MENÜ

Prens Harry

Prens Harry ile ilgili tüm haberleri, son dakika Prens Harry haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Prens Harry haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 1.054 Prens Harry haberi bulunmuştur.

Prens Harry Haberleri

Survivor Ceyhun kimdir, kaç yaşında ve mesleği ne İşte Ceyhun Uzunun biyografisi ve hayat hikayesi

Survivor Ceyhun kimdir, kaç yaşında ve mesleği ne? İşte Ceyhun Uzun'un biyografisi ve hayat hikayesi

Survivor 2020 yarışmacılarından olan Ceyhun Uzun hayat hikayesi ile Türkiye'nin gündemine oturdu. Polis memurluğu yapan kanser nedeniyle kızını kaybeden Survivor Ceyhun, ‘hiçbir şey beni incitemez, hiçbir şey zor değil’ sözleriyle yürekleri burktu. Ceyhun Uzun'un hayatı Survivor'un ilk bölümleri sonrası araştırılmaya başlandı. Peki, Survivor Ceyhun kimdir ve kaç yaşında? İşte, Ceyhun Uzun'un biyografisi ve hayatıyla ilgili merak edilenler.

18.02.2020Televizyon
Survivor Ceyhun Uzun kimdir Kızını kaybeden Ceyhun Uzunun ağlatan hayat hikayesi ve biyografisi

Survivor Ceyhun Uzun kimdir? Kızını kaybeden Ceyhun Uzun'un ağlatan hayat hikayesi ve biyografisi

Survivor Gönüllüler takımı yarışmacılarından olan Ceyhun Uzun yarışmanın ilk bölümüne damga vurdu. Hayat hikayesini anlatan Survivor Ceyhun Uzun kızını kanserden kaybettiğini anlatırken ekran başındakilere de duygusal anlar yaşattı. Ceyhun Uzun'un hayat hikayesiyle beraber, 'Survivor Ceyhun Uzun kimdir?' sorusunun yanıtı araştırılmaya başlandı. Peki, Survivor yarışmacısı Ceyhun Uzun kimdir, kaç yaşındadır ne nereli? İşte, Ceyhun Uzun'un biyografisi ve ağlatan hayat hikayesi...

17.02.2020Televizyon
Çek- çek Prens

'Çek- çek' Prens!

Doğup büyüdüğü İngiliz kraliyet ailesine veda eden Prens Harry, daha önce hiç böyle görüntülenmemişti.

BACKGRID USA

17.02.2020Magazin
Survivor Ceyhun Uzun kimdir kaç yaşında ve nereli Survivor  gönüllüler kadrosunda yer alan Ceyhun Uzunun hayatı

Survivor Ceyhun Uzun kimdir kaç yaşında ve nereli? Survivor gönüllüler kadrosunda yer alan Ceyhun Uzun'un hayatı

Survivor yarışmacıları arasında dikkat çeken Ceyhun Uzun hayatı ve biyografisiyle araştırılan isimlerden oldu. Survivor 2020'de gönüllüler takımı kadrosunda yer alan Survivor Ceyhun Uzun polis memurluğu yapıyor. Kızını kanser dolayısıyla kaybeden ve kendisini kanserle mücadeleye veren Ceyhun Uzun'un İngiltere Maraton koşusunda 3 dünya rekoru var. Peki, Survivor Ceyhun Uzun kimdir kaç yaşında ve nereli? Ceyhun Uzun kaç yaşında? İşte, Survivor Ceyhun Uzun'un hayatı...

16.02.2020Televizyon
Evin masrafları zor karşılanıyor: Bağımsız zorlu hayat başladı

Evin masrafları zor karşılanıyor: Bağımsız zorlu hayat başladı

İngiliz kraliyet ailesinden ayrılıkları ile olay yaratan Prens Harry ve Meghan Markle yeni hayatlarına Kanada'nın Vancouver adasında başladı. Hem kraliyet ailesinden ayrılan hem de finansal açıdan bağımsız bir hayatı tercih eden çiftin nasıl geçineceği henüz tam olarak belli değil. İngiliz basınında yer alan iddialara göre ise kesin olan bir gerçek var ki: O da çiftin Vancouver'da yaşadığı lüks malikanenin kirası ve diğer giderlerinin Prens Charles'tan gelen parayla ucu ucuna karşılandığı.

BACKGRID UK, BACKGRID USA

14.02.2020Kelebek
Bütün köprüleri yaktılar: Buna katliam denir

Bütün köprüleri yaktılar: Buna 'katliam' denir!

İngiliz kraliyet ailesinden ayrılıkları olay yaratan Prens Harry ve Meghan Markle ile ilgili yeni bir gerçek ortaya çıktı. Ülke basınına yansıyan haberlere göre Prens Harry ve Meghan Markle, kelimenin tam anlamıyla bütün köprüleri yakmışlar. Çift, İngiltere'yi bir daha asla geri dönmemek üzere terk etmiş.  İşte basının "katliam" benzetmesiyle duyurduğu haber.

DEPO PHOTOS

14.02.2020Magazin
Survivor Ceyhun Uzun kimdir nereli ve kaç yaşında

Survivor Ceyhun Uzun kimdir nereli ve kaç yaşında?

Survivor Ceyhun Uzun, konuşması ve duruşu ile yarışmanın dikkat çeken isimleri arasında yer alıyor. Survivor 2020'ye İngiltere'den katılan ve İngiltere'de polis memurluğu yapan Survivor Ceyhun Uzun, birçok alanda olimpiyat derecesi elde etmiştir. Peki, Survivor Ceyhun Uzun nereli kimdir ve kaç yaşında? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

10.02.2020Televizyon
İlk parasını kazandı 3 milyon TL

İlk parasını kazandı 3 milyon TL

İngiliz Kraliyet ailesinden ayrılma kararı alan Prens Harry ve eşi Meghan Markle, bu kararlarını paraya dönüştürmeye başladı.

9.02.2020Magazin
The Gentlemen’de oynamak  terapi gibiydi

The Gentlemen’de oynamak  terapi gibiydi

Ünlü İngiliz yönetmen Guy Ritchie’nin kadrosunda yıldızlar barındıran filmi “The Gentlemen”, 14 Şubat’ta vizyonda. Aksiyon ve eğlence türündeki yapım, bir suç baronunun işleri bırakmaya karar vermesiyle yerini kapmak için birbirleriyle yarışan gangsterlerle baş etmesini anlatıyor. Başrol oyuncuları Henry Golding ve Hugh Grant’la filmi New York’ta konuştuk.

9.02.2020Magazin
Prens Harry ve Meghan Marklea Akademiden teklif: Gelin, en iyi film Oscarını siz sunun

Prens Harry ve Meghan Markle'a Akademi'den teklif: Gelin, en iyi film Oscar'ını siz sunun

İngiliz kraliyet ailesindeki görevleri bırakıp bağımsız bir hayat kurmak için Kanada'ya yerleşen Prens Harry ve Meghan Markle'a Academy of Motion Picture Arts and Sciences'tan (Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi) teklif.

BACKGRID UK

8.02.2020Magazin
Vatan hasreti Prens Harryyi esir aldı

Vatan hasreti Prens Harry'yi esir aldı

Bir zamanlar İngiliz kraliyet ailesinin haşarı prensiydi Harry. Hatta adı skandallara bile karıştı sık sık. Ama hem ailesi hem de halk onu bağrına bastı. Belki biraz da çok sevilen annesini küçük bir çocukken kaybetmesi nedeniyle. Sonra aniden aşık oldu, evlendi. Kısa süre içinde de baba oldu. Bu yılın başında beklenmedik bir karar alarak içine doğup büyüdüğü İngiliz kraliyet ailesinden de alıştığı hayattan da uzaklaştı.

BACKGRID USA, BACKGRID UK

7.02.2020Magazin
Kendi annesi yok, ona sığındı

Kendi annesi yok, ona sığındı

İngiliz kraliyet ailesi şu sıralar zor bir dönemden geçiyor. Bir yanda Prens Charles'ın ortanca kardeşi Andrew'nun adının karıştığı skandal, diğer yanda Prens Harry ile Meghan Markle'ın aileden ayrılma kararı derken Saray'ır kapalı kapıları ardında yüksek bir gerilim yaşanıyor.

BACKGRID USA, BACKGRID UK, DEPO PHOTOS, AP

4.02.2020Magazin
Koruma görevlilerinden öyle bir şey istedi ki

Koruma görevlilerinden öyle bir şey istedi ki!

İngiliz kraliyet ailesinden ayrılan Prens Harry ve eşi Meghan Markle ile ilgili iddialar bitmek bilmiyor. ABD ve İngiliz basınına yansıyan son iddia ise çiftin haftanın 7 günü 24 saat güvenliklerini sağlamakla görevli olan korumalarla yaşadığı sıra dışı durum. İddialara göre Markle ve Prens Harry, korumalardan görev tanımları dışında isteklerde bulunuyor.

BACKGRID USA, BACKGRID UK

3.02.2020Magazin
Meghan Markle hakkında çarpıcı iddia: Oyunculuğa dönüyor

Meghan Markle hakkında çarpıcı iddia: Oyunculuğa dönüyor

İngiliz kraliyet ailesine girmesi de orada geçirdiği süre de aileden ayrılığı da olay olan Meghan Markle ile ilgili çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. US Magazine'e konuşan bir kaynak, Prens harry ile evlenmek için kariyerine veda eden Markle'ın tekrar kamera karşısına geçmeye hazırlandığını ileri sürdü.

BACKGRID USA, BACKGRID UK

31.01.2020Magazin
Kraliçe oyunculuğa devam et demiş

Kraliçe 'oyunculuğa devam et" demiş

"Bağımsız bir yaşam" için İngiliz kraliyet ailesinden ayrılan Meghan Markle ile Prens Harry hakkında ilginç iddia.

DEPO PHOTOS

26.01.2020Magazin
İddialar bitmek bilmiyor:  İki elti kapışmış

İddialar bitmek bilmiyor: İki elti 'kapışmış'

Prens Harry ve Meghan Markle'ın İngiliz kraliyet ailesinden ayrılmasının yankıları sürüyor. Bugüne kadar merak edilen bir "perde arkası" ile ilgili bazı iddialar da yavaş yavaş su yüzüne çıkmaya başladı. O da Prens Harry'nin birkaç yıl öncesine kadar kelimenin tam anlamıyla yediği- içtiği ayrı gitmeyen ağabeyi Prens William'ın ve eşinin bu gelişmeler karşısında neler hissettiği... Prens Harry ve Meghan Markle'ın Kanada'ya taşınmasından sonra ortaya atılan iddialardan biri de iki eltinin Archie bebek yüzünden gerilim yaşadığı.

BACKGRID UK, DEPO PHOTOS

22.01.2020Magazin
Polis gözetiminde özgürlük: Bunu taciz sayacağız

Polis gözetiminde 'özgürlük': Bunu taciz sayacağız

Son iki haftadır dünyanın en çok konuşulan çifti olan Prens Harry ve Meghan Markle, daha sakin ve özgür bir hayat için İngiliz kraliyet ailesine veda edip Kanada'ya taşındı ama görünüşe göre yeni hayatları da o kadar gözlerden uzak olmayacak.

BACKGRID USA

22.01.2020Kelebek
Kardeşi artık çok uzakta: Harry yeni evine gitti, William sarayda tek başına

Kardeşi artık çok uzakta: Harry yeni evine gitti, William sarayda tek başına

İngiliz kraliyet ailesinin küçüklük yıllarından bu yana omuz omuza yaşayan iki kardeşi Prens William ve Prens Harry bu kez gerçekten ayrıldı. Prens Harry, eşi Meghan Markle ve oğlu Archie ile buluşacağı Kanada'nın Vancouver kentine ulaşırken ağabeyi Prems William da Buckingham Sarayı'ndaki ilk solo ev sahipliği görevini üstlendi.

BACKGRID USA, BACKGRID UK

21.01.2020Magazin
Prens Harry ilk kez konuştu: Başka seçeneğim kalmamıştı

Prens Harry ilk kez konuştu: Başka seçeneğim kalmamıştı

İNGİLTERE’de Sussex Dükü Prens Harry, eşi Düşes Meghan Markle’la birlikte kraliyet ailesindeki üst düzey görevlerini bırakma kararının ardından ilk kez konuştu.

21.01.2020Dünya
Prens Harry ilk kez konuştu: Başka bir seçeneğim yoktu

Prens Harry ilk kez konuştu: Başka bir seçeneğim yoktu

Doğup büyüdüğü ve en gözde üyelerinden biri olduğu İngiliz kraliyet ailesinden ayrılma kararı alan Prens Harry ilk kez konuştu. Eşi Meghan Markle ve oğlu Archie ile birlikte Kanada'da yeni bir hayata başlamak üzere olan Prens Harry dün gece katıldığı bir etkinlikle bu kararın ardında yatan nedenleri açıkladı.

BACKGRID UK

20.01.2020Magazin
Modern aşk masalı nasıl mutluluk  mücadelesine dönüştü Meghan ve Harry’nin yolu...

Modern aşk masalı nasıl mutluluk mücadelesine dönüştü? Meghan ve Harry’nin yolu...

İki yıl önce rüya gibi bir düğünle evlendiler, sevimli oğulları Archie’yi geçen mayısta kucaklarına aldılar. Prens Harry ve Meghan Markle’ın hayatına herkes gıptayla bakıyordu. Kraliyet ailesine mensuptular, güzel, ünlü ve zengindiler... Markle hakkında sık sık ‘can sıkıcı’ haberler çıkıyordu ama halk tarafından çok seviliyorlardı. Çoğu gerçeği yansıtmayan bu haberleri görmezden gelseler böyle ‘sonsuza kadar mutlu’ yaşarlardı. Ama onlar bu yolu seçmedi. Sussex Dükü ve Düşesi kraliyet görevlerinden çekilmek ve ekonomik bağımsızlıklarını kazanmak istediklerini açıkladı. Peki bu kararın arka planında ne vardı? Gülnaz Can Londra’dan yazdı

19.01.2020Hürriyet Pazar
Kraliyetten kaçışın detayları ortaya çıkmaya başladı Unvanlarını bırakacaklar

'Kraliyetten kaçış'ın detayları ortaya çıkmaya başladı! Unvanlarını bırakacaklar

İngiliz kraliyet ailesi, Prens Harry ile eşi Meghan Markle'ın kraliyet unvanlarını bırakacaklarını bildirdi. Çiftin yeni hayatının başlangıcı olarak görülen anlaşmanın bahar aylarında yürürlüğe gireceği belirtilirken, kesin bir tarih verilmedi

18.01.2020Dünya
Son bakış: Ya yak beni ya evime götür

Son bakış: Ya yak beni ya evime götür

Sadece İngiltere'de değil tüm dünyada bir anda gündemin ilk sırasına yerleşen Prens Harry ile Meghan Markle'ın kraliyet ailesinden ayrılık haberiyle ilgili gelişmeler, iddialar bitmek bilmiyor. Durum böyleyken eşi ve çocuğu Kanada'da bulunan, kendisi de ailesiyle birlikte tüm düzenlemeleri yaptıktan sonra onların yanına gitmeye hazırlanan Prens Harry dün son kez resmi olarak görev başındaydı.

BACKGRID UK, DEPO PHOTOS

17.01.2020Magazin
Onlar Kanadaya taşınmayı planlıyor ama: Bu ülke sizi istemiyor

Onlar Kanada'ya taşınmayı planlıyor ama: Bu ülke sizi istemiyor!

İngiliz kraliyet ailesindeki görevlerini bırakıp kendi hayatlarını kazanmaya karar verdiklerini açıklayan Prens Harry ve Meghan Markle, taşınmayı düşündükleri Kanada'da tartışma konusu oldu. Ülkenin en büyük gazetelerinden birinde yayınlanan editoryal yazıda çiftin bu ülkede yaşamasının yasalara aykırı olduğu ileri sürüldü.

AFP, AP, REUTERS

16.01.2020Magazin
Herkes Harry ile Meghana bakıyor ama benim karım elden gidiyor

Herkes Harry ile Meghan'a bakıyor ama benim karım elden gidiyor

İngiliz kraliyet ailesinde sular bir türlü durulmuyor... Bir süre öncesine kadar "kol kırılır yen içinde kalır" anlayışıyla her şey kapalı kapılar ardında yaşanıyordu. Ama artık o kapılar ne kadar sıkı kilitlenirse kilitlensin her şey dışarıya sızıyor. Her ne kadar son dönemde ailenin en çok konuşulan üyeleri Meghan Markle ve Prens Harry olsa da Prens William ile eşi Kate Middleton cephesi de çok rahat değil.

AFP, AP, REUTERS, BACKGRID UK

15.01.2020Magazin
Unvanları ne olacak

Unvanları ne olacak

İNGİLTERE’de gündem Prens Harry ile eşi Meghan Markle’ın aileden ayrılık kararı.

15.01.2020Dünya
31 yaş büyük sevgiliyle dudak dudağa

31 yaş büyük sevgiliyle dudak dudağa

İngiliz kraliyet ailesi bir yandan Prens Harry ve Meghan Markle'ın ayrılığıyla ilgilenirken aileyle dolaylı yoldan ilgisi olan bir başkası da aşk sarhoşluğu yaşıyor.

BACKGRID UK, AP

14.01.2020Magazin
Ayrılığın sinyali Archie bebek ile verilmiş

Ayrılığın sinyali 'Archie bebek' ile verilmiş

İngiliz kraliyet ailesinde yaşanan ve tüm dünyanın bir pembe dizi gibi izlediği olaylar henüz durulmadı. Kraliçe 2. Elizabeth başkanlığında Sandringham Sarayı'nda toplanan aile üyeleri Prens Harry ile Meghan Markle'ın geleceği hakkında şimdilik belli bir oranda karara vardı.

BACKGRID USA, BACKGRID UK, DEPO PHOTOS, AFP, AP, REUTERS

14.01.2020Magazin
Belgin Aksoy: İyi ki 29’umda kanser oldum

Belgin Aksoy: İyi ki 29’umda kanser oldum

29 yaşındayken yakalandığı kanser, Belgin Aksoy’un hayatını bir günde değiştirdi. Çocuğunu göremediği tecrit günlerinde filizlenen “iyi yaşam” projesi 2012’de Sapanca’daki otelinde hayata geçti, birkaç yıl içinde dünyaya yayıldı. İyilik ve iyi yaşam çağrısını herkese duyurmak hedefiyle başlattığı “Global Wellness Day”i tüm dünyanın kutladığı bir gün haline getirmek isteyen Aksoy, en önemli adımı Prens Harry-Meghan Markle çifti sayesinde attı. Kısa süre önce İngiliz Kraliyet Ailesi’nden ayrıldıklarını açıklayarak dünyanın ilgi odağı haline gelen çift, geçen yaz bir sosyal medya paylaşımıyla Aksoy’un İyi Yaşam Günü projesine destek verdi. Destekleri dünya basınında geniş yer buldu. Bu çarpıcı sürecin detaylarını, Aksoy ile Sapanca’daki oteli Richmond Nua Wellness & Spa’da konuştuk.

14.01.2020Magazin
Kraliçe’yle yüz yüze

Kraliçe’yle yüz yüze

‘Megxit’ krizi nedeniyle İngiltere’de Kraliyet tarihinde eşi benzeri görülmemiş bir zirve gerçekleşti. Kraliçe, Prens Harry ile aileden ayrılmasının nedenlerini yüz yüze konuştu, geçiş sürecinde anlaştı.

14.01.2020Dünya
Kraliyet ailesinin kriz toplantısı sona erdi Kraliçe Elizabethden ilk açıklama

Kraliyet ailesinin kriz toplantısı sona erdi! Kraliçe Elizabeth'den ilk açıklama

İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth, kendi başkanlığında gerçekleştirilen aile toplantısının ardından yaptığı açıklamada, torunu Prens Harry ile eşi Meghan Markle'ın Kraliyet ailesi görevlerini bırakma kararına destek verdiğini açıkladı.

13.01.2020Dünya
İngiliz Kraliyet Ailesi Prens Harry krizine çözüm için zirvede bir araya gelecek

İngiliz Kraliyet Ailesi Prens Harry krizine çözüm için "zirvede" bir araya gelecek

İngiliz Kraliyet Ailesi Prens Harry ile eşi Meghan Markle’ın unvanlarını ve görevlerini bırakacaklarını duyurmasıyla başlayan krizi çözmek için Kraliçe 2. Elizabeth’in riyasetinde toplanacak.Ülkenin kuzey doğusundaki Norfolk'un Sandringham köyünde yapılacak toplantıda, Harry - Meghan çiftinin "gelecekteki rollerinin" belirleneceğini belirtiliyor.

13.01.2020Magazin
Prens Harry, Meghan Marklea nasıl aşık oldu

Prens Harry, Meghan Markle'a nasıl aşık oldu

" Eğer bir şey için beş yıl harcamaya hazır değilsen asla beş dakikanı bile verme".... Bugünlerde İngiltere'de herkes bu sözleri konuşuyor. Bunun nedeni ise ilk bakışta modern bir peri masalı gibi görünen bir hayatın içine girmişken kısa zamanda her şeyi elinin tersiyle itip başka bir hayata adım atan Meghan Markle.

BACKGRID UK, BACKGRID USA, DEPO PHOTOS

11.01.2020Magazin
Magazin konseyi: Sıra Prens Harryde olsa yapar mıydı

Magazin konseyi: Sıra Prens Harry'de olsa yapar mıydı?

Sussex Düşesi Meghan Markle ve Prens Harry’nin İngiltere Kraliyet Ailesi’nden ayrılmasını Magazin Konseyi masaya yatırdı.

11.01.2020Magazin
İpleri koparan fotoğraf

İpleri koparan fotoğraf

Prens Harry ve Meghan Markle’ın İngiliz Kraliyet ailesinde ayrılma kararının ardındaki nedenin yeni yıl öncesi yayınlanan bu fotoğraf olduğu iddia ediliyor.

11.01.2020Dünya
Ayrılık ile ilgili çarpıcı iddia: Bu fotoğraf yüzünden gitmişler

Ayrılık ile ilgili çarpıcı iddia: Bu fotoğraf yüzünden gitmişler

İngiliz kraliyet ailesinde yaşanan ve dünyayı sarsan ayrılıkla ilgili çarpıcı bir iddia geldi. Bu iddiaya göre Prens Harry ve Meghan Markle'ın aileden ayrılma kararının ardındaki "sır" yeni yıl öncesi yayınlanan bu fotoğrafta gizli.

BACKGRID USA, BACKGRID UK, AFP, AP, REUTERS

10.01.2020Magazin
Ayrılığın nedeni Megan mı para mı

Ayrılığın nedeni Megan mı para mı

Prens Harry ile eşi Meghan Markle’ın kraliyet ailesi unvanlarından feragât etmesi ülkede şok etkisi yarattı. Uzun süredir düşes Kate Middleton ile sorun yaşadığı öne sürülen Meghan Markle, kararın sorumlusu olarak görülüyor.

10.01.2020Dünya
Henüz 13 yaşındayken öksüz kalmıştı: Annesinin intikamını alıyor

Henüz 13 yaşındayken öksüz kalmıştı: Annesinin intikamını alıyor!

Prens Harry ile Meghan Markle'ın İngiliz kraliyet ailesinden ayrılık kararı almasıyla ilgili yorumların ardı arkası gelmiyor. Hem kraliyet ailesini uzun zamandır takip eden uzmanlar hem de ailenin sıkı takipçileri sosyal medyada bu kararın nedeniyle ilgili yorumlar yapıyor, bu kararın nedenlerini sorguluyor. Görünüşe göre aile tarafından resmi ve doyurucu bir açıklama yapılmadığı sürece de bunlar devam edecek.  İşte sosyal medyada dolaşan o iddialar ve yorumlar.

BACKGRID UK, BACKGRID USA, DEPO PHOTOS

9.01.2020Kelebek
Prens Harry ve Meghan Markle Kraliyet Ailesinden ayrıldı... Sonunda Harryyi ailesinden de ülkesinden de kopardı

Prens Harry ve Meghan Markle Kraliyet Ailesi'nden ayrıldı... Sonunda Harry'yi ailesinden de ülkesinden de kopardı

İngiltere, aslında bir süredir kulislerde konuşulan ama beklenmedik bir biçimde yaşanan "ayrılık" ile çalkalanıyor. Ailenin en gözde üyelerinden ikisi, Prens Harry ile Meghan Markle, unvanlarından feragat ettiklerini, aileden ayrıldıklarını duyurdu. Bu, kelimenin tam anlamıyla bir şok etkisi yarattı.

AFP, AP, REUTERS

9.01.2020Magazin
İngiltere şokta Prens Harry ve ABD’li eşi Meghan Markle saraydan taşınıyor...

İngiltere şokta! Prens Harry ve ABD’li eşi Meghan Markle saraydan taşınıyor...

İngiltere tahtının altı numaralı varisi Prens Harry ve ABD’li eşi Meghan Markle, Kraliyet unvanlarından feragat ettiklerini duyurdu.

9.01.2020Magazin
Prens Harry ve Meghan Markledan dikkat çeken karar

Prens Harry ve Meghan Markle'dan dikkat çeken karar

İngiltere'de Sussex Dükü Prens Harry ve eşi Düşes Meghan Markle'ın Kraliyet ailesinin "üst düzey" üyeliğini bırakacaklarını bildirdi.

8.01.2020Magazin
Düşes Meghan terli döndü

Düşes Meghan 'terli' döndü

İngiliz kraliyet ailesinin bir süredir gözlerden uzak olan iki üyesi Prens Harry ve Meghan Markle, sonunda Londra'ya döndü. Bebekleri Archie ile çıktıkları tatili bitiren çift, ayağının tozuyla bir de ziyarette bulundu. Hayranlarının dönüşünü büyük bir merakla beklediği Meghan Markle da gündemin ilk sırasına yerleşti. Fakat hiç umulmadık bir nedenle.

BACKGRID UK

8.01.2020Magazin

Yazar Sonuçları

The Gentlemen’de oynamak  terapi gibiydi

Ünlü İngiliz yönetmen Guy Ritchie’nin kadrosunda yıldızlar barındıran filmi “The Gentlemen”, 14 Şubat’ta vizyonda. Aksiyon ve eğlence türündeki yapım, bir suç baronunun işleri bırakmaya karar vermesiyle yerini kapmak için birbirleriyle yarışan gangsterlerle baş etmesini anlatıyor. Başrol oyuncuları Henry Golding ve Hugh Grant’la filmi New York’ta konuştuk.

9.02.2020

İyi ki 29’umda kanser oldum

29 yaşındayken yakalandığı kanser, Belgin Aksoy’un hayatını bir günde değiştirdi. Çocuğunu göremediği tecrit günlerinde filizlenen “iyi yaşam” projesi 2012’de Sapanca’daki otelinde hayata geçti, birkaç yıl içinde dünyaya yayıldı. İyilik ve iyi yaşam çağrısını herkese duyurmak hedefiyle başlattığı “Global Wellness Day”i tüm dünyanın kutladığı bir gün haline getirmek isteyen Aksoy, en önemli adımı Prens Harry-Meghan Markle çifti sayesinde attı. Kısa süre önce İngiliz Kraliyet Ailesi’nden ayrıldıklarını açıklayarak dünyanın ilgi odağı haline gelen çift, geçen yaz bir sosyal medya paylaşımıyla Aksoy’un İyi Yaşam Günü projesine destek verdi. Destekleri dünya basınında geniş yer buldu. Bu çarpıcı sürecin detaylarını, Aksoy ile Sapanca’daki oteli Richmond Nua Wellness & Spa’da konuştuk.

14.01.2020

Hanımcı prense alkış

Eşine saygı, sevgi, kabullenme yerine sürekli rahatsızlık ve huzursuzluk veren saray ahalisinden ayrılma kararı alan Prens Harry’nin bir konuşması deşifre oldu.

14.01.2020

Dijital magazinin son kurbanları: Aleyna ve Danla

Dijital magazin acımasız ve “Çamur at, izi kalsın” kafasında.

11.01.2020

Herkesin kalbini kazandın Harry

Etrafımdaki bütün kadınlar İngiltere Kraliyeti yerine aşkı, eşi ve ailesini seçen Prens Harry’i konuşuyor.

10.01.2020

Alarmdan füze saldırısına kadar geçen 3 saatin hikâyesi

ÖNCEKİ gün yani çarşamba boynumda ağır bir fıtık sancısıyla kıvranırken, bir yandan da Başkan Trump’ın Beyaz Saray’daki basın toplantısını izledim.

10.01.2020

Ekrem İmamoğlu’na dostane uyarılar

- Bütün varoluşunuzu “Kanal İstanbul” üzerinden tanımlamaktan vazgeçin. Eğer böyle yaparsanız... Hükümet yetkilileri, “Vazgeçtik... Kanal İstanbul’u yapmıyoruz” dediklerinde çok esaslı bir varoluşsal kriz yaşarsınız.

10.01.2020