GeriBoğa Boğa Burcu - Haftalık
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Boğa Burcu - Haftalık

Boğa Burcu - Haftalık

"Haftaya Merkür’ün Terazi burcundaki geri hareketiyle ile başlıyorsunuz. Verimli olmak ve hizmet etmek arasındaki dengeyi kuramadığınızın farkına varabilirsiniz. "

Haftaya Merkür’ün Terazi burcundaki geri hareketiyle ile başlıyorsunuz. Verimli olmak ve hizmet etmek arasındaki dengeyi kuramadığınızın farkına varabilirsiniz. Düzenlemek ve bir şeyleri yeniden kurmak için yavaşlamanız gerektiğini düşünebilirsiniz. Aceleci olmanın sağlığınıza verdiği zararı da hesaba katarak bu süreyi kendiniz için terapi ya da tedavi olarak da değerlendirebilirsiniz.

Yönetici gezegeniniz Venüs’ün Jüpiter ile olan açısı, bir şeyler yavaşlasa da sizin bunu en iyi şekilde değerlendirmenize yardımcı olabilir. Daha etkin olacağınız fırsatlar elde edebilir, ikili ilişkiler vasıtasıyla yeni işbirliklerine imza atabilirsiniz. Gelecek planlarınıza yeni fikirler ve amaçlar dahil olabilir, bu sizin hayatınızda önemli bir dönüm noktası olabilir.

Mars - Chiron karşıtlığı, geçmişte yara aldığınız ve sizi engellediğini düşündüğünüz konuların üstesinden gelmenizi sağlayabilir. Sıfırdan değil tecrübelerinizden ve yaşadığınız krizlerinizden başlayacak olmak, kendi içinize birçok sorunu çözmenizi kolaylaştıracaktır.  Kişisel düzlemde oldukça yenileneceğiniz bir dönemi başlatıyorsunuz.

Motivasyon Sözü: “Hiçbir şey sıfırdan olmaz. Her şeyin bir sebebi ve başlangıcı vardır.”

False