EKSTRA
MENÜ

Prens William

Prens William ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Prens William haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.520 Prens William haberi bulunmuştur.

Prens William Haberleri

Kraliçenin korkusundan etekler uzadıkça uzadı

Kraliçe'nin korkusundan etekler uzadıkça uzadı

Evliliğinin ilk döneminde mini etekleriyle dikkat çeken Kate Middleton'ın etek boyu Kraliçe 2. Elizabeth'in müdahalesiyle uzadıkça uzadı.

7.05.2021Magazin
Herkese 16 yaşında olduğunu söylüyormuş

Herkese 16 yaşında olduğunu söylüyormuş

Altı yaşına yeni girdi ama herkese 16 yaşında olduğunu söylüyormuş.

6.05.2021Magazin
Böyle teşekkür ettiler: Video sürprizi

Böyle teşekkür ettiler: Video sürprizi

Dünyanın en göz önünde çiftlerinden biri olan Prens William ile Kate Middleton, 10'uncu evlilik yıl dönümlerinde, takipçilerine ve hayranlarına bir sürpriz yaptı.

30.04.2021Magazin
Üç çocuklu ailenin doğa gezintisi

Üç çocuklu ailenin doğa gezintisi

29 Nisan'da evliliklerinin 10'uncu yılını kutlayan Prens William ile Kate Middleton'dan teşekkür videosu. Çift, bu özel gün için çekilen fotoğraflarını resmi Instagram hesaplarında paylaştı. Çifte takipçilerinden çok sayıda tebrik mesajı geldi. Onlar da bu güzel mesajlara teşekkür etmek için sürpriz bir video yayınladı. William ile Kate'in üç çocuklarıyla birlikte yaptıkları bir doğa gezintisini gösteren video da yine beğeni yağmuruna tutuldu. Bu videonun geçen yılın son haftalarında çekildiği belirtildi.

30.04.2021Magazin
Tam 10 yıl oldu

Tam 10 yıl oldu

2011 yılının 29 Nisan sabahın ilk ışıklarında son kez 'halktan biri' olarak uyanmıştı.

29.04.2021Magazin
Anneanneleri anlattı: Çamurun içinde büyüyorlar

Anneanneleri anlattı: Çamurun içinde büyüyorlar

İngiliz kraliyet ailesinin en genç kuşağının üyeleri George, Charlotte ve Louis nasıl büyüyor dersiniz? Tahtın en yakın  varisleri olan bu üç küçük çocuk elbette birçok yaşıtlarından farklı olarak özel bir şekilde büyütülüyor. Ama bir noktaya kadar.

27.04.2021Magazin
UEFA Avrupa Ligi iptal edildi ve yeni skandal Ortalığı karıştıracak iddia...

UEFA Avrupa Ligi iptal edildi ve yeni skandal! Ortalığı karıştıracak iddia...

Kurucu Premier Lig kulüplerinin Avrupa Süper Ligi'nden çekildiğini açıklamasının ardından iptal edilen sansasyonel organizasyonun yarattığı kriz her geçen derinleşiyor. Son olarak İspanyol basınından gelen iddia çok konuşulacak cinsten...

21.04.2021Futbol
Kurtuluş savaşı

Kurtuluş savaşı!

İngiltere sade vatandaşından Başbakanına ve hatta Prens William’ına kadar tam kadro Avrupa Süper Ligi’ne karşı mücadele etti.

21.04.2021Futbol
Prens William ve kardeşi Harry cenaze alayında yan yana yürümemişlerdi Sırrı ortaya çıktı

Prens William ve kardeşi Harry cenaze alayında yan yana yürümemişlerdi! Sırrı ortaya çıktı

İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth'in 73 yıllık eşi Edinburgh Dükü Prens Philip, son yolculuğuna uğurlandı. Cenazeyi tüm dünya canlı olarak takip etti. Prens Harry ve Prens William'ın cenaze alayında yan yana yürümemelerinin sırrı çözüldü

18.04.2021Dünya
Kraliçenin prensine vedası...

Kraliçenin prensine vedası...

İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth’in 73 yıllık eşi Prens Philip 9 Nisan’da, 99 yaşında vefat etti. Dün de cenaze töreni yapıldı. İyi kötü, aşkla devlet işlerinin birbirine karıştırıldığı bir evlilikti onlarınki. Gençlik fotoğraflarındaki utangaç gülümsemeler, kol kola yürümeler, birbirine karşı içtenlik, ilgi ve gizleyemedikleri coşkun sevgi, aşklarını da gözler önüne seriyordu.

18.04.2021Hürriyet Pazar
Kraliçe Elizabeth’den gözü yaşlı veda

Kraliçe Elizabeth’den gözü yaşlı veda

İngiltere Kraliçesi 2’nci Elizabeth’in eşi Prens Philip dün son yolculuğuna uğurlandı. Koronavirüs tedbirleri nedeniyle cenazeye sadece 30 kişi katıldı. Kraliçe cenazede eşi için gözyaşı dökerken gözler dargın kardeşler Prens William ve Prens Harry’deydi.

18.04.2021Dünya
Prens Williamdan dedesine: Ne mutlu ki çocuklarım da onu tanıdı

Prens William'dan dedesine: Ne mutlu ki çocuklarım da onu tanıdı

Prens William, dedesi Prens Philip'in ölümünün ardından, onun kaybıyla ilgili duygularını ifade ettiği bir metin kaleme aldı. Prens William, eşi Kate Middleton ile kendisinin resmi Instagram hesabında da yer verilen bu metinde "büyükbabasını özleyeceğini" belirtti.

12.04.2021Magazin
Boynu bükük kırmızı halı: BAFTA Ödülleri verildi

Boynu bükük kırmızı halı: BAFTA Ödülleri verildi

İngiliz sinemasının Oscar'a eşdeğer ödülü olarak kabul edilen BAFTA Ödülleri sahiplerini buldu. İngiliz Film ve Televizyon Sanatları Akademisi tarafından verilen ödüllere hem koronavirüs pandemisinin hem de İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth'in kocası Prens Philip'in ölümünün gölgesi düştü. Akademinin yöneticisi olan Prens William ve eşi Kate Middleton da ailenin kaybı nedeniyle törene katılmadı.

12.04.2021Magazin
Babasını bırakın William tahta çıksın

Babasını bırakın William tahta çıksın

İngiltere'de yapılan bir ankete göre halkın çoğunluğu Kraliçe 2. Elizabeth'in ardından Prens William'ın tahta çıkmasını istiyor.

8.04.2021Magazin
Prens Harryye ayrıcalık yapılmış

Prens Harry'ye ayrıcalık yapılmış

ABD'ye yerleştikten sonra babasının kendisine para vermediğini söyleyen Prens Harry'ye büyük büyükannesi miras dağılımında ayrıcalık yapmış.

31.03.2021Magazin
Yüzü gülmeyen ailenin en huzurlu üyesi: En büyük hediyemi aldım zaten

Yüzü gülmeyen ailenin en huzurlu üyesi: En büyük hediyemi aldım zaten!

Çalkantılı bir dönemden geçen İngiliz kraliyet ailesinin belki de en mutlu üyesi kısa bir süre önce anne olan Prenses Eugenie. Kraliçe 2. Elizabeth ile Prens Philip'in ortanca oğlu Andrew'nun Sarah Ferguson ile evliliğinden dünyaya gelen iki kızından küçüğü olan Prenses Eugenie, kısa bir süre önce anne oldu. Bunun mutluluğunu da sadece sosyal medya sayfasından duyuru yaparak sessiz sedasız yaşadı.

25.03.2021Magazin
Elbisesiyle dosta düşmana mesaj verdi

Elbisesiyle dosta düşmana mesaj verdi

10 yıl sonra hayatının resmen değiştiği yeri ziyaret etti ve kıyafetiyle bir değil birkaç mesaj verdi.

24.03.2021Magazin
Rekor kırdı... Dünyanın en büyüğü 62 milyon dolara satıldı

Rekor kırdı... Dünyanın en büyüğü! 62 milyon dolara satıldı

Dünyanın en büyük tuval resmi, Birleşik Arap Emirlikleri'nin Dubai kentinde bulunan Leila Heller Gallery'de 62 milyon dolara satıldı.

24.03.2021Ekonomi
Eşinin adının karıştırılması çok kızdırdı

Eşinin adının karıştırılması çok kızdırdı

İngiliz kraliyet ailesinde sular durulmuyor. Her ne kadar kapalı kapılar ardında olup bitenler hakkında her şey açıkça bilinmese de bu konuda aileyi yakından tanıyan uzmanlar, neler olabileceğini gözler önüne seriyor. Zaten aile üyeleri kamuoyu karşısına çıktığı zamanlarda da yüz ifadelerinden ne kadar rahatsız oldukları belli oluyor.

18.03.2021Magazin
Prens William ilk kez konuştu: Biz ırkçı bir aile değiliz

Prens William ilk kez konuştu: Biz ırkçı bir aile değiliz

İngiliz kraliyet ailesinden ayrıldıktan bir yıl sonra Amerikalı ünlü televizyoncu Oprah Winfrey'e verdikleri röportajla, gündemin ilk sıralarına yerleşen Prens Harry ve Meghan Markle'ın yarattığı fırtına dinmek bilmiyor.

11.03.2021Magazin
Meghan konuştukça Kate korkuyor: Hedef tahtasına onu da koydu

Meghan konuştukça Kate korkuyor: Hedef tahtasına onu da koydu

Prens Harry ve Meghan Markle'ın Oprah Winfrey'ye verdiği röportaj daha yayınlanmadan fragmanlarıyla ortalığı karıştırdı. Bu arada Harry ve Meghan ile ailenin diğer üyeleri arasındaki gerilim de giderek tırmanıyor. Karşılıklı iddialar ise kelimenin tam anlamıyla "yenilir yutulur" cinsten değil.

5.03.2021Magazin
Bardak çektiren Dwayne Johnson sırtının halini görünce şaşkına döndü

Bardak çektiren Dwayne Johnson sırtının halini görünce şaşkına döndü

Dünyaca ünlü ABD'li aktör Dwayne Johnson, hacemat tedavisi olduktan sonra çektiği fotoğrafı Instagram hesabından paylaştı.

4.03.2021Avrupa
Milyonluk gelir dedesine tercih edildi: Bu yalanlara sessiz kalamazdık, zaten birçok şeyi kaybettik

Milyonluk gelir dedesine tercih edildi: "Bu yalanlara sessiz kalamazdık, zaten birçok şeyi kaybettik"

Bundan bir yıl önce İngiliz kraliyet ailesinden ayrılık kararını açıklayarak dünya gündeminin ilk sıralarına yerleşen Prens Harry ve Meghan Markle'ın ünlü TV'ci Oprah Winfrey'e verdikleri röportaj henüz yayınlanmadı ama fragmanları bile tartışma çıkarmaya ve Buckingham Sarayı ile yaşadıkları gerilimi tırmandırmaya yetti.

4.03.2021Magazin
Açıklama aileyi çileden çıkardı: Monarşi sana değil, sen monarşiye çalışıyorsun

Açıklama aileyi çileden çıkardı: Monarşi sana değil, sen monarşiye çalışıyorsun

Prens Harry ve Meghan Markle ile Kraliçe 2. Elizabeth ve ailenin geri kalanı arasındaki gerilim başka bir dönemece girdi.

20.02.2021Magazin

Prens Harry unvanlarını kaybetti

İngiltere'de Kraliçe 2. Elizabeth'in torunu Sussex Dükü Prens Harry ile eşi Düşes Meghan Markle'ın Kraliyet ailesindeki üst düzey görevlerine dönmeme kararı aldıkları ve bu nedenle görevlerinin başka aile üyelerine verileceği bildirildi.

19.02.2021Magazin
Bir yıl önce dünyayı şoke etmişlerdi: Vedalaşırken ağlamaklı oldu

Bir yıl önce dünyayı şoke etmişlerdi: Vedalaşırken ağlamaklı oldu

Takvimler 8 ocak 2020'yi gösterirken, günün ilerleyen saatlerinde sosyal medya üzerinden yapılan bir açıklama kelimenin tam anlamıyla gündeme "bomba" gibi düştü. Dünyanın o güne kadar uğraştığı bütün meseleler bir anda bir kenara atıldı ve tüm gözler Londra'ya çevrildi.

19.02.2021Magazin
Ailenin sonu yaklaştı:  Kraliçe 2. Elizabethin Meghan Markle korkusu

'Ailenin sonu yaklaştı': Kraliçe 2. Elizabeth'in Meghan Markle korkusu

Dünyanın en çok merak edilen ve haklarında en çok iddia ortaya atılan ailelerinden biri Mountbatten Windsor ailesi, yani İngiliz kraliyet ailesi.

13.02.2021Magazin
Ailenin en gölgede kalan üyesiydi: O taç kişisel tarihini değiştirdi

Ailenin en gölgede kalan üyesiydi: O taç kişisel tarihini değiştirdi

Kraliyet düğünleri, bu ailelerin üyelerini uzaktan hayran hayran takip etmeyenlerin bile her zaman dikkatini çekmiştir. O özel günlerde giyilen gelinlikler bir yana o gelinlikleri süsleyen taçlar da kraliyet düğünlerinin en çok ilgi çeken ayrıntılarından biri.

12.02.2021Magazin
Kraliyet çocuklarının dadısına o kelime yasak

Kraliyet çocuklarının dadısına o kelime yasak!

Saraylarda yaşayıp dünyaya geziyor. Ama günün birinde evlenmeyi ya da çocuk sahibi olmayı aklından bile geçirmiyor. Kim mi bu kadın?

5.02.2021Magazin
Pencereden görenler şoke oldu: Ölümünün üzerinden 23 yıl geçti

Pencereden görenler şoke oldu: Ölümünün üzerinden 23 yıl geçti

Modern çağların en çok tanınan ünlü kişilerinden biri Diana Spencer, ya da herkesin onu andığı adıyla Prenses Diana. 1997'de, üzerindeki sır perdesi hala aydınlanmayan ölümünün üzerinden 23 yıl geçse de hala bütün anıları tazeliğini koruyor.

2.02.2021Magazin
Yaz planı hazır: Harry ülkesine gidiyor, Meghan evde kalıyor

Yaz planı hazır: Harry ülkesine gidiyor, Meghan evde kalıyor

Prens Harry'nin yazın İngiltere'ye gideceği, ancak Meghan'ın Archie ile birlikte ABD'de kalacağı ileri sürüldü.

30.01.2021Magazin
Kate şaşırttı: Karantina sürecinde bittim, tükendim

Kate şaşırttı: Karantina sürecinde bittim, tükendim

Dışarıdan bakıldığında dünyanın en rahat yaşayan insanlarından biri gibi görünen Cambridge Düşesi Catherine Middleton, üç çocuklu bir evde yaşamanın kendisini aşırı şekilde yorduğunu itiraf etti. Onun bu sözleri ise bazı kişileri kızdırdı.

29.01.2021Magazin
Aileye yeni çocuk geldi

Aileye yeni 'çocuk' geldi

Aralarına yeni katılan aile üyesi, Prens William ile Kate Middleton ve üç çocuğunu neşeye boğdu.

26.01.2021Magazin
Taçları takıyor ama asla gerçek kraliçe olamayacak

Taçları takıyor ama asla gerçek kraliçe olamayacak

Herkes, babaannesi ve babasından sonra Büyük Britanya Krallığı'nın tahtına oturacak olan Prens William'ın eşi Kate Middleton'ın bir gün kraliçe olmasını bekliyor. Ama gerçek pek de öyle sanıldığı gibi değil.

21.01.2021Magazin
Üçüncü evlilik dışı çocuğu da ortaya çıkan kocası hakkında ilk kez konuştu: Yüzde yüz değil, yüzde bin arkasındayım

Üçüncü evlilik dışı çocuğu da ortaya çıkan kocası hakkında ilk kez konuştu: 'Yüzde yüz değil, yüzde bin arkasındayım'

Dünyada olayların hiç bitmediği kraliyet ailelerinden birinden şoke edici bir açıklama geldi. Kocasının üçüncü evlilik dışı çocuğu da ortaya çıkan prenses, aylar sonra bu konuda ilk yorumunu yaptı ve şunları söyledi: Yüzde bin, "sadık" kocamın arkasındayım.

20.01.2021Magazin
Harry ile Meghan, aile üyelerinin aklını çelecek

Harry ile Meghan, aile üyelerinin aklını çelecek

İngiliz kraliyet ailesinden ayrılıp ABD'ye yerleşen Prens Harry ile Meghan Markle'ın, diğer üyelere kötü örnek olduğu ileri sürüldü.

18.01.2021Magazin
Kral olmayı boşuna bekliyor: Prens George asla tahta çıkamayacak

Kral olmayı boşuna bekliyor: 'Prens George asla tahta çıkamayacak'

İngiliz kraliyet ailesiyle ilgili yeni ve çarpıcı bir iddia ortaya atıldı.

16.01.2021Magazin
Prens Harry ve Meghan Markledan Kate Middletona sürpriz: Görünce şaşkınlıktan donakaldı

Prens Harry ve Meghan Markle'dan Kate Middleton'a sürpriz: Görünce şaşkınlıktan donakaldı

İngiliz kraliyet ailesinde son bir yılda giderek yükselen gerilim biraz daha azalıyor görünüşe göre. Aileden ayrılıp ABD'ye yerleşen Prens Harry ile ağabeyi Prens William, bir dönem yan yana bile oturmak istemeyecek duruma gelmişti.

14.01.2021Magazin
Prens William ile Prens Harry cephesinde beklenmedik gelişme: Bir de hediye gönderdiler

Prens William ile Prens Harry cephesinde beklenmedik gelişme: Bir de hediye gönderdiler

Daha bir yıl önce birbirlerini gördüklerinde yüzleri asılan, aile yemeğinde yan yana bile oturmak istemeyen Prens William ile Prens Harry arasında beklenmedik bir gelişme yaşandığı iddia edildi. İngiliz basınına göre iki kardeş Noel ve yeni yıl sürecinde aralarındaki buzları eritmeye başladı.

12.01.2021Magazin
Kate Middleton, 39uncu doğum gününü kutluyor: Kraliçeden geline jest

Kate Middleton, 39'uncu doğum gününü kutluyor: Kraliçe'den geline jest

İngiliz kraliyet ailesinin gelinlerinden Kate Middleton, 39'uncu doğum gününü kutluyor. Prens William ile 2011 yılında evlenen, üç çocuk annesi Middleton'ın yeni yaşı için hem kayınpederi Prens Charles hem de William'ın babaannesi Kraliçe 2. Elizabeth, sosyal medya hesaplarından kutlama paylaşımları yaptı.

9.01.2021Magazin
Kavga çok büyümüş: Onun yanına oturmam

Kavga çok büyümüş: Onun yanına oturmam

İngiliz kraliyet ailesinin iki prensi arasındaki gerilim sanıldığından çok daha üst noktalara ulaşmış. İngiliz basınında yer alan iddialara göre Prens William, kardeşi Prens Harry'nin aileden ayrılık görüşmeleri sırasında onun yanına oturmasını bile istememiş.

6.01.2021Magazin
Kavga çok büyümüş: Onun yanına oturmam

Kavga çok büyümüş: Onun yanına oturmam

İngiliz kraliyet ailesinin iki prensi arasındaki gerilim sanıldığından çok daha üst noktalara ulaşmış. İngiliz basınında yer alan iddialara göre Prens William, kardeşi Prens Harry'nin aileden ayrılık görüşmeleri sırasında onun yanına oturmasını bile istememiş.

6.01.2021Magazin
Ezdi geçti: Önünde kimse duramadı

Ezdi geçti: Önünde kimse duramadı

Her ne kadar artık aynı ortamlarda kamuoyunun karşısına çıkma imkanları kalmasa da aralarındaki rekabet bitmek bilmiyor. Belki kendileri bu durumu çok umursamıyor ama İngiliz kraliyet ailesinin iki gelini Kate Middleton ile Meghan Markle, pekçok alanda birbirleriyle kıyaslanıyor.

4.01.2021Magazin
21 senedir bu anı bekliyordu: Yeni Meghan o olacak

21 senedir bu anı bekliyordu: Yeni Meghan o olacak!

İngiliz kraliyet ailesinin en göz önünde üyelerinin kim olduğu sorulsa akla hemen belli isimler gelir. Elbette Kraliçe 2. Elizabeth, eşi Prens Philip, torunları William, Harry, onların eşleri Kate Middleton ve Meghan Markle ile babaları Prens Charles ve eşi Camilla Parker Bowles.

31.12.2020Magazin
Durmadan eskileri giydi ama yine de küçük bir servet harcadı

Durmadan eskileri giydi ama yine de küçük bir servet harcadı

İngiliz kraliyet ailesinin çok dikkat ettiği ayrıntılardan biri de tutumlu görünmek. Bu yüzden birçok aile üyesi, katıldığı etkinliklerde giydiklerini sonra defalarca tekrar giyiyor. En çok göz önünde olanlar bile.

30.12.2020Magazin
Kraliyet ailesi demediler, ateş püskürdüler: Halka yasak, size serbest mi

Kraliyet ailesi demediler, ateş püskürdüler: Halka yasak, size serbest mi?

İngiliz kraliyet ailesinin genellikle sempati toplayan iki üyesi Prens William ve eşi Kate Middleton, bu kez ateş hattında.

Backgrid UK, Mega News Agency

23.12.2020Magazin
İşte iki kardeş arasındaki fark

İşte iki kardeş arasındaki fark

Hayranlarının merakla beklediği fotoğraf geçtiğimiz günlerde geldi..

Backgrid UK; Mega

19.12.2020Magazin

Yazar Sonuçları

En yaşlı prense veda

İngiltere Kraliçesi Elizabeth’in 99 yaşında hayatını kaybeden eşi Edinburgh Dükü Prens Philip’in cenazesi Covid-19 gölgesinde gerçekleşti. İşte Windsor Kalesi’nde yapılan törenden anekdotlar...

19.04.2021

Lady Diana’dan beri en büyük kraliyet krizi

Prens Harry ve oyuncu eşi Düşes Meghan Markle’ın, Amerikalı ünlü TV sunucusu Oprah Winfrey’e verdikleri röportaj İngiltere’yi salladı. ‘Modern monarşinin kalbine saplanan hançer’ diye nitelendirilen röportaj ile kraliyet ailesi, sanırım Lady Diana’nın ‘şüpheli’ trafik kazasından bu yana yaşadığı en büyük sınavlardan birini veriyor. Irkçılık tartışmasını körükleyen röportaj Büyük Britanya’yı ikiye bölmüş durumda. ‘Meghan iyi bir oyuncu’ diyenler, ‘Kraliyet çok ileri gitti’ diyenlere karşı!

11.03.2021

İngiliz kraliyet ailesinin Noel’i

İngiltere olağanüstü Covid-19 önlemleri ve virüs mutasyonu haberleriyle çalkalana dursun, magazin dünyasının gözü geçtiğimiz hafta kraliyet ailesinin Noel kutlamalarındaydı. Pandemi yüzünden farklı şehirlere bölünen aile bireyleri, bakın nerelerde hangi mesajları verdi...

28.12.2020