MENÜ

Prens William

Prens William ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Prens William haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.402 Prens William haberi bulunmuştur.

Prens William Haberleri

Sorumsuz küçük kız Katein kızını topa tuttular

Sorumsuz küçük kız! Kate'in kızını 'topa tuttular'

İngiliz kraliyet ailesinin küçük üyesi Prenses Charlotte, kelimenin tam anlamıyla 'topa tutuldu.'

15.05.2020Magazin
Prenses Charlotte kapı kapı dolaşıp yiyecek dağıttı

Prenses Charlotte kapı kapı dolaşıp yiyecek dağıttı

İngiltere'nin küçük prensesi koronavirüs nedeniyle zor günler geçirenlere yardım elini uzattı.

2.05.2020Magazin
Futbol maçını bile geride bıraktı

Futbol maçını bile geride bıraktı

Bundan tam 9 yıl önce, 2011 yılının nisan ayında dünyanın dört bir yanında milyarlarca kişi gözlerini bir tek noktaya dikmişti: Yüzyılın peri masalı olarak nitelendirilen bir düğünün kahramanlarına.

AVALON, BACKGRID USA, BACKGRID UK

29.04.2020Magazin
Gömlek, babadan oğula

Gömlek, babadan oğula

Üç neslin giydiği kareli gömlekle ilgili o ayrıntı gözden kaçmadı.

24.04.2020Magazin
Kilit altında doğum günü

Kilit altında doğum günü

İngiliz kraliyet ailesinin küçük üyesi yeni yaşına kapalı kapılar ardında girecek.

22.04.2020Magazin
Meğer Meghan Kraliyet için en sevdiğinden bile vazgeçmiş

Meğer Meghan Kraliyet için en sevdiğinden bile vazgeçmiş

Kraliyet ailesi üyelerinin birçok özelliği gibi yeme içme alışkanlıkları da çok merak ediliyor. Sizin için birçok kaynağı tarayarak en dikkat çekici noktaları öne çıkardık.

Makyajsız ve çorapsız

Makyajsız ve çorapsız

Kate Middleton, objektiflere alışılmışın dışında bir görüntü verdi.

BACKGRID UK

13.04.2020Magazin
Yıllar ne prens dinler ne düşes

Yıllar ne prens dinler ne düşes

Onlar dünyanın en ayrıcalıklı insanları arasında. Her ikisi de gelecekte ülkelerinin yönetimini üstlenecekler. Servetleri, güzellikleri, mutlu ve güzel çocukları var... Üstelik dünya üzerinde milyonlarca kişi de onlara hayran. Ama öyle bir durum var ki sahip oldukları bütün güce rağmen ona söz geçiremiyorlar.

BACKGRID USA, BACKGRID UK, SPLASH

10.04.2020Magazin
Prens havadan destek verecek

Prens havadan destek verecek

Salgınla mücadeleye katkı vermek isteyen İngiltere Prensi William, hava ambulansı pilotluğuna geri dönmeyi istiyor.

1.04.2020Dünya
Corona virüsle mücadele eden doktorları alkışladılar

Corona virüsle mücadele eden doktorları alkışladılar

İngiliz kraliyet ailesinin en genç kuşağı, corona virüsle ön safta mücadele eden sağlık çalışanlarına alkışla teşekkür etti.

27.03.2020Magazin
Kampanyaya İngiliz kraliyet ailesinin gelecekteki veliahtları da katıldı

Kampanyaya İngiliz kraliyet ailesinin gelecekteki veliahtları da katıldı

Tüm dünya corona virüs salgınında ön cephede savaşan ve şifa dağıtan doktorları, hemşireleri, tüm sağlık çalışanlarını ayakta alkışlıyor. Bu kampanyaya İngiliz kraliyet ailesinin gelecekteki veliahtları da katıldı. Taht sıralamasında babasından sonra gelen Prens William ile Kate Middleton'un çocukları George, Charlotte ve Louis de katıldı. Üç çocuğun bu görüntüleri çiftin resmi Instagram hesabı Kensington Royal'de paylaşıldı.

27.03.2020Magazin
Prens Charles virüse yakalandı

Prens Charles virüse yakalandı

Prens Charles'ın oğlu Prens William'ın Dublin ziyareti sırasında acil servis çalışanlarına korona virüs yaydığı yönünde şaka yaptı. Bugün ise Prens William'ın babası Prens Charles'ın korona virüse yakalandığı duyuruldu.

25.03.2020Haber
Gülerek virüsü tiye almıştı Şaka gerçek oldu

Gülerek virüsü tiye almıştı! Şaka gerçek oldu!

Prens Charles'ın oğlu Prens William'ın Dublin ziyareti sırasında acil servis çalışanlarına korona virüs yaydığı yönünde şaka yaptı. Bugün ise Prens William'ın babası Prens Charles'ın korona virüse yakalandığı duyuruldu.

25.03.2020Dünya
Survivorda kim elendi sorusu yanıt buldu - Survivor adaya veda eden isim şoke etti - İşte Survivor 6. hafta SMS sıralaması ve elenen yarışmacı 24 Mart

Survivor'da kim elendi? sorusu yanıt buldu - Survivor adaya veda eden isim şoke etti - İşte Survivor 6. hafta SMS sıralaması ve elenen yarışmacı 24 Mart

Survivor'da elenen isim 24 Mart Salı akşamı yayınlanan 27. bölümde belli oldu. Rekabetin devam ettiği Survivor'un heyecan dolu son bölümünde, ilk olarak oynanan iletişim ödülü oyununda parkurda mücadele veren yarışmacılar, sevdikleri ile görüşme şansı elde etti. Ailesiyle telefonda görüşen Parviz'in duygusal anları ise geceye damga vurdu. Oyunun ardından SMS sıralamasına göre en yüksek 2 oyu alan yarışmacılar, 'bu hafta Survivor'dan kim elendi?' sorusunun yanıtını cevapladı. Yapılan oylama ile Survivor 2020'den elenen yarışmacı adaya ve hayallerine veda etti. Mert ve Yasin arasında çıkan tartışma ise konseyde tansiyonun yükselmesine neden oldu. Peki, Survivor kim elendi? 24 Mart Survivor adaya veda eden isim kim oldu? İşte, Survivor 2020'den elenen yarışmacı ve 6. hafta Survivor SMS sıralaması....

24.03.2020Televizyon
Canım annem

Canım annem!

Altı yaşındaki Prens George, Kate Middleton'ın Anneler Günü'nü böyle kutladı.

INSTAGRAM

23.03.2020Kelebek
İngiliz basınının iddiası: Kate ve William, çocuklarını da alıp Londradan gidiyor

İngiliz basınının iddiası: Kate ve William, çocuklarını da alıp Londra'dan gidiyor 

Corona virüs salgınının giderek tepe noktaya çıktığı İngiltere'de önlemler de sıkılaşmaya başladı. Okullar bu cuma günü derslerin bitiminden sonra süresiz tatile girecek. Kraliçe'nin kocası ile birlikte Windsor'da kendilerini tecrit edeceği biliniyor. Prens Charles da eşiyle birlikte kendi kendini izole edecek. Bu süreçte babaannesinin ve babasının bazı görevlerini üstleneceği konuşulan Prens William ve eşi Kate Middleton ile ilgili de bazı iddialar basına yansıyor.

BACKGRID UK

20.03.2020Magazin
Eğer Kate hamile kalırsa, Harrynin dizlerine kapanırsınız

Eğer Kate hamile kalırsa, Harry'nin dizlerine kapanırsınız!

Dünyanın bütün dengelerini değiştiren corona virüs krizi İngiliz kraliyet ailesini de etkiledi. Uzmanların, virüsten en çok 60 yaş üzeri kişilerin etkilendiğini belirtmesi üzerine aile de bazı önemli kararlar alıp değişikliklere gitme yolunda. Kraliyet yorumcularına göre 93 yaşındaki Kraliçe 2. Elizabeth ile taht sıralamasında onun ardından gelen 71 yaşındaki Prens Charles izolasyona girecek. Onların yerini ise taht için üçüncü sırada bulunan Prens William alacak. İddialara göre Prens Charles'ın da kıdemli kraliyet ailesi üyeliğinden ayrılan Prens Harry'nin de geri dönmesini istediği yolunda.

BACKGRID UK

19.03.2020Magazin
Corona virüs önlemi: Prens William tahtı Kraliçe 2. Elizabeth ve Prens Charlestan bu yıl devralabilir

Corona virüs önlemi: Prens William tahtı Kraliçe 2. Elizabeth ve Prens Charles'tan bu yıl devralabilir

İngiliz kraliyet ailesinin taht için babaannesi Kraliçe 2. Elizabeth ve babası Prens Charles'dan sonra üçüncü sırada yer alan Prens William'ın tahtı devralmak için çok fazla beklemeyeceği ileri sürüldü. İngiliz basınında yer alan iddialara göre Prens William bu yıl içinde tahta çıkabilir. Bunun nedeni de tüm dünyayı kasıp kavuran corona virüs salgını.

BACKGRID USA, BACKGRID UK, DEPO PHOTOS

16.03.2020Magazin
Ağlayarak gitti

Ağlayarak gitti

31 Mart'taki resmi ayrılık öncesi, İngiliz kraliyet ailesindeki son görevlerini yerine getirmek için Kanada'dan Londra'ya dönen Meghan Markle ile Prens Harry, bundan böyle bu tür görevlerde görüntülenmeyecek.

12.03.2020Magazin
Son bakış: Küskün ayrıldılar

Son bakış: Küskün ayrıldılar

İngiliz kraliyet ailesi, tarihinde eşine çok rastlanmayan günlerden geçiyor. Daha kısa bir süre öncesine kadar "peri masalının gerçeğe dönmüş hali" olarak nitelendirilen "muhteşem dörtlü" bir daha eskisi gibi olmamak üzere dağıldı.

AP, AFP, REUTERS

10.03.2020Magazin
Evliliğinden bile daha eski

Evliliğinden bile daha eski

Eşiyle birlikte İrlanda ziyaretinde olan Kate Middleton, bu tercihiyle yine dikkat çekti.

AFP, AP, REUTERS, AVALON

5.03.2020Magazin
Corona virüs korkusu onlara da ulaştı

Corona virüs korkusu onlara da ulaştı

 Tüm dünyada hızla yayılan corona virüs paniği, İngiltere'de de etkisini gösteriyor. Prens William ile Kate Middleton'ın iki çocuğunun gittiği okulda da panik üst seviye çıktı. Okulun, grip benzeri belirtiler gösteren dört öğrencisi gerekli testler yapıldıktan sonra evlerine gönderildi. Sonuçlar çıkıncaya kadar dört öğrenci evlerinde izole bir hayat yaşayacak. BACKGRID UK

27.02.2020Magazin
Ortalığı hareketlendiren gelişme: Taht el mi değiştiriyor

Ortalığı hareketlendiren gelişme: Taht el mi değiştiriyor?

İngiliz kraliyet ailesi son yılların en hareketli dönemini yaşıyor... Aile üyeleri gittikleri resmi görevlerde her ne kadar kameralara gülümsüyor olsalar da kapalı kapılar ardında ileride neler yapacaklarını tartışıp yeni görevlerine hazırlanıyorlar. Yani özetle İngiliz kraliyet ailesi büyük değişimlere hazırlanıyor.

BACKGRID USA, BACKGRID UK, DEPO PHOTOS

26.02.2020Magazin
Survivor gönüller takımı yarışmacısı Ceyhun Uzun kimdir, kaç yaşında

Survivor gönüller takımı yarışmacısı Ceyhun Uzun kimdir, kaç yaşında?

Survivor yarışmasının başlaması ile birlikte yarışmacılar bilgileri de seyirciler tarafından merak ediliyor. Bu isimlerden biri de Ceyhun Uzun. Peki Ceyhun Uzun kimdir kaç yaşında? Özellikle yarışmanın ilk bölümlerinde yaşamını anlattığı bölümde izleyicilere duygusal anlar yaşatan Ceyhun Uzun'un biyografisi merak ediliyor. İşte Ceyhun Uzun'un hayatı ve detaylar

24.02.2020Televizyon
Survivor Ceyhun Uzun kimdir Survivor Ceyhunun kızıyla ilgili hayat hikayesi

Survivor Ceyhun Uzun kimdir? Survivor Ceyhun'un kızıyla ilgili hayat hikayesi

Survivor 2020'de 22 yarışmacıdan biri olan Ceyhun Uzun'un hayatı izleyenler tarafından araştırmaya devam ediyor. Kızıyla ilgili dikkat çeken konuşma yapan Survivor Ceyhun, ekran başındakilere duygusal anlar yaşatmıştı. Kendi sözleriyle hayat hikayesini anlatan Survivor Ceyhun Uzun, son günlerde biyografisi en fazla araştırılan isimler arasında yer alıyor. Peki, Survivor Ceyhun Uzun kimdir ve kaç yaşında? İşte, Survivor Ceyhun'un kızıyla ilgili hayat hikayesi.

22.02.2020Televizyon
Survivor Ceyhun kimdir, kaç yaşında ve mesleği ne İşte Ceyhun Uzunun biyografisi ve hayat hikayesi

Survivor Ceyhun kimdir, kaç yaşında ve mesleği ne? İşte Ceyhun Uzun'un biyografisi ve hayat hikayesi

Survivor 2020 yarışmacılarından olan Ceyhun Uzun hayat hikayesi ile Türkiye'nin gündemine oturdu. Polis memurluğu yapan kanser nedeniyle kızını kaybeden Survivor Ceyhun, ‘hiçbir şey beni incitemez, hiçbir şey zor değil’ sözleriyle yürekleri burktu. Ceyhun Uzun'un hayatı Survivor'un ilk bölümleri sonrası araştırılmaya başlandı. Peki, Survivor Ceyhun kimdir ve kaç yaşında? İşte, Ceyhun Uzun'un biyografisi ve hayatıyla ilgili merak edilenler.

18.02.2020Televizyon
Survivor Ceyhun Uzun kimdir Kızını kaybeden Ceyhun Uzunun ağlatan hayat hikayesi ve biyografisi

Survivor Ceyhun Uzun kimdir? Kızını kaybeden Ceyhun Uzun'un ağlatan hayat hikayesi ve biyografisi

Survivor Gönüllüler takımı yarışmacılarından olan Ceyhun Uzun yarışmanın ilk bölümüne damga vurdu. Hayat hikayesini anlatan Survivor Ceyhun Uzun kızını kanserden kaybettiğini anlatırken ekran başındakilere de duygusal anlar yaşattı. Ceyhun Uzun'un hayat hikayesiyle beraber, 'Survivor Ceyhun Uzun kimdir?' sorusunun yanıtı araştırılmaya başlandı. Peki, Survivor yarışmacısı Ceyhun Uzun kimdir, kaç yaşındadır ne nereli? İşte, Ceyhun Uzun'un biyografisi ve ağlatan hayat hikayesi...

17.02.2020Televizyon
Gözüme uyku girmedi, oradan kaçmak istedim

Gözüme uyku girmedi, oradan kaçmak istedim

Dünyada milyonlarca kişi Kate Middleton'ın hayatını bir peri masalı gibi yaşadığını düşünebilir. Fakat işin aslı pek de öyle değil. Zaman zaman onun da gözüne uyku girmeyen "kabus gibi" geceler olabiliyor. En mutlu olduğu düşünülen zamanlarda bile. Bunun örneklerinden birini de Cambridge Düşesi Kate Middleton, dijital platformda konuk olduğu bir röportajda anlattı.

BACKGRID UK

17.02.2020Magazin
Survivor Ceyhun Uzun kimdir kaç yaşında ve nereli Survivor  gönüllüler kadrosunda yer alan Ceyhun Uzunun hayatı

Survivor Ceyhun Uzun kimdir kaç yaşında ve nereli? Survivor gönüllüler kadrosunda yer alan Ceyhun Uzun'un hayatı

Survivor yarışmacıları arasında dikkat çeken Ceyhun Uzun hayatı ve biyografisiyle araştırılan isimlerden oldu. Survivor 2020'de gönüllüler takımı kadrosunda yer alan Survivor Ceyhun Uzun polis memurluğu yapıyor. Kızını kanser dolayısıyla kaybeden ve kendisini kanserle mücadeleye veren Ceyhun Uzun'un İngiltere Maraton koşusunda 3 dünya rekoru var. Peki, Survivor Ceyhun Uzun kimdir kaç yaşında ve nereli? Ceyhun Uzun kaç yaşında? İşte, Survivor Ceyhun Uzun'un hayatı...

16.02.2020Televizyon
Survivor Ceyhun Uzun kimdir nereli ve kaç yaşında

Survivor Ceyhun Uzun kimdir nereli ve kaç yaşında?

Survivor Ceyhun Uzun, konuşması ve duruşu ile yarışmanın dikkat çeken isimleri arasında yer alıyor. Survivor 2020'ye İngiltere'den katılan ve İngiltere'de polis memurluğu yapan Survivor Ceyhun Uzun, birçok alanda olimpiyat derecesi elde etmiştir. Peki, Survivor Ceyhun Uzun nereli kimdir ve kaç yaşında? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

10.02.2020Televizyon
Kate Middleton 3 yaşındaki Annabelden özür diledi

Kate Middleton 3 yaşındaki Annabel'den özür diledi

İngiliz kraliyet ailesinin en gözde üyesi haline gelen Cambridge Düşesi Kate Middleton, önceki gün eşi Prens William ile birlikte Swansea'ye bir ziyarette bulundu. Burada kendisini karşılayanlar arasında bulunan küçük bir kızla arasında geçen diyalog ise olay oldu.

AFP, AP, REUTERS

6.02.2020Magazin
Kendi annesi yok, ona sığındı

Kendi annesi yok, ona sığındı

İngiliz kraliyet ailesi şu sıralar zor bir dönemden geçiyor. Bir yanda Prens Charles'ın ortanca kardeşi Andrew'nun adının karıştığı skandal, diğer yanda Prens Harry ile Meghan Markle'ın aileden ayrılma kararı derken Saray'ır kapalı kapıları ardında yüksek bir gerilim yaşanıyor.

BACKGRID USA, BACKGRID UK, DEPO PHOTOS, AP

4.02.2020Magazin
BAFTA Ödüllerinde en iyiler

BAFTA Ödülleri'nde en iyiler

İngiliz Film ve Televizyon Sanatları Akademisi (BAFTA) ödülleri sahiplerini buldu. Londra'daki Royal Albert Hall'de düzenlenen geceye Akademi'nin patronu olan Prens William da eşi Kate Middleton ile birlikte katıldı. İşte 73'üncü BAFTA gecesinden ödülle dönenler.

3.02.2020Keyif
İddialar bitmek bilmiyor:  İki elti kapışmış

İddialar bitmek bilmiyor: İki elti 'kapışmış'

Prens Harry ve Meghan Markle'ın İngiliz kraliyet ailesinden ayrılmasının yankıları sürüyor. Bugüne kadar merak edilen bir "perde arkası" ile ilgili bazı iddialar da yavaş yavaş su yüzüne çıkmaya başladı. O da Prens Harry'nin birkaç yıl öncesine kadar kelimenin tam anlamıyla yediği- içtiği ayrı gitmeyen ağabeyi Prens William'ın ve eşinin bu gelişmeler karşısında neler hissettiği... Prens Harry ve Meghan Markle'ın Kanada'ya taşınmasından sonra ortaya atılan iddialardan biri de iki eltinin Archie bebek yüzünden gerilim yaşadığı.

BACKGRID UK, DEPO PHOTOS

22.01.2020Magazin
Kardeşi artık çok uzakta: Harry yeni evine gitti, William sarayda tek başına

Kardeşi artık çok uzakta: Harry yeni evine gitti, William sarayda tek başına

İngiliz kraliyet ailesinin küçüklük yıllarından bu yana omuz omuza yaşayan iki kardeşi Prens William ve Prens Harry bu kez gerçekten ayrıldı. Prens Harry, eşi Meghan Markle ve oğlu Archie ile buluşacağı Kanada'nın Vancouver kentine ulaşırken ağabeyi Prems William da Buckingham Sarayı'ndaki ilk solo ev sahipliği görevini üstlendi.

BACKGRID USA, BACKGRID UK

21.01.2020Magazin
Herkes Harry ile Meghana bakıyor ama benim karım elden gidiyor

Herkes Harry ile Meghan'a bakıyor ama benim karım elden gidiyor

İngiliz kraliyet ailesinde sular bir türlü durulmuyor... Bir süre öncesine kadar "kol kırılır yen içinde kalır" anlayışıyla her şey kapalı kapılar ardında yaşanıyordu. Ama artık o kapılar ne kadar sıkı kilitlenirse kilitlensin her şey dışarıya sızıyor. Her ne kadar son dönemde ailenin en çok konuşulan üyeleri Meghan Markle ve Prens Harry olsa da Prens William ile eşi Kate Middleton cephesi de çok rahat değil.

AFP, AP, REUTERS, BACKGRID UK

15.01.2020Magazin
Unvanları ne olacak

Unvanları ne olacak

İNGİLTERE’de gündem Prens Harry ile eşi Meghan Markle’ın aileden ayrılık kararı.

15.01.2020Dünya
İngiliz Kraliyet Ailesi Prens Harry krizine çözüm için zirvede bir araya gelecek

İngiliz Kraliyet Ailesi Prens Harry krizine çözüm için "zirvede" bir araya gelecek

İngiliz Kraliyet Ailesi Prens Harry ile eşi Meghan Markle’ın unvanlarını ve görevlerini bırakacaklarını duyurmasıyla başlayan krizi çözmek için Kraliçe 2. Elizabeth’in riyasetinde toplanacak.Ülkenin kuzey doğusundaki Norfolk'un Sandringham köyünde yapılacak toplantıda, Harry - Meghan çiftinin "gelecekteki rollerinin" belirleneceğini belirtiliyor.

13.01.2020Magazin
İpleri koparan fotoğraf

İpleri koparan fotoğraf

Prens Harry ve Meghan Markle’ın İngiliz Kraliyet ailesinde ayrılma kararının ardındaki nedenin yeni yıl öncesi yayınlanan bu fotoğraf olduğu iddia ediliyor.

11.01.2020Dünya
Ayrılığın nedeni Megan mı para mı

Ayrılığın nedeni Megan mı para mı

Prens Harry ile eşi Meghan Markle’ın kraliyet ailesi unvanlarından feragât etmesi ülkede şok etkisi yarattı. Uzun süredir düşes Kate Middleton ile sorun yaşadığı öne sürülen Meghan Markle, kararın sorumlusu olarak görülüyor.

10.01.2020Dünya
Prens Harry ve Meghan Markledan dikkat çeken karar

Prens Harry ve Meghan Markle'dan dikkat çeken karar

İngiltere'de Sussex Dükü Prens Harry ve eşi Düşes Meghan Markle'ın Kraliyet ailesinin "üst düzey" üyeliğini bırakacaklarını bildirdi.

8.01.2020Magazin
Kate Middleton: Kendini çoktan kraliçe ilan etmiş

Kate Middleton: Kendini çoktan "kraliçe" ilan etmiş!

İngiliz kraliyet ailesinin en sevilen yüzlerinden biriyle ilgili çarpıcı bir iddia ortaya atıldı... Prens William'ın tahta geçmesinden sonra 'kral eşi' unvanını almaya hazırlanan 37 yaşındaki üç çocuk annesi Middleton daha evlenmeden yıllar önce kendini "kraliçe" ilan etmiş bile... İşte İngiliz basınında yer alan o çarpıcı iddia. Başka bir deyişle arkadaşlarından kendisini "kraliyet ailesine ve kraliçelere" uygun isimle çağırmalarını istemiş.

BACKGRID UK, DEPO PHOTOS

2.01.2020Magazin
Kate Middleton: Gerçekten çok pişmanım, keşke...

Kate Middleton: Gerçekten çok pişmanım, keşke... 

Bütün dünyanın beğeni dolu bakışlarını üzerinde toplayan Kate Middleton o gün pişmanlığını hem de hiç tanımadığı bir kadının kızına söyledi...

AP, AFP, REUTERS

31.12.2019Magazin
George ve Charlotte o yolda ilk kez yürüdü: Yüzünden düşen bin parça

George ve Charlotte o yolda ilk kez yürüdü: Yüzünden düşen bin parça

Çalkantılı bir yılı geride bırakmak üzere olan İngiliz kraliyet ailesi bir ilki de yaşadı bugün.

25.12.2019Magazin
Prens William çocuklarıyla birlikte poz verdi: Peki ya Kate Middleton nerede

Prens William çocuklarıyla birlikte poz verdi: Peki ya Kate Middleton nerede?

Tüm dünyanın ilgi odağındaki İngiliz kraliyet ailesinin en çok takip edilen ailesinden ilk bakışta şaşırtan bir fotoğraf geldi.

DEPO PHOTOS, BACKGRID UK, INSTAGRAM

25.12.2019Magazin
Böyle gülümsediklerine bakmayın... Meğer çay içerken bile...

Böyle gülümsediklerine bakmayın... Meğer çay içerken bile...

Kraliyet ailesi üyelerinin birçok özelliği gibi yeme içme alışkanlıkları da çok merak ediliyor. Sizin için birçok kaynağı tarayarak en dikkat çekici noktaları öne çıkardık.

Harry ile Meghanı gözden mi çıkardı Kraliçenin masasındaki ince ayrıntı merak uyandırdı

Harry ile Meghan'ı gözden mi çıkardı? Kraliçe'nin masasındaki "ince ayrıntı" merak uyandırdı

İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth, kendisinden sonra tahta çıkacak olan Prens Charles'ın iki oğlundan birini yani Prens Harry'yi ailesiyle birlikte gözden mi çıkardı? Noel mesajı verirken milyonlarca kişinin kulağı Kraliçe'de ola da gözler masanın üzerindeki ayrıntıya takıldı.

DEPO PHOTOS, AFP, AP, REUTERS, BACKGRID UK

24.12.2019Magazin
Küçük prens mutfağa girdi

Küçük prens mutfağa girdi

İngiliz kraliyet ailesinin yeni kuşak üyelerinden Prens George daha küçücük yaşta görevlerini yerine getirmeye başladı.

APF, AP, REUTERS

23.12.2019Magazin

Yazar Sonuçları

Mühendislikten Aşçılığa Giden Yolculuk

Mühendislik okuduktan sonra aşçılığa olan tutkusunun peşinden gitmiş ve adını dünyaya duyurmuş bir master şef ile tanışmaya ne dersiniz? ‘Yedikleriniz Davranışlarınız Olur’ adlı kitabın yazarı ve TV programı sunucusu Deniz Orhun… Önce Amerika’da ve İngiltere’de gastronomi eğitimini tamamlamış sonra da dünyaca ünlü isimlere yemek hazırlayan şefler arasında yer almış.

1.01.2020