MENÜ

Kate Middleton

Kate Middleton ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Kate Middleton haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 994 Kate Middleton haberi bulunmuştur.

Kate Middleton Haberleri

Gelin olmadan önce: O kıyafetleri bir daha hiç giymedi

Gelin olmadan önce: O kıyafetleri bir daha hiç giymedi

O tam 9 yıldır bir külkedisi masalının kahramanı... Üzerinde ünlü bir tasarımcının imzasını taşıyan gelinliğiyle Buckingham Sarayı'nın kapısından içeri girdiği günün çok öncesinden beri dünyanın gözleri onun üzerinde. Aşk öyküsü, çocukları, eşi, geleceği bir yana kelimenin tam anlamıyla bir stil ikonu aynı zamanda. Peki gelecekte ülkesinin kralı olacak eşini bile zaman zaman geri planda bırakan Kate Middleton ya da evlilik sonrası unvanıyla Cambridge Düşesi Catherine, eskiden nasıldı?

SPLASH NEWS

7.04.2020Magazin
Corona virüsle mücadele eden doktorları alkışladılar

Corona virüsle mücadele eden doktorları alkışladılar

İngiliz kraliyet ailesinin en genç kuşağı, corona virüsle ön safta mücadele eden sağlık çalışanlarına alkışla teşekkür etti.

27.03.2020Magazin
Kampanyaya İngiliz kraliyet ailesinin gelecekteki veliahtları da katıldı

Kampanyaya İngiliz kraliyet ailesinin gelecekteki veliahtları da katıldı

Tüm dünya corona virüs salgınında ön cephede savaşan ve şifa dağıtan doktorları, hemşireleri, tüm sağlık çalışanlarını ayakta alkışlıyor. Bu kampanyaya İngiliz kraliyet ailesinin gelecekteki veliahtları da katıldı. Taht sıralamasında babasından sonra gelen Prens William ile Kate Middleton'un çocukları George, Charlotte ve Louis de katıldı. Üç çocuğun bu görüntüleri çiftin resmi Instagram hesabı Kensington Royal'de paylaşıldı.

27.03.2020Magazin
Canım annem

Canım annem!

Altı yaşındaki Prens George, Kate Middleton'ın Anneler Günü'nü böyle kutladı.

INSTAGRAM

23.03.2020Kelebek
İngiliz basınının iddiası: Kate ve William, çocuklarını da alıp Londradan gidiyor

İngiliz basınının iddiası: Kate ve William, çocuklarını da alıp Londra'dan gidiyor 

Corona virüs salgınının giderek tepe noktaya çıktığı İngiltere'de önlemler de sıkılaşmaya başladı. Okullar bu cuma günü derslerin bitiminden sonra süresiz tatile girecek. Kraliçe'nin kocası ile birlikte Windsor'da kendilerini tecrit edeceği biliniyor. Prens Charles da eşiyle birlikte kendi kendini izole edecek. Bu süreçte babaannesinin ve babasının bazı görevlerini üstleneceği konuşulan Prens William ve eşi Kate Middleton ile ilgili de bazı iddialar basına yansıyor.

BACKGRID UK

20.03.2020Magazin
2020nin en şık 10 ünlüsü hangisi

2020'nin en şık 10 ünlüsü hangisi?

Henüz 2020 yılının başındayız fakat ne ödül törenleri ne film galaları geldi geçti... Jennifer Lopez, Kate Middleton, Scarlett Johansson... Kırmızı halıya damga vuran bu 10 kadından senin favorin hangisi? 2020 yılının en şık ünlüsünü seçiyoruz! Sence hangisi 2020'nin en şık ünlüsü?

Corona virüs önlemi: Prens William tahtı Kraliçe 2. Elizabeth ve Prens Charlestan bu yıl devralabilir

Corona virüs önlemi: Prens William tahtı Kraliçe 2. Elizabeth ve Prens Charles'tan bu yıl devralabilir

İngiliz kraliyet ailesinin taht için babaannesi Kraliçe 2. Elizabeth ve babası Prens Charles'dan sonra üçüncü sırada yer alan Prens William'ın tahtı devralmak için çok fazla beklemeyeceği ileri sürüldü. İngiliz basınında yer alan iddialara göre Prens William bu yıl içinde tahta çıkabilir. Bunun nedeni de tüm dünyayı kasıp kavuran corona virüs salgını.

BACKGRID USA, BACKGRID UK, DEPO PHOTOS

16.03.2020Magazin
Ağlayarak gitti

Ağlayarak gitti

31 Mart'taki resmi ayrılık öncesi, İngiliz kraliyet ailesindeki son görevlerini yerine getirmek için Kanada'dan Londra'ya dönen Meghan Markle ile Prens Harry, bundan böyle bu tür görevlerde görüntülenmeyecek.

12.03.2020Magazin
Son bakış: Küskün ayrıldılar

Son bakış: Küskün ayrıldılar

İngiliz kraliyet ailesi, tarihinde eşine çok rastlanmayan günlerden geçiyor. Daha kısa bir süre öncesine kadar "peri masalının gerçeğe dönmüş hali" olarak nitelendirilen "muhteşem dörtlü" bir daha eskisi gibi olmamak üzere dağıldı.

AP, AFP, REUTERS

10.03.2020Magazin
Kate Middleton: Jaeger Manto

Kate Middleton: Jaeger Manto

Sizi bilemem ama ben Kate Middleton'ın hızına yetişemiyorum! Ardı ardına görevlere koşturan Düşes, bir de bir kreşte çocuklar ve öğretmenleri ile kahvaltı yapmış. Bana göre son 3 kombindir çıtaları arşa taşıyan Kate, bu sefer beni biraz hayal kırıklığına uğrattı. Neden mi? Sanırım benim hoşuma gitmeyen birden fazla ayrıntı var...

Evliliğinden bile daha eski

Evliliğinden bile daha eski

Eşiyle birlikte İrlanda ziyaretinde olan Kate Middleton, bu tercihiyle yine dikkat çekti.

AFP, AP, REUTERS, AVALON

5.03.2020Magazin
Corona virüs korkusu onlara da ulaştı

Corona virüs korkusu onlara da ulaştı

 Tüm dünyada hızla yayılan corona virüs paniği, İngiltere'de de etkisini gösteriyor. Prens William ile Kate Middleton'ın iki çocuğunun gittiği okulda da panik üst seviye çıktı. Okulun, grip benzeri belirtiler gösteren dört öğrencisi gerekli testler yapıldıktan sonra evlerine gönderildi. Sonuçlar çıkıncaya kadar dört öğrenci evlerinde izole bir hayat yaşayacak. BACKGRID UK

27.02.2020Magazin
Çok kıskanıyordu, en güzel gününü rezil etmek için böyle yaptı

Çok kıskanıyordu, en güzel gününü rezil etmek için böyle yaptı

İngiliz kraliyet ailesinin en gözde iki prensi ile evlenen iki genç kadın hakkındaki iddialar bitmek bilmiyor. Önce kapalı kapılar ardında yaşanan sonra da basına yansıyıp dünyanın dört bir yanında duyulan bu olaylarla ilgili iddialara yeni bir halka daha eklendi.

19.02.2020Magazin
Gözüme uyku girmedi, oradan kaçmak istedim

Gözüme uyku girmedi, oradan kaçmak istedim

Dünyada milyonlarca kişi Kate Middleton'ın hayatını bir peri masalı gibi yaşadığını düşünebilir. Fakat işin aslı pek de öyle değil. Zaman zaman onun da gözüne uyku girmeyen "kabus gibi" geceler olabiliyor. En mutlu olduğu düşünülen zamanlarda bile. Bunun örneklerinden birini de Cambridge Düşesi Kate Middleton, dijital platformda konuk olduğu bir röportajda anlattı.

BACKGRID UK

17.02.2020Magazin
Yeri gelir yılana da sarılırız

Yeri gelir yılana da sarılırız

Düşes Kate önce yemek yaptı, sonra bir alpaka besledi, en sonunda da beyaz bir yılanı kollarına aldı.

AFP, AP, REUTERS

13.02.2020Magazin
Kate Middleton 3 yaşındaki Annabelden özür diledi

Kate Middleton 3 yaşındaki Annabel'den özür diledi

İngiliz kraliyet ailesinin en gözde üyesi haline gelen Cambridge Düşesi Kate Middleton, önceki gün eşi Prens William ile birlikte Swansea'ye bir ziyarette bulundu. Burada kendisini karşılayanlar arasında bulunan küçük bir kızla arasında geçen diyalog ise olay oldu.

AFP, AP, REUTERS

6.02.2020Magazin
Kendi annesi yok, ona sığındı

Kendi annesi yok, ona sığındı

İngiliz kraliyet ailesi şu sıralar zor bir dönemden geçiyor. Bir yanda Prens Charles'ın ortanca kardeşi Andrew'nun adının karıştığı skandal, diğer yanda Prens Harry ile Meghan Markle'ın aileden ayrılma kararı derken Saray'ır kapalı kapıları ardında yüksek bir gerilim yaşanıyor.

BACKGRID USA, BACKGRID UK, DEPO PHOTOS, AP

4.02.2020Magazin
Haftanın En Şık Ünlüsünü Seçiyoruz

Haftanın En Şık Ünlüsünü Seçiyoruz!

Geçtiğimiz günlerde 73. İngiliz Film ve Televizyon Sanatları Akademisi (BAFTA) Ödülleri Londra'da sahiplerini buldu. Ödül törenine Kate Middleton, Charlize Theron, Scarlett Johansson gibi birçok ünlü katıldı. Peki sizce haftanın en şık ünlüsü unvanını hangisi hak ediyor? Hemen oylayın!

BAFTA Ödüllerinde en iyiler

BAFTA Ödülleri'nde en iyiler

İngiliz Film ve Televizyon Sanatları Akademisi (BAFTA) ödülleri sahiplerini buldu. Londra'daki Royal Albert Hall'de düzenlenen geceye Akademi'nin patronu olan Prens William da eşi Kate Middleton ile birlikte katıldı. İşte 73'üncü BAFTA gecesinden ödülle dönenler.

3.02.2020Keyif
Kate Middleton BAFTA Kırmızı Halı Stili

Kate Middleton BAFTA Kırmızı Halı Stili

73. İngiliz Film ve Televizyon Sanatları Akademisi (BAFTA) Ödülleri dün akşam Londra Royal Albert Hall'da sahiplerini buldu. Kate Middleton kırmızı halıda en çok dikkat çeken isimlerden biri oldu!

Dikkatli gözler hemen fark etti: Nişan yüzüğü parmağından çıktı

Dikkatli gözler hemen fark etti: Nişan yüzüğü parmağından çıktı

İngiliz kraliyet ailesinin gelini Kate Middleton dün gittiği çocuk hastanesi ziyaretinde dikkatli gözlerin ilk anda kelimenin tam anlamıyla "fal taşı gibi" açılmasına sebep oldu. Çünkü nişanlandığı günden bu yana parmağından iç çıkarmadığı o değerli safir yüzüğün yerinde yeller esiyordu. 

29.01.2020Magazin
İddialar bitmek bilmiyor:  İki elti kapışmış

İddialar bitmek bilmiyor: İki elti 'kapışmış'

Prens Harry ve Meghan Markle'ın İngiliz kraliyet ailesinden ayrılmasının yankıları sürüyor. Bugüne kadar merak edilen bir "perde arkası" ile ilgili bazı iddialar da yavaş yavaş su yüzüne çıkmaya başladı. O da Prens Harry'nin birkaç yıl öncesine kadar kelimenin tam anlamıyla yediği- içtiği ayrı gitmeyen ağabeyi Prens William'ın ve eşinin bu gelişmeler karşısında neler hissettiği... Prens Harry ve Meghan Markle'ın Kanada'ya taşınmasından sonra ortaya atılan iddialardan biri de iki eltinin Archie bebek yüzünden gerilim yaşadığı.

BACKGRID UK, DEPO PHOTOS

22.01.2020Magazin
Kardeşi artık çok uzakta: Harry yeni evine gitti, William sarayda tek başına

Kardeşi artık çok uzakta: Harry yeni evine gitti, William sarayda tek başına

İngiliz kraliyet ailesinin küçüklük yıllarından bu yana omuz omuza yaşayan iki kardeşi Prens William ve Prens Harry bu kez gerçekten ayrıldı. Prens Harry, eşi Meghan Markle ve oğlu Archie ile buluşacağı Kanada'nın Vancouver kentine ulaşırken ağabeyi Prems William da Buckingham Sarayı'ndaki ilk solo ev sahipliği görevini üstlendi.

BACKGRID USA, BACKGRID UK

21.01.2020Magazin
Modern aşk masalı nasıl mutluluk  mücadelesine dönüştü Meghan ve Harry’nin yolu...

Modern aşk masalı nasıl mutluluk mücadelesine dönüştü? Meghan ve Harry’nin yolu...

İki yıl önce rüya gibi bir düğünle evlendiler, sevimli oğulları Archie’yi geçen mayısta kucaklarına aldılar. Prens Harry ve Meghan Markle’ın hayatına herkes gıptayla bakıyordu. Kraliyet ailesine mensuptular, güzel, ünlü ve zengindiler... Markle hakkında sık sık ‘can sıkıcı’ haberler çıkıyordu ama halk tarafından çok seviliyorlardı. Çoğu gerçeği yansıtmayan bu haberleri görmezden gelseler böyle ‘sonsuza kadar mutlu’ yaşarlardı. Ama onlar bu yolu seçmedi. Sussex Dükü ve Düşesi kraliyet görevlerinden çekilmek ve ekonomik bağımsızlıklarını kazanmak istediklerini açıkladı. Peki bu kararın arka planında ne vardı? Gülnaz Can Londra’dan yazdı

19.01.2020Hürriyet Pazar
İki elti komşu olursa ne olur

İki elti komşu olursa ne olur?

İzmirli oyuncular Gupse Özay ve Merve Dizdar, “Eltilerin Savaşı” filminde buluştu. Çekişme halindeki iki eltiye hayat veren ikili, karakterlerine rağmen canciğer kuzu sarması haline geldi! Özay ve Dizdar’la hem 31 Ocak’ta vizyona girecek filmi hem de akrabalık ilişkilerini masaya yatırdık. Sonuç mu? Tam bir komedi!

19.01.2020Magazin
Sırtınızı ona dayayın

Sırtınızı ona dayayın

Kat kat giyinmenin kilit parçası hırkalar, bu sezon altın çağını yaşıyor. Üstelik modasının geçmeyeceği defalarca kanıtlanmış bir giysi bu. Tarzınıza uygun olanını seçmek için önerilerimize kulak verin. Neslişah Şatıroğlu yazdı

Herkes Harry ile Meghana bakıyor ama benim karım elden gidiyor

Herkes Harry ile Meghan'a bakıyor ama benim karım elden gidiyor

İngiliz kraliyet ailesinde sular bir türlü durulmuyor... Bir süre öncesine kadar "kol kırılır yen içinde kalır" anlayışıyla her şey kapalı kapılar ardında yaşanıyordu. Ama artık o kapılar ne kadar sıkı kilitlenirse kilitlensin her şey dışarıya sızıyor. Her ne kadar son dönemde ailenin en çok konuşulan üyeleri Meghan Markle ve Prens Harry olsa da Prens William ile eşi Kate Middleton cephesi de çok rahat değil.

AFP, AP, REUTERS, BACKGRID UK

15.01.2020Magazin
Ayrılığın nedeni Megan mı para mı

Ayrılığın nedeni Megan mı para mı

Prens Harry ile eşi Meghan Markle’ın kraliyet ailesi unvanlarından feragât etmesi ülkede şok etkisi yarattı. Uzun süredir düşes Kate Middleton ile sorun yaşadığı öne sürülen Meghan Markle, kararın sorumlusu olarak görülüyor.

10.01.2020Dünya
Meghan kaçtı, herkes Kate için saraya koştu

Meghan kaçtı, herkes Kate için saraya koştu

İngiliz kraliyet ailesi bugün yine hareketli saatler yaşadı. Bu kez odakta diğer düşes, Kate Middleton vardı.


INSTAGRAM, TWITTER

9.01.2020Magazin
Kate Middletonın Astrolojik Moda Analizi

Kate Middleton'ın Astrolojik Moda Analizi

Astroloji, sadece burçlar demek değil... Doğum haritasında bizlerin davranışlarını şekillendiren pek çok önemli nokta var. Stilimizi sadece burcumuz olarak bildiğimiz 'güneş burcumuz' belirlemez. 9 Ocak 1982 doğumlu olan Oğlak burcu kadını Düşes'in tarzını etkileyen bir çok detay var. Hadi birlikte Kate Middleton'ın astro-stiline yakından bir göz atalım...

Kate Middleton: Kendini çoktan kraliçe ilan etmiş

Kate Middleton: Kendini çoktan "kraliçe" ilan etmiş!

İngiliz kraliyet ailesinin en sevilen yüzlerinden biriyle ilgili çarpıcı bir iddia ortaya atıldı... Prens William'ın tahta geçmesinden sonra 'kral eşi' unvanını almaya hazırlanan 37 yaşındaki üç çocuk annesi Middleton daha evlenmeden yıllar önce kendini "kraliçe" ilan etmiş bile... İşte İngiliz basınında yer alan o çarpıcı iddia. Başka bir deyişle arkadaşlarından kendisini "kraliyet ailesine ve kraliçelere" uygun isimle çağırmalarını istemiş.

BACKGRID UK, DEPO PHOTOS

2.01.2020Magazin
Kate Middleton: Gerçekten çok pişmanım, keşke...

Kate Middleton: Gerçekten çok pişmanım, keşke... 

Bütün dünyanın beğeni dolu bakışlarını üzerinde toplayan Kate Middleton o gün pişmanlığını hem de hiç tanımadığı bir kadının kızına söyledi...

AP, AFP, REUTERS

31.12.2019Magazin
Tatil zamanı: Kate Middleton karlar ülkesine kardeşi Pippa Middleton Matthews sıcak denizlere

Tatil zamanı: Kate Middleton karlar ülkesine kardeşi Pippa Middleton Matthews sıcak denizlere

Ünlüler birbiri ardına yeni yıl tatiline çıkmaya başladı. Bunlara eklenen yeni halka da İngiliz kraliyet ailesinin gelini Kate Middleton'ın ailesi...

BACKGRID USA

27.12.2019Magazin
George ve Charlotte o yolda ilk kez yürüdü: Yüzünden düşen bin parça

George ve Charlotte o yolda ilk kez yürüdü: Yüzünden düşen bin parça

Çalkantılı bir yılı geride bırakmak üzere olan İngiliz kraliyet ailesi bir ilki de yaşadı bugün.

25.12.2019Magazin
Prens William çocuklarıyla birlikte poz verdi: Peki ya Kate Middleton nerede

Prens William çocuklarıyla birlikte poz verdi: Peki ya Kate Middleton nerede?

Tüm dünyanın ilgi odağındaki İngiliz kraliyet ailesinin en çok takip edilen ailesinden ilk bakışta şaşırtan bir fotoğraf geldi.

DEPO PHOTOS, BACKGRID UK, INSTAGRAM

25.12.2019Magazin
Böyle gülümsediklerine bakmayın... Meğer çay içerken bile...

Böyle gülümsediklerine bakmayın... Meğer çay içerken bile...

Kraliyet ailesi üyelerinin birçok özelliği gibi yeme içme alışkanlıkları da çok merak ediliyor. Sizin için birçok kaynağı tarayarak en dikkat çekici noktaları öne çıkardık.

Harry ile Meghanı gözden mi çıkardı Kraliçenin masasındaki ince ayrıntı merak uyandırdı

Harry ile Meghan'ı gözden mi çıkardı? Kraliçe'nin masasındaki "ince ayrıntı" merak uyandırdı

İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth, kendisinden sonra tahta çıkacak olan Prens Charles'ın iki oğlundan birini yani Prens Harry'yi ailesiyle birlikte gözden mi çıkardı? Noel mesajı verirken milyonlarca kişinin kulağı Kraliçe'de ola da gözler masanın üzerindeki ayrıntıya takıldı.

DEPO PHOTOS, AFP, AP, REUTERS, BACKGRID UK

24.12.2019Magazin
Küçük prens mutfağa girdi

Küçük prens mutfağa girdi

İngiliz kraliyet ailesinin yeni kuşak üyelerinden Prens George daha küçücük yaşta görevlerini yerine getirmeye başladı.

APF, AP, REUTERS

23.12.2019Magazin
Onların da görüntüleri sızdı

Onların da "görüntüleri" sızdı

İngiliz kraliyet ailesinin gözde çifti Prens William ile Kate Middleton'ın da 'görüntüleri internete sızdı." Ama sandığınız gibi değil...

BACKGRID UK, DEPO PHOTOS, INSTAGRAM

20.12.2019Magazin
Büyük soygun

Büyük soygun

Formula 1’in eski patronlarından Bernie Ecclestone’un kızı 35 yaşındaki Tamara Ecclestone’un Londra’daki evi soyuldu.

17.12.2019Dünya
Elmas düşes

Elmas düşes

İngiltere Kraliyet Ailesi’nden Kraliçe 2. Elizabeth, Prens Charles ve Düşes Camilla’nın ev sahipliğini yaptığı resepsiyona Cambridge Düşesi Kate Middleton (37) damga vurdu.

13.12.2019Dünya
Kate Middletonın boynunda Kraliçenin düğün hediyesi

Kate Middleton'ın boynunda Kraliçe'nin düğün hediyesi

Düşes Kate Middleton ev sahipliği yaptığı resepsiyonda lacivert kadifeden sade bir elbise giydi. Ancak başındaki tacı, boynundaki gerdanlığı ve küpeleriyle gecenin en "ışıltılı" kişisi oldu.

BACKGRID UK

12.12.2019Magazin
Buraları topla Kate Kraliçeden Kate Middletona yeni görev

Buraları topla Kate! Kraliçe'den Kate Middleton'a yeni görev

İngiliz kraliyet ailesine sonradan katıldığı halde en çok sevilen üye olarak anılan Kate Middleton'a Kralie 2. Elizabeth tarafından yeni bir görev verildi.

5.12.2019Magazin
Kraliçe tahtı bırakıyor, ama kime Oğluna mı torununa mı

Kraliçe tahtı bırakıyor, ama kime? Oğluna mı torununa mı?

İngiliz kraliyet ailesi bir süredir dünya basınının da manşetlerinde. Üstelik bunun tek sebebi ailenin iki genç prensi William ve Harry ile onların gelinleri Kate Middleton ve Meghan Markle değil.

DEPO PHOTOS

28.11.2019Magazin
Kendi düğününden kaçamayınca ağlaya ağlaya evlenmişti

Kendi düğününden kaçamayınca ağlaya ağlaya evlenmişti

Tüm dünyanın hafızasına 2011 yılındaki dillere destan düğünüyle kazınmıştı. O yılın iki masal düğününden birinin kahramanıydı. Bir başka bakış açısıyla da Prens William ile Kate Middleton'ın rakibiydi bu çift.

BACKGRID USA, DEPO PHOTOS, ASSOCIATED PRESS, BACKGRID UK

20.11.2019Magazin
Tek rakibi Timothee

Tek rakibi Timothee

İngiliz kraliyet ailesinin iki gelini arasındaki rekabet giderek kızışıyor... Bu kez Prens Harry'nin karısı Meghan Markle, Prens William'ın karısı Middleton'ı geride bıraktı.

19.11.2019Keyif
Bu kez bittin sen Eltisini ezdi geçti

Bu kez bittin sen! Eltisini ezdi geçti

İngiliz kraliyet ailesinin iki gelini arasındaki rekabet giderek kızışıyor... Bu kez Prens Harry'nin karısı Meghan Markle, Prens William'ın karısı Middleton'ı geride bıraktı.

BACKGRID UK, DEPO PHOTOS

19.11.2019Magazin
Düşes dekoltesi

Düşes dekoltesi

Sahneye çıkmadı ama yıllık geleneksel gösteriye damgasını vurdu. < br>
BACKGRID UK, AFP, AP, REUTERS

19.11.2019Magazin
Arabadan indi herkesi şaşırttı

Arabadan indi herkesi şaşırttı

Bu aralar sık sık etkinliklere katılan Kate Middleton bu kez aracından indi ve herkesi şaşırttı.

BACKGRID UK

12.11.2019Magazin

Yazar Sonuçları

Kate Middleton: Massimo Dutti Manto

Düşes Kate Middleton, geçen hafta Ely and Carea Çocuk Merkezi'ni ziyaret etti. Ve burada giydikleri ile çok konuşuldu. Düşes'i alıştığımız tarzının dışında seçimlerle görmek sanırım herkesi heyecanlandırmış.

30.01.2020