EKSTRA
MENÜ

Prens Andrew

Prens Andrew haberleri sayfasında güncel ve son dakika Prens Andrew hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 384 Prens Andrew haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Prens Andrew Haberleri

Mirasını bırakacak bir ailesi bile kalmamıştı: Zümrüt gözlerinin yaşı hiç dinmedi

Mirasını bırakacak bir ailesi bile kalmamıştı: Zümrüt gözlerinin yaşı hiç dinmedi

'Onlar erdi muradına...' Bu cümle, peri masallarının değişmez sonunu ifade eder birçok kişi için. Güzel kız ve yakışıklı prens evlenirler ve sonsuza kadar mutlu yaşarlar. Ama bu sadece masallarda olur, gerçek hayatta ise pek bir karşılığı yok.

13.10.2021Magazin
104 yıl sonra ilk düğünle ilgili şaşırtan gerçek: Gelin, ucuza kaçmış

104 yıl sonra ilk düğünle ilgili şaşırtan gerçek: Gelin, ucuza kaçmış!

'Kraliyet düğünü' denilince aklınıza ilk olarak ne geliyor? Bu soruyu milyonlarca kişiye sorsak en çok verilecek yanıt "gelinlik" olur kuşkusuz. İşin gerçeği de öyle zaten.

8.10.2021Magazin
Futbolda dengeleri değiştirecek adım... Newcastle Unitedı Prens Selman döneminde neler bekliyor

Futbolda dengeleri değiştirecek adım... Newcastle United'ı Prens Selman döneminde neler bekliyor?

Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman'ın liderliğindeki Suudi Arabistan Kamu Yatırım Fonu'nun başı çektiği konsorsiyumun İngiltere Premier Lig ekibi Newcastle United'ı satın almasıyla İngiliz ve dünya basınının gözü yeniden Veliaht Prens Selman'ın mal varlığına çevrildi. Newcastle United'ı satın alan Prens Selman, Premier Lig kulüp sahiplerinin açık ara farkla en zengin ismi olarak dikkat çekiyor. Peki Prens Selman ve Suudi Arabistan Yatırım Fonu'nun Newcastle United'ı satın almasının sebebi ne, bu sahiplik neleri değiştirebilir, Suudi Arabistan'ın bu tarz yatırımları var mı, Süreç neden 1,5 yıla uzadı? Bu konuların detayları haberimizde...

8.10.2021Futbol
Beatrice kızının yüzünü değil ayak izlerini gösterdi: Bütün kız çocuklarına bir Elizabeth

Beatrice kızının yüzünü değil ayak izlerini gösterdi: Bütün kız çocuklarına bir "Elizabeth'

İngiliz kraliyet ailesinin en yeni üyesi, yüzüyle olmasa da ayak izleri aracılığıyla kamuoyuyla tanıştırıldı. Doğduğu günden beri de en çok merak edilen konu, yani bebeğin ismi de  bu şekilde açıklığa kavuşmuş oldu.

2.10.2021Magazin
Harry ile Meghanın çocuklarına yok Beatricein kızına var: Unvanıyla doğdu

Harry ile Meghan'ın çocuklarına yok Beatrice'in kızına var: Unvanıyla doğdu

İngiliz kraliyet ailesi şu sıralar yeni bebek sevinci yaşıyor. Geçen yıl, pandemi kısıtlamaları nedeniyle kapalı kapılar ardında evlenen Prenses Beatrice ile eşi Edoardo Mapelli Mozzi, kısa bir süre önce bir bebek sahibi oldu.

21.09.2021Magazin
Kontrolü Harry ile Meghana kaptırdılar: Karşı atak başlıyor

Kontrolü Harry ile Meghan'a kaptırdılar: Karşı atak başlıyor

İngiliz kraliyet ailesinde sular bir türlü durulmak bilmiyor. Bir yanda Prens Andrew'ya yöneltilen "cinsel taciz suçlaması" diğer yandan Harry- Meghan, William- Kate arasında Atlantik ötesinden bile giderek kızışan savaş derken, Mountbatten Windsor ailesi için huzurlu günler hala uzak görünüyor.

20.09.2021Magazin
Prenses Beatrice ile eşi Edoardo Mapelli Mozziden beklenen bebek haberi geldi

Prenses Beatrice ile eşi Edoardo Mapelli Mozzi'den beklenen bebek haberi geldi

İngiliz kraliyet ailesine yeni bir bebek daha katıldı. Şu sıralar başı cinsel taciz davalarıyla gündemde olan Prens Andrew ile eski eşi Sarah Ferguson'ın evliliğinden dünyaya gelen büyük kızı Prenses Beatrice ile eşi Edoardo Mapelli Mozzi'nin kızı dünyaya geldi.

20.09.2021Magazin
İngiltereyi sarsan skandalda son dönemeç: Prens Andrew için zor günler başlıyor

İngiltere'yi sarsan skandalda son dönemeç: Prens Andrew için zor günler başlıyor

Tüm dünyanın meraklı bakışlarını üzerinde toplayan İngiliz kraliyet ailesi son yılların en zorlu dönemine girmek üzere. Özellikle de gençlik yıllarından bu yana yarattığı skandallarla ailesine gün yüzü göstermeyen Prens Andrew.

17.09.2021Magazin
Birleşik Krallıkta monarşi karşıtlığı Gallerin prense ihtiyacı yok.

Birleşik Krallık'ta monarşi karşıtlığı! "Galler'in prense ihtiyacı yok."

Birleşik Krallık'ın parçası olan Galler'de reklam panolarına monarşi karşıtı görseller asıldı. Görsellerden birinde Prens Charles'ın fotoğrafı ile "Galler'in prense ihtiyacı yok." yazısı yer aldı.

17.09.2021Dünya
İngiliz kraliyet ailesinin damadı, Prenses Eugenienin kocası Jack Brooksbank bir teknede üç kadınla görüntülenmişti: Onu daha zor bir görev bekliyor

İngiliz kraliyet ailesinin damadı, Prenses Eugenie'nin kocası Jack Brooksbank bir teknede üç kadınla görüntülenmişti: Onu daha zor bir görev bekliyor

Son bir yıldır çalkantılı günler yaşayan İngiliz kraliyet ailesinden yeni bir haber geldi. Kraliçe 2. Elizabeth'in en sorunlu oğlu Prens Andrew'nun Sarah Ferguson ile yaptığı evlilikten dünyaya gelen küçük kızı Prenses Eugenie'nin kocası Jack Brooksbank, İtalya'da bir teknede üç kadınla görüntülenmişti. Şimdi de onu zor ve iddialı bir görevin beklediği ortaya çıktı.

14.08.2021Magazin
Prense cinsel saldırı davası

Prense cinsel saldırı davası

Amerikalı Virginia Giuffre, henüz 17 yaşındayken Prens Andrew tarafından ilişkiye zorlandığını iddia ederek New York’ta cinsel saldırı davası açtı. Giuffre cinsel taciz, tecavüz ve pedofili hükümlüsü Amerikalı milyarder Jeffrey Epstein’ı da suçlarken, Prens Andrew ise iddiaları reddediyor.

11.08.2021Dünya
İngiliz kraliyet ailesine büyük darbe: Virginia Robertstan Prens Andrewa cinsel saldırı davası

İngiliz kraliyet ailesine büyük darbe: Virginia Roberts'tan Prens Andrew'a cinsel saldırı davası

İngiliz kraliyet ailesi belki de bugüne kadar yaşadığı en zor dönemlerden birinden geçiyor. Bir yandan Prens Harry ile Meghan Markle'ın sebep olduğu gerilim derken şimdi de aileye büyük bir darbe geldi. Hem de uzun süredir "diken üstünde" durduğu bir noktadan.

10.08.2021Magazin
İngiliz kraliyet ailesinin damadı, Prenses Eugenienin kocası Jack Brooksbank, üç kadınla teknede görüntülendi: Kayınvalidesi böyle savundu

İngiliz kraliyet ailesinin damadı, Prenses Eugenie'nin kocası Jack Brooksbank, üç kadınla teknede görüntülendi: Kayınvalidesi böyle savundu

İngiliz kraliyet ailesinde sular bir türlü durulmak bilmiyor. Aile, bir yandan Prens Harry ve Meghan Markle'ın baş rolünde oldğu olaylarla uğraşırken şimdi de yeni bir "baş ağrısı" çıktı.

3.08.2021Magazin
Prens Harry ile Meghan Marklea güzel haber: Lilibet taht sırasına resmen girdi

Prens Harry ile Meghan Markle'a güzel haber: Lilibet taht sırasına resmen girdi

İngiliz kraliyet ailesinin en olaylı üyeleri Prens Harry ile Meghan Markle'a güzel haber. Çiftin kısa bir süre önce dünyaya gelen kız bebekleri Lilibet Diana Mountbatten Windsor, resmen taht sıralamasına girdi.

26.07.2021Magazin
Kraliyet ailesi ilk kez dibi gördü: Artık yeter, hepsi gitsin

Kraliyet ailesi ilk kez 'dibi' gördü: Artık yeter, hepsi gitsin!

İngiliz kraliyet ailesi belki de tarihinin en çalkaltılı dönemlerinden birini yaşıyor. Önce Kraliçe 2. Elizabeth'in ortanca oğlu Prens Andrew'nun adının karıştığı skandal, ardından Prens Harry ile Meghan Markle'ın aileden ayrılması, bununla yetinmeyip aileye yönelttikleri suçlamalar derken bütün bunlar görünüşe göre halkı iyice yordu. Mounbatten Windsor ailesi, tarihinde ilk kez özellikle de genç kesimin desteğini bu kadar kaybetti, deyim yerindeyse bu konuda "dibi gördü." YouGov'un her yıl yaptığın anketin sonuçları, İngiliz kraliyet ailesinin, genç kesimden gördüğü desteğin şu ana kadarki en düşük seviyesinde olduğunu ortaya koydu. Anket sonuçlarına göre 18 ile 24 yaş arasındaki gençlerin sadece yüzde 31'i, ailenin varlığını şu an olduğu şekilde sürdürmesini istiyor. İleri yaştakiler arasında ise kraliyet ailesini destekleyenlerin oranı hala yüksek.

22.05.2021Magazin
İngiliz Kraliyet ailesi ilk kez dibi gördü: Artık yeter, hepsi gitsin

İngiliz Kraliyet ailesi ilk kez 'dibi' gördü: Artık yeter, hepsi gitsin!

İngiliz kraliyet ailesi belki de tarihinin en çalkantılı dönemlerinden birini yaşıyor. Önce Kraliçe 2. Elizabeth'in ortanca oğlu Prens Andrew'nun adının karıştığı skandal, ardından Prens Harry ile Meghan Markle'ın aileden ayrılması, bununla yetinmeyip aileye yönelttikleri suçlamalar derken bütün bunlar görünüşe göre halkı iyice yordu. Mounbatten Windsor ailesi, tarihinde ilk kez özellikle de genç kesimin desteğini bu kadar kaybetti, deyim yerindeyse bu konuda "dibi gördü."

22.05.2021Magazin
Gateslerin boşanmalarının sebebi ortaya çıktı Ayrılık kararını 2019da almış

Gates'lerin boşanmalarının sebebi ortaya çıktı! Ayrılık kararını 2019'da almış

Geçtiğimiz hafta boşanma haberiyle gündeme gelen Bill Gates'in 2010'lu yıllarda Jeffrey Epstein'le kurduğu ilişkiler ABD gündemine bir kez daha bomba gibi düştü. Daha da çarpıcı olan ise karmakarışık bağlantılar ağı ortaya çıkmadan önce eşini uyaran Melinda Gates'in boşanma kararını da yine bu yüzden almış olması...

10.05.2021Dünya
Gözünüzden kaçmış olabilir | Arsa fiyatları neden çıldırdı... mRNA mucidinin hikayesi... Coco de Mer krizi...

Gözünüzden kaçmış olabilir | Arsa fiyatları neden çıldırdı... mRNA mucidinin hikayesi... Coco de Mer krizi...

Hurriyet.com.tr'de sıcak gündemi size ulaştırdığımız gibi 'son dakika' telaşından uzak; dosya ve analizler içeren, ne olduğu kadar neden olduğunu da irdeleyen haberler üretiyoruz. İşte geçen hafta 'gözden kaçmış' olabilecek haberlerden bazıları...

18.04.2021Gündem
Kraliçe Elizabeth’den gözü yaşlı veda

Kraliçe Elizabeth’den gözü yaşlı veda

İngiltere Kraliçesi 2’nci Elizabeth’in eşi Prens Philip dün son yolculuğuna uğurlandı. Koronavirüs tedbirleri nedeniyle cenazeye sadece 30 kişi katıldı. Kraliçe cenazede eşi için gözyaşı dökerken gözler dargın kardeşler Prens William ve Prens Harry’deydi.

18.04.2021Dünya
Prens Philipin Kraliyet Ailesine girme yolculuğu... Kurtuluş Savaşının bağlantısı neydi

Prens Philip'in Kraliyet Ailesi'ne girme yolculuğu... Kurtuluş Savaşı'nın bağlantısı neydi?

Edinburgh Dükü Prens Philip, geçtiğimiz günlerde hayatını kaybetti. Dük'ün aile tarihçesinde Kurtuluş Savaşı'nın çok önemli bir yeri var. Philip’in babası Prens Andrew ile başlayan ve İngiltere kraliyetine kadar uzanan tüm hikayeyi 7 soruda anlatıyoruz.

17.04.2021Dünya
Sonunda bebeğinin yüzünü gösterdi: İlk fotoğrafları ebe çekmiş

Sonunda bebeğinin yüzünü gösterdi: İlk fotoğrafları ebe çekmiş

Çalkantılı günler geçiren İngiliz kraliyet ailesinin yeni üyesi de kamuoyuna tanıtıldı.

20.02.2021Magazin
Keşke annesi yanında olsaydı

Keşke annesi yanında olsaydı

İngiliz kraliyet ailesinin çok konuşulan üyeleri Prens Harry ve Meghan Markle, ikinci bebeklerini beklediklerini duyurduktan sonra bir kez daha gündemin ilk sıralarına yerleşti.

17.02.2021Magazin
Bebek doğdu: Mutlu haberi böyle duyurdular

Bebek doğdu: Mutlu haberi böyle duyurdular

Son zamanlarda ayrılıklar ve skandallarla dolu karmaşık bir süreç geçiren İngiliz kraliyet ailesine mutlu haber.

10.02.2021Magazin
Dört duvar arasında: Karantina onlara yaradı

Dört duvar arasında: Karantina onlara yaradı

2020 yılı birçok açıdan geçmişten çok farklıydı. Bu durum gösteri dünyası için de geçerli. Ne her yıl gösterişli anlara sahne olan ödül törenleri vardı, ne de ünlüleri bir araya getiren galalar. Hatta film çekimleri bile askıya alındı.

1.01.2021Magazin
Kıskançlık içini kemiriyor: Ailede huzur yok

Kıskançlık içini kemiriyor: Ailede huzur yok

İngiliz kraliyet ailesinde kıskaçlıklar, kişisel hırslar bitmek bilmiyor.

Backgrid UK, Mega News Agency, Splash News

5.12.2020Magazin
Prenses dügünü

Prenses dügünü

İngiliz Kraliyeti, Kraliçe II. Elizabeth’in torunu Prenses Beatrice ve Edoardo Mapelli Mozzi’nin 17 Temmuz’da gerçekleşen düğününe ait fotoğrafları yayınladı.

20.07.2020Dünya
Prens Charles kimdir Prens Charlesın eşi Prenses Diana ne zaman öldü

Prens Charles kimdir? Prens Charles'ın eşi Prenses Diana ne zaman öldü?

Gündeme Corona Virüsü salgınına yakalanması dolayısıyla gelen Prens Charles, dünya genelinde biyografisi araştırılan isimler arasında yer almaya başladı. 1997 yılında trafik kazasında ölen Prenses Diana'nın eşi olan Prens Charles, İngiliz Kraliyeti taht sıralamasında 1. sırada bulunmaktadır. Peki, Prens Charles kimdir? İşte, Prenses Diana'nın eski eşi Prens Charles hakkında bazı bilgiler

25.03.2020Gündem
Hepsi üst üste geldi:Tek yüzümü güldüren sizsiniz

Hepsi üst üste geldi:Tek yüzümü güldüren sizsiniz

İngiliz kraliyet ailesinin üzerindeki kara bulutlar dağılmak bilmiyor. Kraliçe 2. Elizabeth'in ortanca oğlu Prens Andrew'nun karıştığı skandal, Prens Hary ve Meghan Markle'ın ülkeden ayrılması, torunu Peter ile eşi Autumn Phillips'in boşanması derken bir rahat nefes alamayan Kraliçe'ye bir kötü haber daha geldi:

BACKGRID USA, AVALON, AP

18.02.2020Magazin
New York Savcılığı: Jeffrey Epsteinın intihar girişimi görüntüleri yanlışlıkla silindi

New York Savcılığı: Jeffrey Epstein'ın intihar girişimi görüntüleri yanlışlıkla silindi

ABD'de New York Savcılığı, 18 yaşın altındaki kadınların cinsel ilişkiye zorlandığı bir fuhuş şebekesi kurmak suçundan yargılanmayı beklerken hücresinde kendini astığı açıklanan Amerikalı milyarder Jeffrey Epstein'in ilk intihar girişimi görüntülerinin yanlışlıkla silindiğini açıkladı.

10.01.2020Dünya
İngilterede 2019 Brexit yılı oldu

İngiltere'de 2019 Brexit yılı oldu

İngiltere’de 2019 yılına yürütmenin Brexit krizi etrafında yasama ve yargı ile yaşadığı çatışmalar damga vurdu.

25.12.2019Dünya
Epsteinın cezaevindeki intiharı bir çuvallamalar silsilesi

"Epstein'ın cezaevindeki intiharı bir çuvallamalar silsilesi"

ABD Adalet Bakanı William Barr, pedofili suçundan sabıkalı Jeffrey Epstein'ın cezaevindeki ölümü için "çuvallamalar silsilesi" ifadesini kullandı.

23.11.2019Dünya
Babasının işlediği suçların bedeli: Ablası gibi evlenmek hayal oldu

Babasının işlediği suçların bedeli: Ablası gibi evlenmek hayal oldu

İngiliz kraliyet ailesini sarsan skandalın etkileri dinmek bilmiyor.

BACKGRID UK, DEPO PHOTOS, INSTAGRAM

23.11.2019Magazin
Prens Andrew cinsel istismar iddialarının ardından kraliyet görevlerini bıraktı

Prens Andrew cinsel istismar iddialarının ardından kraliyet görevlerini bıraktı

BBC Newsnight programından Emily Maitlis'in sorularını yanıtlayan Prens Andrew, "Böyle bir şey olmadı. Kesinlikle böyle bir şey olmadığını size söyleyebilirim. Bu hanımefendiyle görüştüğümü hatırlamıyorum, kesinlikle öyle bir şey yok" dedi.

21.11.2019Dünya
Ben de kurbanım

Ben de kurbanım

ABD’de kaldığı hapishanede intihar ettiği açıklanan ancak ölümü üzerine şüpheler bulunan milyarder işadamı Jeffrey Epstein’in kurbanlarından biri olduğunu öne süren Jane Doe (31) takma isimli kadın ilk kez basın mensuplarının karşısına çıktı.

20.11.2019Dünya
Hamilelik çiftliği kurmak istemişti Okurken kanınız donacak

Hamilelik çiftliği kurmak istemişti! Okurken kanınız donacak

Savcıların 'seks avcısı' olarak tanımladığı ABD'li milyarder iş insanı Jeffrey Epstein'e yönelik yeni iddialar ortaya atıldı.

19.11.2019Dünya
Prens Andrew cinsel taciz iddiaları hakkında konuştu

Prens Andrew cinsel taciz iddiaları hakkında konuştu

İngiltere Kraliçesi Elizabeth'in üçüncü çocuğu Prens Andrew, cinsel taciz suçundan sabıkası olan ve cezaevinde ölü bulunan Amerikalı milyarder Jeffrey Epstein ile arkadaşlığı ve hakkındaki reşit olmayan bir kadınla cinsel ilişkiye girdiği iddialarına verdiği yanıtlarla İngiltere'nin gündeminde.

18.11.2019Dünya
Sapık milyarderle ilgili yeni iddialar... Prens ile tanıştı, iç kanama geçirdi

Sapık milyarderle ilgili yeni iddialar... Prens ile tanıştı, iç kanama geçirdi

Sapık milyarder Jeffrey Epstein'ın reşit olmayan genç kızları istismar etmesi üzerine açılan davadaki kurbanlardan biri olan Virginia Roberts ile ilgili şoke edici bir detay ortaya çıktı.

22.10.2019Dünya
Prens Andrew’a reşit olmayan kızla ilişki ithamı

Prens Andrew’a reşit olmayan kızla ilişki ithamı

Aralarında reşit olmayan kız çocuklarının da bulunduğu çok sayıda kişiye cinsel tacizde bulunmak ve fuhuş amaçlı insan kaçakçılığı yapmakla suçlanan ve intihar eden Amerikalı milyarder Jeffrey Epstein’e dava açan kadınlardan biri, 17 yaşındayken İngiltere Kraliçesi 2’nci Elizabeth’in oğlu Prens Andrew ile cinsel ilişkiye zorlandığını öne sürdü.

29.08.2019Dünya
Epstein’in intiharında ‘kamera’ skandalı

Epstein’in intiharında ‘kamera’ skandalı

WashIngton Post gazetesi, ABD’de kısa süre önce hapishanede intihar eden milyarder Jeffrey Epstein’ın öldüğü gece, hücresinin dışındaki bir kameranın görüntülerinin ‘kullanılamaz halde’ olduğunu yazdı.

28.08.2019Dünya
Jeffrey Epstein ölümünden iki gün önce vasiyet imzaladı

Jeffrey Epstein 'ölümünden iki gün önce vasiyet imzaladı'

Amerikan medyası Jeffrey Epstein'in New York'ta tutulduğu cezaevinde intihar etmeden iki gün önce bir vasiyet imzaladığına ilişkin haberlere yer verdi.

20.08.2019Dünya
Yeni iddia: EpsteIn’ı biliyordu

Yeni iddia: EpsteIn’ı biliyordu

Bir video kaydında Prens Andrew’un cinsel taciz suçundan hükümlü Epstein’ın evinden çıkması İngiltere’yi karıştırdı. Prens Andrew’un Epstein’ın yaptıklarından haberdar olduğu iddia ediliyor.

19.08.2019Dünya
Üniversite sınavına Prenses Diana sorusu damga vurdu… Prenses Diana kimdir

Üniversite sınavına Prenses Diana sorusu damga vurdu… Prenses Diana kimdir?

2019 Üniversite sınavı ardından en çok konuşulan isimlerden biri de Prenses Diana oldu. Sınav sorularında adı iki kez geçen Prenses Diana’nın hayat hikayesi yeniden gündeme geldi. Peki, Prenses Diana kimdir, ne zaman ve nasıl öldü?

16.06.2019Gündem
Kraliyet ailesi karıştı: Bunu kızıma niye yaptınız

Kraliyet ailesi karıştı: Bunu kızıma niye yaptınız!

İngiliz kraliyet ailesi bu aralar çok hareketli günler yaşıyor. Her ne kadar ardı ardına düğün, bebek gibi mutlu olaylar yaşansa da yine de ailenin bazı üyeleri arasındaki gerilim bitmiyor. Geçen hafta sonu Kraliçe 2. Elizabeth'in ortanca oğlu Prens Andrew ile Sarah Ferguson'ın kızı Prenses Eugenie'nin düğününde tüm dünyanın gözü ailenin üzerindeydi. Daha iki gün geçmişti ki bu kez bir başka haber geldi: Geçtiğimiz mayıs ayında evlenen Prens Harry ile Meghan Markle ilk bebeklerini bekliyordu.

FOTOĞRAFLAR:AFP, AP, REUTERS, BACKGRID UK, BACKGRID USA, INSTAGRAM, TWITTER

16.10.2018Magazin
Prenses Eugenie kimdir, müstakbel eşi Jack Brooksbank kim

Prenses Eugenie kimdir, müstakbel eşi Jack Brooksbank kim?

İngiliz Kraliyet Ailesi, gündemde yer almaya devam ediyor. Prens Andrew’in eski eşi Sarah Ferguson’dan olan küçük kızı Prenses Eugenie’nin, sevgilisi Jack Brooksbank’le 12 Ekim Cuma günü görkemli bir törenle evlenecek. Prenses Eugenie'in düğününde koruma ve güvenlik hizmetleri dahil 35 milyon sterlin harcanması bekleniyor. Peki, Prenses Eugenie kimdir, müstakbel eşi Jack Brooksbank kim?

10.10.2018Magazin
Erdoğandan İngilterede çağrı: Gelin birlikte üretelim

Erdoğan'dan İngiltere'de çağrı: Gelin birlikte üretelim

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi temaslarda bulunmak üzere geldiği İngiltere’nin başkenti Londra’da, Türk-İngiliz Tatlıdil Forumu’nun kapanışında konuştu. Erdoğan, "Önümüzdeki dönemde firmalarımızın karşılıklı olarak Türkiye'de veya Birleşik Krallık'ta faaliyet göstermesiyle mal ve hizmet alıp satmasıyla yetinmeyelim. Katma değeri fazla ve yüksek teknoloji içeren ürünleri birlikte üretme imkanlarını araştıralım" dedi.

13.05.2018Gündem
Bahreyn’e İngiliz deniz üssü

Bahreyn’e İngiliz deniz üssü

Birleşik Krallık, Ortadoğu’daki ilk daimi askeri deniz üssünü Bahreyn’de açtı.

6.04.2018Dünya
İngiltere, Bahreyndeki ilk deniz üssünü açtı

İngiltere, Bahreyn'deki ilk deniz üssünü açtı

İngiltere'nin, Ortadoğu'daki ilk daimi askeri deniz üssünü Bahreyn'de açtığı bildirildi.

6.04.2018Dünya
Kraliyet Ailesinde düğünden önce hala krizi

Kraliyet Ailesi'nde düğünden önce 'hala' krizi

İngiltere'de yayımlanan The Sun gazetesi, Kraliyet Ailesi'nde Prens Harry ve müstakbel eşi Meghan Markle'ın evliliğinden önce yaşanan bir krizi yazdı. Habere göre, Prens Harry, çenesini tutamayacağı gerekçesiyle halasını düğüne davet etmeme kararı aldı.

4.02.2018Dünya

Yazar Sonuçları

NATO'nun beyin ölümü mü demode Türk solcusunun mu

Bu Türk solcuları, 1969 yılında Dolmabahçe’de ellerinde “NATO’ya hayır”, “Katil Altıncı Filo defol” pankartları ile Amerikalı bahriyelileri denize dökerken, ben 22 yaşında solcu bir gençtim.

5.12.2019

Gece hayatında şu sıra bunlar konuşuluyor

◊ Popülerliği ve eğlencesiyle Backyard’ı geçen Fuzuli’yi...

23.11.2019