Şener'i unutmadı

Spor Toto Süper Lig'de geçen sezonun 11. haftasında Galatasaray ile Fenerbahçe arasında oynanan derbi mücadelesinde tribünde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden sarı-lacivertli taraftar Koray Şener, doğum gününde mezarı başında anıldı.

14.07.2019Futbol
Michael Frey, Çaykur Rizesporda

Michael Frey, Çaykur Rizespor'da!

Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kartal, Michael Frey için Fenerbahçe ile anlaştıklarını açıkladı.

14.07.2019Futbol
Fenerbahçede büyük tehlike Rodrigues...

Fenerbahçe'de büyük tehlike! Rodrigues...

Arap Yarımadası'nda antrenörlük yapmış isimlerden Bülent Bölükbaşı, o bölgede futbol oynamış oyuncuların idman performanslarıyla ilgili konuştu.

14.07.2019Futbol
Göztepede hedef Mehmet Topal ve Barış Alıcı

Göztepe'de hedef Mehmet Topal ve Barış Alıcı

Spor Toto Süper Lig'de geçen sezon son hafta son düdüğe kadar yaşadığı düşme korkusunu yeni sezonda da yaşamamak için transferde güçlü bir kadro kurmaya çalışan Göztepe, Fenerbahçe'den ayrılan ön libero Mehmet Topal ve sarı-lacivertlilerin genç yıldız adayı Barış Alıcı'yı gündemine aldı.

14.07.2019Futbol

Yazar Sonuçları